User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Która z poprawek jest dobra?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za Propozycja 1.

    1 6.67%
  • Jestem za Propozycja 2.

    2 13.33%
  • Jestem za Propozycja 3.

    0 0%
  • Każda propozycja jest dobra.

    3 20.00%
  • Żadna z propozycji nie musi być zmieniana jest dobrze tak jak jest.

    9 60.00%
Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Aktualizacja Strony!

  1. #1
    Średnio zaawansowany Hussein's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Aktualizacja Strony!

    Witam, mała propozycja dotycząca strony.
    Wyjaśniam o co chodzi.

    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Propozycja. 1

    >> Kontakt <<
    Na wielu stronach nie raz widziałem została dodana opcja dotycząca komunikacji z Administracją coś na zasadzie web gadu gadu dobrą opcją było by dodanie czegoś takiego z możliwością zobaczenia kto jest online i aby mógł poprzez zalogowanie się na stronie jako Tutor, Senior Tutor, Game Master itd..
    Korzystać i odbierać ważne sprawy jak wiadomo nie od dziś osoba która zajmuje się tym jest to Santano który z tego co mi wiadomo jako jedyny wchodzi na tego email i sprawdza przeróżne wiadomości ale z drugiej strony jak wiadomo raz jest a raz go nie ma i też sam tego wszystkiego nie ogarnie np: sam jestem osobą która napisała do niego wiadomość i nie otrzymałem jeszcze przez 2-3 miesiące od napisania odpowiedzi w tej sprawie.
    Jak wiadomo nie każdy siedzi 24/7 na serwerze i nie pisze rrv a taki dodatek na stronie był by dobry bo każdy może mieć cały czas otwartą stronę APO i co jakiś czas odświeżyć i sprawdzić czy ktoś jest.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Propozycja 2.

    >> Logowanie <<
    >> Rk <<
    Mała zmiana dotycząca usuwanie starego zgubionego RK a wyrabianie nowego, skoro już na stronie jest możliwość zakupu skasowania RK oraz jego ponowne wyrobienie na pewno bardziej by zachęciła osoby do zrobienia takie rzeczy aby RK był usuwany i generowany od nowa po okresie 7 dni a nie 30 dniach jednak to dużo dni i nie każdy zapamięta 30 dni później że coś takiego zakupił ja osobiście zapomniał bym z 1000 razy o tym że wysłałem wniosek o usunięcie rk.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Propozycja 3.

    Dotycząca postaci wiele osób posiada postać, jedna osoba ją kupi, druga osoba dostanie postać, trzecie osoba po długim czasie zapomniała jakie questy zostały wykonane, a więc proponuje dodać opcje taką że pod informacjami na temat postaci jest kolejna tabela z Questami która pokazuje jaką ilość oraz które questy wykonaliśmy a np w przypadku Questu w którym musimy wykonać dużo misji np po wykonaniu 5/10 misji na stronie pokazywało by np:
    Ultimate Weapon Quest = Wykonany w 50%.

    I to na tyle.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinni dodać mapę na główną stronę, bo przez to jest bardzo duże utrudnienie dla nowych graczy

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki spam miałby Mortiis albo taki Santano na komunikatorze Gadu-Gadu. Po drugie, poniżej masz e-maile kontaktowe do APO:

    biuro*********.pl - mail do biura.

    pomoc*********.pl - wszystkie pytania, prośby, zgłoszenia poważnych błędów, które nie powinny znaleźć się na forum (ze względu na to, że ktoś może je wykorzystać).
    Proszę również wysyłać tutaj zgłoszenia oszustw, skradzionych postaci, wszelkich transakcji, które łamały regulamin. Pamiętajcie jednak, że nie ponosimy odpowiedzialności za takie transakcje i często, z powodu braku dowodów - nie będziemy w stanie pomóc. Każdy mail będący zgłoszeniem oszustwa/kradzieży musi zawierać dowód.

    pacc*********.pl - wszelkie sprawy dotyczące Premium Account, problemy z płatnościami, opóźnienia w dostarczeniu płatnego konta, pytania o możliwości promocyjnego konta, sugestie dotyczące PACC.. i inne pytania tego typu. Wiadomości niezwiązane z Premium Account wysłane na podany wyżej mail nie będą rozpatrywane. Tak więc prosimy o niespamowanie pod ten adres w innych sprawach - jedynym dozwolonym tematem jest PACC.

    santano*********.pl - pytania do Santano, jak również odwołania od pracy Tutorów/Cleanerów/Moderatorów, których z jakichś powodów nie chcecie zamieszczać na forum w odpowiednim dziale.
    Również możesz do niektórych osób napisać prywatną wiadomość na forum, również możesz napisać do nich w grze (ct+r) o ile daną osobę złapiesz.

    O ile dobrze rozumiem, chcesz aby można było zobaczyć, czy dana osoba jest aktywna, ta? Chyba sobie żartujesz w tym momencie - tego nie muszę tłumaczyć..
    Kolejna sprawa.. Z tego co mi wiadomo, regularnie (chyba co tydzień) Rinson przegląda e-maile i na nie odpowiada.


    2. Odnośnie Recovery-Key, to wszystko jest dobrze. Nic nie potrzeba zmieniać, nikt nigdy nie skarżył się na to.


    3. Prawie wszystko masz w Quest Logu. Nie potrzeba dodawać kolejnych opcji. Jedynie co dodałbym, to na stronę główną dodatkową zakładkę, w której pokazane byłby wszystkie questy, które mamy zrobione, a które nie.




    Z tego co mi wiadomo, to Administracja pracuje już od dłuższego czasu nad zaktualizowaniem strony głównej serwera, więc czekajmy cierpliwie na nowości. Rinson napisał kilka miesięcy temu:

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Dodatkowo w dniu dzisiejszym zaktualizowana została zakładka "Czary" na stronie APO dla wszystkich profesji. Jest to prawdopodobnie początek aktualizacji strony APO. Niebawem planowane są kolejne aktualizacje poszczególnych zakładek strony, będziecie o tym informowani w kolejnych newsach

  4. #4
    Średnio zaawansowany Hussein's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Odpowiedź

    Ja rozumiem że każda Twoja wypowiedź jest kierowana w "nie" ale patrząc z drugiej strony na to wszystko było by trochę ułatwienia..
    W grze żeby zdobyć quest loga nie jest łatwo, przykładowo osoba która np gra pierwszy raz na APO np dostała postać od kogoś bądź kupiła chciała by wiedzieć co się dzieje/działo na postaci a co nie, sam osobiście nie wiem jak zdobyć Quest Loga a nawet pytając znajome osoby nikt tak owego przedmiotu nie posiada... Więc moim zdaniem było by to bardzo duże ułatwienie zarówno dla mnie, Ciebie oraz wielu innych osób.
    Tak wiem że Rinson pisał na temat tego że strona zostanie zaktualizowana ale już wiem jak to będzie wyglądać, skoro problem mają nawet z tym żeby podmienić mapę z lodowego miasta na zwykłą..
    Dawno temu mieli już zrobić np aktualizacje mapy i nie jest zrobiona do dzisiaj, kolejna sprawa jest taka że przynajmniej "ja" pisząc do Administracji w sprawie mojej starej postaci, od 2/3 miesięcy nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi "nie wspominając nie będę wymieniał osoby bo nie wypada" ale tak debilne pytania albo odpowiedzi które od owej osoby otrzymałem to na prawdę zastanawiałem się czy wszystko z nim okej...
    Być może moją osobę tak traktują a może i się mylę..

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Miasto
    Capital City
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Administracja nie ma czasu zrobić coś w stronę update więc po co dodawać im zbędną robotę
    Wszystkie potrzebne rzeczy masz w quest logu, a co do kontaktu masz podane email'e i raczej powinno wystarczyć.

    @ Niestety Nie, to nie mazurek :>

Podobne wątki

  1. Aktualizacja 31.08
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni Post / Autor: 11-10-2015, 14:33
  2. [7.6] Aktualizacja.
    By Sasha Rookslayer in forum Inne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 29-01-2013, 21:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •