ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Poradniki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-02-2018, 19:13   #1
True & Blue
Gaduła

True & Blue's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !
True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika True & Blue Send a message via Skype™ to True & Blue
Domyślnie Annihilator 3

W sumie trudno nie jest ale skoro poradnika nie ma to czemu nie dodać?

Wymagania.

4 osoby

Bramka levelowa? Cięzko powiedzieć, bez tokena pojawia się komunikat:
"Poloz w miejscu "na strzaly" annihilator token majacy co najmniej jeden ladunek!" Mając dobrą ekipę i sio Profesja Magiczna poradzi sobie wg. mnie na 900 lvlu a może i wcześniej.

Annihilator Token minimum 1 użycie

Zdjęcie ukradłem od Sendoxa :<

Token możemy kupić od graczy lub zdobyć z Questa
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=130239

Gdy już mamy kompletną ekipę możemy ruszyć na Annihilator 3.
Kierujemy się w te same tereny gdzie mamy Annihilator i Annihilator 2.
Droga http://www.armia.toproste.pl/mapa/?i...=308&z=10&zz=3

Kiedy wszyscy stoją na swoim miejscu pierwsza osoba naciska dźwignię i przenosi nas do takiego samego pokoju jak w przypadku Anni 1 i 2.

W pokoju czeka na nas 6 potworów zwanych Keelbhaz, biją raczej słabo ale szybko, największy hit jaki dostałem przy full eq to 4547. Mają też sporo życia, z moją ekipą biliśmy je 6 minut. Jajka nie działają w tym pomieszczeniu.

Gdy już zabijemy WSZYSTKIE potwory naciskamy dźwignię, która przenosi nas do pokoju z nagrodami.

Same nagrody są bardzo ciekawe.

Biorąc pod uwagę to, że Token możemy nabyć od graczy za +\- 20uc(1 use) myślę, że warto wybrać się na tego Questa. Dodatkowo wykonując Quest of the Nine oraz wszystkie misje !quest możemy zabrać dodatkową nagrodę, czyli w sumie aż 3.

Dobrej zabawy. Pozdro i dzięki ekipie z, którą mogłem wykonać ten Quest.

REEBEL 1-(850)

Ostatnio edytowane przez True & Blue : 14-02-2018 o 15:38
True & Blue jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 19:26   #2
Atopeh
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!
Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!Atopeh to wcielenie dobra!
Domyślnie

Moim zdaniem zbędny poradnik. Widać, że śpieszyłeś się robiąc go, brakuje estetyki. Jedynie co mi się w nim podoba to potwory - mają fajną nazwę.

Moja ocena to 4/10.
Atopeh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 19:55   #3
True & Blue
Gaduła

True & Blue's Avatar

True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !True & Blue to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika True & Blue Send a message via Skype™ to True & Blue
Domyślnie

Cytat:
Napisał Atopeh Zobacz post
Moim zdaniem zbędny poradnik. Widać, że śpieszyłeś się robiąc go, brakuje estetyki. Jedynie co mi się w nim podoba to potwory - mają fajną nazwę.

Moja ocena to 4/10.
Dla Ciebie zbędny, spędzasz tu tyle czasu
Innym może się przyda.

Cytat:
Napisał Khartusik Zobacz post
Moja ocena to 5/10.
Dodaj jeszcze drogę do tego ani i będzie nawet git.
Droga jest podana w linku nie czytałeś uważnie, poza tym chyba 100% ludzi na APO wie gdzie jest Annihilator 1 i 2.
Dzięki ale nie chodzi mi o oceny bo nie po to robiłem, poradnik ma służyć ludziom, którzy nie skorzystali jeszcze z questu.
W sumie myślę, że komentarze można wyłączyć.

REEBEL 1-(850)

Ostatnio edytowane przez True & Blue : 13-02-2018 o 20:05
Stary 13-02-2018, 20:02   #4
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Moja ocena to 5/10.
Dodaj jeszcze drogę do tego ani i będzie nawet git.
Dzielny Tabaluga 2660 -2709
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 21:51   #5
Domcio Old
Nabijacz postów

Domcio Old's Avatar

Miasto: Toruń
Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !
Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !
Domyślnie

spoko poradnik, przynajmniej wiadomo co gdzie i jak i co najważniejsze jakie są nagrody dzięki 9/10
Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
NIE GRAM JUŻ NA APO!
Domcio Old jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 23:09   #6
Sunarrem
Gaduła

Sunarrem's Avatar

Sunarrem ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Jak na moje 10/10
Opisane ile bija potwory
Co potrzebne by wykonac ten Anhilator
Gdzie sie znajduje
Stary 14-02-2018, 00:37   #7
Samuraj
Gaduła

Samuraj's Avatar

Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !
Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Mi sie bardzo podoba teraz każdy wie co i jak jak dla mnie 10/10
Samuraj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2018, 09:07   #8
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Atopeh Zobacz post

Moja ocena to 4/10.
moim zdaniem ty znow nabijasz posty...

#t

Sasha zazdrosci ze nie zrobil tego poradnika bezbek xD nie przejmuj sie nim...

poradnik dobrze zrobiony i wszystko wiadomo o co w nim chodzi.(nie liczy sie estetyka)! dobra robota, 10/10
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2018, 14:45   #9
Timur
Nowicjusz

Timur's Avatar

Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!
Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Poradnik dobrze opisany ale brakuje informacji ze wykonując all misje !quest oraz qotn możemy zabrać tam do 3 nagród
Timur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2018, 15:37   #10
True & Blue
Gaduła

True & Blue's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Timur Zobacz post
Poradnik dobrze opisany ale brakuje informacji ze wykonując all misje !quest oraz qotn możemy zabrać tam do 3 nagród
Masz racje, zapomniałem o QOTN, zaraz dopisze. A o misjach !quest to szczerze nie wiedziałem dzięki.

Cytat:
Napisał Boonek* Zobacz post
To czasem nie jest tak, ze potwory zadaja obrazenia zalezne od lv i profesji?

/spoko poradnik, mi sie nie przyda, ale z pewnoscia znajdzie sie wielu ktorym pomoze
Chuj wi, nie zdążyłem się przyglądnąć.

REEBEL 1-(850)

Ostatnio edytowane przez True & Blue : 14-02-2018 o 17:45
Stary 14-02-2018, 17:16   #11
Boonek*
Zaawansowany

Boonek*'s Avatar

Miasto: Glasgow.
Boonek* ma wyłączoną reputację
Domyślnie

To czasem nie jest tak, ze potwory zadaja obrazenia zalezne od lv i profesji?

/spoko poradnik, mi sie nie przyda, ale z pewnoscia znajdzie sie wielu ktorym pomoze

Retired.
Boonek* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2018, 19:02   #12
djakon
Bywalec

djakon's Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Dokladnie tak jak napisano wyzej, te potwory bija zaleznie od profesji i poziomu postaci. Raz uda sie przezyc 1.1k ed, a w drugiej ekipie 2k ed splynie na combo. Wiadomo im wiecej edow w ekipie tym mniejsze przetrwaja.

W przyszlosci wolalbym ogladac poradniki w pelni opisane bez domnieman, bo w poradnikach nie ma na nie miejsca. Ciekawe kto to zaakceptowal.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2018, 03:26   #13
Apendor
Game Master

Apendor's Avatar

Mentioned: 19 Post(s)
Apendor ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Apendor
Domyślnie

Popracuj nad estetyką poradnika i opisem mechaniki zadawania obrażeń przez potwory.

Sam w sobie przydatny, więc 7/10.
Stary 26-02-2018, 20:53   #14
Pagon
Łowca postów

Pagon's Avatar

Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !
Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Poradnik spoko, dziwiłem się dlaczego go nie ma ;D ale mam jedno pytanie. Skoro Anhi Token ma użycia to jak sie te użycia doładowuje? :P

@Afro
No i konkret odpowiedź. Dzięki
Pagon 1 - 137 lvl

Ostatnio edytowane przez Pagon : 26-02-2018 o 21:04
Pagon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2018, 20:57   #15
Afroman
Gaduła

Afroman's Avatar

Miasto: Częstochowa/Lubliniec
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Tokenu się nie doładowuje dostajesz 10use z questu i tyle tylko ma use każdy token.
Afromaan Rook 2450-2567 xD
Afroman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2018, 14:35   #16
Czepi
Gaduła

Czepi's Avatar

Miasto: Kraków
Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!
Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Czy za drugim/trzecim razem można odebrać z questu tą samą nagrodę, czy za każdym razem trzeba zdecydować się na coś innego?

@down thx

Ostatnio edytowane przez Czepi : 27-02-2018 o 21:27
Czepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2018, 17:54   #17
True & Blue
Gaduła

True & Blue's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czepi Zobacz post
Czy za drugim/trzecim razem można odebrać z questu tą samą nagrodę, czy za każdym razem trzeba zdecydować się na coś innego?
Można odebrać coś innego

REEBEL 1-(850)
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania