ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2012, 21:35   #1
kicaii :o
Gaduła

kicaii :o's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!
kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie PokeXGames

Witam a wiec jak w temacie PokeXGames stare dobre brazylisjkie pokemony.
Rozpoczynam temat w ktorym beda umieszczane Skriny z naszej wspolnej gry w tą zacną gre. Jak narazie na serwie na ktorym ja gram, graja ze mna wspolnie Ernii ( Kruszynka), jeden z ownerów Topowego Lvla Old Apo Borysiatko Aka (Czubas), SaSyK Pierwszy owner (old APo) pozniejszy Kostel zibi, no i w niedalekiej przyszlosci Evil Sonic (pierwszy owner) no i oczywiscie ja Łukasz First owner Saru pozniejszy kicaii.
Officialna Strona : http://pokexgames.com/

Zachecam do gry Na pw moge podac wiecej informacji odnosnie wszelkich pytan dotyczacych tejże oto gry Nasz serwer To Brass.

Poczatki okolice 60 lvla + - poki nie moglem zabic tego kurestwa nawiedzalo mnie strasznie teraz gdy juz chce spotkac nie da sie

Uploaded with ImageShack.us

Lucky Mode on Delikatny Lag, 100+ lvl

:OO Przerwa w taskach Collect Punch stones xd

Expienie troche nudne postanowilem cos polapac lepszego no i myslalem ze takie rzeczy to tylko w brazyli a tutaj prosze

Ostatnio edytowane przez kicaii :o : 09-01-2012 o 21:46
kicaii :o jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 21:43   #2
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Miasto: يةيح
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

hehs ja mam na Emerlandzie 54lvl o ile sie nie myle ;D Spoko gra tylko nie gram bo wkurwilo mnie to ze dorobilem sie dacc i psozedlem 3 dni na Exxegutory (W czym zlapalem Victribella w 1UBprzy okazji XD) i przez 4lvl'e nic nie zlecialo i jeszcze 2x gleblem XD
Ale weezing +4 sie kisi
Arcano Druid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2012, 01:30   #3
Ernestus
Gaduła

Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !
Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

a gram sobie z lukaszkiem odpalil mi 80 lvl troszke wbilem ;p a tytaj taki nocny farcik heeh

lukasz-to se go zlap
ja- a ide ale i tak pewnie nie zlapie ;d

ps; mistrz painta ;P
Ernestus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2012, 08:01   #4
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Miasto: يةيح
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Panowie a mi byscie nie mieli odpalic jakiegos wyzszego lvl'u tpo bym pogral xd bo wlasnie na Emerlandzie mam 54lvl ;d
Arcano Druid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 19:10   #5
Devixx
VIP

Devixx's Avatar

Miasto: Chełm
Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !
Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Devixx Wyślij wiadomość przez MSN do Devixx Send a message via Skype™ to Devixx
Domyślnie

Czyli tak, grałem na tych starych poksach i nawet mi się podobało ;d
W jakim mieście zacząć/jakim poksem/tu też jest dacc za diamenty?/fajnie się gra ;d?
Stary 22-01-2012, 19:23   #6
Daroo
Banned

Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Wkleje ja coś

@Devixx
Miasto najlepsze na początek to chyba Saffron przynajmniej ja tam zaczynałem.
Najlepiej od 5 lvla dexować, wbijesz tak mniej więcej 7lvl, później zbierasz 30 bitten apple na rattatach i idziesz zamienic na kase kupujesz pb i lapiesz sobie oddisha + goldeena/krabby i juz dalej samo poleci ;d na 20lvl kupujesz koffinga, i najlepiej wbij sobie 15 caught to dostaniesz 1,5k od npc'a ;d
Daroo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2012, 02:17   #7
Romus
VIP

Romus's Avatar

Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !
Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Pamiętam te nocki na skype przy tej grze jak Kicek łapał snorlaksy Dobra beka była - zastanawiam się czy nie pograć z wami...
Stary 25-01-2012, 15:18   #8
Maciejas
Łowca postów

Maciejas's Avatar

Miasto: Staszów
Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!
Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!Maciejas to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Maciejas
Domyślnie

Wszystko ładnie może bym pograł, zapewne powiedzielibyście mi i doradzili gdzie zaczynać co łapać i jak grać (grałem kiedyś troszkę do 8-10lvl)
Lecz jest jedno ALE ! co z tymi kolejkami co 5 chyba wejsc jest darmowych a potem sa kolejki i jak nie chcesz stac to trzeba bulić ? I czy macie jakiś konkretny serwer ?

Prosze o szybką odpowiedź bądź kontakt na gg !

Ostatnio edytowane przez Maciejas : 25-01-2012 o 15:29
Maciejas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2012, 16:38   #9
Gaduła

kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!kicaii :o ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Odswiezam lvl wbity jakos niedawno temu Przy Robieniu taska z Ernestem

Devix Gramy Na Brass Miasto to Celadon Cerulean pokemon obojetnie ja zlapie. Diamenty sa dalej tak samo tylko teraz troszeczke latwiej wszystko zlapac i lotnac.ROman Ciebie rowniez Zapraszam.!!!!
Stary 30-01-2012, 17:03   #10
Kuczwi
Zaawansowany

Kuczwi's Avatar

Miasto: Piła
Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!
Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!
Domyślnie

Mam pytanie ile trzeba dac kasy w grze za 10 diamentow?
Kuczwi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2012, 23:15   #11
Ero Senin
Guru!

Ero Senin's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Mentioned: 2 Post(s)
Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !
Ero Senin to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ero Senin Send a message via Skype™ to Ero Senin
Domyślnie

Po pvp przed depo sądzę że ta gra jest epicka! XD
tylko straszny "nie ogar" ze mnie ; d macie jakieś rady dla newbie?
Ero Senin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 06:57   #12
Japan Fighter
Średnio zaawansowany

Japan Fighter's Avatar

Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!
Send a message via Skype™ to Japan Fighter
Domyślnie

Ja gram na jasper. Poki co mala przerwa. Mam 75 level i tam jakies 400k xd jak cos to wbijajcie na jasper i piszcie pw. zawsze pomoge ; d
Japan Fighter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2012, 16:03   #13
Romus
VIP

Romus's Avatar

Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !
Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jednak mnie namówili Wielkiego maniaczenia nie ma to też lvl równie skromny Zapraszam do komentowania i wbijania na serwer BRASS!

Stary 05-02-2012, 16:22   #14
Kamilio 2.0
Łowca postów

Kamilio 2.0's Avatar

Miasto: Made in Poland
Kamilio 2.0 to ANIOŁ!
Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!Kamilio 2.0 to ANIOŁ!
Domyślnie

Zacząłem grę na serwerze brass, narazie lvl 9, prawie 10 ^^, mój nick: Don Kamol

Ostatnio edytowane przez Kamilio 2.0 : 05-02-2012 o 18:16
Kamilio 2.0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2012, 16:06   #15
Daroo
Banned

Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!Daroo jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Jakis tam awans xd

Wbijajcie wszyscy na Game-Chat Global PL zawsze dużo ludzi
Daroo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2012, 23:17   #16
Gaduła

Domyślnie

to cos odemnie
5 juz z kolei Niebieska koleżanka jestem pelen nadzieji na zlapanie jej jak narazie 5 x Broke

Dzisiejszy lot 3 godziny na Machampach 20 % lvla Projekt Defeat Chuck Noriss rozpoczęty jeszcze 2 Lvl Bostuje Stonami potem na 150 Wkladam pare boostów i rozwalam gnoja

Potem moze wstawie upa z dzisiejszej nocki
Stary 07-02-2012, 09:15   #17
Soi
Wszechobecny!

Soi's Avatar

Miasto: W-wa
Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !
Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !Soi to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Siema, zaczalem grac na Brass nick Egiptus. Ale mam 1 problem... gdzie nie wyjde z tego miasta to jakis zajebisty pokemon wyskakuje i musze co 1 minute latac do poke center i nie moge zadnego ubic :/

znalazlem rattata w podziemiach

Ostatnio edytowane przez Soi : 07-02-2012 o 09:19
Soi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2012, 01:30   #18
Ernestus
Gaduła

Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !
Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

szkoda ze nie wpadl ;[

@@up
kupuj potki bez nich ani rusz ;p
Ernestus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2012, 07:43   #19
Moriarty
VIP

Moriarty's Avatar

Miasto: Konin
Moriarty ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Moriarty Send a message via Skype™ to Moriarty
Domyślnie

Temat nizej jest pokestorm. Czym obie gry sie roznia? Tutaj chyba bym zagral, bo wiecej ludzi, ale nie wiem gdzie sie zarejestrowac. Moglibyscie mi zalatwic jakas postac albo poki na start?
Używanie opcji szukaj - poradnik łopatologiczny
Moriarty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2012, 09:54   #20
Japan Fighter
Średnio zaawansowany

Japan Fighter's Avatar

Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!Japan Fighter po prostu wymiata!
Send a message via Skype™ to Japan Fighter
Domyślnie

Cytat:
Napisał Moriarty Zobacz post
Temat nizej jest pokestorm. Czym obie gry sie roznia? Tutaj chyba bym zagral, bo wiecej ludzi, ale nie wiem gdzie sie zarejestrowac. Moglibyscie mi zalatwic jakas postac albo poki na start?

PkeXgames ma licencje od nintendo na grafiki a poke storm nie ( może to spowodować przegrany proces sądowy i wyłączenie serverów).PokeXgames (wcześniej pokemononline.com.br) łącznie stoi jakieś 6 lat. Chłopaki mają doświadczenie i wgl. Na PxG gra więcej osób i jest ciekawiej. Wszystko jest zbalansowane, dobrze się gra. Graj na brass/jasper. Na brass może ktoś z up ci pomoże. Jak będziesz grał na jasper to wyślij mi pw na forum to dam ci jakąś kasę na rozpoczęcie, powiem co i jak.

Sam zastanawiam się nad powrotem na PxG. Tylko nie wiem czy zamienić się na postacie z kolegą i zrobić wt na brass z jaspera (na jasper mam 75, a an brass jak się dogadam będę miał 84) Czy grać na jasper ;ub na rl tibi xD
Japan Fighter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania