ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole > Counter Strike > Demka

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-08-2010, 14:49   #1
Serowy
Banned

Miasto: Z nienacka
Mentioned: 0 Post(s)
Serowy pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Serowy
Domyślnie Filmik znaleziony na YT

Cześć dziś przeglądając youtube znalazłem ten oto filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=cKnZG8ICg8U

Znalazłem jeszcze jeden jego filmik ;o
http://www.youtube.com/watch?v=nsa1fTNS9ig

Niby filmik jak filmik ale gość grał praktycznie samym SCOUTEM! ;o Sądzę, że nawet nieźle mu to wychodzi a Wy co o ty myślicie? Zwykły fart czy ma coś skilla?

Ostatnio edytowane przez Serowy : 02-08-2010 o 15:20
Serowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-08-2010, 15:07   #2
SedaN*
VIP

SedaN*'s Avatar

Miasto: Wrocław :O
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika SedaN*
Domyślnie

Haha, teraz przypomniał mi się mój kolega z pewnego servera, który grał tylko scoutem, imigramem i pistoletem snajperskim (zazwyczaj pełne wyposażenie, tj. pistolet snajperski i scout) i naprawdę nieźle mu to wychodziło : D

Tak poważnie to tzn. wiatrówka to bardzo dobra broń. Tańsza od awp, szybciej się chodzi, tylko nie zdaje takich obrażeń, dlatego dobrze jest mieć przy sobie ogarnięty pistolet i wtedy fragi są Twoje. Sam czasami się w to pobawię. ;d

Gracz ogólnie na filmiku nie miał jakiś zajebistych akcji, ale warto obejrzeć i nabrać wiary w tą broń.
SedaN* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 02:48   #3
All Eyez On Me
Banned

All Eyez On Me jest dobrą osobą!All Eyez On Me jest dobrą osobą!All Eyez On Me jest dobrą osobą!
Domyślnie

Kiedyś myślałem że jak ogarnę doskonale scout'a to AWP mi bliżej podejdzie ale tak nie było. Scout jest dobry na FFA, ale nie na mixie
All Eyez On Me jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-09-2010, 23:08   #4
elmO.
Łowca postów

elmO.'s Avatar

Miasto: Bydgoszcz
elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !
elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !elmO. to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do elmO. Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika elmO. Wyślij wiadomość przez Yahoo do elmO. Send a message via Skype™ to elmO.
Domyślnie

ze scoutem koleś wymiata

~Zyzz.

elmO. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-09-2010, 01:14   #5
Serowy
Banned

Domyślnie

Nie koleś tylko ja ;> Specjalnie nie mówiłem, że to ja by zaraz dzieci nie oceniałyby filmów po skillu tylko czy mnie lubią czy nie xd Niestety pierdolone youtube skasowało mikel scout 4... Lecz nad "piątką" już pracuję ;d
Stary 20-09-2010, 16:07   #6
Mariusz Pudzianowski
Nowicjusz

Mariusz Pudzianowski jest nie do zastąpienia!Mariusz Pudzianowski jest nie do zastąpienia!Mariusz Pudzianowski jest nie do zastąpienia!Mariusz Pudzianowski jest nie do zastąpienia!Mariusz Pudzianowski jest nie do zastąpienia!Mariusz Pudzianowski jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Serowy Zobacz post
Nie koleś tylko ja ;> Specjalnie nie mówiłem, że to ja by zaraz dzieci nie oceniałyby filmów po skillu tylko czy mnie lubią czy nie xd Niestety pierdolone youtube skasowało mikel scout 4... Lecz nad "piątką" już pracuję ;d
Ty machasz scoutem, a ja Najmanem i co? Ty chyba nie wiesz, jaki Najman ma recoil. Co do filmiku, pomijam fakt, że Scout to broń dla cieniasów z Judo, prawdziwi MMA Fighters używają karate, jak ja - czyli awp. Jak poćwiczy, to może da rade strzelić high shota na ryj, po którym nastąpi nokaut.
Mariusz Pudzianowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2010, 18:11   #7
Serowy
Banned

Domyślnie

@up
Dawaj na ring!!!!!!!!!!!!!!!!!!11oneone
Stary 21-09-2010, 11:00   #8
Ovner
VIP

Ovner's Avatar

Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!Ovner po prostu wymiata!
Domyślnie

Dalem mu slabe, pozdro. Strzelanie do ludzi na ffa i movement jak u bota -.-
Ovner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2010, 15:31   #9
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Akcje z FF@ to możesz sobie wsadzić... Niektóre fajne, ale jest jedno wyjaśnienie to FF@ i poziom nie jest zbyt wysoki na co poniektórych serwerach.
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2010, 16:43   #10
Serowy
Banned

Domyślnie

To zależy od serva ffa :x Czasem gram takiego mixa, że aż żal m4/ak kupować bo poziom zajebiście niski (sam grasz mixy więc wiesz, że i boty da się na mixie spotkać) a to, że ffa to nie znaczy, ze niski poziom. Czasem trafi się na hajtowski serv a czasem na "boty easy" wiec z ffa nigdy nic nie wiadomo
Stary 26-09-2010, 12:08   #11
Maatinii
VIP

Maatinii's Avatar

Miasto: Sz-n
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Maatinii
Domyślnie

Ja często grałem scout + dgl. Co do filmiku to nie które akcje fajne.
Maatinii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-10-2010, 00:09   #12
Sensimila <3
Banned

Miasto: Kosmos
Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !
Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sensimila <3
Domyślnie

No Mikiel ładnie tym scoutem wywijał. Moim zdaniem ma skilla, to nie może być fart.
Sensimila <3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-10-2010, 00:14   #13
123 Untraceable widzi xd
Banned

Miasto: kraków
123 Untraceable widzi xd pomógł już kilku osobom.123 Untraceable widzi xd pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika 123 Untraceable widzi xd
Domyślnie

nieture akcje bd ciekawe :P tylko zastanawia mnie jedna żecz po niedawnej zmianie syst na w7 da sie w cs?
123 Untraceable widzi xd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-10-2010, 02:28   #14
`Arcuś
VIP

`Arcuś's Avatar

Miasto: Tarnów
`Arcuś ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika `Arcuś
Domyślnie

Ładnie wymiata z tym scoutem, ciekawe ile ćwiczył.

Nikt nie jest święty jak go święci widzieli,
Niejeden święty by mnie tutaj pierwszy odstrzelił
`Arcuś jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-10-2010, 12:52   #15
Serowy
Banned

Domyślnie

Za czasu tych filmików ćwiczyłem 2 lata teraz jakieś 2.5 będzie. Nowy filmik, który będę mógł już nazwać "FM" w drodze xd Bo akcje z samych CW, miksuf a nie ffa.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania