User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: [YouTube] By me ;f

  1. #1
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [YouTube] By me ;f

    http://www.youtube.com/watch?v=ZInamX3_B8w

    Bywało lepsze, ale z chłopakami dopiero teraz postanowiliśmy dawać te najlepsze zagrania z esl/igant/mix na yt, lub naszą stronę.
    Ace oczywiście wykonany przeze mnie.

    @down Mam robić tak jaki ~Oxi co daje akcje z publicznych serwerów, albo z jednego zabicia awp w jednej rundzie? Niektóre no zoomy miał fajne, ale reszta można pozostawić bez komentarza. I co masz namyśli sensownego? Myślisz, że szukam na mircu jakiś ultra mid esl 5n5, żeby tylko udało mi się ace walnąć? ;c

    Wiem, że pistol był fail, bo ostatnio miałem problem z fps na dm gunsaredrawn, dlatego ćwiczyłem głównie m4/ak.

    Diabolix łap. http://www.igant.pl/index.php?str=38&k_id=538 To igant od tych co grałem na nich. Cioty? Bueuheh dobre sobie. Mam nadzieję, że w końcu zamkniesz ryja, bo trochę śmieszny jesteś - chętnie zobaczę Twoje dema. Dupny kat aka 2k11.

    "Strasznie się tam wiercisz, jakbyś nie słyszał, skąd idą."
    Wiesz co to shift? Nie kazdy biega po calej mapie tak jak ty.A mowisz ,ze przeciwnicy sie wierca to moze popatrz na demka od fxow badz sk,fnatic i zobacz czy oni od razu zawsze wala buly przy szybkiej wbicie.

    Cytat Napisał KRZEMIEN to ja Zobacz post
    ty to to gowno co sie spinalo ze nie umiem robic filmikow??? jesli nie to ajm sory :////
    Nie, to nie ja te gówno
    Ostatnio edytowane przez Devorious : 26-01-2011 o 20:06

  2. #2
    Łowca postów Diabolix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    nie powiem ;f
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem, po co taki filmik w ogóle dałeś, dlaczego z jednej akcji? Nie lepiej poczekać i zrobić coś sensownego?
    Jak dla mnie, to cienki movement. Strasznie się tam wiercisz, jakbyś nie słyszał, skąd idą. W ogóle, to nie wiem, gdzie ty tych przeciwników znalazłeś, nawet trafić cię nie potrafią i 0 komunikacji.
    Ogólnie, to cienka akcja, chociaż ace, co w sumie nie robi dużej różnicy.

    @up
    Szukaj kogo chcesz, jak masz zamiar grać z botami, które nie wiedzą, co się dzieje i jarać się później filmikami na forum, to znajdź sobie inne. Wiesz, nie mówię ci, kogo masz szukać, ale każdy gra z ludźmi na swoje możliwości, nie moja wina, że ty boisz się grać z lepszymi graczami.
    Prawda jest taka, że Oxi przynajmniej wrzucił ace nie z jakimiś ciotami, co z resztą było widać, a przynajmniej coś tam kumali, co się dzieje. To nie oni wbiegali jak na ślepo, żeby tylko być na bsie i próbować pakę podłożyć.

    Cytat Napisał Devorious Zobacz post
    Diabolix łap. http://www.igant.pl/index.php?str=38&k_id=538 To igant od tych co grałem na nich. Cioty? Bueuheh dobre sobie. Mam nadzieję, że w końcu zamkniesz ryja, bo trochę śmieszny jesteś - chętnie zobaczę Twoje dema. Dupny kat aka 2k11.
    I na co mi wysyłasz statystyki ich klanu? Nikomu tu nie wmówisz, że oni grają dobrze, bo wszyscy widzą, jak jest. Kolesie nic nie ogarniają i taka jest prawda. Jarasz się filmikiem z jakimiś zerami.
    Ups, źle, nie "2k11" :<<<
    I nie mów do mnie, jak do kolegi, bo do nich możesz sobie mówić "ryja". Nie nauczyli ładnie się wypowiadać?

    Cytat Napisał Devorious Zobacz post
    "Strasznie się tam wiercisz, jakbyś nie słyszał, skąd idą."
    Wiesz co to shift? Nie kazdy biega po calej mapie tak jak ty.A mowisz ,ze przeciwnicy sie wierca to moze popatrz na demka od fxow badz sk,fnatic i zobacz czy oni od razu zawsze wala buly przy szybkiej wbicie.
    Nie jestem idiotą, żeby robić to, co oni. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale oni grają od 10 lat, kiedy była inna rozgrywka, więc o czym ty do mnie piszesz? Obejrzałeś kilka ich meczy i myślisz, że wiesz, jak oni grają? Ja pierdziele, a ty mi wmawiasz, że ja 2011 jestem, powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Diabolix : 27-01-2011 o 16:32

  3. #3
    Guru! <Magiczny>'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    -
    Posty
    936
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zwykla akcja nic specjalnego. 2/10

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Nibylandia <3
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał <Magiczny> Zobacz post
    Zwykla akcja nic specjalnego. 2/10
    HAHA BEKA, zrób mi tak a Ci ***** paka w tipji kupie.

    @top
    Bardzo ładne ace, ten pistol trochę fail i dziwi mnie ten co z kurnika wyszedłjak on Cię nie zabił. Do tego gdyby on zainwestował w hełm raczej byś go 3 pestkami nie zabił. Akcja dość szybka, ogólnie ace ocenię na 8/10

    P.S.
    Radar na solid pls xd

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ave666 Zobacz post
    ten pistol trochę fail
    Trochę to mało powiedziane ; o

    #Akcja średniak nic specjalnego, z farciłeś i tyle.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a dobra eDjt to nie ty


    @top

    nawet fajne ace pod względem przerobienia minusowe bez dzwieku z csa napisy z pizdy dla no stimow elo.
    Ostatnio edytowane przez KRZEMIEN to ja : 27-01-2011 o 14:59

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Devorious Zobacz post
    Bywało lepsze, ale z chłopakami dopiero teraz postanowiliśmy dawać te najlepsze zagrania z esl/igant/mix na yt, lub naszą stronę.
    Ace oczywiście wykonany przeze mnie.

    @down Mam robić tak jaki ~Oxi co daje akcje z publicznych serwerów, albo z jednego zabicia awp w jednej rundzie? Niektóre no zoomy miał fajne, ale reszta można pozostawić bez komentarza. I co masz namyśli sensownego? Myślisz, że szukam na mircu jakiś ultra mid esl 5n5, żeby tylko udało mi się ace walnąć? ;c
    Skoro nawiązałeś do mojej osoby, to ja się wypowiem. Na początek podstawowe pytanie - czy na pewno z Tobą wszystko ok? Pokaż mi chociaż jednego fraga z publicznego servera. Po drugie rób sobie akcje jakie chcesz, ja tam napisałem że to były fragi z 3 mixów z jednego dnia i wrzuciłem bo chciałem poznać opinie innych, ale z jednym się zgodze - wkleiłem tam nie potrzebne akcje, które rzeczywiście są normalnymi fragami, ale na obrone mam to, że koniecznie chciałem wrzucić filmik z cs'a na youtube ( tak, to był pierwszy ) i raczej nie patrzyłem na zajebistość akcji o.o Jeżeli chodzi o no zoomy to dzięki, ale nic w nich szczególnego nie było - uwierz mi, aktualnie 60 % moich fragów awp to fast zoomy/ no zoomy, bo często trzeba wykazać się dobrym movementem, a jakoś nie wyobrażam sobie chodzenia z zoomem.

    Co do Twojego ace słabo/średnio, niestety było widać nieogar przeciwników :/ sam ostatnio pograłem kilka dni to wpadły 3 ace, jak mi się będzie chciało obrobić to wrzuce.

    Aha i jakbyś chciał coś pograć, to steam - Voromexim : )
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 26-01-2011 o 20:37

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    bo oxi szuka nowego kolegi w zamian mnie ;];];];];];]];]



    a tak ogolnie to skad masz tyle komentarzy w tak krotki czas ? i te 67 oceny na tak/XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ostatnio edytowane przez KRZEMIEN to ja : 27-01-2011 o 15:01

  9. #9
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diabolix Zobacz post
    Nie wiem, po co taki filmik w ogóle dałeś, dlaczego z jednej akcji? Nie lepiej poczekać i zrobić coś sensownego?
    Jak dla mnie, to cienki movement. Strasznie się tam wiercisz, jakbyś nie słyszał, skąd idą. W ogóle, to nie wiem, gdzie ty tych przeciwników znalazłeś, nawet trafić cię nie potrafią i 0 komunikacji.
    Ogólnie, to cienka akcja, chociaż ace, co w sumie nie robi dużej różnicy.

    @up
    Szukaj kogo chcesz, jak masz zamiar grać z botami, które nie wiedzą, co się dzieje i jarać się później filmikami na forum, to znajdź sobie inne. Wiesz, nie mówię ci, kogo masz szukać, ale każdy gra z ludźmi na swoje możliwości, nie moja wina, że ty boisz się grać z lepszymi graczami.
    Prawda jest taka, że Oxi przynajmniej wrzucił ace nie z jakimiś ciotami, co z resztą było widać, a przynajmniej coś tam kumali, co się dzieje. To nie oni wbiegali jak na ślepo, żeby tylko być na bsie i próbować pakę podłożyć.



    I na co mi wysyłasz statystyki ich klanu? Nikomu tu nie wmówisz, że oni grają dobrze, bo wszyscy widzą, jak jest. Kolesie nic nie ogarniają i taka jest prawda. Jarasz się filmikiem z jakimiś zerami.
    Ups, źle, nie "2k11" :<<<
    I nie mów do mnie, jak do kolegi, bo do nich możesz sobie mówić "ryja". Nie nauczyli ładnie się wypowiadać?


    Nie jestem idiotą, żeby robić to, co oni. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale oni grają od 10 lat, kiedy była inna rozgrywka, więc o czym ty do mnie piszesz? Obejrzałeś kilka ich meczy i myślisz, że wiesz, jak oni grają? Ja pierdziele, a ty mi wmawiasz, że ja 2011 jestem, powodzenia.

    Ty buraku potrafisz tylko krytykowac. Wstaw swoje ace (o ile kiedykolwiek je bedziesz mial) to ocenimy twoje mozliwosci. Spinac dupsko to kazdy potrafi tylko jak przyjdzie co do czego to nie ma sie czym pochwalic.

    @Top
    W miare ladne Ace, GZ

  10. #10
    Łowca postów Diabolix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    nie powiem ;f
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    Ty buraku potrafisz tylko krytykowac. Wstaw swoje ace (o ile kiedykolwiek je bedziesz mial) to ocenimy twoje mozliwosci. Spinac dupsko to kazdy potrafi tylko jak przyjdzie co do czego to nie ma sie czym pochwalic.

    @Top
    W miare ladne Ace, GZ
    Ta, "buraku", haha, Romuś, nie płacz, proszę, tylko dlatego, że napisałem prawdę o twoim adminowaniu, a raczej jego braku.
    I nie będę tutaj wrzucał ace, których z resztą nie mam(? kurczę, może to ja nigdy nie grałem w csa, skoro wiesz więcej o mojej grze ode mnie?), bo nie mam zamiaru przechwalać się na forum z takimi marnymi ludźmi, jak ty.

    A krytykowanie jest trudne. Z resztą widać to na twoim przykładzie- próbujesz mnie wyprowadzić z równowagi, co ci się nie udaje, jak dziecko.
    Widzisz, mnie się udało- wyzywasz mnie, jesteś słaby, jesteś idiotą, który daje się nabrać na marne teksty w internecie (ups, nie marne, bo moje!).
    Szkoda, że tacy muszą tu być, ale taki jest internet, szkoda.
    Gram dla siebie, nie dlatego, że chcę wrzucać jakieś ace, bo ich nigdy nie nagrywałem i nie mam zamiaru. Nie zamierzam chwalić się moją grą tobie ani nikomu na tym forum, bo mi to jest niepotrzebne. Nie zamierzam przedłużać swojego e-kutasa (jak to napisał kiedyś Ovner, dzięki ci za fajne sformułowanie), bo mi jest to niepotrzebne, może tobie się przyda? Popróbuj, być może kiedyś nauczysz się myśleć.

    @Down
    Kocham być wyzywany przez takich, jak ty <33333 Tylko zastanawiam się, co znaczy "biją go Radzia na apo"? Bo próbuję, ale ni cholery, nic! Może to ty masz jakieś inne sposoby na pisanie zdań, swój świat, ale i tak tego nie mogę zrozumieć, kurczę, dobry jesteś.
    Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz, nie? Ciężko przeczytać, że nie będę nagrywał filmików, bo dzieci mnie wyzywają. Ale dobra, pewnie za długi post napisałem, nie czytaj go, bo nie dasz rady, serio.




    Cytat Napisał Elite Vegox Zobacz post
    Musze was zmartwic ale ten Diabolix nie jednego by tu pocisnal bo wiem co on gra.
    Dzięki, chociaż jeden wie, o kim mowa. Chociaż nie mam zamiaru tutaj się z nimi kłócić, bo przecież oni wiedzą lepiej i już zrezygnowałem z tłumaczenia im, to dzięki ci.
    Ostatnio edytowane przez Diabolix : 31-01-2011 o 15:33

  11. #11
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Diabolix najwięcej sra w tych tematach a pewnie zamykacz i biją go Radzia na apo Wstaw swoje ace guwnixie.

    @top
    Jak dla mnie to ace fajne Może kiedyś też mi się uda.

    @wyżej
    Tak jak napisał Krzemień biją cię gówna, a udajesz nie wiadomo jakiego pro playera. Skoro nie nagrywasz demek(bo i tak nie ma sensu nagrywać takiego gówna) to nie krytykuj innych albo zacznij kręcić te swoje śmieszne akcje i daj na forum, ocenimy jaki z ciebie poważny gracz.
    A i coś wspomniałeś o wyzywaniu i o czytaniu ze zrozumieniem. Zamykacz cię zabolało ? XD
    Tak myślałem, że prawda najbardziej boli (((( sad but true
    Ostatnio edytowane przez Patryk1551 : 29-01-2011 o 10:37
    Steam - ThoruPatryk

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diabolix Zobacz post
    Tylko zastanawiam się, co znaczy "biją go Radzia na apo"? Bo próbuję, ale ni cholery, nic!
    chodzi mu o to ze bija cie guwna i umiesz tylko walczyc na forum :ssssssss hehs

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Nibylandia <3
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gówna jaracie się marnymi ejsami i sprzeczacie się, że akcja bez edita. Tu macie prawdziwe ace i z świetnym editem : http://www.youtube.com/watch?feature...&v=NKxamp0kUf0

  14. #14
    Expert Elite Vegox's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Suchedniów
    Posty
    413
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Musze was zmartwic ale ten Diabolix nie jednego by tu pocisnal bo wiem co on gra.

    @top
    Co do tego ace to dojebane na farta.
    20:28 Mortiis: Z przykorscia stwierdzam iz APO upadlo



    Elite Vegox 0-????

  15. #15
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elite Vegox Zobacz post
    Musze was zmartwic ale ten Diabolix nie jednego by tu pocisnal bo wiem co on gra.

    @top
    Co do tego ace to dojebane na farta.
    Jezeli sie nie myle to jest to ten caly Toq. Mialem okazje dzis z nim grac na apo i co? Tak jak myslalem. Zamykacz

Podobne wątki

  1. Youtube
    By ReIzoN in forum Demka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-09-2010, 13:44
  2. [Forum] Tag Youtube.
    By Vojska in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 19-06-2010, 13:25
  3. Youtube
    By Kosik Czarny 2v0 in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 02-06-2010, 15:02
  4. YouTube
    By .Panicz. in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 18-03-2010, 19:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •