User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Twoje zdanie?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak co 1h

    6 40.00%
  • Nie

    8 53.33%
  • Inna opcja (podaj)

    1 6.67%
Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Misja z gaszeniem ogniska

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Misja z gaszeniem ogniska

    Witam

    Na rooku jest misja, w której musimy gasić ognisko na trollach. Kłopot w tym, że już dużo osób robi tą misje a ognisko pojawia się "w ciągu 3h".
    Proponowałbym zmienić ten czas co 1h bo i tak pojawia się min po 2,5h . Żeby zgasić teraz to ognicho 30-40 razy jest niemożliwe bo choćby afkować tam to na chwile odejdziesz od kompa to zaraz je ktoś inny zgasi...


    #Down

    Nie każdy jest przypięty do kroplówki i kaczki i może naparzać dnie i noce i robić każdą misje jako pierwszy...
    Ostatnio edytowane przez propos : 06-07-2014 o 20:58

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja wykonałem, inni wykonali, więc Ty również możesz wykonać. Dlaczego chcesz zmniejszyć czas? Ja jakoś się męczyłem, czekałem te "3h", inni również czekali, więc nie licz na to, że misje się zmienią, ponieważ inni będą wtedy pokrzywdzeni.. Kolejne misje są bardziej cięższe niż ta (czasochłonne), więc również będziesz pisał takie tematy.

    Są trzy sposoby, abyś wykonał daną misje.. Siedź i afkuj ciągle obok ognia, gdy tylko się pojawi ogień, zgaś.. Po restarcie od razu loguj, aby zgasić pierwszy albo po prostu poczekaj, aż dane osoby skończą misję i Ty ją zrobisz w spokoju (o ile inni jej nie zaczną).



    Jestem na nie, sorry.

  3. #3
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszędzie byście chcieli ułatwienia, jak zwykle.
    Przez to wszystko straszna stypa się zrobiła na serwerze.
    Wiadomo, że NIE. Poczekasz parę dni i zrobisz.

  4. #4
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Ja wykonałem, inni wykonali, więc Ty również możesz wykonać.
    Inni kilkanaście lat temu biegali w magic secie, więc Ty też możesz biegać. Po co dodawali nowe itemy?
    Inni kilkanaście lat temu expili na jednym kingu, więc również możesz. Po co dodawali nowe respy?

    Powiem szczerze, że wkurwia mnie takie pisanie. Po to jest ten dział, aby proponować zmiany. Dla mnie ots jest zabawą, a nie monotonią i dlatego jestem za propozycją. Twórcy misji chyba zapomnieli, że to jest gra, która ma bawić, a nie zmuszać do siedzenia nad Tibią po 15h dziennie w celu zgaszenia kilku ognisk.

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Powiem szczerze, że wkurwia mnie takie pisanie. Po to jest ten dział, aby proponować zmiany. Dla mnie ots jest zabawą, a nie monotonią i dlatego jestem za propozycją. Twórcy misji chyba zapomnieli, że to jest gra, która ma bawić, a nie zmuszać do siedzenia nad Tibią po 15h dziennie w celu zgaszenia kilku ognisk.
    No *****, w końcu! Brawo Splaxor, tylko przetłumacz to administracji. Sam na main, mam misje w której muszę zbierać soule, a następnie przekazywać je graczom. Najlepsze? Pisał Squid, że mniejszy poziom, będzie początkowo robił misje szybciej. Czy tak jest? Nie! Osoba, która ma większy poziom/posiada tarczę, zrobi tą misje 2x szybciej. Sorry, ale mnie przykładowo nie bawi, siedzenie i napierdalanie xxx godzin nad jedną, pojebaną misją. Te śmieszne tłumaczenia - expij. No i co mi z tego expienia? Może ja nie chce expić, a chce robić misje? No sorry, ale ktoś tu chyba nie pomyślał, przy podawaniu ilości(pozdrawiam Squid), tylko myślał o tym, żeby jak najdłużej się to robiło. Mi się osobiście odechciało tego robić, wolałbym misje w której, muszę coś pomyśleć, niż napierdalać po x godzin to samo. Powinno być tak, jak napisałeś, że gra ma BAWIĆ. Niestety, czegoś takiego tutaj nie ma, więc ja osobiście się nie dziwie, że nikomu się tych misji robić i jest masa hejtów(też zaraz pewno w moją stronę polecą), że misje są monotonne. To ma zachęcić nas do robienia misji? No chyba to jest jakaś kpina. Te marne tłumaczenia, że "przecież nie musisz tego robić ciągle, możesz w jakimś czasie to zrobić" - rozjebało mnie to, serio. Te ilości to mnie przykładowo, bardziej zniechęcają niż zachęcają. Ile można. Jeszcze non stop, robisz ciągle to samo.

    @topic

    Jak najbardziej na TAK.
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 06-07-2014 o 22:17

  6. #6
    #Encyklopedia APO ..:Too Get:..'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Sanok
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z Spaxorem i Sokolem.

    Rozumiem, że Squid chciał zrobić dluższego up'a, bo gracze narzekali, że update'y są wykonywane po "tygodniu".
    Jednak te misje w tym tempie, w najlepszym przypadku zajmą około 6 miesięcy. To chyba nie tak powinno wyglądać.
    Liczba graczy wzrosła chilowo. Lepszym rozwiązaniem było by dodanie czegoś co wykonuje się 2-4 tygodnie, bo jednak monotonne misje na 6 miesięcy nikogo nie przekonają do powrotu. Squid chyba zapomniał o różnicy między "trudnością", a "monotonnością". Nie zaprzeczam, że niektóre misje są ciekawe, ale długość ich wykonywania są znacznie przesadzone. Znacznie lepszą opcją niż ta są już upy, które wykonuje się tydzień.
    Mam nadzieję, że w najbliższej aktualizacji będą misje, które zajmą trochę czasu do wykonania, ale nie ze względu na monotonność, ale na trudność ich wykonania(np. misje, w których trzeba iść zgraną ekipą), ale czas wykonania nie będzie aż tak przesadzony. Ogółem mówiąc Squid miał dobry pomysł, ale przesadził.


    @top
    Na tak.
    7.6: Too Get 402-837 Nobik 1012-1062 Shon1699-1797 Reishy 758-905 Flac 1-1033 1045-?
    Ramius Pephilvola 1537-1594 Bartolomeoziom 1502-1539 Labelizer 1780-1894 Kostel Zibi 2530-2582 Endrolid 2400-2481 Neko Knight-2711-2717 Alet Mort 1420-1448 Pupaj 2275-2375 Azeff 2135-2214 Aziel Vara 2682- 3405

Podobne wątki

  1. Misja
    By Cay in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 23-09-2013, 15:04
  2. misja
    By Refresh in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 20-07-2013, 19:56
  3. Misja!
    By Achuy in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 31-01-2013, 08:41
  4. Dao- bug z misja
    By 1st_|Tago|_ in forum Bugi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2011, 10:53
  5. Misja ?? xd
    By Palldino in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 27-07-2010, 09:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •