User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 23 z 23

Wątek: Chcesz zarobic to sie zrokuj :]

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2015
    Miasto
    Śrem
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question

    Czy ta choroba jest bolesna?


    Co do reszty glupot jakie napisales, wytlumacz mi skad bierzesz po 20 goldow ktore codziennie mi sprzedajesz? btw. o co gracze z przedzialu 1-2k lv mieliby plakac skoro maja trzykrotnie mniejszy lv i teoretycznie powinni miec trzykrotnie mniejszy loot.. bh = gold motyl (3uc-1uc) (3k lv - 1k lv) tylko ze ty locac tych goldow wiecej niz 1 na 5 godzin juz masz lepszy loot niz ja cos jeszcze masz do dodania? ps. ja expilem na tinach, ale ty na crackach nie, pamietaj o tym
    Kiedy ja ci sprzedałem 20x gold? Aaaaa pamiętam lot z 2 dni. Jak mam więcej goldów to nie sellam ich graczą z TOP tylko kioledze. Nie pamiętam żebym ci sprzedał więcej jak 10x gold/dzień. Co do wczorajszego zajebisteg* lootu z tinów podniosłem 3x gold 4x pink i kilka blue/exo.
    #EDIT
    Zwiększyć loot z cracków i każdy będzie zadowolony. Bo troche śmieszne że caly czas cos zmieniacie na gorosze.
    Ostatnio edytowane przez Exspaze : 12-06-2016 o 09:43

  2. #22
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To w czym problem? Zbijaj postać do 1600 lvla i śmigaj na motyle... Płacz, płacz i płacz. Przestań beczeć, chłopaki nie płaczą!

  3. #23
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem o co ten płacz... zawsze było źle, bo leci od ciula kcc z jednego moba (bh coś tam warte jednak jest) i było źle. Loot jest obecnie taki a nie inny, też jest źle bo nie lecą kcc. Według polityki autora im wyższy lvl, tym lepszy zarobek. Czyli co, jak ktoś wbije np. 5-6k lvl to mamy zrobić potwora, z którego będą sypały shaman sety i uw tak? Żeby przecież mógł więcej zarobić, bo ma większy poziom?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •