ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje Graczy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-02-2018, 18:29   #41
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!
Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Witam wszystkich ponownie, dzięki za commenty

Tutaj awans wbity podczas ataku na upalne Ankaron, William Wallaci dzielnie mnie uhał podczas najazdu i gdyby nie on mogło by być rożnie, przy okazji pokaże wam świetny loot który wynagrodził bicie szefa najazdu.

Ostatnio skupiłem swoje siły na zadaniach u Ahmeda, tym razem miałem dla niego zabić trochę wściekłych psów, udałem się więc do miasta marzeń i szybko wykonałem swoje zadanie jako nagrodę otrzymałem cenne punkty duszy.

Punkty duszy mi się bardzo przydały gdyż kolejną moją misją było obdarowywanie graczy nimi, jedni mi za to dziękowali a inni odeszli bez słowa, ostatecznie jako nagrodę otrzymałem klejnutke która na pewno przyda mi się w kolejnych zadaniach.

Kolejną moim zadaniem było ścięcie starego drzewa na zachodzie miasta rycerskim toporem i tutaj podziękowania dla Zii Baby iż poświecił czas przeszukując swoje noob chary w poszukiwaniu toporów dla mnie, ostatecznie Ahmed wynagrodził mój trud toporem który może mi się wkrótce przydać

Następną misją było zabijanie królów otsa, także postanowiłem wybrać się na zaginioną wyspę i zmierzyć się z nimi, po długim czasie wypełniłem swoją misję a jako nagrodę otrzymałem smocze jajo które regeneruje moje punkty życia oraz many

Ostatnio edytowane przez Elew : 03-02-2018 o 18:43
Elew jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2018, 21:33   #42
Goldenka
Zaawansowany

Mentioned: 4 Post(s)
Goldenka to wzór do naśladowania !
Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nieźle Elew, liczę że zrobisz Ahmeda
Goldenka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2018, 18:05   #43
kajet
Nowicjusz

kajet's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!
kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!kajet ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Gratulacje, jak zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne screeny.
Pozdro!
kajet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 11:43   #44
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Witam ponownie, dzięki za miłe komentarze

Wybrałem się na diabełki pod Ankaros, poziomy doświadczenia szły bardzo szybko chyba zapowiada się iż zostanę tam na dłużej, tak czy siak jestem coraz bliżej upragnionego 1000!

Popularny daszek w mieście zaatakował Stiff, po długich próbach z resztą graczy udało nam się go pokonać, zdobycze standardowo bardzo dopisały i z pewnością podratują mój budżet.

W mieście znajduję się jedna z aren do walki z wcieleniem Nan'Tsao, stoczyłem z nim naprawdę bardzo równy pojedynek lecz ostatecznie udało mi się go pokonać resztą sił, bóstwa wynagrodziły mój wysiłek gdyż jako nagrodę dostałem bardzo przydatny czar którym mogę łączyć runy magicznej ściany.

Standardowo wybrałem się do Ahmeda po kolejną misję, tym razem moim zadaniem było zbieranie do worka run adori, ponieważ jestem rycerzem nie mogłem ich stworzyć dlatego musiałem sobie poradzić w innym sposób lecz mimo to udało mi się wykonać zadanie, jako nagrodę dostałem bardzo cenną tarcze z orłem.

Kolejnym moim zadaniem było zebranie do worka nektarów z bananów, inni gracze doradzili mi abym na tą misje nie żałował klejnutek dlatego zaopatrzyłem sie specjalnie w 19%, opłaciło się musiałem włożyć do worka raptem 5 nektarów co nie zajęło mi długo, Ahmed docenił mój trud i w nagrodę odnowił moje punkty duszy.

Stary 06-02-2018, 20:05   #45
Etholt
Średnio zaawansowany

Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!
Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!Etholt to wcielenie dobra!
Domyślnie

Gz, czekam na 1k w twoim wykonaniu!
Etholt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 17:51   #46
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Witam ponownie, narazie brak ochoty na grę ale cos wrzucę.

850 poziom doświadczenia

Kolejne misje ahmeda

Stary 09-02-2018, 18:27   #47
Spider
Średnio zaawansowany

Spider's Avatar

Spider to ANIOŁ!
Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!Spider to ANIOŁ!
Domyślnie

Gratki, gogog 1000!!!

Kangur
-1-372 (THE END)

Robokop rook-1-288 (Gram)

Sezam- 1-101 (The End)
Spider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 18:38   #48
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Brawo Ty!
Nie jest źle, ale lvl szybciej wbijaj.
Dzielny Tabaluga 2660 -2709
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania