User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: A ty wierzysz ?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Wierze

    7 30.43%
  • Nie Wierze

    9 39.13%
  • Trudno Powiedzieć

    7 30.43%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Zjawiska paranormalne / Czarna Magia -> Czy istnieje ?

  1. #1
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zjawiska paranormalne / Czarna Magia -> Czy istnieje ?

    Okej a czy wy wierzycie w opętanie przez demona ?
    Raczej choroby psychiczne nie biorą się od tak tylko musi istnieć powód, jeśli ktoś widzi wszędzie demona i mówi do niego jednym iminieniem a co ciekawe tych samych imion używają ludzie na całym świecie w psychiatrykach co mają się za opętanych ( przypadek ? )


    - jednym znanym miejscem na świecie gdzie podobno Demony mają swój dom jest "Trójkąt Bermudzki" Nigdy nie zbadany przez człowieka tak jak by tam nic nie było, pustka a ktoś napłynie na to i po prostu tak jakby się zapadał giną tam samoloty, staki. ( O TYM PEWNIE KAŻDY SŁYSZAŁ )


    - Osobiście ja wierzę w takie zjawiska bo zbyt dużo przypadków nie może być ;D...
    A takie zjawiska są znane od starożytności i ciągle te same imienia.



    [ "Codex Gigas" -> jest to księga szatana, ponoć tam wszystko jest opisane, więc dlaczego nie udostępnią całej księgi tylko parę stron ?

    "Diabeł jest w niej opisany jako pełnomocnik Boga uczestniczący w osądzaniu ludzi po śmierci. Z treści wynika, że Bóg obdarzył diabła zaufaniem by dać mu wolną rękę w byciu adwokatem, prokuratorem oraz sędzią w jednym."
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  2. #2
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    raczej wierze... #demon

    a tak szczerze to czego oczekujesz? mam Ci wrzucić filmik z opętanym demonem?
    to są sprawy indywidualne i to czy wierzysz czy nie to tylko i wyłącznie Twoja sprawa
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  3. #3
    Nowicjusz Illuminata's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Miasto
    miasto
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pamietam to sie zdarzylo dokladnie rok temu w wielkanoc.

    Ciezki mialem dzien poniewaz wyszedlem z kolegami na miasto ok 18:00 i wrocilem przed 2:00 tak jak mama kazala.
    Wzialem prysznic, polozylem sie spac gdy nagle slysze takie
    "BURRRBURBUR"
    Myslalem, ze nieszczelne rury w lazience czy cos no ale niestety to byl moj brzuch.

    Poszedlem do kuchni otwieram lodówke i juz reke wyciagam po moją ulubioną mozzarelle gdy nagle, patrzę nie ma mojej mozzarelli.

    Kto zeżarł moją mozzarelle??? na pewno demon przecie nikt by nie byl na tyle okrutny zeby ja zjesc eh. od tej pory wierze w demony ktore zżerają ser

  4. #4
    Gaduła Elvanish's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Demony to chuje jednak.
    Cytat Napisał dziq76plx3
    Zawsze trzeba sobie radzić, nawet w prima aprilis, pamiętaj o tym koleś.

  5. #5
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że coś w tym musi być. Chociażby np. takie filmy jak 'Egzorcyzmy Emily Rose' czy 'Obecność' nie powstałyby tak całkiem bez powodu... Owszem dużo osób powie, że to fikcja, lecz jeśli poszperamy chwilę w internecie to możemy znaleźć naprawdę zaskakujące rzeczy... :/

    @offtop
    Mamy również przykład w postaci Demona na naszym forum, co prawda jeszcze nie czerwony, ale pomarańcz to już blisko. ;p
    Misiaczek Zabijaka 2633-2752
    Dark Bartek 2213-2746 ; 2786-2796
    Lonkey 1467-1517
    Lee Shoter 702-... [815]

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Compton.
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dementor Zobacz post
    Wydaje mi się, że coś w tym musi być. Chociażby np. takie filmy jak 'Egzorcyzmy Emily Rose' czy 'Obecność' nie powstałyby tak całkiem bez powodu...
    Oczywiście, że nie powstałyby bez powodu, mogę Ci go nawet wskazać ->hajs. Jeżeli miałeś coś innego na myśli - kłamstwo, które powtarza się w kółko, w końcu odbierane jest jako prawda

    Wierzę jedynie w stan umysłu. Sam doświadczałem przedziwnych rzeczy chociażby podczas paraliżu sennego. Czarna magia? Co to takiego? Zaklęcia rzucane przez czarownice czy coś? Zjawiska paranormalne w dzisiejszych czasach są coraz bardziej zrozumiałe chociażby z powodu tysięcy relacji wychodzenia z ciała. W duchy wierzę, ale w czarną magię? Nie XD

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odnośnie zjawisk paranormalnych wiele na ten temat czytałam i szczerze mówiąc trudno powiedzieć czy wierzyć czy nie, z jednej strony skłaniam się ku wierzeniu, w sumie miałam kilka takich sytuacji paranormalnych, ale z drugiej strony patrząc obiektywnym okiem.. nie..

  8. #8
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do trójkąta bermudzkiego nie zgadzam się z tymi teoriami. Codziennie przelatuje tam wiele samolotów i nic się nie dzieje... Wierzę w zjawiska paranormalne, bo jest wiele rzeczy, które trudno wytłumaczyć.
    Np. Ciała ojca Pio nie uległo procesowi rozkładu, cały czas jest takie, jakby on spał.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    demona to ja w tibii widzialem, dokladnie mial na imie elder demon, kiedys z kolegami poszlismy na can i majac slabe eq bilismy elder demony. naszym oczom sie ukazaly schody prowadzace do lepszych demonow, ze zwiekszona moca nazywały sie demon lord. po pokonaniu pietra z tym demonami ukazały sie kolejne schody prowadzace do mistrza demonow - orszabala. niestety a i moje koledzy padlismy w secunde _co ja ***** pisze?_ i logujac sie w swiatyni zauwazylem ze nie mam baga i sworda - zabral mi orszabal krul demonuw po mojej smierci! pszypadek ? nie sondze
    Ostatnio edytowane przez Refresh : 09-05-2014 o 20:49

  10. #10
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z Jednej strony nie, z drugiej strony hmm "Istnieją na tym świecie rzeczy którzy się Fizjologom nie śniły" aut. FERDZIU KIEPSKI
    Nie no hmm, nie chce mówić że nie bo jeszcze mnie coś nawiedzi, ale że tak też nie, zaznaczyłem odp. Trudno Powiedzieć. 50/50 %

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    var/log/syslog
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Update to również zjawisko paranormalne?

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wierzę w opętanie. Raczej dał bym wiarę w to że Kościół w ten sposób straszy zjawiskami które się dają wytłumaczyć w naukowy sposób. Jak np. schizofrenia jest przez wielu uważana za rodzaj opętania ale to nic innego jak choroba psychiczna która powoduje, że widzisz i słyszysz rzeczy które inni nie widzą.

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wierzę w takie historię, bo jest wiele dowodów, chociaż ludzie twierdzą, że właśnie potwierdzeń na takie zjawiska nie ma. Mnie np. przekonują jakieś stare zdjęcia, na których widać zarysy jakiś ludzi, albo istot, których oczywiście tam być nie powinno. Rozumiem, że teraz w dobie fotografii cyfrowej zrobić fotomontaż to żaden problem, ale kilkadziesiąt lat temu?

    Same opętania również są prawdopodobne. Kościół się tym zajmuje od dawna, ale dużo do myślenia dają relacje osób, które uczestniczą w takich egzorcyzmach pomagając księżom. Oni są zwykle osobami świeckimi i jeżeli relacjonują, że kilkunastoletnią dziewczynę nie mogło utrzymać kilku dorosłych ludzi, bo była tak silna, to coś tutaj jest nie tak.

    Też są relacje o nawiedzonych domach. Dochodzi czasami do tego, że ludzie po prostu muszą się z domu wyprowadzać, bo coś, gdzieś stuka, puka i nie można to w żaden sposób wyjaśnić. Zwykle ktoś taki potem milczy, stara się nie mówić na ten temat, bo się wstydzi i dlatego tak mało o tym wszystkim wiadomo.

Podobne wątki

  1. Sokó? i Marysia Starosta - Czarna Bia?a Magia
    By Zarexoholik? in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 14-12-2013, 20:27
  2. Zjawiska paranormalne!
    By 1st R. Boonek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni Post / Autor: 27-11-2010, 00:37
  3. Paranormalne.
    By Don Amus in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 12-04-2010, 20:10
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 12-07-2008, 13:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •