ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2010, 12:46   #1
P๏zi๏mєk
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
P๏zi๏mєk nie jest jeszcze znany.
Thumbs up Shakes & Fidget

Witam, przedstawiam wam przeglądarkową grę pt. "Shakes & Fidget".

Shakes & Fidget to przeglądarkowa gra przez przeglądarke oparta o fabułę kultowego komiksu. Gra jest bardzo popularna zwłaszcza u naszych zachodnich sąsiadów. Póki co w wersji polskiej tego tytułu jest trochę niedociągnięć, ale ma się to wkróce poprawić. W grze mamy sporo możliwości na dostosowanie wyglądu naszej postaci. Świat gry jest bardzo barwny i oryginalny na tle innych gier przez przeglądarkę.

W grze sporo różnych przedmiotów, których z pewnością nie spotkacie w innych grach. Miła odmiana od oklepanych gier GameForge

źródło: www.mmorpg.org.pl

Cytat:
Napisał Rejestracja
http://sfgame.pl/
Ja gram na serwerze 2. Gierka bardzo mi się spodobała. Jedynym jej minusem jest brak polskich znaków. Mój nick: Poziomek. Zapraszam do gry!

Ostatnio edytowane przez Devixx : 27-07-2010 o 16:10
P๏zi๏mєk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2010, 13:13   #2
Kamor Wielki
Banned

Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamor Wielki
Domyślnie

Wolał bym Sin City Online...to by było coś !
Kamor Wielki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2010, 15:58   #3
BeYOUTe
Banned

BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!
BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!BeYOUTe ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

tez gram;; D 2 swiat, nick emes3k! ;D
BeYOUTe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2010, 17:56   #4
Excorus
Banned

Miasto: Sosnowiec
Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Excorus
Domyślnie

Świat 2, nick Excorus, napisałem ci na pw ;d Jak da się przyjmij mnie do znajomych

PS: Zarejestrowałem się chyba z twojego linku
Excorus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2010, 20:23   #5
Berli
Banned

Berli nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamor Wielki Zobacz post
Wolał bym Sin City Online...to by było coś !
Filmów się naoglądałeś a tego komixu nigdy w łapach nie miałeś.

@top

Ciekawe, ciekawe trzeba sprawdzić
Berli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2010, 22:20   #6
Excorus
Banned

Miasto: Sosnowiec
Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!Excorus po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Excorus
Domyślnie

Założyłem swoją gildie Polish Heros zapraszam wszystkich pisać mi na priv a podam szczeguły
Excorus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2010, 14:32   #7
Mars
Zaawansowany

Mars's Avatar

Miasto: Tutaj.
Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!
Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!Mars to wcielenie dobra!
Domyślnie

Zaczałem w to grać ^^
s3, poziom 7.
Gildii jak na razie nie mam żadnej, ale jak ktoś gra na s3 może wysłać Zaproszenie ;<
Mars jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2010, 14:52   #8
Mateusz Soprano
Guest

Mentioned: Post(s)
Domyślnie

Też w to gram,mam 7lvl . Nick Sopranis.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2010, 15:59   #9
Ilu
Łowca postów

Ilu's Avatar

Miasto: Kraków
Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!
Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ilu Send a message via Skype™ to Ilu
Domyślnie

Ja tez swiat 3, nick Ilu i mam jeszcze jedna postac na 3 swiecie nick Dlanubia

Ostatnio edytowane przez Ilu : 12-07-2010 o 01:30
Ilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2010, 01:00   #10
Orson_Pall
Nabijacz postów

Orson_Pall's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Domyślnie

sztan ]:->
Orson_Pall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2010, 10:38   #11
Pedobir
Banned

Miasto: W Dugiem
Pedobir nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Pedobir
Domyślnie

Syf jak dla mnie. Niepodoba mi sie kompletnie :<
Pedobir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 14:40   #12
TeDoo
Gaduła

TeDoo's Avatar

TeDoo to wcielenie dobra!
TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!
Domyślnie

ja mam 33 lvl świat 3 nick Tedoo

Jak by ktoś był chetny moge to sprzedać bo już nie gram pw
Stary 27-07-2010, 14:42   #13
Kuczwi
Zaawansowany

Kuczwi's Avatar

Miasto: Piła
Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!
Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!Kuczwi to ANIOŁ!
Domyślnie

Nawet ciekawa gierka, jak coś gram na s1 pod nickiem Kuczwi.
Kuczwi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 16:04   #14
Mixterious
Średnio zaawansowany

Mixterious's Avatar

Mixterious to ANIOŁ!Mixterious to ANIOŁ!
Mixterious to ANIOŁ!
Domyślnie

terz gram
Mixterious jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 16:39   #15
.Xienus.
Banned

Miasto: Sieniawa/Jarosław
.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .Xienus. Send a message via Skype™ to .Xienus.
Domyślnie

założyłem przed chwila konto

s2 ofc
.Xienus. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2010, 10:28   #16
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 2 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

S3 - Aziel [27 lvl]
S1 - Aziel3k [20 lvl]
Na początku nie podobała mi się, ale nie jest taka zła. xdd
Azielu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2010, 18:51   #17
Toxic
Zaawansowany

Miasto: Szczecin
Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!
Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Toxic Send a message via Skype™ to Toxic
Domyślnie

posiadam bota do tej gierki w celu więcej informacji pisać prive
Stary 13-09-2010, 19:20   #18
Joogi
One of Top Users 2010

Joogi's Avatar

Miasto: Celle
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Joogi
Domyślnie

Sam chcialem niedlugo taki temat napisac ;D. Fajna gra, kolega mnie wciagnal Bardzo mi sie podoba ;D

Jak ktos ma pytania co do gry, to pisac ; )

Ja mam 4 chary:

s5

s3

s1

s1 Niemiecki

Ostatnio edytowane przez Joogi : 13-09-2010 o 19:32
Joogi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2010, 18:50   #19
Cinson
Nowicjusz

Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!
Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!Cinson to wcielenie dobra!
Domyślnie

SIemka. Też w to gram tylko mam mały problem. Kupiłem sobie tego smokogryfa i nie wiem jak go aktywowac
Cinson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2010, 19:34   #20
Joogi
One of Top Users 2010

Joogi's Avatar

Miasto: Celle
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Joogi
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cinson Zobacz post
SIemka. Też w to gram tylko mam mały problem. Kupiłem sobie tego smokogryfa i nie wiem jak go aktywowac
Jak to nie wiesz jak go aktywowac. Bierzesz na niego 'wynajmij' w stajni zabiera Ci 25 grzybow i masz juz go. ; )
Joogi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania