ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole > Counter Strike > Demka

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-08-2010, 11:30   #41
KILER
Zaawansowany

KILER's Avatar

Miasto: Iława
Mentioned: 0 Post(s)
KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!KILER po prostu wymiata!
Domyślnie

Ależ wy się spinacie o te całe topowe gówna z esla. Ja byłem top10 i nie grałem jakoś proelo zajebiście chociaż z TOP1 przegrałem jedną rundą.
PS. Może dopiszę sie znowu do polskiego laddera : D
# Jak ESL zacznie działać wrzuce screeny vs oxi & sedan z ESLA.
KILER jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 11:48   #42
'Oxidosis'
Banned

'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
Domyślnie

Zapisz się, zagramy rewanż :> Teraz dużo grałem na tym circu z Vi0letem, koleś pokazał mi kilka fajnych sztuczek i ogólnie pokazał mi jak strzelać, więc na pewno nie dostane takich bat jak wtedy, kiedy tej mapy praktycznie nie znałem. Jeżeli byś wziął Circa to ja zagram glass/deep

Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 04-08-2010 o 11:53
'Oxidosis' jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 16:01   #43
Serowy
Banned

Miasto: Z nienacka
Serowy pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Serowy
Domyślnie

Oxi nie fochaj :P Wierzę na słowo ale zagrać możemy. Tylko na na ajm bocie bo inaczej nie umne ;/
Serowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 16:23   #44
SedaN*
VIP

SedaN*'s Avatar

Miasto: Wrocław :O
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika SedaN*
Domyślnie

Tu jeszcze jeden screen z przed chwili. Tym razem top8 w polskim ladderze zbity. Przed wyjściem z servera usłyszałem jeszcze w swoją stronę oskarżenie: "ciekawe te twoje niektóre banie, widzę zainwestowałeś w cs'a"

SedaN* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2010, 01:06   #45
TuK!
Wszechobecny!

TuK!'s Avatar

TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał SedaN* Zobacz post
Tu jeszcze jeden screen z przed chwili. Tym razem top8 w polskim ladderze zbity. Przed wyjściem z servera usłyszałem jeszcze w swoją stronę oskarżenie: "ciekawe te twoje niektóre banie, widzę zainwestowałeś w cs'a"

Grałem z tym typem, zremisowałem. 12:12. 12:12 ;d
Potrafił tak zrobić ze ledwo z freezetime 0 fast zoomem mnie zabił z respa ;d
Bodajże ma fałszywe aeq. 6 pkt karnych miał
TuK! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2010, 12:43   #46
'Oxidosis'
Banned

'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
Domyślnie

Cytat:
Napisał TuK! Zobacz post
Grałem z tym typem, zremisowałem. 12:12. 12:12 ;d
Potrafił tak zrobić ze ledwo z freezetime 0 fast zoomem mnie zabił z respa ;d
Bodajże ma fałszywe aeq. 6 pkt karnych miał
To chyba grałeś z funmapa, na którym jest zerowy a nie awp, skoro wynik 12:12.

@Topic

Można delejtnąć, doszedłem do wniosku, że nie opłaca się wrzucać demek, bo po co ?
'Oxidosis' jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania