ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tym pomyśle?
Popieram, korzystałbym z tej opcji 6 23.08%
Nie potrzebuję tej opcji, ale przyda się innym 1 3.85%
Nie! Nikt tego nie potrzebuje 14 53.85%
Najprawdopodobniej nie ma takiej możliwości 5 19.23%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-05-2020, 22:11   #1
Victorioo
Nowicjusz

Victorioo's Avatar

Miasto: Warszawa
Mentioned: 0 Post(s)
Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!
Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!Victorioo ma wspaniałą przeszłość!!!
Domyślnie Wspólne depo dla postaci na 1 koncie.

Cześć. Podejrzewam, że kiedyś taki temat się już przewinął (jeżeli nie, to byłbym zdziwiony), w wyszukiwarce jednak nie znalazłem podobnej propozycji. Tak jak w temacie, proponuję zrobić miejsce w depo, które przypisane będzie do konta, a nie do postaci. Ułatwiłoby to bardzo przerzucanie eq, jeżeli ktoś, tak jak ja lubi pograć różnymi postaciami w ciągu dnia. Wydaje mi się, że pomysł nie jest kontrowersyjny, a jeżeli ktoś jest przeciw, to po prostu by z tego rozwiązania nie korzystał. Głównym pytaniem jest, czy w ogóle jest to fizycznie możliwe do zrealizowania.
Victorioo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2020, 23:16   #2
Malpi Sniper
Średnio zaawansowany

Mentioned: 1 Post(s)
Malpi Sniper nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Victorioo Zobacz post
Cześć. Podejrzewam, że kiedyś taki temat się już przewinął (jeżeli nie, to byłbym zdziwiony), w wyszukiwarce jednak nie znalazłem podobnej propozycji. Tak jak w temacie, proponuję zrobić miejsce w depo, które przypisane będzie do konta, a nie do postaci. Ułatwiłoby to bardzo przerzucanie eq, jeżeli ktoś, tak jak ja lubi pograć różnymi postaciami w ciągu dnia. Wydaje mi się, że pomysł nie jest kontrowersyjny, a jeżeli ktoś jest przeciw, to po prostu by z tego rozwiązania nie korzystał. Głównym pytaniem jest, czy w ogóle jest to fizycznie możliwe do zrealizowania.

Jak by z tego nie korzystał jeśli by było przypisane depo na postacie wszystkie, jak już opisałeś wyżej. Jestem na NIE.

Malpi Sniper1176-1460 the end

Old Eriex- 2006-2026 the end
Malpi Sniper jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2020, 23:24   #3
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 8 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gdyby depo było przypisane do całego acc to zwiększyła by się jego pojemność i dlatego jestem na tak
Serio w depo na 1 postaci jest mało miejsca i już dawno powinni zwiększyć to bo jest coraz więcej itemów które się zbiera i nie ma ich gdzie trzymac
Mój Life
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2020, 23:39   #4
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 8 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Ja tam nie widzę problemu w przerzucaniu przedmiotów z postaci na postać, tym bardziej że na serwerze mamy system parceli, który używamy regularnie.
Po drugie, śmieci trzymam zawsze na innych kontach, a lepsze przedmioty trzymam na głównym. Nigdy nie miałem problemu z miejscem w depo.

Wybacz, jestem na nie i myślę, że taki system byłby zbyt skomplikowany. Lepiej nie ryzykować.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 01:57   #5
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Już dawno myślałem nad czymś podobnym.
Z każdym wbitym poziomem depozyt postaci zwiększa swą pojemność o 1/2 capa.

Co z postaciami rook/main?

Narazie nic nie zaznaczam

Apo w pigułce: gipfunio
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 06:36   #6
djakon
Expert

djakon's Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Chujowa ta sonda, taka manipulacja troche, ale ok, moge nadal wybrac najgorsza z opcji

Jestem na nie, istnieje cos takiego jak relog i parcele.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 06:45   #7
smerfus
Gaduła

smerfus's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem podobnego zdania jak Zii Baba.

Niestety od parunastu lat ludzie sobie radzą z parcelami i relogami, plus możesz jeśli masz domek to przez domek przerzucić èq. Wiec wydaje mi się to zbędne a są rzeczy które są pilniejsze do wprowadzenia
Stary 05-05-2020, 10:37   #8
Elade
VIP

Elade's Avatar

Miasto: Konin
Mentioned: 0 Post(s)
Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!
Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!Elade jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Elade
Domyślnie

Zamiast robić wspólne depo dla wszystkich postaci pomyślałbym nad zwiększeniem limitu przetrzymywanych w nim przedmiotów, bo ten aktualny to śmiech.
Stary 05-05-2020, 11:55   #9
rumun
Uzależniony

rumun's Avatar

Miasto: hushushush
Mentioned: 4 Post(s)
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem za zwiększeniem limitu, bo np dla takiego kogoś ja, kto robi ahmeda od początku i zbiera różne itemy do kolejnych misji uciążliwe jest ciągłe przekładanie na inne chary.
rumun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 13:04   #10
Kiritsugu
Zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Miasto: tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Mentioned: 9 Post(s)
Kiritsugu ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Dobra opcja byłaby, gdyby było coś takiego w depozycie jak na obrazku "You see a depot chest (Vol:30)." Ale powstawałoby nowe przy każdej postaci i miało nick wpisany, że należy do tej i do tej postaci a korzystać można ze wszystkich postaci na Acc.
Zwiększenie pojemności depo za dni PACC (2000 cap = 90 dni pacc itp.) przypisane do konta byłoby fajną opcją. Nie przesadzajmy z Questami na takie coś. Oczywiście, że TAK.
Kiritsugu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 15:20   #11
Angelusion
Średnio zaawansowany

Angelusion's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Domyślnie

Jeśli chodzi o sam rozmiar depozytu - faktycznie, trzeba rozdzielać między postaciami rzeczy, zwłaszcza jak się zbiera ich tony do Ahmeda czy innych questów. Co do samej idei - nie. Jest system parceli, w zasadzie różnicą między Twoją propozycją, a systemem Parceli jest to głupie 100gp jakie musisz wydąć na paczkę. Ładujesz rzeczy w paczkę, adresujesz i już są w depozycie innej postaci.
Angelusion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania