User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 18 z 18

Wątek: Kolejny Beret z Administracji na Mainie.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Katowice
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Angry Kolejny Beret z Administracji na Mainie.

    Jako iż nasza wspaniała administracja już dawno sięgnęła dna, teraz przyszedł czas aby kolejny GM z beretów posiadał postać na Mainie. Arab Aka Nixed, bo o tym delikwencie mowa. Napewno będzie on bezstronny jeśli chodzi o banowanie graczy. Nie pozdawiam.
    @Jojne
    Yes!
    @smerfus
    Jeżeli sami zostaną to może wtedy coś ruszy Mortiisa do działania, jak narazie to jest więcej GMow niż czasem ludzi online, powinno się to obciąć o przynajmniej polowe zeby było dobrze.

    Cytat Napisał Koneksja Zobacz post
    Kowal 31 letni typ który ma dzieci i co kilka dni o coś płaczę na forum, no ja pierdole xDDDDDD Administracja jest bezstronna, nie wiem czy wiesz, ale zanim ktoś tutaj dostanie pozycję pierw z Mortiisem jedzie do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny w Licheniu i składa przysięgę przed Bogiem i Mortiisem. Ciebie to już dawno powinni z gry jak i forum wydalić tak jak ja wydalam codziennie rano po kawce. Bez pozdrowień płaczku.
    Typeczku, kiedyś się śmiali z ludzi którzy tu grali i mieli 12 lat, teraz widzę jest tendencja wzrostowa i nie pasuje wam ze ktoś jest starszy i ma dzieci, najlepiej być takim 25-26 latkiem jak DWD, nie mieć pracy i siedzieć w Holandii na L4, wasz wzór do naśladowania

    Mam nadzieje ze wulgaryzmy w poście chociaz jedna rzecz zrobicie dobrze i dacie mu punkty karne

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Pokaż punkt w regulaminie, który zabrania komukolwiek z administracji grania na jakiejkolwiek postaci, czy to na rook'u, czy na main'ie, dobrze?

    Po co stworzyłeś ten temat?

    Mam dla Ciebie jedną radę, bo dosłownie robisz za największego klauna i na serwerze i na forum. Proszę, to moja złota rada:



    Nie pozdrawiam.
    A ja Cię serdecznie pozdrawiam
    @Ankie
    Jakoś nie interesuje mnie akurat Twoje zdanie bo nawet nie wiem kim jesteś
    @Master Lucas ban
    Skoro mnie zabił to zrobił to czego Tobie solo się nigdy nie udało osiągnąć ze mną
    @Zarexoholik?
    Pierwsze primo nie jestem Twoim synem, wiem ze w tym wieku chciałbyś do kogoś tak mówić ale brak jaj i brak życiowej partnerki ci na to nie pozwala
    Po drugie skoro masz z tego profity to jak ci to może przeszkadzać każda kur** da się przekupić
    Ostatnio edytowane przez Kowal’1.0 : 28-07-2020 o 19:18

  2. #2
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem o co jest płacz, czy o to, że GM na apo posiada własne konto, czy o to, że jest z w/w gildii. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi temu użyszkodnikowi?

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    3 2 1 usunięty temat jak każdy który jest w stanie coś odkryć odnośnie hipokryzji oraz stronniczości w administracji


    Także pozdrawiam Moherowy Berety. Za niedługo zostaniecie sami na serwerze !!!

    [Inquso] nie zostanie usuniety, chetnie poczytam


    Może dodany resztę osób z Moherów które grają. Czy dostanę bana?
    @ Kowal’1.0

    To Ty nie wiesz kto to Ankie ? Kolejny Moher Sasha wystarczająco napisał.
    Ostatnio edytowane przez smerfus : 28-07-2020 o 16:31

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kowal 31 letni typ który ma dzieci i co kilka dni o coś płaczę na forum, no ja pierdole xDDDDDD Administracja jest bezstronna, nie wiem czy wiesz, ale zanim ktoś tutaj dostanie pozycję pierw z Mortiisem jedzie do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny w Licheniu i składa przysięgę przed Bogiem i Mortiisem. Ciebie to już dawno powinni z gry jak i forum wydalić tak jak ja wydalam codziennie rano po kawce. Bez pozdrowień płaczku.

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pokaż punkt w regulaminie, który zabrania komukolwiek z administracji grania na jakiejkolwiek postaci, czy to na rook'u, czy na main'ie, dobrze?

    Po co stworzyłeś ten temat?

    Mam dla Ciebie jedną radę, bo dosłownie robisz za największego klauna i na serwerze i na forum. Proszę, to moja złota rada:



    Nie pozdrawiam.

  6. #6
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Możemy być jeszcze bardziej rygorystyczni, jeżeli tego chcecie. Ale fakt jest taki, że wszelkie prowokacje będą gromadzone banicja na bardzo długi okres czasu. Każdy z nas ma prywatny czas, każdy z nas ma dzieci i żonę. Każdy z nas jest już w dorosłym wieku, więc nie wiem o co halo. Płaczę o update, tak to ja rozumiem. Kurde, ale napisanie głupiego skryptu lub zrobienie mapy to nie jest chwila. Jeszcze na dodatek trzeba poświęcić czas na testowanie tego, zanim to wprowadzimy w życie. Każdy GM, też ma prawo odreagować i sobie pograć na prywatnej postaci. Nie jesteśmy robotami, jak coś jest to działamy i to dosyć pochopnie z każdym Waszym zgłoszeniem, które do nas dociera. W ogóle ten temat, ale to moim zdaniem tylko Was zniechęca do tego co w ogóle robimy. Co jeszcze mogę dodać, żeby każdy tylko ochłonal z Was wszystkich i wtedy sprawa będzie rozwiązana. Z mojej strony to wszystko.

    Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich.
    @smerfus
    Nie wiem skąd to info wytrzasnął. A Wy wszystko łykacie jak powietrze, gdzie jest nieprawda.
    Ostatnio edytowane przez Ankie : 28-07-2020 o 16:31

  7. #7
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejny placz kowala ehh obstawiam ze "arab aka nixed" zabil cie pare razy przed temple i stad ten placz

    Tak jak sokol napisal tez polecam wypierdalać

    #edit
    chyba cie pamiec zawodzi xDD ale nie bede sprzeczal sie z pół mózgiem bez pozdrowien
    Ostatnio edytowane przez Master Lucas ban : 28-07-2020 o 18:54

  8. #8
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ankie
    każdy z nas ma dzieci i żonę.


    #topic

    Połowa roku 2020 i tibijczyk płacze, że ktoś z obsługi tego serwera ma prywatną postać, którą sobie będzie grać. Jak ma ochotę to niech sobie gra. Kogo to synu obchodzi?


  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
    Napewno będzie on bezstronny jeśli chodzi o banowanie graczy. Nie pozdawiam.
    Z zawodu jesteś wróżbitą czy cus takiego?
    Twój temat to taki szczał w kolano....
    Mogłeś poczekać.... Zebrać dowody nadużywania pozycji przez owego admina i zgłosić sprawę do Voltana (lub Mortiisa - on żyje?). No ale wolałeś zrobić bezsensowny temat XD. Wyszedłeś na jeszcze większego idiotę, a admini będą się teraz pilnować........ niezły strateg

    To co piszesz w tym temacie można podsumować tak:



    Cytat Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
    Nie pozdawiam.

    A ja Cię serdecznie pozdrawiam
    Bo kobieta zmienną jest .

  10. #10
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem wprost, nie rozumiem po co kolejny tutor, gm, jak oni sa tylko od banowania a faktem jest to ze nie powinni to byc ludzie z gildi typu jihad, nln czy mohery bo tak a szczegolnie z moherow nikt nie powinien byc gmem a niestety jest inaczej

    Wgl kazdy kto wlazi na stolek powinien miec zablokowana prywatna postac

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ludzie tak czy siak w guild moherowe berety of rook jest hmm 3 gm i jeden tutor. I ktoś mi powie ze to nie stronnicze jest jak gościu który miał rozpatrzeć zgłoszenie od tygodnia ma to w dupie. Bo to jego ziomki. Wiec o czym my piszemy.


    Edit.

    W tym całym syfie który robi administracja widać samych obrońców związanych właśnie z nimi, to jest właśnie początek ery gry tylko Moherów którym nie można nic zrobić. Zgłoszenia odnośnie nich są zwyczajnie olewane i Ankie nie bądź śmieszny stwierdzeniem ze rozpatrujecie zgłoszenia szybko. Te które wam pasują rozpatrujecie. Smierdzi tutaj zwyczajnie kolesiostwem jak to było w Jihadzie.

    Brak słów zwyczajnie na to co się dzieje tam
    Ostatnio edytowane przez smerfus : 29-07-2020 o 12:36

  12. #12
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał smerfus Zobacz post
    Ludzie tak czy siak w guild moherowe berety of rook jest hmm 3 gm i jeden tutor. I ktoś mi powie ze to nie stronnicze jest jak gościu który miał rozpatrzeć zgłoszenie od tygodnia ma to w dupie. Bo to jego ziomki. Wiec o czym my piszemy.
    Widocznie w tej gildii są ogarnięci gracze, a nie takie tępe dzidy jak wy. Pozdrawiam.

    #topic
    Przerabiane kilka lat temu. GM/Tutor z Jihadu = źle, teraz przyszła pora na Moherów. Najśmieszniejsze jest to, że już po raz kolejny, największy ból dupy ma taki 31-letni dzban z Katowic, który szuka atencji w tibijskim świecie. Rozumiem, że ludzie, których znasz mają cie dość, ale idź być klaunem gdzieś indziej.

    #Sokół
    +1
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  13. #13
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. każdy z administracji to moher, z wyjątkiem Ferruma i Voltana z tego co się orientuje.
    2. nie spinaj pośladów publicznie na temat życia innych graczy.
    3. zbastuj to tylko gra.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał smerfus Zobacz post
    Ludzie tak czy siak w guild moherowe berety of rook jest hmm 3 gm i jeden tutor. I ktoś mi powie ze to nie stronnicze jest jak gościu który miał rozpatrzeć zgłoszenie od tygodnia ma to w dupie. Bo to jego ziomki. Wiec o czym my piszemy.
    To niezłe mohery co nie odpisywały na moje zgłoszenie odnośnie wypierdka z nln... Skoro są tak nieobiektywni powinni się cieszyć, że dostarczam dowody na osoby z nln. Po xxx dniach sprawę umorzyli na korzyść n l n xDDDD... pomimo konkretnych dowodów . Tak samo wcześniejsze zgłoszenie odnośnie nln. Ban za obraźliwe nie trwał chyba nawet 24h? xD i o ile się nie mylę to gracz go dostał tak, że nie stracił speeda . Kiedy ja napisze z noba, że sasha jest spaślakiem i dostaje bana na minimum 48h za pisanie prawdy. PZDR

    @topic
    [28/07/2020 22:06:18] Inquso -> Green Haze was banished because of Sprzedaz/Kupno za prawdziwe pieniadze.
    [13/07/2020 07:29:56] Nedin -> Spyra was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    [08/05/2020 19:47:09] Nedin -> Spyra was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    Wnioski nasuwają się same.... admini NIENAWIDZĄ GRACZY Z KLANU FANTASY
    Składam wniosek formalny:
    "Proszę odbanować botera Pysia bo dostał bana tylko i wyłącznie przez humorek administratorów z moherkuw.
    Zazdroszczą nam werwy do gry i nas niesłusznie zbanowali "

    to jest ironia B)


    /\
    "zbanowali" - czas przeszły.... @Kowal’1.0




    btw. ten temat można już zamknąć.
    Jutro robię nowy odnośnie stronniczych gmów, którzy bez podstaw banują graczy z Fantasy...
    ironia
    Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 29-07-2020 o 00:02

  15. #15
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Maków
    Posty
    80
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Erken ty sam miałeś tutora i byłeś/jesteś w gildii, a że dana jakaś osoba ma jakaś pozycje na serwie, będąc przed uzyskaniem danej pozycji, to wedle twojego rozumowania mam wywalić tak? to ciebie równie też mogę wywalić bo miałeś tutora

  16. #16
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matj Zobacz post
    Erken ty sam miałeś tutora i byłeś/jesteś w gildii, a że dana jakaś osoba ma jakaś pozycje na serwie, będąc przed uzyskaniem danej pozycji, to wedle twojego rozumowania mam wywalić tak? to ciebie równie też mogę wywalić bo miałeś tutora
    Tak, dawno mialem z gildi odejsc ale mialem swoj prywatny cel i zostalem a jaki zachowam dla siebie

    Moim zdaniem kolejny gm nie powinien juz byc z moherow bo za duzo tego

    Wyjasnimy sobie to na fb pozniej Ci napisze
    Ostatnio edytowane przez Belmondo : 29-07-2020 o 03:01

  17. #17
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie to ten użytkownik @Kowal’1.0 powinien dostać banika i po problemie

    Z tego co czytałem to widzę że najlepiej by było jak by @Mortiis dał każdemu pozycje

    Ludzie mamy 2020, a wy dalej macie problem o to kto jest w administracji, a kto nie

  18. #18
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 036
    Mentioned
    61 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poczytaliśmy, pośmialiśmy się - pora zamykać temat

Podobne wątki

  1. Nowe misje, kolejny strza? administracji w kolano!
    By Anonimowy in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 13-06-2014, 20:36
  2. Do Administracji
    By Logan711 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 17-09-2013, 23:12
  3. Brahu - Kolejny dzien, kolejny problem
    By Ryśku xD in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 19-10-2012, 16:06
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 08-11-2011, 18:01
  5. Pro?ba do administracji
    By Dideek in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 26-07-2011, 18:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •