User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest Twoje zdanie?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Popieram, powinno to być dawno zmienione!

    23 36.51%
  • Nie zgadzam się, niech lecą dalej jak leciały!

    31 49.21%
  • Nie mam zdania na ten temat.

    9 14.29%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 22

Wątek: Poprawienie Tiny

  1. #1
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Poprawienie Tiny

    Siemka.

    Od razu uprzedzam: Tak, wiem, w porę...

    Tak więc natknąłem się w skrypcie tego potwora na czyjąś 'chyba pomyłkę'.
    Mianowicie złoty motyl powinien lecieć najrzadziej ze wszystkich, a jak się okazuje najrzadziej leci... brązowy. W związku z tym proponuję zamianę szans na zdobycie owych motyli.

    Pozdrawiam, Squid.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  2. #2
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaznaczyłem "nie mam zdania na ten temat"
    Dlaczego? Teraz chcecie to zmienić po tym jak już ludzie wbili pierdyliard lvli na nich? Moim zdaniem to jest trochę nie fair wobec innych. A z drugiej strony 1k lvl nie powinien zarabiać więcej niż 2k+

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trochę za późno na taką zmiane jak kolega wyżej opisał dużo ludzi wbiło już billiony expa dzięki tym motylom, Jednak że zgodziłem się na prawidłową poprawę tego skryptu ze względu że 1k+ lvl za szybko zarabiają, O wiele za szybko w porównaniu z 3k+lvl

    #edit
    Zaznacze też że zmiana tego skryptu spowolni szybkie wbijanie expa wyższym lvlom, Najbardziej na tym stracą top 10. Graczy jak nie top 20. Lub może i więcej, Co może zwoła kilka starych graczy do powrotu na serwer lub zachęci więcej do expienia a nie dalszego żebrania w temple. Bo zauważą że mają (minimalnie) większe szanse na uczciwe dogonienie innych graczy.
    Ostatnio edytowane przez Minek Drewno 1910 : 28-08-2017 o 22:14

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak wbije 350lvli to jak najbardziej, bardzo prosze.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moje zdanie jest takie, aby całkowicie zmodyfikowano owe moby i aby już motyle z nich nie leciały. Jedynie powinny lecieć motyle z kurczaków, które są na pasku. Squid, co o tym myślisz? Odpowiedź mi w moim poście.

    #t

    Srry, ale nie.

  6. #6
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Moje zdanie jest takie, aby całkowicie zmodyfikowano owe moby i aby już motyle z nich nie leciały. Jedynie powinny lecieć motyle z kurczaków, które są na pasku. Squid, co o tym myślisz? Odpowiedź mi w moim poście.

    #t

    Srry, ale nie.
    Czemu akurat motyle powinny lecieć tylko na pasku? Bo tam 1klvl nie wejdzie?
    Czemu chcesz zabrać zarobek 1klvl ?

    Jak najbardziej zmienić to albo po prostu może zrobić płatny wstęp na resp tinów np.że wejście na tiny = 30-50sc za każdym razem?

  7. #7
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tyle czasu już tak było to niech tak zostanie.. A jak już to poszedłbym w inną stronę, a konkretniej.. Kiedyś motyle nie były takie drogie więc i exp z Tinów mógł być dobry. Teraz 1.5uc za Gold to już trochę za dużo więc zmodyfikowałbym samego moba, zwiększyć mu znacznie hp lub zmniejszyć exp. Tak, aby te 1-2k lv miały zarobek albo exp, coś za coś. Na wyższych lv też tak jest więc wydaje mi się to sprawiedliwe. Jak mamy coś zmieniać to tak, aby nie zniechęcać graczy.

  8. #8
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Strzałem w kolano było, jak w ogóle dodaliście możliwość expienia motylami i teraz jak ludzie przyzwyczaili się i wybili z lvlami szybko ponad normę, to chcecie coś zmieniać, strzelając sobie w kolejne kolano. Gdyby to były początki to zaznaczyłbym tak, lecz po takim czasie jestem oczywiście na nie. Jeszcze jakimś rozwiązaniem, do którego nie jestem do końca też przekonany, lecz jest chyba warty napomknięcia to limit na picie gold motyli np.3x na dzień czy ileś tam. Pozdrawiam

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No nieźle jednak w porę ogarniecie, większość graczy sobie zarobiła to dlaczego teraz ma ktoś mieć trudniej? Ja bym był za postawieniem nowego serwera itemv2 bez żadnych uc a respy eventowe otwierać na jakiś event tylko, większość graczy by była tego zdania każdy by zagrał od nowa a teraz jak jest już 5k to nikomu nie chce się expic.

  10. #10
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem pod ogromnym wrażeniem... Waszej nieumiejętności nauki na błędach To może jeszcze wgl usunąć maszynki do motyli

    To, że goldy lecą jak lecą, z drugiej strony pomaga nowym graczom (po osiągnięciu 1k poziomu lub jego kupnie) szybko zdobyć dobre EQ, a wysokim poziomom je sprzedać - handel działa. Trwało to zbyt długi czas, aby teraz to zmieniać w ten sposób! Efekt będzie jak przy zmniejszeniu expa na osach, tak Wam się on spodobał?

    A może by tak coś bardziej skomplikowanego zrobić? Ustawić jakąś maksymalną górną wartość expa, którą daje gold? Np. max 500mln? Lekko podnieść to co dają pozostałe motylki, aby zmniejszyć tą dysproporcję efektów pomiędzy nimi, albo dodać im inne opcje?

    #Ratujmypustyserwer

    ni
    ale nic nie zaznaczam
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 01-09-2017 o 13:08
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    limit na picie gold motyli np.3x na dzień czy ileś tam.

    bardzo dobry pomysł i popieram Wiadome, że nikt nikomu nie broni kupować goldów i pić je lecz nie każdy kupuje ucki żeby móc kupowac goldy. Trochę zbyt późno sobie wspomniałeś (sasza już wbił prawie 5k na goldach)

    niech już lepiej zostanie jak jest albo osłabcie exp za nie

    #edit

    szkoda ze Ci na tak to Ci którzy nie graja albo graja na rooku xD
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 30-08-2017 o 19:12

  12. #12
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Motyle z tinow leca od bardzo dawna i przez x lat nie znalezliscie tego bledu ? :O troche beka z tego. z wypowiedzi sashy zeby motyle nie lecialy itd jezeli motyle nie beda leciec to do poprawy beda 2x misje u ahmeda jak usuna maszynki to wyjdzie na to samo... Troche rozumu ... oslabcie expa z motyli i tyle nic wiecej rozsadnego z tego nie wyjdzie, w ankiecie zaznaczyłem zeby zostalo jak jest z mysla o locie lecz exp z goldow jest niesamowicie wysoki ostatnio wypilem 2x goldy ktore dały mi exp i wbilem ponad 40 % na 4 k lvl troche przesada ale niech decyduja admini...
    Ps robicie ankiety itd ale moze warto przegladac propozcyje graczy bo niektore sa bardzo ciekawe i nie widzialem nawet wypowiedzi nikogo z adminow w nich

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jest propozycja zmiany typu "zróbmy coś po to żeby potem to spier*****" tak jak to było z:
    - Apocalypto na respach eventowych
    - Wypadaniem burning heart'ów z Cracków
    - Expem z Asian Hornet'ów
    - Lootem z Pirate Skeletonów

    Oczywiście jestem za tym, żeby zostało tak jak jest

  14. #14
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Siemka.

    Od razu uprzedzam: Tak, wiem, w porę...

    Tak więc natknąłem się w skrypcie tego potwora na czyjąś 'chyba pomyłkę'.
    Mianowicie złoty motyl powinien lecieć najrzadziej ze wszystkich, a jak się okazuje najrzadziej leci... brązowy. W związku z tym proponuję zamianę szans na zdobycie owych motyli.

    Pozdrawiam, Squid.

    Jestem za pod warunkiem, że złote motyle będą spadać z taka częstotliwością co brązowy motylek teraz Ludzie dość kasy już zarobili na motylach, a level i tak szybko tam leci.

  15. #15
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na czym ta zmiana mialaby polegac? tzn. chcesz zwiekszyc czestotliwosc wypadania innych motyli czy zmniejszyc goldy?xd

    /zaznaczylem tak

  16. #16
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według waszej polityki - nieważne jaki level trzeba mieć, żeby nieźle się dorobić. Tak naprawdę, to cena gold'a ustala wolny rynek przez graczy i oni ustalają cenę. Hmm... okolice lipiec/sierpień 2k16 - 50-60sc za gold, gdzieś od końca 2k16 1,5uc sztuka. To jeżeli jest taka burza, to czas zmniejszyć cenę? ^^

    #t:
    Zaznaczyłem nie, iż byś musiał Squid definitywnie obniżyć wymagania 66 misji Ahmeda. Większe zapotrzebowanie to się równa podwyższenie ceny golda, a teraz wszyscy są przyzwyczajeni do loota.
    Ostatnio edytowane przez Jaracz : 30-08-2017 o 20:13
    Haracz Jaracz ( 1 - 2243 )
    26/08/2017
    15:01 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.


    Bloodrook ( 821 - 908 )

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Ktos tu klamie... Czy to Ty Squid czy loot na stronie jest zaklamany?

    Dopiero teraz to rozkminilem, ale lepiej pozniej niz wcale, prawda?

    @edit
    Odswiezam po to zeby kazdy sobie zobaczyl, a posty i tak nabija sie w zgloszeniach. XD

    @nizej
    W takim razie juz to rozkminilem i strona klamie swoim brakiem dokladnosci, co rowniez moze byc typowym walkiem tak jak w przypadku lootu z zywiolow: watery, fire i energy, z ktorych to podobno leca calkiem wartosciowe przedmioty, ale brak tam segregacji w tych slabych i silnych przedstawicielach rasy, bo nie z kazdego jest taki sam loot, a strona nam wmawia, ze tak jest.

    ''1-5%'' to w .txt 333 ,444, 666, 777, 1333 itp, lapie


    @nizej[2]
    Po prostu chcialem tutaj wtracic kilka groszy i pokazac jak sie tutaj oszukuje graczy. Tak samo bylo z tym tematem, bo loot jest ustawiony dobrze, ale komus sie nie podoba ilosc goldow i chce ja zmniejszyc na sile, bez podstaw - a te wyzej sa wymyslone.

    Stworz problem -> pokaz(hehe) rozwiazanie -> zbierz plony
    ktos tu sie w polityke bawi XD

    Pozdrawiam, OSWIECONY ZII NISZCZYCIEL
    Ostatnio edytowane przez djakon : 16-09-2017 o 18:13

  18. #18
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post

    Ktos tu klamie... Czy to Ty Squid czy loot na stronie jest zaklamany?

    Dopiero teraz to rozkminilem, ale lepiej pozniej niz wcale, prawda?

    @edit
    Odswiezam po to zeby kazdy sobie zobaczyl, a posty i tak nabija sie w zgloszeniach. XD
    To jeszcze sobie rozmiń, że dane oznaczenie "Bardzo rzadko" lub co bardziej mi się podoba "Niespotykanie rzadko" może mieć pewne zakresy prawdopodobieństwa, np. 1-5% dla bardzo rzadko. Wówczas złoty może mieć 4%, a brązowy 2% (przykład), a będą tak samo zakwalifikowane w tym 'rankingu'. [Tak mi się wydaje]

    @wyżej
    Tydzień grasz tutaj? Logiki na apo się doszukujesz?
    Ostatnio edytowane przez Arab : 17-09-2017 o 11:59
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  19. #19
    Łowca postów Samuraj's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hehe dopiero teraz chcecie coś poprawiać nie zaznaczam nic niech zostanie tak jak jest a propo popraw dla osób mających 3k+ lvl to poprawił bym Wypadanie burning heart'ów z Cracków bo obecnie jest częstotliwość ustawiona na niespotykanie rzadko i to bym poprawił

  20. #20
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Macie taki zaskok z jakimikolwiek zmianami, że się płakać chcę i nie dlatego, że chcecie spierdolić loot'a po raz kolejny. Tylko dlatego, że już tyle ludzi zdążyło się dorobić przez te motyle i przy expić, że teraz to już w ogóle nie ma sensu to zmieniać. Dlatego niech zostanie tak jak jest, albo po prostu zmniejszyć exp za motyle i sprawa rozwiązana bo teraz to już zaczynają się widzimisie i płacze tak jak było z Crackami, beka z Was i tyle. A że są takie ceny jakie są to już ustala wolny rynek .

    Ps. Najlepiej zrobić to tak, aby skorzystali na tym co skorzystali, a z innymi graczami to już nie ważne co będzie no nie - totalny brak myślenia.
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 19-09-2017 o 11:18
    To be continued .....

Podobne wątki

  1. Tiny
    By Takion in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 31-03-2016, 16:20
  2. Tiny a Debugi
    By Razzler in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-01-2015, 02:09
  3. Wzmocnione Tiny
    By Dideek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 11-03-2014, 21:32
  4. Loot tiny
    By Turoczeek in forum Bugi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 19-10-2013, 16:33
  5. Poprawienie vity ms'a
    By Ernii in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 23-06-2010, 23:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •