ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-09-2009, 15:11   #21
Sylvanas
Banned

Miasto: Konin
Mentioned: 0 Post(s)
Sylvanas nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Send a message via Skype™ to Sylvanas
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cleyu Zobacz post

PS.Quiet gdzie Ty grasz?
Wolę Nexusa niż suna, bo Sun to serwer bardzo dobry i lepszy niż Nexus, ale nie ma klimatu i 3/4 graczy to dzieci, a Nexusie dzieci się nie utrzymają (chodzi o takie naprawdę debilne dzieci ).
Sylvanas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2009, 15:37   #22
_woto_
Guru!

_woto_'s Avatar

_woto_ ma wyłączoną reputację
Send a message via Skype™ to _woto_
Domyślnie

Ja bym poprosil o jakis build dla rogala pod patch 3.0.9 i WOTLK oczywiscie pvp
_woto_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2009, 16:22   #23
Cleyu
Łowca postów

Cleyu's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Domyślnie

@Mućka
Chce build PvP na areny :> Tylko taki zeby byl duzy dmg ^^ (Pod Inc i Confla)

@Down
Dzieki :>

Ostatnio edytowane przez Cleyu : 11-09-2009 o 18:14
Cleyu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2009, 16:33   #24
Mućka
Średnio zaawansowany

Mućka's Avatar

Mućka nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

http://wow-space.info/postac/talenty...1005031051|320

Ja używam tego i nie narzekam.
Mućka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2009, 09:13   #25
Sylvanas
Banned

Domyślnie

Nowiutki idol:
Idol of the Corruptor

Teraz zbieram na:
Relentless Gladiator's Idol of Resolve

Ale raczej zatrzymam ten pierwszy, bo dostanę i crita, i dodge, i ap, i armoru, a w tamtym tylko ap. No i ten drugi jest stanowczo dużo droższy.
Stary 12-09-2009, 09:28   #26
Axelo .
Banned

Miasto: Rzeszów
Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !
Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Axelo . Send a message via Skype™ to Axelo .
Domyślnie

ema, sciagam tego wow'a i raczej sie sciagnie w 1 dzien . xd

mam pytanie : bd grał 1 raz na powaznie w ową grę i mógłby mi ktoś podać profe którą gra sie łatwo i przyjemnie?

@ ej .

jak mam na płycie podstawke + bc to moge lisha do tego zainstalowac ?XD tego sciaganego?

Ostatnio edytowane przez Axelo . : 12-09-2009 o 09:40
Axelo . jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2009, 11:19   #27
Sylvanas
Banned

Domyślnie

Na start polecam huntera. Łatwy do ogarniącia jeśli chodzi o PvE, bo w PvP jest jedną z najtrudniejszych klas do ogaru. Paladyn też jest dość łatwy no i dosyć mocno przekoksany.
Stary 12-09-2009, 12:35   #28
Cleyu
Łowca postów

Cleyu's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Domyślnie

@Axelo
Polecam Ci paladyna:> Znajdz macro na Crusadera,JoL,Divine Storm'a to wtedy juz latwo bedzie ^^
Cleyu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2009, 12:37   #29
Sylvanas
Banned

Domyślnie

Dziś Nexus będzie miał nowy sprzęt. Nie będzie w ogóle lagów, no może się zaczną jak będzie grało 3k graczy ++
Stary 12-09-2009, 12:43   #30
Mejgerq
Banned

Mejgerq pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Axelo . Zobacz post
ema, sciagam tego wow'a i raczej sie sciagnie w 1 dzien . xd

mam pytanie : bd grał 1 raz na powaznie w ową grę i mógłby mi ktoś podać profe którą gra sie łatwo i przyjemnie?

@ ej .

jak mam na płycie podstawke + bc to moge lisha do tego zainstalowac ?XD tego sciaganego?
Jak masz zamiar grać tylko na privach, to jak najbardziej.

Co do KLASY (profki tibijskiej ......) to polecam paladyna, postać dla kompletnych noobów, na początku łatwa do ogarnięcia, gra się dość przyjemnie. Jak już się zapoznasz ze światem WoW'a, to sam wybierzesz kim chcesz grać. Tylko na początku nie bierz rogue'a, bo to naprawdę nie przyjemne jak początkujący grają rogalem
Mejgerq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2009, 12:44   #31
Patrol
Łowca postów

Patrol's Avatar

Patrol ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Ja polecam granie czym ci się będzie dobrze grało. Wypróbuj wszystko.
Patrol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2009, 21:52   #32
Sylvanas
Banned

Domyślnie

Wreszcie na Nexusie się jakoś gra. 0 lagów, więc jest super. Wcześniej PvP wyglądało jakbym screeny oglądał :P
Stary 12-09-2009, 22:50   #33
*Razor*
Gaduła

*Razor*'s Avatar

Miasto: Warszawa
*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!
*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!*Razor* to wcielenie dobra!
Domyślnie

Zaczynasz gre ? Zacznij gre najpierw heala :P by ogarnoć co i jak podejrzeć techniki osób/klas i ten dps ktory ci sie spodoba graj nim ^^

Osobiście moge dać bulida pod The Burning Crusade Dla Shaman'a Enh szprzedac kilka rad itp choć co do rogala to mój brat nie jest głupi

Pozdrawiam Knight-Capitan Aquis xDDDD

:>

Ave Shatan
*Razor* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2009, 11:45   #34
Bleh
Zaawansowany

Bleh's Avatar

Bleh nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Bleh
Domyślnie

Moze ktos podac dobry build dla pala na pve i pvp na niski lvl ;p ? a i dla warlocka

Ostatnio edytowane przez Bleh : 13-09-2009 o 16:55
Bleh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2009, 19:18   #35
Mućka
Średnio zaawansowany

Mućka's Avatar

Mućka nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

@up
Dla locka jest kilka postów wyżej. A jak do expa http://wow-space.info/postac/talenty...233010300||310 to ja tym expie, na 60 możesz zmienić na destro.
@Razor
Najpierw się naucz pisać a potem sprzedawaj rady. A heal na start to zły, wręcz fatalny pomysł. Dps łatwiej ogarnąć a jego śmierć właściwie nigdy nie oznacza wipe.

Ostatnio edytowane przez Mućka : 13-09-2009 o 19:29
Mućka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2009, 19:27   #36
Bleh
Zaawansowany

Bleh's Avatar

Bleh nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Bleh
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mućka Zobacz post
@up
Dla locka jest kilka postów wyżej.
@Razor
Najpierw się naucz pisać a potem sprzedawaj rady. A heal na start to zły, wręcz fatalny pomysł. Dps łatwiej ogarnąć a jego śmierć właściwie nigdy nie oznacza wipe.
a no fakt ;p a i mam jescze 1 pytanie
w buildach chodzi o te skille ktore dodajemy u trainera czy o tych po wcisnieciu w grze "n" ? a i jesli ktos by mi mogl udzielic kilku rad na temat gry to bede wdzieczny ;d
Bleh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2009, 10:02   #37
Sylvanas
Banned

Domyślnie

Heal jest dla ogarów. Jeden błąd heala albo brak opanowania może się skończyć wipe całego raidu. Dlatego lepiej zacząć od dps.
Stary 17-09-2009, 00:24   #38
EsSaY
Nabijacz postów

EsSaY's Avatar

Miasto: City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!
EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!EsSaY ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Cytat:
Pytanie dotyczace warriora ^^
Na areny opłaca sie robic build arms/prot ( last stand ) ?
Chodzi mi o dluuuugie przetrwanie,zwlaszcza ze Last Stand sie stackuje z Enraged Regeneration :>

@Patrol
Albo sie myle,albo Blizzard pisał ze to naprawia ^^
Szajs.

Cytat:
@Quiet
Wiem ale my robimy 3vs3 nie 2vs2 ^^,a team mamy tak : Warrior(Arms/Prot),Hunter(BM),Druid(Resto),wiec Druid z naszego teamu musi zdbac o Huntera tez ^^
Bm ssie. Lepiej marka pod 3v3.
Warrior arms koniecznie.
Spam aimeda + mortala i cc heala. :]

Cytat:
Napisał ^Crayon Zobacz post
Słyszałem że druid + warrior to w zasadzie nieśmiertelna para. Warrior może mieć takie uzupełnienie życia że nic go nie zabije. No i double dmg. Prawda?
Gówno prawda. Czasami mam problem z zabiciem druta jak war na plerach siedzi, ale zazwyczaj mane posysam, innervate i znów mana.
A czasami po prostu burst combo 25k w ccu przez 3 sek i chuja zrobi.

Cytat:
Napisał Sylvanas Zobacz post
Tjaa, mam kumpla z którym biegamy na WSG razem. Rozwalamy kilka vs nas 2 :P Warek potrafi zajebiście przywalić, a druid może być i warkiem i rogalem xD 1) Crit 8k z shreeda w platy owni Palka jade jak psa nawet

To nie gadaj. Fajne rozwinięcie :P

@Daaron: Shamek 2) za 10k heala potrafi zrobić, a drut resto ma hoty, a więc i nieograniczony dostęp do many (zanim hoty się skończą, to mana się zregeneruje). Ogólnie, choć to priest potrafi najlepiej leczyć, to resto drut jest dużo silniejszy, wybuchy hotów na globcu czasem 17k wynoszą 3) Uwielbiam resto druta za to, że choć w feral jestem, to gdy mało hp mam, to na typa cyclone i się healuje xD
1) Shred na trinity był zbugowany, a na sunwellu został naprawiony. Enaor i pare innych nerdów (imbaladyn 3 lata globa itd.) robili dokładne wyliczenia i doszli do tego, co jest zbugowane.
2) Z mana drinkerami nie ma szans, bo brak stałego dostępu do many.
3) Jak walczy się z debilem, to nie użyje, żadnego interrupta, ani nie przygotuje się na zdjęcie cycka. Ja poprostu counterspelluje felhunterem jak jest załadowane 1sek/7sek, castując przy okazji czar dmgujący. Jak widzę druta castującego cyclone, to wiem, że już jest z nim koniec.

Cytat:
Jak wyżej Bo sunwell jest pojebany. Shreed wali w plecy i crity z talentami naprawdę piękne wejść potrafią. Macie druta znerfionego (czyt. osłabionego) strasznie.

1) Resto czy feral? Resto PvP jest bardzo łatwo zrobić, pamiętaj bylebyś uważał na stun locka. Drzewko ma to chujowe, że wolno biega, więc jak cie stunować zaczną to bye bye. Mimo wszystko rzucaj lifebloomy. 3 razy się stackuje (łączy), więc nie dość, że mocny heal włazi, to jeszcze wybuch oddaje sporą ilość many i sensowny heal. Buildem zajmę się później, gdyż teraz czasu nie mam.

PS. Wyjaśnienia w nawiasach są dla ludzi, którzy się nie znają jak coś, żeby nie było
PS2. GZ Crayon dwóch kwadratów. GoGoGo 3 :P
1) Wystarczy czekać na rejuvie + 3x lifebloomie na stunlocka, który notabene trwa banalnie mało i z armem druta nie powinno być problemu z przetrwaniem go.

Cytat:
Wolę Nexusa niż suna, bo Sun to serwer bardzo dobry i lepszy niż Nexus, 1) ale nie ma klimatu i 3/4 graczy to dzieci, a Nexusie dzieci się nie utrzymają (chodzi o takie naprawdę debilne dzieci ).
Cytat:
2) Dziś Nexus będzie miał nowy sprzęt. Nie będzie w ogóle lagów, no może się zaczną jak będzie grało 3k graczy ++
1) Ta, szczególnie dużo dzieci zaczęło grać, jak się dowiedzieli, że są permy za bluzgi. _._
2) Oni ten nowy sprzęt kupują co 3 miesiące i zawsze mówią, że nie będzie lagów. :F

Pozdrawiam,
Wasz mistrzu,
Essay

Nie oddaje reputów.
EsSaY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-09-2009, 00:32   #39
Ktoś II
Master Atom!

Ktoś II's Avatar

Ktoś II ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ktoś II Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ktoś II Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ktoś II Send a message via Skype™ to Ktoś II
Domyślnie

Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

Mam kilka pytań
Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra?
Na jakim serwerze gra Daaron?
Którą profesją najlepiej się gra?
Która profesja zadaje największe uderzenia?
Kto ma najwięcej życia?
Co daje expienie w party?
Opłaca się grać w WoWa?

Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.
Stary 17-09-2009, 08:23   #40
Sylvanas
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ktoś II Zobacz post
Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

Mam kilka pytań
Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra? Tak. www.sunwell.pl/www.wownexus.pl
Na jakim serwerze gra Daaron? Daaron czeka na transfer na Nexus.
Którą profesją najlepiej się gra? A co lubisz? Mi się najlepiej gra huntem/drutem.
Która profesja zadaje największe uderzenia? Klasa. Profka w WoWie to zupełnie co innego. Generalnie to koxami potrafią być wszystkie klasy.
Kto ma najwięcej życia? Zależy od sprzętu. Tanki (blokerzy) mają największe ilości hp.
Co daje expienie w party? Generalnie nic. Czasem do trudniejszych questów potrzeba kogoś do pomocy.
Opłaca się grać w WoWa? Tak.

Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.
Odpowiedź obok cytatu :P

@Essay: mamy sprzęt nowy i lagów nie ma nawet przy 1,5k graczy Ponoć serwer może zacząć lagować przy 3k graczy dopiero :P Trzeba by było jakieś testy zrobić. A co do shreeda - full buff + crit + arm pene + idol + kox sprzęt = efekt. Ale do tej pory tylko raz mi się taki hit zdarzył. Na ogół crity wynoszą 3-3,5k w platy max.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania