User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 22 z 22

Wątek: Old Apo Team (OAT)

  1. #21
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #User
    Czemu miałeś taki głupi nick, że zawsze muszę go pamiętać?! xD
    #topic
    krastki nie krastki zabijały mi kiedyś training monki z vis hura i Mortiis musiał resety robić potem jak całe wieże były owned, jajca były ; ) niestety zgubiłem ss'y z pożegnania KuBaZa, pacc za kase w grze, przez pierwsze 7 dni expgard dla facców, to były czasy Szkoda tylko, że nie mogę dojść do gildii, bo oczywiście trzeba mieć jakiś dowód.. btw. Magsona pamiętam jak z Pogromcą na kingach expili;d;d tylko nie wiem czy to nadal pierwszy owner ; ) uhałem kiedyś też Kaori Stada jak mi g booty zleciały (kiedyś to około 300cc) to tak sie jarałem : ) no nic, fajnie powspominać mój nick Tentagon jak chcecie to dajcie inva ja mogę pogadać na GC o starych czasach : )
    Jestem na apo dłużej niż:
    Ostatnie wylogowanie: 14/07/2006 22:29:55
    Ostatnio edytowane przez Tetti : 20-06-2008 o 15:45
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Old APO to były czasy Jeszcze nie było APO tylko Armia podkarpacki OTS xD
    Pamiętam jak Drako, Pako, Szu, BadBoyss i Magnus kaktus mieli po 300 lvl i wtedy to były h lvle Pamiętam Sex'a i jego Dream team od 150 lvla, LIS i DC (DC Ku**y)
    Pamiętam jak Kohan Warrior miał 200 czy tam 300 lvl i jego gildie Diablo Squad (sam w niej byłem) ;p
    Pamiętam quest od 20 lvla na 1cc, i kiedy na exp był 1 poziom demonów i każdy walczył o respa xD

    Pamiętam również stare manasy i "Yeah bunny +xXx many!"
    Pamiętam GM'a Scorpiona, Pume (chyba Puma, niepamiętam dokładnie) i jego konkursy.

    Pamiętam pacc na 30 dni, i rook z bugiem, że jak masz 15 lvl i z maina wyślesz przesyłkę na nikc na rooku to dochodziła przesyłka :>
    Pamiętam 130 lvl Hedsona, Tayrona Rive i kogoś tam jeszcze, chyba Zipo czy jakoś tak.
    I pamiętam jak Mortiis na starym forum dał fotki swoje xD

    To wszystko więcej mi się nie chce pisać.

    Na starym forum nick> Bel'iar, Beliarek. Na tym Wrangler, Jadem toots ;o



    KuBaZ
    4 ever first tutor on APO

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •