ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Chcecie takiej zmiany?
Tak 36 90.00%
Nie 4 10.00%
Głosujących: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2020, 13:14   #1
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 8 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie Automatyczne najazdy

No cześć koledzy, jako że Administracja jest wielce zapracowana i nie mają czasu na najazd ręczny to proponuje aby automatyczne najazdy (Main Composer, Stiff, Saint Peter, Creatory) pojawiały się po każdym restarcie.. Dodatkowo proponuje, aby w niedalekiej przyszłości (czt. 2026 rok) dodano kilka innych automatów typu Main Madness, Nightbane czy coś nowego. Tyczy się to również wyspy Rookgard.

To tyle, pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 13:28   #2
Malff
Bywalec

Malff's Avatar

Miasto: Jasło
Mentioned: 3 Post(s)
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Malff Send a message via Skype™ to Malff
Domyślnie

Oczywiście, że tak! Stypa na tym serwerze...
Malff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 13:39   #3
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

na tak
Oczekiwanie na upa jest dość monotonne i nudnie . Przydało by się jakieś urozmaicenie.
Jest mały problem: skoro nikt nie potrafi dodać 1 nowego respa czy dodać 5 nowych kostiumów do ward roba to kto niby zrobi nową mapke i cały system autonajazdu?

na rooku powinni usunąć wszystkie moby i respy oprócz ratów i orców

PS. KociołUP na dniach elo benc

Apo w pigułce: gipfunio
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 13:55   #4
Kiritsugu
Zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Miasto: tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Mentioned: 9 Post(s)
Kiritsugu ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lord Mati Zobacz post
zastanawia mnie po co dodajecie tyle nowych propozycji, skoro nikt nawet na nie nie odpowiada, a co mowa o wprowadzeniu ich XD
Dodadzą za jakieś 15 lat.

#
Jestem na TAK.
Cytat:
Napisał Ferrum Zobacz post
w większości to ja odpowiadam na problemy graczy z kontem
Kiritsugu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 15:07   #5
Afroman
Gaduła

Afroman's Avatar

Miasto: Częstochowa/Lubliniec
Mentioned: 0 Post(s)
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Na Tak, jeśli będzie to tyczyło również rookgardu
...
Omanderus 2188-???
Afroman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 15:17   #6
Salva Dor
Nowicjusz

Mentioned: 1 Post(s)
Salva Dor nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Jestem na Tak, oczywiście też przydałyby sie bossy/najazdy np. do 1k lvl. Taki 1,1k+ Nie miał by dostępu do takiego terenu.
Salva Dor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 17:58   #7
Kamilosek55
Zaawansowany

Miasto: Kozienice/lublin
Mentioned: 9 Post(s)
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jestem na tak , jakie potworki to trzeba nad tym pomyśleć ... i z jaką częstotliwość te najazdy( np co 2- 3 dni )
Kamilosek55 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 18:12   #8
Malff
Bywalec

Malff's Avatar

Miasto: Jasło
Mentioned: 3 Post(s)
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Malff Send a message via Skype™ to Malff
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afroman Zobacz post
Na Tak, jeśli będzie to tyczyło również rookgardu
No chyba tak, skoro automatyczne najazdy są również na rookgardzie :]

Cytat:
Napisał Salva Dor Zobacz post
Jestem na Tak, oczywiście też przydałyby sie bossy/najazdy np. do 1k lvl. Taki 1,1k+ Nie miał by dostępu do takiego terenu.

Nie widzę sensu w tej propozycji, bo teraz 1k wbija się w bardzo szybkim tempie...

Cytat:
Napisał Kamilosek55 Zobacz post
Jestem na tak , jakie potworki to trzeba nad tym pomyśleć ... i z jaką częstotliwość te najazdy( np co 2- 3 dni )
OMG. jest napisane, że co RESTART!
Malff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 18:41   #9
Czepi
Gaduła

Czepi's Avatar

Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !
Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !Czepi to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na tak, czekam już prawie 2 tygodnie, żeby zabić św Piotra. Jak nie co każdy restart, to chociaż 2x dziennie i byłoby ciekawiej

@Adam Czarodziej

O wiele ciekawiej! Muszę go zabić do Ahmeda, a to strasznie frustrujące, że nie mogę go spotkać!

Ostatnio edytowane przez Czepi : 05-05-2020 o 22:41
Czepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 19:22   #10
Adam Czarodziej
Wymiennik

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czepi Zobacz post
Jestem na tak, czekam już prawie 2 tygodnie, żeby zabić św Piotra. Jak nie co każdy restart, to chociaż 2x dziennie i byłoby ciekawiej
Nie sadze żeby była ciekawsza gra z tego tytułu ponieważ ubicie takiego saint petera, stiffa, main Composera nie jest jakimś wyczynem bo te moby sie bije chwile i tyle z zabawy.

#t
Dałem na tak a niżej moja propozycja.
Jak dla mnie było by rozsądniej zrobić automatyczny najazd ale taki ze potwory respia się po miejscach na mapie ale na takiej zasadzie jak to robi gm ze np „piekielny stwór wydostał się z piekła czeka na was gdzieś w city” a za chwile kolejny komunikat „omen wydostał się na wolność czeka na was na darkness” i tak dalej oczywiście dotyczy to tak samo rookgardu. Moim zdaniem takie coś ma bardziej sens i urozmaiciło by bardziej grę. Wiem ze mamy już automatyczny najazd na ankaros ale ten najazd jest sensowny dopiero na przedziale od 3k ( to jest moje zdanie).
Old Adam Czarodziej 1- 2053
First Pamalini 2280-2301
Voodoll Rook 1230-1252
Adam Czarodziej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 19:33   #11
Angelusion
Średnio zaawansowany

Angelusion's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Domyślnie

Przy okazji widzę Administracja Twoją propozycje wprowadziła od ręki! Przed południem pomysł Sashy, a po południu na serwerze:

Cytat:
18:39 Na poludnie od wejscia do siedliska pathfinderow na wulkanicznej wyspie, w jednym z duzych kwiatow kryje sie wejscie do kryjowki Main Composera! Uwazajcie bo nie jest sam!
Angelusion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 19:47   #12
Khartusik
Bywalec

Khartusik's Avatar

Miasto: :)
Mentioned: 32 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angelusion Zobacz post
Przy okazji widzę Administracja Twoją propozycje wprowadziła od ręki! Przed południem pomysł Sashy, a po południu na serwerze:
Te najazdy były już od dawna, Stiff, Compo, Peter

Co do tematu jestem na TAK

Ostatnio edytowane przez Khartusik : 05-05-2020 o 20:37
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 19:51   #13
Belmondo
Zaawansowany

Belmondo's Avatar

Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

jestem na tak, co 10h np pojawialby sie mobek czyli co restart
Belmondo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2020, 20:11   #14
Angelusion
Średnio zaawansowany

Angelusion's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Khartusik Zobacz post
Te najazdy były już od dawna, Stiff, Compo, Peter
No Co Ty Polecam kliknąć
Angelusion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2020, 00:54   #15
Panda Palladyn
Nowicjusz

Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!Panda Palladyn jest znany i lubiany!
Domyślnie

Jestem na tak, fajna urozmaicenie gry. Brakuje tych najazdów w świecie wirtualnym APO.
Stary 06-05-2020, 13:02   #16
Ketanol Dencabre
Zaawansowany

Miasto: Ancient
Mentioned: 4 Post(s)
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jak dla mnie nie powinni nic zmieniac, dobrze jest jak jest. Poczekajmy na uptade, cierpliwosci robaczki pozdrawiam cieplutko ze slonecznego Ancient.
Ketanol Dencabre jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2020, 13:12   #17
rumun
Uzależniony

rumun's Avatar

Miasto: hushushush
Mentioned: 4 Post(s)
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na tak, ale powinno dotyczyć to TYLKO I WYŁĄCZNIE MAINA, bo rook to wyspa poczONtkujących i dark lord powinien być tam najlepszym potworem )))
rumun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2020, 11:42   #18
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 8 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Belmondo Zobacz post
jestem na tak, co 10h np pojawialby sie mobek czyli co restart
to w końcu co 10h czy co restart? wtf

#t

Ok jeśli były był by to najazd potworów a nie "bossów" z których będzie się zarabiało znów kto wie ile (jak na ank)
Mój Life
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania