ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: jestem za
jestem za lekkim zwiekszeniem fiberkow 4 12.50%
jestem za modernizacja respa fibrow 6 18.75%
jestem za wprowadzeniem blue bale do jakiegos potworka 4 12.50%
jestem na nie 26 81.25%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-05-2020, 19:44   #1
Belmondo
Zaawansowany

Belmondo's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie fibry z fiber flower oraz blue bales of material

proponuje delikatnie zwiekszyc czestotliwosc wypadania fibrow z tego potworka ew. zostawic tak jak jest teraz ale powiekszyc troche resp tego potwora i dodac blue bales of material do jeszcze jakiegos potwora

problemem jest to ze ludzie rezygnuja z robienia outfitow bo trzeba duzo fibrow na wszystkie outfity, inne itemki leca spoko i fajnie sie to zbiera oprocz fibrow

#nizej
wiele osob? chyba z h lvl
ankieta jest, wiec o co chodzi?

Ostatnio edytowane przez Belmondo : 02-05-2020 o 19:48
Belmondo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2020, 19:46   #2
Khartusik
Bywalec

Khartusik's Avatar

Miasto: :)
Mentioned: 32 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wiele osób ma prawie wszystkie kostiumy zrobione, nigdy z tym nie było problemu więc NIE
Stary 02-05-2020, 19:52   #3
Kiritsugu
Zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Miasto: tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Mentioned: 9 Post(s)
Kiritsugu ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Sam kiedyś zbierałem i tak zarabiałem. 15 szt/h, to i tak dobra ilość, a można tam od 50 lvl'a siedzieć. Pamiętam jak sprzedawałem fiberki po 25sc/ea, to był świetny zarobek na początkowym etapie gry, jak się gra od 0. Jestem na NIE, jest dobrze i niech tak zostanie.
Co do blue bale material, to leci z Creatora, Perfectora, Glaciusa i Ice Golema. Ice Golemy klepać możesz od 200 lvlu pod Senja i loocić nutki 10% do tego!

Ostatnio edytowane przez Kiritsugu : 02-05-2020 o 19:56
Kiritsugu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2020, 19:59   #4
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 8 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Bardzo dużo osób zrobiło już stroje i nie mieli problemu z zdobyczą owych przedmiotów.
Po drugie, nie tylko z Fiberów lecą włólna.. Po trzecie, ostatnio stworzyli moby, z których lecą przedmioty, których potrzebujesz:

10% wbite na Leiurusach:
KlejNutki 10%owe.

10% wbite na Leviathanach:
KlejNutki 12%owe.

Jak widać, to nie problem zdobyć owe przedmioty.
Jestem na nie, w tej kwestii nic nie trzeba zmieniać.

@down

Cytat:
Napisał rumun Zobacz post
Jestem na tak, powinni również pomyśleć żeby dodać white bale of material, bo śmieszne jest to że średnio jeden leci na 700-1000sztuk wardow(może ja mam pecha, ale wcześniej było inaczej).
Faktycznie coś teraz lipnie leci, przetestowałem wbijając 10%.. Ciekawe czy to mój pech czy znowu coś zmienili nie informując o tym graczy. :<

Cytat:
Napisał Yankovsky Zobacz post
White bale of material zapraszam Urge. W 1godzine 27 minut poleciało Mi ich 11 sztuk nielicząc 7x nitrogenu (Talisman + Empire Shield).
Temat dotyczy blue a nie white.
Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 03-05-2020 o 12:12
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2020, 20:21   #5
rumun
Uzależniony

rumun's Avatar

Miasto: hushushush
Mentioned: 4 Post(s)
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Sasha, polecam teraz się udać na te potwory, przez pierwsze kilka dni fajnie leciało, ale później musieli coś zmienić, 60% bez speeda na 3k+ i tylko 2n fibre na leirusach, później 25% na leviatnach i kompletnie nic.

Jestem na tak, powinni również pomyśleć żeby dodać white bale of material, bo śmieszne jest to że średnio jeden leci na 700-1000sztuk wardow(może ja mam pecha, ale wcześniej było inaczej).

Ostatnio edytowane przez rumun : 02-05-2020 o 20:27
rumun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2020, 22:13   #6
Belmondo
Zaawansowany

Belmondo's Avatar

Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Z ciekawosci poszedlem na leviatany i stwierdzam ze nic nie leci, kolejny potwor ktory zepsuli i nikt nie bedzie tam siedzial...
Stary 02-05-2020, 22:21   #7
Moon Red
VIP

Moon Red's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Moon Red Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Moon Red Wyślij wiadomość przez Yahoo do Moon Red Send a message via Skype™ to Moon Red
Domyślnie

Myślę że owa propozycja może dotyczyć rooka a nie jakiegoś noobowieskiego maina co graja ludzie bez jednej reki, co do rooka to jestem jedynie za zwiększeniem respa fibrów, outfity dawali rade robić(chodzi mi o szmatki)
Moon Red jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2020, 06:36   #8
Belmondo
Zaawansowany

Belmondo's Avatar

Domyślnie

jest to niezrozumiale dla mnie, fajnie to lecialo i znosnie sie robilo te kostiumy tak teraz jedynym problemem kostiumow sa fibry i te bales of material... inne przedmioty do kostiumow wypadaja tak jak nalezy wedlug mnie, squid wypowiesz sie? @Squid
Stary 03-05-2020, 10:30   #9
Yankovsky
Średnio zaawansowany

Mentioned: 1 Post(s)
Yankovsky to ANIOŁ!
Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!Yankovsky to ANIOŁ!
Domyślnie

Blue bale of material z ostatnich taskow na moim poziomie fajnie lecialo z Perfectorow. (5 sztuk+ w 1h).

White bale of material zapraszam Urge. W 1godzine 27 minut poleciało Mi ich 11 sztuk nielicząc 7x nitrogenu (Talisman + Empire Shield).

A co do Fibrow jestem na NIE od czasu wprowadzenia Leiurus, muszę tworzyć worki u Ward Robe na owy przedmiot by ograniczyć ilość zajmowanego miejsca.

Ostatnio edytowane przez Yankovsky : 03-05-2020 o 12:37
Yankovsky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2020, 10:50   #10
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 8 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Mam wszystkie kostiumy done już pewnie z rok. Wtedy wszyscy kupowali fibry ale jakoś nie było problemu.

Fibry lecą też z innych mobów jak i materiały

jestem na nie
Mój Life
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2020, 12:11   #11
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Lublin 桶
Mentioned: 19 Post(s)
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

zwiedzam różne respy np. wyżej wspomniane przez Sashe czy wardy i te itemki lecą naprawde spoko także nie widzę potrzeby zmiany

jestem na nie
Stary 03-05-2020, 16:50   #12
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Tu nie chodzi o to, że cały serwer nagle miał dostęp do unikatowych outfitów. Trzeba się postarać, żeby zdobyć dany outfit i o to właśnie w tym chodzi. Jestem na nie, a to głównie z uwagi na fakt, że podczas expienia na Leiurusach, czy Wardach można z czasem zebrać tyle ile nam potrzeba.
Stary 03-05-2020, 17:09   #13
Nedin
Game Master

Nedin's Avatar

Mentioned: 58 Post(s)
Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !
Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał rumun Zobacz post
Sasha, polecam teraz się udać na te potwory, przez pierwsze kilka dni fajnie leciało, ale później musieli coś zmienić, 60% bez speeda na 3k+ i tylko 2n fibre na leirusach, później 25% na leviatnach i kompletnie nic.

Od czasu dodania tych 2 nowych mobow ich loot nie był zmieniany 😉
Stary 03-05-2020, 17:44   #14
Malff
Bywalec

Malff's Avatar

Miasto: Jasło
Mentioned: 3 Post(s)
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Malff Send a message via Skype™ to Malff
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Tu nie chodzi o to, że cały serwer nagle miał dostęp do unikatowych outfitów. Trzeba się postarać, żeby zdobyć dany outfit i o to właśnie w tym chodzi. Jestem na nie, a to głównie z uwagi na fakt, że podczas expienia na Leiurusach, czy Wardach można z czasem zebrać tyle ile nam potrzeba.
Zgadzam się.

#t
Nie, trudność zrobienia strojów nie jest jakaś wysoka wiec nie widzę powodów do zmian.
Malff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2020, 21:43   #15
Adam Czarodziej
Wymiennik

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Czasem to mam wrażenie jakby niektórzy chcieli mieć wszystko podane na tacy to nie jest mazurek czy jakiś orsh ots ze będziesz chciał outfit monka czy necro to pójdziesz kupić sobie u outfitera i już czy użyjesz runy do zmiany outfitu w jakiegoś potwora do tej pory nikt nie narzekał na robienie outfitow a mało tego Hlvl dawali zarobić tym niskopoziomowym gracza żeby mogli kupić sobie lepsze eq.

#t
Jestem na nie.
Old Adam Czarodziej 1- 2053
First Pamalini 2280-2301
Voodoll Rook 1230-1252
Adam Czarodziej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania