ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-12-2015, 23:37   #61
Wawa Król
Zaawansowany

Mentioned: 1 Post(s)
Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!
Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vernereq Zobacz post
ja wygralem 500 i wpierdolilem 500 ehh myslalem ze to tylko ja tak
cienki jesteś loczek dobij do 2000 to pogadamy
Wawa Król jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2016, 16:06   #62
SWAGGAFOX
Zaawansowany

SWAGGAFOX's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !
SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !SWAGGAFOX to wzór do naśladowania !
Domyślnie

#Lagga v3
masz tutaj mój profil http://steamcommunity.com/profiles/76561198201080739/ Jakby co mam teraz 2 AK range ale wcześniej miałem LE
SWAGGAFOX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2016, 04:10   #63
Ktoś II
Master Atom!

Ktoś II's Avatar

Ktoś II ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ktoś II Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ktoś II Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ktoś II Send a message via Skype™ to Ktoś II
Domyślnie

Hahahahahahaha! To są jakieś żarty Opowiem Wam historię. Mój komputer który kupiłem w kwietniu ubiegłego roku pozwala mi na grę z 35-60 fpsami, słabą grafiką i niską rozdzielczością. Ranga jaką osiągnąłem to gwiazdka(master guardian). Po przylocie do Polski miałem okazje zagrać na moim starym ale o wiele lepszym komputerze z grubo ponad 100 fpsami, detalami na najwyższym poziomie, ogromną podkładką i 24 calowym monitorem oraz specjalnie dopasowaną myszką dla leworęcznych(mam ją już ze sobą). Na rozgrzewce w trybie deathmatch osiągnąłem coś w okolicach 600 punktów na mapie dd2. Ustawiłem sensitivity, celownik, bindy itd. Postanowiłem zagrać rankeda. Zbiegiem okoliczności trafiłem na mapę dd2, której przez przypadek nie odznaczyłem przed rozpoczęciem meczu. Byłem nastawiony negatywnie, iż gra na tej mapie jest zbyt łatwa, zbyt przewidywalna jak dla osoby z moim doświadczeniem. No cóż, mówi się trudno. Mecz przebiegł lepiej niż oczekiwałem. Zdobyłem 9 MVP, ponad 40 zabójstw z czego dwa lub trzy to były skany z awp ze środka od strony ct na resp tt. Oprócz tego, udało mi się zabić dwóch przeciwników z p90 rashujących gale, a trzeciego trafiłem pierwszą kulą z usp-s w głowę na totalnym flashu. Ogólnie mówiąc przeciwnicy tak jakby sami wpychali się pod celownik. W drugiej połowie meczu drużyna po drugiej stronie tabeli i jeden muslim z mojej drużyny zaczęli osądzać mnie o haxy, logicznie myśląc dostałem kilka reportów. Mogę śmiało powiedzieć, że był to jeden z najlepszych, a zarazem farciarskich meczów jakie zagrałem w CS GO. Po jakimś czasie zalogowałem się na stronę z obstawianiem skinów i wyskoczyła mi wiadomość, że nie mogę handlować z powodu bana. Loguję się do gry i faktycznie okazało się, że zostałem permanentnie zbanowany za używanie niedozwolonych programów!!!
What the fuck? Najgorsze jest to, że miałem na koncie dużo rozegranych meczy, dużo skinów, moją siedmioletnią historię CSa i wielu znajomych, którzy teraz myślą, że jestem frajerem który oszukiwał w grze, a co gorsza, oszukiwał ziomków z którymi grał mecze. Napisałem kilka odwołań, nawet kontaktowałem się z popularnym Izakiem w sprawie pomocy ale wszystko na nic. Valve odpisało, że nie może nic z tym zrobić, gdyż wszystkie zgłoszenia są szczegółowo sprawdzane i nie istnieje ryzyko pomyłki w sprawie banów za haxy. Jakim kur*a chujem, pytam się? Przecież overwatche sprawdzają gracze i na podstawie ich procentowej opinii dawane są bany... Ustalone kryteria do oceny czy ktoś oszukiwał czy nie, to 350 rozegranych godzin i 150 wygranych meczów.
To jest śmiech na sali. Jakiś gold nova może oceniać czy mecz był czysty czy oszukany. Ja pierdole...
Stary 20-02-2016, 18:51   #64
Turook
Zaawansowany

Turook's Avatar

Miasto: Rawa Mazowiecka
Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !
Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !
Send a message via Skype™ to Turook
Domyślnie

Mam pytanko, mam komputer, który pozwala mi na grę na +/-45fps'ach (najniższe ustawienia). Gdy ktoś rzuci smoke, mam lagi jak skurwysyn, ogólnie wszystkie granaty mnie mega tną, ktoś coś poradzi? Na nowym Nuke nawet zagrać nie mogę, bo mam po 15fps'ów..

http://www.forum.toproste.pl/showthr...79#post1169979 -Leatrix Lacenty Fix, to coś da?
Turook jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2016, 00:57   #65
Ktoś II
Master Atom!

Ktoś II's Avatar

Ktoś II ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ktoś II Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ktoś II Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ktoś II Send a message via Skype™ to Ktoś II
Domyślnie

Cytat:
Napisał Turook Zobacz post
Mam pytanko, mam komputer, który pozwala mi na grę na +/-45fps'ach (najniższe ustawienia). Gdy ktoś rzuci smoke, mam lagi jak skurwysyn, ogólnie wszystkie granaty mnie mega tną, ktoś coś poradzi? Na nowym Nuke nawet zagrać nie mogę, bo mam po 15fps'ów..

http://www.forum.toproste.pl/showthr...79#post1169979 -Leatrix Lacenty Fix, to coś da?
Włącz sobie deathmatch. W konsoli wpisz komendę net_graph 1, pojawi Ci się okienko z ilością fpsów. Wejdź kolejno - opcje -> audio. Zmień rozmiar ekranu, a potem dostosuj rozdzielczość i sprawdzaj kiedy zwiększają Ci się fpsy. Proponuję zacząć od najmniejszego rozmiaru ekranu i kolejno dostosowywać rozdzielczość. Mimo, że obraz gry będzie trochę inny niż ten co miałeś zazwyczaj, to gra będzie przyjemniejsza i płynniejsza. Na sto procent zwiększą Ci się fpsy.

A tutaj screen ode mnie z gry. W drodze po globala! 10 MVP, 50 zabójstw i grubo ponad 100 punktów

Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 21-02-2016 o 01:50
Ktoś II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2016, 20:23   #66
Wnorek
Nowicjusz

Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!
Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Ktoś, coś? LE i wyżej? Ja obecnie ranga szeryf, ale byłem na Supreme przed updatem systemu rang i całkiem ogarniałem. Wysyłajcie link do profili.
Wnorek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2016, 19:49   #67
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Sprzedałem AWP.

Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2016, 20:10   #68
Vernereq
Master Atom!

Vernereq's Avatar

Miasto: Rymanów
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Domyślnie

i co komu z 180 euro na steam zamiast na klucze rozmienic i miec hajsik pozdrawiam
Vernereq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2016, 01:00   #69
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vernereq Zobacz post
i co komu z 180 euro na steam zamiast na klucze rozmienic i miec hajsik pozdrawiam
Spokojnie. Od kilku tygodni przeglądam market. Będzie z tego dobra kosa
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2016, 12:44   #70
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Leicester 桶
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

sv_paniqa 0 ingame

zuydemon steam

add jak chcecie
Stary 24-11-2016, 00:27   #71
Wnorek
Nowicjusz

Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!
Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!Wnorek jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Demon Zobacz post
sv_paniqa 0 ingame

zuydemon steam

add jak chcecie
Jaka ranga Demonie? Jak będę na steam to z któregoś konta dodam

#topic
Ktoś gra jeszcze w ogóle? Ja ostatnio powoli wracam do pykania po przerwie.
DMG/LE obecnie ranga, niżej też mogę pograc.
Stary 24-11-2016, 12:00   #72
Min.taL
Średnio zaawansowany

Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !
Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wnorek Zobacz post
Ktoś gra jeszcze w ogóle? Ja ostatnio powoli wracam do pykania po przerwie.
DMG/LE obecnie ranga, niżej też mogę pograc.
Ja gram, Global Elite
Stary 24-11-2016, 14:05   #73
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Leicester 桶
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

ja narazie dopiero 12 ranked win, g1
Stary 25-11-2016, 00:08   #74
Lagga v3
Guru!

Miasto: Łódź
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

dwa kałachy, jak coś to pisać priv po nick steam
Lagga v3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2016, 16:14   #75
warlike
Gaduła

warlike's Avatar

Miasto: Włocławek
warlike to wcielenie dobra!
warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!
Domyślnie

Jak ktoś chce pograć MM/FACEIT na poziomie LE/LEM to zapraszam do dodawania:

Steam
warlike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2016, 13:30   #76
Wnorek
Nowicjusz

Domyślnie

Ktoś coś LE/LEM? Wysyłać linki do profili
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania