User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy osoba która użyła runy paraliżującej powinna mieć żółtą czaszkę

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    35 83.33%
  • Nie

    6 14.29%
  • Nie uczestniczę w pvp

    1 2.38%
Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: Parale - Zmiana

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Parale - Zmiana

    Witam. Chciałbym zaproponować pewne zmiany odnośnie run paraliżujących.
    Wszyscy wiemy jak wyglądają bitki w tym momencie, czyli kilku bijących się graczy i minimum 2 noob chary po każdej stronie latających z paralami. Moja propozycja wygląda następująco. Z racji tego, że jest to najbardziej ofensywna runa proponuje żeby osoba która użyła tej runy np na mnie, otrzymała żółtą czaszkę. Myślę, że to bardzo poprawi i wyklaruje problem w pvp jakim są noob konta z których niektórzy gracze bez opamiętania rzucają tymi runami na prawo i lewo, a to z otc a to z bota. Tego się już nawet nie chce nagrywać, bo ludzie wbijają na kolejnego 200 maga i problem jest taki sam cały czas...
    Jeżeli to nie wykonalne na 7.6 żeby ktoś wbil ys na kimś kto nie ma skulla to niech ma skulla, ponieważ użył runy ofensywnej...


    Jak widać administracja chce wprowadzić własne zmiany typu (parale tylko dla tych którzy użyli trąbki, lub exhausted 10 sec na parala). Nie po to robiłem ten temat, i nie pod tym ludzie się podpisywali.
    Uc leci na allegro jak woda, a nagrodę z ani 3 można wziąć 3 razy.


    Jeżeli ma być wprowadzony exhausted na parale, albo trąbka do używania, to niech zostanie tak jak jest, a jest syf....

    To nie administracja tutaj expi i się bije, tylko my i mamy 80 % głosów na tak !

    To nie my jesteśmy dla nich, tylko oni dla nas !!!!
    Ostatnio edytowane przez Jeru Tanker : 28-03-2018 o 21:19

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja bym rowniez ograniczyl czestotliwosc rzucania ich np 1x na 30-60sec. No i wiadomo zablokowac mozliwosc rzucania paral z PZ (ys wtedy nam nic nieda).

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ostatnio pekendo z bratva i jakiś fobia czy jak z bota nakurwiał mi parale co sekunde(nie było szans wcisnąć hota z utani hurem)
    trochę śmieszne to jest. Tak samo nie raz pod temple jak jest pekendo jakiś 200 lvl wali parala z bota

    Niech coś w końcu z tym zrobią, na tak

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat wałkowany już kilkukrotnie, nie wiem po co zrobiłeś nowy, ale spoko.
    Co do run paraliżujących to już dawno powinni je ogarnąć, nie wiem na co czekają. :v

  5. #5
    Średnio zaawansowany Bolec uOrkiestra's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, ponieważ paralizujący jest także atakującym i powinna być gra fair.

  6. #6
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak.
    To powinno zostać wprowadzone od razu, a mimo kilku takich
    propozycji to nie przechodziło.
    I taki mały dodatek.

  7. #7
    Średnio zaawansowany #Leus# <3's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Sanok
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z chłopakami powyżej jak ktoś spamuje tymi paralami nie ma opcji nic zrobić.. jestem jak najbardziej na TAK!
    Mard Geer 3999 -4040

  8. #8
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem powinni zablokowac mozliwosc rzucania paralize rune przez profesje paladyna i sorca, taka mozliwosc powinien miec tylko druid. Prosze Was, Rp jako najlepsza profesja na tym serverze, bijaca uw na tyle sqm co ed/ms do tego leczy sie jak glupi, jeszcze rzuca Ci parale XD a ek ciagle w dupie, ogarnijcie w koncu cos z tym syfem.

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Moim zdaniem powinni zablokowac mozliwosc rzucania paralize rune przez profesje paladyna i sorca, taka mozliwosc powinien miec tylko druid. Prosze Was, Rp jako najlepsza profesja na tym serverze, bijaca uw na tyle sqm co ed/ms do tego leczy sie jak glupi, jeszcze rzuca Ci parale XD a ek ciagle w dupie, ogarnijcie w końcu coś z tym syfem.
    Noi biegają 200 edeki i paralują Trzeba było nie wymieniać RP na Eka, ek ma najwięcej hp, ogarnij sobie sio i nie będzie problemu, co to da że tylko edeki znowu będą bezkarnie rzucać parale na prawo i lewo bez odpalania się Dwd się broni rękami i nogami przed skullami za parala, bo co on zrobi tez parali koleżków...

    Kolego djakon, runa nie będzie bezużyteczna, w tym momencie nie ma żadnych ograniczeń (nie biorąc pod uwagę m lvla). Z doświadczenia wiem, że rrv nic nie da w raportowaniu noob charow rzucających paralami, jeżeli ma się nagranie i nawet jeżeli widać jak na dłoni, że było kombinowane z otc/bot, to trzeba czekać tydzień lub 2 na ,,odpowiedź kogoś z góry".... Wielki problem zrobić kolejnego 200 druida...

    Boonek V To nie jest walka o jakieś propo o m lvl, tylko o stałe wyłączenie ludzi którzy nie biorą czynnego udziału w walce, którzy tylko paraliżują, nie wejdzie na TAK to niech nie będzie zmian w ogóle....
    Ostatnio edytowane przez Jeru Tanker : 28-03-2018 o 22:07

  10. #10
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ^
    Nie pyskuj no name, kazdy wie jaka jest prawda co do parali, 4600 sorku z allegro.

    Usuncie w ogole parale, albo zrobcie jakis dlugi quest na mozliwosc ich uzywania, np ahmed v2.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogolnie to parale chyba sluza do pvp i wieksze ograniczenia nalozone na ta rune sprawia, ze stanie sie bezuzyteczna.

    Skoro przeszkadza Wam, ze ktos rzuca tym z nooba hotami to nagranie i rrv, a jak sie komus nie chce to ma jebany problem.

  12. #12
    Gaduła Czepi's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na TAK.

    Runa paraliżująca ma duży wpływ na przebieg walki, dlatego osoba która ją rzuca, i tym samym znacznie przyczynia się do zabójstwa powinna dostawać ys. To tak, jakby strzał z 'ręki' też miał nie dawać skulla...

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pisalem taka propozycje juz xx czasu temu niestety zmiany nie zostaly wprowadzone...





    tu jeszcze jedna propozycja dotyczaca tej runy





    #ofc na tak
    Ostatnio edytowane przez Boonek* : 28-03-2018 o 21:56

  14. #14
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem czemu takie tematy są przez x osób wałkowane, jak mają i tak duże poparcie "za".
    Jestem na TAK, fajnie byłoby właśnie, gdyby również osoby rzucające parale mające po zaparaliżowaniu ys'a traciły exp, bo wkońcu nam utrudniają pvp. Co innego, jak ktoś chce się z kilkoma bić i "prosi, aby atakowały w kilku".
    Parale, to chyba najgorsza rzecz wprowadzona w życie serwera.
    Szkoda, że tacy shooterzy paraliżujący graczy z bota, to rzadko dostają bany.
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Yagami we mnie wszedl
    To nieźle!

  15. #15
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trochę odkopany temat, ale sądzę, że propozycja powinna wejść w życie. Patrząc na sondę, nie jest to tylko moje zdanie.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  16. #16
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 036
    Mentioned
    61 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Postaramy się coś z tym zrobić.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •