ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Za czym jesteście?
Tak 12 63.16%
Nie 7 36.84%
Głosujących: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-03-2018, 15:40   #1
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Proponuje dodać npc. Bankier do, którego będzie można wpłacić np. 100cc i z tej kwoty którą będziemy mieli w banku npc. na statku pobierze opłatę za przepłynięcie i nie będzie problemu tak jak ktoś wcześniej pisał "robi syf w bp"
Oraz proponuje żeby wrzucona kasa do bp sama się ładowała do 100, np
mamy w bp 10gp i wrzucimy 20gp to nie będzie nam zajmować dwóch miejsc w bp tylko od razu zamieni się na 30gbp.

#edit
Cytat:
Napisał Bolec uOrkiestra Zobacz post
#t: Jestem na tak, ale bez przesady jak ten cytat, po np. 1cc-100cc.
Podałem taki mały przykład, ale przecież można zwiększyć kwotę.
#edit
Temat uważam za zamknięty.
Dzielny Tabaluga 2660 -2709

Ostatnio edytowane przez Scuv : 11-04-2018 o 21:46
Khartusik jest offline  
Stary 12-03-2018, 15:44   #2
Sasha APO
Banned

Mentioned: 4 Post(s)
Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!
Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!
Domyślnie

Serio wam przeszkadza syf w postaci kilku gp w plecaku, że musicie wymyślać takie spierdolone propozycje? Bez przesady, szkoda czasu na takie coś.

Niech lepiej zwiększą ceny za podróże statkami, np do 500-1000cc i po kłopocie. Nie, nie i nie. :v
Sasha APO jest offline  
Stary 12-03-2018, 18:23   #3
Goldenka
Zaawansowany

Mentioned: 4 Post(s)
Goldenka to wzór do naśladowania !
Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wystarczy zamiast paruset gp za podróże niech będzie równa ilość cc i już kłopot z bałaganem w bp rozwiązany
Goldenka jest offline  
Stary 12-03-2018, 18:38   #4
Dominikaa
Wymiennik

Dominikaa's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 3 Post(s)
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Dominikaa Send a message via Skype™ to Dominikaa
Domyślnie

najbardziej mnie denerwuje jak ludzie piszą żeby zwiększyć ceny do paru sc ... faktycznie można coś przemyśleć bo nikt nie zbiera gp ani platynek no ale bez przesady...

Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606
Dominikaa jest offline  
Stary 12-03-2018, 18:50   #5
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wystarczy zwiększyć cene za podróż do kilku cc i styknie. Też mnie denerwuje to ciągłe rozmienianie ;] Jestem na tak oczywiście
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline  
Stary 12-03-2018, 19:31   #6
Sorc Kingow
Łowca postów

Mentioned: 6 Post(s)
Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !
Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na TAK.
Propozycja podobna była, ale wiadomo, że na pozytywny wynik można szybko liczyć.
Temat do zamknięcia sonda zakończona.
@Apendor @Scuv @Voltan
To nieźle!

Ostatnio edytowane przez Sorc Kingow : 11-04-2018 o 19:27
Sorc Kingow jest offline  
Stary 05-04-2018, 20:51   #7
Bolec uOrkiestra
Średnio zaawansowany

Bolec uOrkiestra's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha APO Zobacz post
Niech lepiej zwiększą ceny za podróże statkami, np do 500-1000cc i po kłopocie. Nie, nie i nie. :v
Pomyślałeś chociaż o nowych graczach? Nie, myślisz tylko o sobie. Twój post jest zbędny.

#t: Jestem na tak, ale bez przesady jak ten cytat, po np. 1cc-100cc.

Cytat:
Napisał Khartusik Zobacz post
Podałem taki mały przykład, ale przecież można zwiększyć kwotę.
Źle mnie zrozumiałeś, "cytat" tego osobnika o nicku sasza.

Ostatnio edytowane przez Bolec uOrkiestra : 06-04-2018 o 21:45
Bolec uOrkiestra jest offline  
Stary 05-04-2018, 20:55   #8
Sunarrem
Gaduła

Sunarrem's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Sunarrem ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Na co taki bankier?
Moze zrobic podroze darmowe
Mniej problemu moim zdaniem
Stary 05-04-2018, 23:35   #9
Schvb
Nowicjusz

Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!
Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!Schvb ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Taki npc jest dobrym pomysłem, ale jeżeli będzie miał większą funkcjonalność niż tylko do podróży statkami. Np. do kupowania postaci przez strone. Kasa była by zabierana od bankiera i postać dodawana na konto.
Schvb jest offline  
Stary 06-04-2018, 08:32   #10
Samuraj
Gaduła

Samuraj's Avatar

Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !
Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !Samuraj to wzór do naśladowania !
Domyślnie

hmm w sumie mi to bez różnicy może być nie musi ewentualnie ceny za podroż mogły by być zwiększone co do zostawiania platynek i gp w w plecaku to w ogole mi to nie przeszkadza wyrzuca sie i tyle
Samuraj jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania