ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Sprzęt komputerowy i oprogramowanie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-12-2017, 09:27   #1
Miximo
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Miximo jest LEGENDĄ!Miximo jest LEGENDĄ!Miximo jest LEGENDĄ!Miximo jest LEGENDĄ!Miximo jest LEGENDĄ!
Miximo jest LEGENDĄ!Miximo jest LEGENDĄ!Miximo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Hey, pewna osoba postanowiła mi przestawić xboxa, więc zmuszony zostałem do zabrania go na swoje biurko. Muszę go podłączyć pod stary monitor.Ten monitor również jest podłączony do pc. Monitor z VGA. Potrzebuje jakiegoś przełącznika? Widziałem schematy jak to ma mniej więcej wyglądać ale zastanawiam się czy to dobrze będzie działać i mam pewne wątpliwości. Pomoże ktoś?

Dzięki za odpowiedź. Karta graficzna ma wyjście pod VGA i hdmi. Czy Lepiej pod ten monitor przejściówkę VGA>hdmi i potem razem z tą przejściówką wpinam to do tego rozgałęziacza i xboxa też wpinam i ten rozgałęziacz wtedy do pc, tak?

Ostatnio edytowane przez Miximo : 18-12-2017 o 10:53
Miximo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-12-2017, 14:26   #2
Hakka
Średnio zaawansowany

Mentioned: 1 Post(s)
Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!
Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Monitor jest VGA, karta graficzna też ma wyjście pod VGA czy masz przejściówkę z hdmi na vga? Do Xboxa potrzeba hdmi to kup sobie rozdzielacz "rozgałęziacz" hdmi x2 na vga. Lub Spliter Wideo, też dobra opcja.
@Edit1
Tak dokladnie tak, troche zabawy z tym jest Dlatego najlepiej miec monitor z hdmi XD albo telewizor to najlepiej ^.^
Ja to ogolnie zrobilem sobie na przycisk przelaczanie sygnalu z kabla i nie musze sie bawic w podpinanie

Ostatnio edytowane przez Hakka : 18-12-2017 o 16:56
Hakka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania