User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 28 z 28

Wątek: R?ce precz od tej ksi??ki

  1. #21
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moglby ktos wrzucic ksiazke na speedyshare?

  2. #22
    Bywalec Crote's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Grote
    Posty
    391
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    chetnie bym przeczytal lecz nie z monitora
    :-)

  3. #23
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jeeej, boje się tej książki ;|
    ale i tak przeczytam O_O, tak dziwne, bo nie czytam książek, nawet lektur xd

    pierwsze wrażenie po 50 stronach, książka dająca dużo do myślenia, ale wciągająca ; d
    Ostatnio edytowane przez Okey : 08-10-2010 o 10:47
    nie ma bo ukradli -_-

  4. #24
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę wzrosło zainteresowanie tą książką więc z nudów wrzuciłem ją na 2 serwisy : P

    Jest to upload z mojego dysku

    Hotfile :
    http://hotfile.com/dl/74529809/f0f67...__PL_.pdf.html

    Speedyshare :

    http://www.speedyshare.com/files/245..._380_ki_PL.pdf

    Jakby moje linki nie pasowały to tu macie jeszcze jakiś link z wareza : P
    http://sharingmatrix.com/file/4307158
    chyba sam z niego pobierałem kiedyś XD

    Książka jest w formacie pdf ! polecam do otwierania program foxit reader lub adobe reader : P

  5. #25
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ksiazek czytac nie nawidze, ale moze sobie ja kupie by pewnego razu gdy wysiadzie prąd lub nie bedzie neta to sobie ją przeczytam

  6. #26
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przeczytałem i wrażenia takie jak tu:

    A jeśli chodzi o książkę, należy ją potraktować jako pewne kuriozum. Przeczytać warto, ale z przymrużeniem oka. Ludzie spędzają wolny czas w głupszy sposób np. na oglądaniu Brazylijskich seriali itp. Przeczytać można chociażby po to by wzbogacić swoją fantazję . Przyznam swoim naukowym umysłem (do tego miana, prawo sobie uzurpuję) że książka ta zawiera zarówno rzeczy które w obecnym stadium nauki należy włączyć w poczet bzdur, jak i zagadnienia problematyczne które delikatnie mówiąc są możliwe, bądź wydarzyły się i mało kto wie dla czego. Jednakowoż obrzydzeniem napełnia mnie fakt iż mentorskim tonem, głosi ktoś bzdury powołując się na naukę, stricte ją obrażając. ;

    Czytam te wasze komentarze z usmiechem od ucha do ucha ... Przeczytalem ową pozycje i zgodze sie z cześcią z was, tej książki nie powinno się odbierać taką jaką jest... Ale nie oszukujmy się świat który nas otacza jest niesamowicie skomplikowany zawiły i niejasny... Czy na księżycu wylądował apollo 11 czy nie... Nie wiem i Wy też nie wiecie i prawdopodobnie nikt z nas na 100% nigdy pewien nie bedzie... Przeczytać tą książke można chociażby z jednego powodu, gdyż zmusza nas do myślenia nad tym co nas otacza a nie do biernego odbierania świata...


    Moim zdaniem do tej książki trzeba podchodzić z dystansem, gdyż ma ona na celu zmuszenie nas do refleksji na temat istnienia świata i wszystkich innych rzeczy. Autor opiera się na rozmowach, których świadkiem był tylko on. w pewnym momencie, zauważyłem, że zaczyna przesadzać. Książka raczej nie dla ludzi z nieukształtowanym światopoglądem.

    Viseq
    Napisałem, że odnoszę wrażenia takie jak 'TU' i przytoczyłem pasujące mi komentarze. Ostatnia część to moje refleksje.
    Ostatnio edytowane przez Okey : 24-11-2010 o 23:24
    nie ma bo ukradli -_-

  7. #27
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ok, ej! Zobacz post
    Przeczytałem i wrażenia takie jak tu:

    A jeśli chodzi o książkę, należy ją potraktować jako pewne kuriozum. Przeczytać warto, ale z przymrużeniem oka. Ludzie spędzają wolny czas w głupszy sposób np. na oglądaniu Brazylijskich seriali itp. Przeczytać można chociażby po to by wzbogacić swoją fantazję . Przyznam swoim naukowym umysłem (do tego miana, prawo sobie uzurpuję) że książka ta zawiera zarówno rzeczy które w obecnym stadium nauki należy włączyć w poczet bzdur, jak i zagadnienia problematyczne które delikatnie mówiąc są możliwe, bądź wydarzyły się i mało kto wie dla czego. Jednakowoż obrzydzeniem napełnia mnie fakt iż mentorskim tonem, głosi ktoś bzdury powołując się na naukę, stricte ją obrażając. ;

    Czytam te wasze komentarze z usmiechem od ucha do ucha ... Przeczytalem ową pozycje i zgodze sie z cześcią z was, tej książki nie powinno się odbierać taką jaką jest... Ale nie oszukujmy się świat który nas otacza jest niesamowicie skomplikowany zawiły i niejasny... Czy na księżycu wylądował apollo 11 czy nie... Nie wiem i Wy też nie wiecie i prawdopodobnie nikt z nas na 100% nigdy pewien nie bedzie... Przeczytać tą książke można chociażby z jednego powodu, gdyż zmusza nas do myślenia nad tym co nas otacza a nie do biernego odbierania świata...


    Moim zdaniem do tej książki trzeba podchodzić z dystansem, gdyż ma ona na celu zmuszenie nas do refleksji na temat istnienia świata i wszystkich innych rzeczy. Autor opiera się na rozmowach, których świadkiem był tylko on. w pewnym momencie, zauważyłem, że zaczyna przesadzać. Książka raczej nie dla ludzi z nieukształtowanym światopoglądem.
    W połowie czytania książki naszła mnie taka refleksja, że autor musiał trochę fantazjować, aby książka się sprzedała. Wydaje mi się, że nie wszystko to prawda, lecz pewna część na pewno mówi o rzeczach prawdziwych.
    Ja na samym początku czytania, wziąłem tą książkę bardzo na poważnie.
    Wiele faktów do mnie dotarło i dało dużo do myślenia. Jest również wiele rzeczy nad którymi naprawdę warto się zastanowić.

    Cytat Napisał Berafito Ryathhh Zobacz post
    ksiazek czytac nie nawidze, ale moze sobie ja kupie by pewnego razu gdy wysiadzie prąd lub nie bedzie neta to sobie ją przeczytam
    W swoim życiu przeczytałem pięć książek włącznie z tą o której mowa. Z czego pozostałe miały max. 40 stron. "Ręce precz od tej książki" było pierwszym tutułem, który mnie aż tak wciągnął. Nie miałem pojęcia, że książki mogą być tak fantastyczne.

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ok, ej! Zobacz post
    Przeczytałem i wrażenia takie jak tu:

    A jeśli chodzi o książkę, należy ją potraktować jako pewne kuriozum. Przeczytać warto, ale z przymrużeniem oka. Ludzie spędzają wolny czas w głupszy sposób np. na oglądaniu Brazylijskich seriali itp. Przeczytać można chociażby po to by wzbogacić swoją fantazję . Przyznam swoim naukowym umysłem (do tego miana, prawo sobie uzurpuję) że książka ta zawiera zarówno rzeczy które w obecnym stadium nauki należy włączyć w poczet bzdur, jak i zagadnienia problematyczne które delikatnie mówiąc są możliwe, bądź wydarzyły się i mało kto wie dla czego. Jednakowoż obrzydzeniem napełnia mnie fakt iż mentorskim tonem, głosi ktoś bzdury powołując się na naukę, stricte ją obrażając. ;

    Czytam te wasze komentarze z usmiechem od ucha do ucha ... Przeczytalem ową pozycje i zgodze sie z cześcią z was, tej książki nie powinno się odbierać taką jaką jest... Ale nie oszukujmy się świat który nas otacza jest niesamowicie skomplikowany zawiły i niejasny... Czy na księżycu wylądował apollo 11 czy nie... Nie wiem i Wy też nie wiecie i prawdopodobnie nikt z nas na 100% nigdy pewien nie bedzie... Przeczytać tą książke można chociażby z jednego powodu, gdyż zmusza nas do myślenia nad tym co nas otacza a nie do biernego odbierania świata...


    Moim zdaniem do tej książki trzeba podchodzić z dystansem, gdyż ma ona na celu zmuszenie nas do refleksji na temat istnienia świata i wszystkich innych rzeczy. Autor opiera się na rozmowach, których świadkiem był tylko on. w pewnym momencie, zauważyłem, że zaczyna przesadzać. Książka raczej nie dla ludzi z nieukształtowanym światopoglądem.
    http://torrenty.org/torrent/214816

    Dobrze, że skopiowałeś kogoś komentarz. ; b

    Książkę muszę kupić i przeczytać, ponieważ na komputerze będzie ostra lipa czytać . ;b

Podobne wątki

  1. Bro? w lewej r?ce XD
    By Posiu in forum Problemy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 25-05-2011, 17:50
  2. Busted - Splamione r?ce.
    By Zbigniew Wodecki in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 21-11-2010, 19:59
  3. Precz z Azbestem !
    By Don Amus in forum Humor
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 13-04-2010, 23:42
  4. Oddam Kota w Dobre R?ce
    By Kaman Veri in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 29-08-2007, 12:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •