ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Piaskownica

Zobacz wyniki ankiety: Czy biznes Mortiisa wytrzyma do 2024r?
Tak. 1 14.29%
Nie. 3 42.86%
Chyba tak. 2 28.57%
Chyba nie. 1 14.29%
Głosujących: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-06-2020, 00:38   #1
Kiritsugu
Zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Miasto: tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Mentioned: 9 Post(s)
Kiritsugu ma wyłączoną reputację
Thumbs up Mortiis przedsiębiorca.

Siemaneczko Wam, a bardziej bobry wieczór!

Co sądzicie o tym wspaniałym biznesmenie Mortiisie z Podkarpacia?
Jest w posiadaniu sklepu, serwera i forum APO. (Sklep chyba do niego nie należy).
Czy jego biznes jeszcze będzie w miarę przynosił mu dochód?
Osobiście strzelam na chybił trafił jak w LOTTO, że do 2024r.

@Mortiis

Cytat:
Napisał BlackD.exe Zobacz post
Obudziłeś się gościu, jak ten sklep internetowy jest praktycznie od początków tego serwera. Wcale nie śmieszne.
Mordeczko, ja tylko chciałem Was zapytać ile czasu Mortiis pociągnie w tym biznesie.

Cytat:
Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
Widać ze Ci się nudzi...fajnie ze jest przedsiębiorczy w to życiu, pewnie mu zazdrościsz bo Ty możesz zostać przedsiębiorca tylko na tibii
Nie zazdroszczę, ale dziękuje za słowo otuchy. Mam nadzieję, że zostanę lepszym przedsiębiorcą pixelków od Sashy. Pomimo, że on TOP1, a ja TOP 140+. Zrozum, że ten dział, to piaskownica i można wszystkie głupoty i śmiechujki tworzyć.
Cytat:
Napisał Ferrum Zobacz post
w większości to ja odpowiadam na problemy graczy z kontem

Ostatnio edytowane przez Kiritsugu : 23-06-2020 o 15:08
Kiritsugu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2020, 09:13   #2
BlackD.exe
Nowicjusz

BlackD.exe's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!BlackD.exe pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Obudziłeś się gościu, jak ten sklep internetowy jest praktycznie od początków tego serwera. Wcale nie śmieszne.
Stary 23-06-2020, 15:02   #3
Kowal’1.0
Średnio zaawansowany

Kowal’1.0's Avatar

Miasto: Katowice
Mentioned: 2 Post(s)
Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!
Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!
Domyślnie

Widać ze Ci się nudzi...fajnie ze jest przedsiębiorczy w to życiu, pewnie mu zazdrościsz bo Ty możesz zostać przedsiębiorca tylko na tibii

Kowal’1.0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2020, 20:36   #4
Okey
Mastah!

Okey's Avatar

Miasto: London \o/
Mentioned: 0 Post(s)
Okey ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Okey Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Okey Wyślij wiadomość przez MSN do Okey Wyślij wiadomość przez Yahoo do Okey Send a message via Skype™ to Okey
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kiritsugu Zobacz post
Mordeczko, ja tylko chciałem Was zapytać ile czasu Mortiis pociągnie w tym biznesie.
"Ciagnie" w tym biznesie od wielu, wielu lat - dlaczego teraz mialby miec gorzej? Teoretycznie wiecej ludzi umiera, totez profit takze powinien byc porownywalnie wiekszy, niemniej jednak obawiam sie, ze musialby zainwestowac w stoisko z tymi zniczami.

Smieszki, smieszkami - ale generalnie tu nie ma powodu do smieszkow, jezeli sa z tego pieniadze to i gowno w torebkach mozna sprzedawac.

#edit
nie mozna zaznaczyc wszystkich opcji w ankiecie, wystawiam negatywna opinie:

negatywna opinia
Stary 23-06-2020, 21:47   #5
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 8 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Opłacenie serwera nie jest takie drogie jak mogłoby się wydawać.
Odnośnie sklepu to jestem ciekaw czy należy on do Mortiisa czy do kogoś innego.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2020, 22:59   #6
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 1 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

W szczytowej formie na apo grało pewnie z 1,5k+ ludzi (nie byli zalogowani jednoczenie). Nawet jeśli tylko 1/3 z tych wszystkich ludzi kupiła pacc, a kosztował on 10zl na 45 dni to mortiis dostawał 5000 na 1,5 miecha w czasach gdzie lmy niebieskie kosztowały z 4,50.

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania