ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje Graczy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2018, 05:23   #1
Thor Razar
Zaawansowany

Thor Razar's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!
Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!
Domyślnie Banbik 842 wjeżdża na apo

Jako że mam trochę czasu(czyt. mało zajęć na uczelni), to czasem wbije tutaj

Jakieś robienie Sonii

Jakieś lewurki

Bicie bossów z banbikiem na najeździe w słonecznym ankrahmun

Pozdro dla starych wyjadaczy, grających i niegrających +banbik +bonczek szczególnie, eldo typiarze 1k wkrótce!

Ostatnio edytowane przez Thor Razar : 14-01-2018 o 05:24 Powód: kosmetyczne
Thor Razar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 06:28   #2
Boonek*
Zaawansowany

Boonek*'s Avatar

Miasto: Glasgow.
Mentioned: 1 Post(s)
Boonek* ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Lecisz na grubo widze xD licze, ze ten life dotrwa chociaz do 3 strony haha powodzenia ;*

Retired.
Boonek* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 11:48   #3
Palldino
Guru!

Palldino's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Domyślnie

no witam banbika
tyle co tam wyjebalismy to wes xD
dwie fale nasze i kamole z dropa hehe
Palldino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 11:58   #4
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!
Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Gratulacje ciśniesz dalej, szkoda że ten loot z bossa drugiej fali nie dopisał
Stary 14-01-2018, 19:52   #5
Lagga v3
Guru!

Miasto: Łódź
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Było odświeżyć ten temat

Gz.
Lagga v3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2018, 21:10   #6
Thor Razar
Zaawansowany

Thor Razar's Avatar

Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!
Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!Thor Razar jest LEGENDĄ!
Domyślnie

@Boonek no typiarzu to będzie top1 temat tutaj
@Palldino a weś banbik ustaw na elfie lepiej to siohanie =/
@Elew a weś ten loot to porażka, przynajmniej lewurek spoko leci
@Lagga v3 dziena typiarzu
Ogólnie ostatnio dużo zaliczeń więc 95% czasu w trainerze, tutaj się zamuliłem i nie ogarnąłem więc

Duchy 842 mnie nie opuszczają =(

Jakiś acziwment?

Halfway

Ogólnie to sejsa incoming, więc będzie mniej grania, może porobię jakieś questy czy coś, zobaczymy. Jak ktoś by chciał sprzedać sle po atrakcyjnej cenie to pisać w grze

Ostatnio edytowane przez Thor Razar : 17-01-2018 o 21:11 Powód: zły screen dałem typiarzu + estetyczne
Stary 17-01-2018, 21:46   #7
Colinovsky
Zaawansowany

Colinovsky's Avatar

Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Pozmieniali komunikaty w grze odnośnie awansów? Wyglądają jakoś inaczej. xd

@t
Gratulacje i ciśnij dalej, ale radziłbym skupić się po prostu na studiach i jak najprędzej olać ten serwer. Jakieś SLe by się znalazły, może nawet coś więcej... jak będziesz bardzo potrzebował to pisz, może nawet klienta ściągnę na chwilę żeby Ci coś rzucić.
Colinovsky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 19:25   #8
President Carter
Nowicjusz

President Carter's Avatar

President Carter nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

nie pozdrawiam, expi ma bocie, gbur i prostak nie gz
President Carter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 23:44   #9
Thor Razar
Zaawansowany

Thor Razar's Avatar

Domyślnie

@topic here ogólnie to wszystkie egzaminy pozaliczane także izi, ostatni 2 lutego do zaliczenia i będzie expiolka
@Colinovsky ano pozmieniali typiarzu,wielki wyczekiwany update
Carter ale proszę Cię utkaj tam
lewurkowanie

tarcza szmato

śladem wylewa poszedłem do ahmeda po zadania, kazał mi on zabić 180 jednookich wielkoludów a mój trud nagrodził w ten sposób

postnowiłem też wybrać się na sławną arenę gladiatorów(oczywiście popsułem screena gupek)

porobiłem też questy na zbroje

Ostatnio edytowane przez Thor Razar : 24-01-2018 o 23:48
Stary 25-01-2018, 00:40   #10
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Brawo Ty!
Oczekuje 666 i klapek w twoim wykonaniu!!
Dzielny Tabaluga 2660 -2709
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2018, 18:36   #11
Thor Razar
Zaawansowany

Thor Razar's Avatar

Domyślnie

@Khartusik na dniach oki?
ostatnie dni elegancko, lewurkowanie zaczęło się miło

wbiliśmy wczoraj na najazd z Carterem, co zaowocowało zdobyciem kolejnych poziomów doświadczenia

a teraz pokaże wam bicie najazdu ank przez banbik&spółka company
na tym zdjęciu ja, na czarno zaznaczone dwa najazdowe moby, na czerwono banbik edem, na niebiesko lagga sorcem
w tym scenariuszu ja to blokuje, banbik sioha, lagga wali

w tym scenariuszu ja blokuje, banbik stwierdza że mnie nie leczy tylko wali moby, lagga wali

co robi banbik? zamiast podbić na prawo do ściany i siohać, banbik daje w lewo, luruje 3 moba i na serwerze następuje najszybsza wypierdolka w historii, 3 dedy w 0.5 sekundy

pozdrawiam
Stary 26-01-2018, 18:48   #12
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Brawo Ty!
Dalej czekam na 666!
Stary 26-01-2018, 19:59   #13
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Gratulacje, bardzo ładnie mnie małpujesz oby tak dalej
Stary 26-01-2018, 20:03   #14
Lagga v3
Guru!

Miasto: Łódź
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gratulacje, liczę, że szybko znajdziemy nowego kompana do bicia najazdów.
Lagga v3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 19:53   #15
Thor Razar
Zaawansowany

Thor Razar's Avatar

Domyślnie

@Khartusik done typiarzu
@Elew weś
@Lagga też mam taką nadzieję, bo ten banbik to weś
drugim zadaniem dla pewnego terrorysty mieszkającego na pustyni za miastem było uzbieranie 180 double axów, bardzo nudne zadanie, ale ostatecznie udało mi się z nim uporać

udało mi się również wzbogacić swoją wiedzę w obronie swojego ciała tarczą

zdobyłem również 650 poziom doświadczenia, a gracz @William Wallaci
bardzo chciał być uwieczniony na pamiątkowym zdjęciu

z nudów postanowiłem udać się do pewnego skarbca demonów, żeby stać się dumnym posiadaczem skrzydlatego hełmu

wraz ze wzrostem zdobytego doświadczenia postanowiłem wykonać pewne zadanie, za które nagrodą był klucz, zdobyłem więc ciastko, kość, kryształ życia oraz kulę

bardziej doświadczeni gracze opowiedzieli mi historię o legendarnych ciapach, okazało się że klucz który zdobyłem otwierał drzwi do komnaty z potworem który strzegł tej nagrody, natychmiast poprosiłem potężniejszego rycerza @Astonek o pomoc w pokonaniu zła

Stary 29-01-2018, 20:06   #16
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Domyślnie

Brawo Ty!
No nareszcie to 666!
Stary 31-01-2018, 06:35   #17
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Gratulacje, tylko nie choć więcej z bambikiem na najazdy
Stary 08-02-2018, 22:09   #18
Thor Razar
Zaawansowany

Thor Razar's Avatar

Domyślnie

@topic szybki refresz, ogólnie mało ochoty do grania więc same awanse
700

725

750 zgubiony, więc tragiczny 12 mlvl!

moja wielka maczuga

jakiś acziwment

Stary 09-02-2018, 14:29   #19
Palldino
Guru!

Palldino's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Domyślnie

ijojijojijo
na dniach 1ka oki
Palldino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 23:10   #20
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Domyślnie

Brawo Ty!
Czekam teraz na 1k w twoim wykonaniu.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania