ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: jestem na
oba tak 15 83.33%
oba nie 3 16.67%
Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-05-2020, 18:07   #1
Belmondo
Zaawansowany

Belmondo's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie Dodanie bales do potworkow

proponuje dodac red bale do devil atoma (bardzo rzadko) i white bale do Pitiless( bardzo rzadko)
ew do devila dodac ale (rzadko)

Sonda taka z dupy ale teraz tak pomyslalem ze mozna dodac jeszcze bales do potworow typu

Fire woman, mesh, ots queen, apocalypto itp tych bardzo rzadko odwiedzanych

Ostatnio edytowane przez Belmondo : 08-05-2020 o 19:50
Belmondo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2020, 19:11   #2
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 8 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Potwory na których rzadko się expi, dlatego jestem na tak. Można dodać owe materiały do nich. Będzie większe zainteresowanie potworkami.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2020, 19:21   #3
Kiritsugu
Zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Miasto: tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Mentioned: 9 Post(s)
Kiritsugu ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Ankieta "oba tak", "oba nie" super ankieta.
Niestety zagłosować nie zagłosuję, bo Twoja propozycja w połowie mi się podoba.
Ale komentarz zostawię. Dodać do Devil Atoma, bo ich jest mało do 3k lvl'a, a od 3k są na eventowych wyspach (czas ich respienia też nie jest krótki na wyspie). Pitilessy, to samobójstwo. Ich jest masa na wyspie eventowej, a wraz z tym, że 200 lvlem 1uc/ea będziesz zarabiać (a z biegiem czasu będzie również niższa cena), to nie do końca ideolo. Dobrze, że z Wardów lecą i alternatywa jest dla graczy powyżej 2k, bo mają co klepać i na czym zarabiać.
Kiritsugu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2020, 23:39   #4
Kamilosek55
Zaawansowany

Miasto: Kozienice/lublin
Mentioned: 9 Post(s)
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

jestem na nie jest wiele potworków które trzeba odświeżyć nie tylko te.
Kamilosek55 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2020, 00:28   #5
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

dopóki nie wprowadzą więcej strojów nic bym nie zmieniał ;p
czerwonego można by było dodać do devila/mastera/satana/son of satana itd. pod warunkiem, że kolejny strój będzie wymagał 100 sztuk "czerwonych pustaków"

Apo w pigułce: gipfunio
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2020, 11:03   #6
Malff
Bywalec

Malff's Avatar

Miasto: Jasło
Mentioned: 3 Post(s)
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Malff Send a message via Skype™ to Malff
Domyślnie

Dla mnie propozycja z wprowadzeniem red bale of material do Devil Atoma jest ok. Dodatkowo rozszerzyłbym ją o Master Atoma. Son of Satan czy samego Satana dopuściłbym z uwagi na to że z owych potworów jest loot dla wszystkich.
Co do drugiej propozycji związanej z white bale of material to zostawiłbym tak jak jest.

Nie zagłosuje w sondzie gdyż nie ma opcji wyboru odnoszącej się do mojego zdania

Ostatnio edytowane przez Malff : 09-05-2020 o 11:05
Malff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2020, 11:36   #7
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 8 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Belmondo Zobacz post
jestem za dodaniem nowych kostiumow, ale niech te bales leca w miare w porzadku a nie niespotykanie rzadko
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ty tak serio ? czy jaja se robisz XDDDDDDDD

ja zrobiłem wszystkie stroje i nie wymyślałem jak ty żeby tylko iść na łatwiznę. Nie pasuje ci to nie rób stroju LOL. Nie wszystko musi lecieć z połowy potworów. Nie zgadzam się gdyż ja musiałem dropić materiały z potworów z których lecą dotychczas.

Chcesz bić atomy na respie od 3k bo nie chce ci się bić bally? XDDDDDD za łatwo byś miał

jestem na nie
Mój Life

Ostatnio edytowane przez Rekrut : 09-05-2020 o 11:39
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania