User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Propozycja się podoba?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 53.33%
  • Nie

    7 46.67%
Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Najazdy,Maratony

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Miasto
    City
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Najazdy,Maratony

    Proponuję żeby co Niedzielę odbywał się najazd robiony przez ADMINISTRACJE
    można byłoby się go spodziewać w godzinach 12:00-18:00.
    Nie musi robić tego najazdu jedna osoba, ale jest ich sporo w administracji i jestem pewien że w tych godzinach mógł by poświecić z 1h na server.


    Oraz proponuję żeby Maratony odbywały się regularnie skoro @Voltan ma Gooda to może poświęcić w np 1 niedziele miesiąca 15 minut by zwiększyć exp, a np po maratonie ktoś z administracji robi najazd.

    Myślę że to nie jest dużo, ale zachęciło by graczy do gry.



    Wypowiedzcie się w komentarzach czy jesteście na tak czy na nie.



    @edit
    Tak wiem, Sonda będzie dodana
    Ostatnio edytowane przez Komornik : 02-07-2018 o 11:10

  2. #2
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do najazdu, to jest prosta odpowiedź "wprowadziliśmy najazdy na Ankaros, każdy ma pod siebie falę, wystarczy wybić"
    Co do maratonu exp uprawnienia mają Mortiis i Voltan, a może jeszcze Rinson.
    Te mooby aktualne na najazdy Ankaros, gdyby zmienili je na zwykłe mooby występujące na respach i zmniejszyli ilość do 50 na fale, to najazd Ankaros byłby idealny.

    #topic
    Brak sondy
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Yagami we mnie wszedl
    To nieźle!

  3. #3
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na rl tibii co chwile są jakieś eventy double expa czy lootu dlaczego tutaj nie może być to częściej niż raz na pół roku aby ożywić serva?

  4. #4
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat z propozycją musi mieć sondę, lepiej taką dodaj.

    @topic

    Ots i tak umiera, najazdy i maratony tego nie zmienią. Ekipa ciężko pracuje nad update i nie ma czasu na poświęcanie ani jednej godziny w tygodniu na przeprowadzenie maratonu czy najazdu.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najazdy sa maraton juz byl, masz hote + !speed
    Raczej na pewno update by zachecil graczy do powrotu, a nie jakis exp co z tego, ze beda wbijac na te niedziele na chociażby godzinę, pozniej wyloguja tak jak zawsze po maratonie .

    Na nie.

  6. #6
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do najazdów to fajnie by było np gdyby GM miał jakąś komendę która pozwalała by każdemu po zalogowaniu/relogu automatycznie na czerwono wyświetlał się komunikat o najeździe bo chyba każdy z nas miał taką sytuacja że zalogował i poszedł expić a w tym czasie odbywał się jakiś najazd


    Swoją droga nie musi być maraton ale idąc śladem RL czasami raz na jakiś weekend można zrobić większy exp przez jeden dzień chociaż.

  7. #7
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    -co do najazdów, to faktycznie @Herato daje dobrą propozycje z tą komendą bo każdy może sobie sprawdzić a nie spam na okrągło ...
    -Najazd na cały server gdzie rzucą pare omenów itp jest według mnie bez sensu bo nie ma tak dużej ilości osób na servie żeby to bić i jaki jest sens stać po schodach góra dół i to nawalać jak i tak ani loota ani expa z tego nie ma?...
    -co do maratonów to faktycznie dawno nie było mogli by znowu zrobić jakiś quiz wiedzy o APO v2, czy coś ale za częste maratony spowodują że lvl'e będą leciały za szybko, nie ma co kolejnego Mazurka tu i tak jest dużo łatwiej wbić hlvl'e niż pare lat temu...
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zaznaczylem nie tylko dlatego, ze to raczej oczywista kwestia... nie rozumiem jak to sie dzieje, ze jest tam 5? 6? 7? gm i nie ma najazdow? lol maratony tez mialy byc co miesiac... taki temat to mozna zalozyc w dziale opinie/krytyka a nie propozycje

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie ???????

    Propozycja nie powinna miec miejsca....brak zainteresowania serwerem przez administracje zaznaczam tak?

  10. #10
    Nowicjusz inquis1t0r's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł ogólnie popieram, ale nie wiem czy to wystarczy. Każdy widzi jak wygląda życie na servie; zostali tylko "pasjonaci" (znajdą się też oczywiście frustraci #pdk). Raczej poszedłbym w stronę pokazania czegoś co podkreśli atmosferę jaka tu panuje, że każdy prędzej czy później będzie się tu znał z każdym. Co by nie było to w MMO właśnie gracze tworzą atmosferę, a tutaj godowie, GMi itd są blisko graczy, tworzą tę grę. Czas przestać tyle pić, bo zaczynam pier...Znaczy wiecie co mam a myśli. Nie będzie tu masowego napływu graczy, podkarpacki nie ma szans konkurować z masówkami, więc trzeba budować i wzmacniać to co mamy, tylko tak przyciągnie się nowych i utrzyma tych, którzy już zdecydowali się zagrać.

Podobne wątki

  1. Najazdy na cod
    By Rekrut in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 05-06-2014, 17:26
  2. Maratony ;D
    By Sir Krystian in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 01-08-2012, 12:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •