User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: O szczero?ci i naszych prawdziwych opiniach.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie O szczerości i naszych prawdziwych opiniach.

    Przeglądając forum zauważyłem kilka rzeczy, które mi się osobiście nie podobają. Zbyt często nasze opinie lub raczej nasze głosy zależą od tego czy kogoś lubimy i od tego jak głosowały bardziej popularne osoby.

    Przykładem jest np: sprawa z Dylusem. Generalnie każdy na forum po nim jeździ, ale to, że go nie lubicie wcale nie oznacza, że jego cennik jest zły lub jego propozycje są złe.

    Temat "Który z cenników podoba ci się bardziej" jest tego przykładem. Sądzę, że 3/4 osób które zagłosowały na cennik Braina nie kierowały się tym, który cennik lepszy, ale tym kto jest jego autorem.

    Albo propozycja Dylusa z serwerem ladderowym (pomijam błąd w nazwie i niedokładne zrozumienie na czym ten serwer polega) - więcej głosów jest na nie, a moja propozycja dana jakiś czas temu (i na ten sam temat) to już się podobała.

    Takich przypadków jest więcej, ale na chwilę obecną przykłady z Dylusem są najbardziej aktualne. Dlatego apeluję do Was, nie kierujcie się tylko niechęcią do kogoś. Nie jest ważne kto, a co zrobił. Może i Dylus w ostatnim czasie zrobił kilka niefajnych rzeczy, ale to nie oznacza, że trzeba po nim jeździć i za wszystko go krytykować. Miał wiele naprawdę dobrych pomysłów i zdatnych do realizacji, ale ponieważ go nie lubiliście to głosowaliście na nie.

    Niech każdy sobie odpowie na pytanie: czy to ma sens? Jeśli komuś zależy na polepszeniu APO i jeśli ktoś ma dobrą propozycję to nie głosujmy od razu na "nie", bo go nie lubimy.

    Druga sprawa. Często propozycje są powtarzane. O ile w poprzednich sondach była większość na tak, to warto te propozycje odświeżać lub ponawiać, gdyż mogą one pomóc graczom. A teksty typu:
    Cytat Napisał Artas v.69 Zobacz post
    Skasuj sobie mózg 'handlarzu'. :|
    Pomyśl o tych 2k lvlach, ile im by lvl'i spadało. :O
    NIE
    Cytat Napisał Mpa <3 Zobacz post
    Wez mlotek i sie jebnij mocno. Jestem oczywiscie na nie.. Jakby nie bylo sl to za duzo osob by nie gralo na serwerze co oznacza maly przychód dla mortiisa tyle.
    Cytat Napisał marcopolo Zobacz post

    Jestes idiotą?

    To ze zabili cie bo nie chciales oddac respu to jeszcze nie powod zeby usuwac sle. Apo juz nie moze byc lepsze, dlatego odchodzi coraz wiecej graczy. Tibia ma swoje granice, dlatego lepiej ponapierdzielac na rl otsie raz na jakis czas niz grac nalogowo na apo, bo po monotonnym expieniu kazdego h lvla tylko tak mozna to nazwac.
    Kilka tekstów zapożyczonych z tematu o sl'ach.

    pokazują tylko waszą kulturę. Czy to tak trudno napisać jak niektórzy "nie podoba mi się", "jest to zła propozycja"? Nie dawno powstał temat "Gdzie wypromować APO". Powiedzmy wejdzie sobie jakiś nowy na forum, żeby zadać kilka pytań. Jeśli zobaczy takie odpowiedzi to NA PEWNO tu (nie) zagra.

    Dział screeny to już całkowita porażka. Każdy jedzie się od botów, psów, thiefów, itp, itd. Szczególnie nie podobają mi się teksty z działu 8.42 i dotyczących np. PvP (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=56172). Ludzie, co z tego, że ktoś ma 0 skila na PvP? Skila zawsze można się nauczyć, a ważniejsze jest to, że ktoś w warze uczestniczy. Założę się, że każdy kiedyś nie miał skila i musiał się nauczyć ogarniać.

    Proszę Was, zacznijcie traktować się z większym szacunkiem i starajcie się nie nadużywać wulgaryzmów, a przynajmniej na forum. Jeśli kogoś nie lubicie to nie komentujcie i tyle. Nie prowokujcie się nawzajem. Głosujcie też zgodnie z tym co myślicie, a nie, że jak autor jest nielubiany, to jego propozycja też jest zła.

    Pozdrawiam
    Quiet

    @Meen: Ja ci nie każę zmieniać na jego temat zdania, ale jak da jakąś propozycję to nie głosujcie na "nie" bo on jest jej autorem. Ja dając swoją propozycję kierowałem się na Diablo, ale huntera też miała w tym swój udział.
    Ostatnio edytowane przez Sylvanas : 16-09-2009 o 18:55

  2. #2
    Mastah! Marik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    o widze Quet nowe konto XDD



    @topic

    od siebie powiem tyle ... moze cennik jest dobry ale wpierdala sie do tego co nie ma ...
    na mainie moze gral i wie jakie ceny tam panuja ale najbardziej wkurzyl mnie tym ze nie ma pojecia o rooku i wyssal sobie ceny z palca ...


    do samego dylusia ...hmm nic mi nie zrobil wiec go nie krytykuje jaki on jest ...

    to na tyle !

    00:19 Skillus: Tylko zarex potrafi scisnac dwuzlotówke, aby orzeŁek sie zesraŁ

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    On napisał temat o serwerze ladderowym, a cały pomysł skopiowany z innego otsa... a ty napisałeś "swój" pomysł a nie skopiowałeś 2 strony tekstu.

    Co do dylusa... nie zmienię swojego zdania do tego pana.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    Co do dylusa... nie zmienię swojego zdania do tego pana.
    Ja też. HitFaker i jedziemy z sondami :d


    Szczerze? 100% racji. Sam głosowałem na nie w jego propozycjach bo go nie lubię. Na tym 4um nigdy nie będzie kultury i porządku. Czego chcesz wymagać od rozwydrzonej bandy 13 latków? Oni tylko potrafią wyzywać etc. Nie licząc kilku ogarniętych ludzi z tego forum z którymi można normalnie pogadać.


    Ostatnio napisałem na CB, że pedzio bear wygląda jak pedał (wolność słowa), bo to 100% racji i większość się ze mną zgodzi. Teraz jak tylko wejdę na CB to osoby typu : mikiel, Mejgerq, Maatini etc. odrazu zaczynają po mnie cisnąć. Wyjebane mam :d


    #Human: Ja tylko podpuszczam ich bardziej abym miał większą bekę :d
    Ostatnio edytowane przez Hexolic : 17-09-2009 o 22:40

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hexolic Zobacz post


    Ja też. HitFaker i jedziemy z sondami :d


    Szczerze? 100% racji. Sam głosowałem na nie w jego propozycjach bo go nie lubię. Na tym 4um nigdy nie będzie kultury i porządku. Czego chcesz wymagać od rozwydrzonej bandy 13 latków? Oni tylko potrafią wyzywać etc. Nie licząc kilku ogarniętych ludzi z tego forum z którymi można normalnie pogadać.


    Ostatnio napisałem na CB, że pedzio bear wygląda jak pedał (wolność słowa), bo to 100% racji i większość się ze mną zgodzi. Teraz jak tylko wejdę na CB to osoby typu :mikiel, Mejgerq, Maatini etc. odrazu zaczynają po mnie cisnąć. Wyjebane mam :d
    Mają racje, ty może nie jedziesz? ; - )

    top
    Tak tutaj jest. Ktoś kogoś nie lubi to zaczyna od razu gnoić, nie ważne czy dobra propozycja/pomysł i tak zaznaczy na nie, bo czemu on ma mieć więcej głosów na tak jeśli go nie lubię? Będzie tylko coraz gorzej, tyle na ten temat.

  6. #6
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tam szczerze odpowiadam

    Dylusia nie lubię, ale to nie zmienia faktów, że jego cennik wprowadza ludzi w błąd...

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelllo Zobacz post
    Ja tam szczerze odpowiadam

    Dylusia nie lubię, ale to nie zmienia faktów, że jego cennik wprowadza ludzi w błąd...
    Dlaczego mam wrażenie, że przeczytaliście tylko pierwszą część tematu?

  8. #8
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    Co do dylusa... nie zmienię swojego zdania do tego pana.
    No i znów kłania się czytanie ze zrozumieniem!
    Quietowi chodziło o to, że czytając jego temat/posty nie masz się kierować tym jaki on jest, tylko co pisze i na jaki temat.

    #topic
    Nigdy nie kieruję się nickami :P Piszę to co myślę i mam wyjebane na innych ;]
    Quiet, na tym forum nadal znajduje się banda dzieciaków potrafiących się tylko bluzgać

  9. #9
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To może będziecie mu pisać w jakimś temacie aktualne ceny żeby ulepszyć cennik? :c

  10. #10
    Gaduła Sado's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Sosnowiec...
    Posty
    143
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tam jestem szczery, a co powie reszta to koło pały.
    Chyba, że coś z sensem i godnego "wysłuchania" ...
    Nikomu dupska nie pucuję i piszę to co myślę ; )

    Tyle ;d
    [30-07, 10:43]Daaron - Co daje PACC?
    [30-07, 10:43] Grotee - kase mortiisowi na glany

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hexolic Zobacz post
    Teraz jak tylko wejdę na CB to osoby typu :mikiel, Mejgerq, Maatini etc. odrazu zaczynają po mnie cisnąć. Wyjebane mam :d
    Dzięki za pozdrowienia : D


    #Topic
    Dobra, kilka przykładów.
    Głosowanie do parlamentu, czy na nowego prezydenta. Chuj nie ważne, że pierwszy z nich w swoim planie wyborczym przedstawił możliwości realne do zrealizowania przez swoją kadencję, i tak wybierzemy tego drugiego, bo przecież temu drugiemu lepiej z oczu patrzy i obiecał zmniejszyć bezrobocie i dać podwyżki dla nauczycieli, lekarzy i policjantów.

    Po drugie, gdyby każdy z użytkowników ograniczał się do napisania tekstu typu 'nie podoba mi się' 'wolę tak jak jest' to zgodnie z regulaminem uznane zostałoby to za spam, gdyż te posty nie wnoszą nic do dyskusji. Wyrażanie swoich poglądów (często za pomocą wulgaryzmów) jest lepsze, bo w zależności od ilości / jakości użytych przez nas epitetów drugi użytkownik jest w stanie lepiej odczytać, czy jesteśmy przeciw od tak, czy może jesteśmy w chuj za i jeszcze troche.

    Po trzecie, dyskusja w dziale screeny. Skoro ktoś używa botów i 'opinia publiczna' o tym wie, to niby czemu nie można go nazwać botem? Ukradł coś to czego mam go nie nazwać thiefem? Może geja mam nazywać homoseksualistą a nie pedałem? No przepraszam bardzo, ale w tym kraju rzeczy nazywa się po imieniu nie obchodzi mnie, kto czy co o tym sądzi.

    A co do nieprowokowania, po to się pisze pewne tematy, żeby sprowokować ludzi do dyskusji a co za tym idzie - do poznania ich zadnia na określone wyżej tematy.

    Bez pozdrowień
    Nowy, odmieniony, Mejger.

  12. #12
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra.
    A może oceny Cennika p. Dylusa są negatywne, bo graczom nie podobają się jego pomysły? Kurde no. To tak jakby mi zarzucić, że jestem uwielbiany i nikt po mnie nie pojedzie mimo tego, że wyszedłem z genialną propozycją, żeby raty na rooku miały siłę demona. Dlaczego? Bo nowym graczom jest za łatwo. Niech się namęczą i pohuncą troche Rabbity i Sheepy!

    Z ciekawości spojrzałem na komentarze dotyczące cenników - Braina i Dylusa. Sam nie ocenię czy są trafne, ale wychodzi na to, że Dylus wyciągnął ceny z dupy. Wielkiej, czarnej, której nikt nigdy nie widział, tylko sam założyciel. Cytując użytkownika KamilQ: "U brain'a są normalne cenny nie to co u dylusa z kosmosu.. ". To chyba wszystko tłumaczy - dlaczego Dylus został tak nisko oceniony w ankiecie. Mamy też plusy wypowiedzi Kamila. Dowiadujemy się, że Phoenix lądujący na Marsie bezzałogowy nie był - siedział w nim wyżej wymieniony stwórca Cennika.

    A przykład z "Serverem Leaderowym" - totalny niewypał. W stu procentach również nie podoba mi się Jego propozycja - nagrody z kosmosu, chociaż taki server byłby naprawdę ciekawym urozmaiceniem i można byłoby zobaczyć kto jest największym "wymiataczem", czy "hardkorowcem". Porównanie Twojej propozycji do tej, którą dał Dylus jest niedorzeczna. Nie znalazłem żadnych podobieństw, no chyba że chodziło o stworzenie nowego servera.
    I naprawdę nie zauważyłem komentarzy na 'nie' bo Dylusa się nie lubi. Każdy negatywny głos był w miarę uzasadniony. Jak tak patrzę to mogę Ci powiedzieć dlaczego osoba x,y,z zagłosowała na NIE. Może sonda Pathfinder zasłoniła Ci słońce?

    Dział Screeny komentować nie będę, bo tam nie przebywam. Ale zdarza się tak, że prawdziwa prawda boli. Wolność słowa panuje i na mój gust niech się od tych botów wyzywają. Byle z kulturą. Szacunek zostawmy na 'poważniejsze' tematy.

    Ogólnie to Twoje przemyślenia mnie zasmuciły, ale w pewnym sensie też rozbawiły. No bo jak tu pisać o szczerości, gdy sam nie jesteś szczery z Nami.

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Proszę Was, zacznijcie traktować się z większym szacunkiem
    Tymi słowami chciałbym zakończyć moją wypowiedź. I zwracam się do Ciebie Quiet - zacznij traktować nas z większym szacunkiem. Bo naprawdę nie okazujesz go, pierdoląc że odchodzisz, zakładasz n wątków na ten temat a de facto jesteś tu nadal, tyle że pod innym nickiem. Tak zrobił tez Nixon alias Vortaris, ale nie wychodźmy w inne opowieści o Duchach. Zważywszy na moje słowa, które napisałem wyżej nie powinieneś obrazić się z tego powodu, że nazwę Cię kłamcą i tak się do Ciebie zwrócę, nie?


    Kłamco! Co ty tu jeszcze robisz? Kartofle sadzisz?

    Pozdrawiam, ^Crayon

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Dobra.
    A może oceny Cennika p. Dylusa są negatywne, bo graczom nie podobają się jego pomysły? Kurde no. To tak jakby mi zarzucić, że jestem uwielbiany i nikt po mnie nie pojedzie mimo tego, że wyszedłem z genialną propozycją, żeby raty na rooku miały siłę demona. Dlaczego? Bo nowym graczom jest za łatwo. Niech się namęczą i pohuncą troche Rabbity i Sheepy!

    Z ciekawości spojrzałem na komentarze dotyczące cenników - Braina i Dylusa. Sam nie ocenię czy są trafne, ale wychodzi na to, że Dylus wyciągnął ceny z dupy. Wielkiej, czarnej, której nikt nigdy nie widział, tylko sam założyciel. Cytując użytkownika KamilQ: "U brain'a są normalne cenny nie to co u dylusa z kosmosu.. ". To chyba wszystko tłumaczy - dlaczego Dylus został tak nisko oceniony w ankiecie. Mamy też plusy wypowiedzi Kamila. Dowiadujemy się, że Phoenix lądujący na Marsie bezzałogowy nie był - siedział w nim wyżej wymieniony stwórca Cennika.

    A przykład z "Serverem Leaderowym" - totalny niewypał. W stu procentach również nie podoba mi się Jego propozycja - nagrody z kosmosu, chociaż taki server byłby naprawdę ciekawym urozmaiceniem i można byłoby zobaczyć kto jest największym "wymiataczem", czy "hardkorowcem". Porównanie Twojej propozycji do tej, którą dał Dylus jest niedorzeczna. Nie znalazłem żadnych podobieństw, no chyba że chodziło o stworzenie nowego servera.
    I naprawdę nie zauważyłem komentarzy na 'nie' bo Dylusa się nie lubi. Każdy negatywny głos był w miarę uzasadniony. Jak tak patrzę to mogę Ci powiedzieć dlaczego osoba x,y,z zagłosowała na NIE. Może sonda Pathfinder zasłoniła Ci słońce?

    Dział Screeny komentować nie będę, bo tam nie przebywam. Ale zdarza się tak, że prawdziwa prawda boli. Wolność słowa panuje i na mój gust niech się od tych botów wyzywają. Byle z kulturą. Szacunek zostawmy na 'poważniejsze' tematy.

    Ogólnie to Twoje przemyślenia mnie zasmuciły, ale w pewnym sensie też rozbawiły. No bo jak tu pisać o szczerości, gdy sam nie jesteś szczery z Nami.


    Tymi słowami chciałbym zakończyć moją wypowiedź. I zwracam się do Ciebie Quiet - zacznij traktować nas z większym szacunkiem. Bo naprawdę nie okazujesz go, pierdoląc że odchodzisz, zakładasz n wątków na ten temat a de facto jesteś tu nadal, tyle że pod innym nickiem. Tak zrobił tez Nixon alias Vortaris, ale nie wychodźmy w inne opowieści o Duchach. Zważywszy na moje słowa, które napisałem wyżej nie powinieneś obrazić się z tego powodu, że nazwę Cię kłamcą i tak się do Ciebie zwrócę, nie?


    Kłamco! Co ty tu jeszcze robisz? Kartofle sadzisz?

    Pozdrawiam, ^Crayon
    Choć nie czytałem to popieram


    Dobra.
    A może oceny Cennika p. Dylusa są negatywne, bo graczom nie podobają się jego pomysły? Kurde no. To tak jakby mi zarzucić, że jestem uwielbiany i nikt po mnie nie pojedzie mimo tego, że wyszedłem z genialną propozycją, żeby raty na rooku miały siłę demona. Dlaczego? Bo nowym graczom jest za łatwo. Niech się namęczą i pohuncą troche Rabbity i Sheepy!

    Z ciekawości spojrzałem na komentarze dotyczące cenników - Braina i Dylusa. Sam nie ocenię czy są trafne, ale wychodzi na to, że Dylus wyciągnął ceny z dupy. Wielkiej, czarnej, której nikt nigdy nie widział, tylko sam założyciel. Cytując użytkownika KamilQ: "U brain'a są normalne cenny nie to co u dylusa z kosmosu.. ". To chyba wszystko tłumaczy - dlaczego Dylus został tak nisko oceniony w ankiecie. Mamy też plusy wypowiedzi Kamila. Dowiadujemy się, że Phoenix lądujący na Marsie bezzałogowy nie był - siedział w nim wyżej wymieniony stwórca Cennika.

    A przykład z "Serverem Leaderowym" - totalny niewypał. W stu procentach również nie podoba mi się Jego propozycja - nagrody z kosmosu, chociaż taki server byłby naprawdę ciekawym urozmaiceniem i można byłoby zobaczyć kto jest największym "wymiataczem", czy "hardkorowcem". Porównanie Twojej propozycji do tej, którą dał Dylus jest niedorzeczna. Nie znalazłem żadnych podobieństw, no chyba że chodziło o stworzenie nowego servera.
    I naprawdę nie zauważyłem komentarzy na 'nie' bo Dylusa się nie lubi. Każdy negatywny głos był w miarę uzasadniony. Jak tak patrzę to mogę Ci powiedzieć dlaczego osoba x,y,z zagłosowała na NIE. Może sonda Pathfinder zasłoniła Ci słońce?

    Dział Screeny komentować nie będę, bo tam nie przebywam. Ale zdarza się tak, że prawdziwa prawda boli. Wolność słowa panuje i na mój gust niech się od tych botów wyzywają. Byle z kulturą. Szacunek zostawmy na 'poważniejsze' tematy.

    Ogólnie to Twoje przemyślenia mnie zasmuciły, ale w pewnym sensie też rozbawiły. No bo jak tu pisać o szczerości, gdy sam nie jesteś szczery z Nami.


    Tymi słowami chciałbym zakończyć moją wypowiedź. I zwracam się do Ciebie Quiet - zacznij traktować nas z większym szacunkiem. Bo naprawdę nie okazujesz go, pierdoląc że odchodzisz, zakładasz n wątków na ten temat a de facto jesteś tu nadal, tyle że pod innym nickiem. Tak zrobił tez Nixon alias Vortaris, ale nie wychodźmy w inne opowieści o Duchach. Zważywszy na moje słowa, które napisałem wyżej nie powinieneś obrazić się z tego powodu, że nazwę Cię kłamcą i tak się do Ciebie zwrócę, nie?


    Kłamco! Co ty tu jeszcze robisz? Kartofle sadzisz?[2]

  14. #14
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ceny u Dylusia calkowicie mijaly sie z prawda. Nie wiem jakie ceny sa u Braina, bo jakos nie mialem powodu zeby uzywac cennika, a do Dylusia zagladalem, gdyz wiele osob na niego narzekalo. Niby byl aktualizowany, ale niektore przedmioty daaaawno nie kosztowaly tyle ile przypisal im Dylus.
    A to ze jest debilem to juz oddzielna sprawa. Sam sobie na to zapracowal.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @2up: napisz coś własnego :P

    Cytat Napisał Mejgerq Zobacz post
    #Topic
    Dobra, kilka przykładów.
    Głosowanie do parlamentu, czy na nowego prezydenta. Chuj nie ważne, że pierwszy z nich w swoim planie wyborczym przedstawił możliwości realne do zrealizowania przez swoją kadencję, i tak wybierzemy tego drugiego, bo przecież temu drugiemu lepiej z oczu patrzy i obiecał zmniejszyć bezrobocie i dać podwyżki dla nauczycieli, lekarzy i policjantów.
    No i potem Polska wygląda jak wygląda.

    Cytat Napisał Mejgerq Zobacz post
    Po drugie, gdyby każdy z użytkowników ograniczał się do napisania tekstu typu 'nie podoba mi się' 'wolę tak jak jest' to zgodnie z regulaminem uznane zostałoby to za spam, gdyż te posty nie wnoszą nic do dyskusji. Wyrażanie swoich poglądów (często za pomocą wulgaryzmów) jest lepsze, bo w zależności od ilości / jakości użytych przez nas epitetów drugi użytkownik jest w stanie lepiej odczytać, czy jesteśmy przeciw od tak, czy może jesteśmy w chuj za i jeszcze troche.
    Miałem na myśli, żeby nie wyzywali się od razu, tylko powiedzieli to normalne, a nie co drugie słowo (post) to przekleństwo. Jakoś niektórzy potrafili normalnie napisać, bez wyzwisk.

    Cytat Napisał Mejgerq Zobacz post
    Po trzecie, dyskusja w dziale screeny. Skoro ktoś używa botów i 'opinia publiczna' o tym wie, to niby czemu nie można go nazwać botem? Ukradł coś to czego mam go nie nazwać thiefem? Może geja mam nazywać homoseksualistą a nie pedałem? No przepraszam bardzo, ale w tym kraju rzeczy nazywa się po imieniu nie obchodzi mnie, kto czy co o tym sądzi.

    A co do nieprowokowania, po to się pisze pewne tematy, żeby sprowokować ludzi do dyskusji a co za tym idzie - do poznania ich zadnia na określone wyżej tematy.

    Bez pozdrowień
    Nowy, odmieniony, Mejger.
    A co jeśli jest wyzywany od thiefa, choć nikogo nie okradł? A co jeśli jest dobrym graczem i tego bota nie używa? Jeśli się przyznaje to ja rozumiem, że się go wyzywa od botów, ale jeśli go nie miał? To tak jakbyś ty kogoś zabił na PvP, a on po chwili cię będzie jeździł od botów, bo jesteś od niego lepszy.

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Dobra.
    A może oceny Cennika p. Dylusa są negatywne, bo graczom nie podobają się jego pomysły? Kurde no. To tak jakby mi zarzucić, że jestem uwielbiany i nikt po mnie nie pojedzie mimo tego, że wyszedłem z genialną propozycją, żeby raty na rooku miały siłę demona. Dlaczego? Bo nowym graczom jest za łatwo. Niech się namęczą i pohuncą troche Rabbity i Sheepy!
    Czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że jeśli propozycje są dobre i mogą pomóc APO to nie głosujcie na nie, bo go nie lubicie.

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Z ciekawości spojrzałem na komentarze dotyczące cenników - Braina i Dylusa. Sam nie ocenię czy są trafne, ale wychodzi na to, że Dylus wyciągnął ceny z dupy. Wielkiej, czarnej, której nikt nigdy nie widział, tylko sam założyciel. Cytując użytkownika KamilQ: "U brain'a są normalne cenny nie to co u dylusa z kosmosu.. ". To chyba wszystko tłumaczy - dlaczego Dylus został tak nisko oceniony w ankiecie. Mamy też plusy wypowiedzi Kamila. Dowiadujemy się, że Phoenix lądujący na Marsie bezzałogowy nie był - siedział w nim wyżej wymieniony stwórca Cennika.
    Nie wiem czy ma ceny z kosmosu czy nie, nie obchodzi mnie to, ale z tego co mi wiadomo, to on tylko tematy pozakładał, a ceny są edytowane przez inne osoby.

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    A przykład z "Serverem Leaderowym" - totalny niewypał. W stu procentach również nie podoba mi się Jego propozycja - nagrody z kosmosu, chociaż taki server byłby naprawdę ciekawym urozmaiceniem i można byłoby zobaczyć kto jest największym "wymiataczem", czy "hardkorowcem". Porównanie Twojej propozycji do tej, którą dał Dylus jest niedorzeczna. Nie znalazłem żadnych podobieństw, no chyba że chodziło o stworzenie nowego servera.
    I naprawdę nie zauważyłem komentarzy na 'nie' bo Dylusa się nie lubi. Każdy negatywny głos był w miarę uzasadniony. Jak tak patrzę to mogę Ci powiedzieć dlaczego osoba x,y,z zagłosowała na NIE. Może sonda Pathfinder zasłoniła Ci słońce?
    Nagrody z kosmosu, hmm, skopiował on te nagrody z innego, wszystkim nam znanego OTSa, a tak się składa, że wszystkie nagrody temu serwisowi zwróciły mu się po miesiącu (dodam, że jest to w miarę nowy serwer), a zyski po 3 miechach starczają na kupno nowych i lepszych. Wiem to od administratora OTSa, bo gdy proponowałem to na APO specjalnie się tego dowiedziałem.

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Dział Screeny komentować nie będę, bo tam nie przebywam. Ale zdarza się tak, że prawdziwa prawda boli. Wolność słowa panuje i na mój gust niech się od tych botów wyzywają. Byle z kulturą. Szacunek zostawmy na 'poważniejsze' tematy.

    Ogólnie to Twoje przemyślenia mnie zasmuciły, ale w pewnym sensie też rozbawiły. No bo jak tu pisać o szczerości, gdy sam nie jesteś szczery z Nami.


    Tymi słowami chciałbym zakończyć moją wypowiedź. I zwracam się do Ciebie Quiet - zacznij traktować nas z większym szacunkiem. Bo naprawdę nie okazujesz go, pierdoląc że odchodzisz, zakładasz n wątków na ten temat a de facto jesteś tu nadal, tyle że pod innym nickiem. Tak zrobił tez Nixon alias Vortaris, ale nie wychodźmy w inne opowieści o Duchach. Zważywszy na moje słowa, które napisałem wyżej nie powinieneś obrazić się z tego powodu, że nazwę Cię kłamcą i tak się do Ciebie zwrócę, nie?


    Kłamco! Co ty tu jeszcze robisz? Kartofle sadzisz?

    Pozdrawiam, ^Crayon
    n wątków? Sorry, ale potrzebujesz chyba okularów albo lekcji matematyki. Zrobiłem jeden temat, a wróciłem, bo, jak chyba Tetti pisał, lubię tu przebywać i trochę się uzależniłem od ludzi z tego forum, jak i od samego forum.

    Miałem ogólnie wrócić pod tym samym nickiem, ale po twoim płaczu "Ludzie z kontenerów" Muflon zdecydował, żebym zrobił nowe konto, bo tylko spam będzie. Chyba Margoth ci powiedział o tamtym zdarzeniu :P W każdym razie dzięki tobie zarobiłem 10k na asterze (niby takie nic, a zawsze coś do przodu :P).

    Chyba nie obrazisz się, że napisałem, że płakałeś, prawda? Dodam tylko, że napisałem "płakać" dla żartu.
    Ostatnio edytowane przez Sylvanas : 18-09-2009 o 14:50 Powód: @2up

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Secura
    Posty
    796
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    takie długie te listy pisaliście że mi się tego czytać nie chciało,
    ale dz quiet za zwrócenie uwagi na moje tematy
    fakt faktem ludziom z forum brakuje kultury i to jest okropne i śmieszne

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 12-07-2012, 22:44
  2. Szczero?? na pierwszej randce.
    By Zarexoholik? in forum Humor
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 11-09-2011, 21:32
  3. Zdj?cia kolekcji naszych p?yt :<
    By Devil murder in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 12-04-2010, 19:22

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •