User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: ban chatbox

  1. #1
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie ban chatbox

    Witam dostałem bana na chatbox'a 30.06.2017r koniec bana jest dzisiaj (tj. 07.07.2017r) I ban nie został mi zdjęty jest to śmieszne bo "Scuv" siedzi całymi dniami na tym forum a nawet nie jest w stanie pilnować banów na chatboxie. Nie jestem pierwszą osobą która musi pisać temat aby owy moderator odbanował chatbox. Jeśli nie jesteś w stanie ogarnąć tak prostej sprawy z banami na chatboxie to może weź zrezygnuj z tej pozycji.

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Zapewne odbanuje ciebie przed 24, standard na tym forum. Sam nie raz byłem w takiej sytuacji. Najlepiej jak napiszesz pw do danej osoby, która cie zbanowala, lecz nie oczekuj odpowiedzi albo oczekuj pod koniec dnia. Pewnie celowo to robi.
    Nie interesuje mnie to czy on to robi celowo czy nie jeśli nie potrafi ogarnąć tak banalnej sprawy to niech zrezygnuje proste.
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 08-07-2017 o 00:19

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapewne odbanuje ciebie przed 24, standard na tym forum. Sam nie raz byłem w takiej sytuacji. Najlepiej jak napiszesz pw do danej osoby, która cie zbanowala, lecz nie oczekuj odpowiedzi albo oczekuj pod koniec dnia. Pewnie celowo to robi.

  3. #3
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odbanowałem i nie nie siedzę całymi dniami na forum, mam też inne sprawy na głowie a nie tylko Twojego bana.

Podobne wątki

  1. [Forum] Chatbox - BAN.
    By Demon in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 30-07-2012, 00:02
  2. chatbox
    By SoniQ in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 29-04-2012, 12:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •