User Tag List

Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 221 do 240 z 320

Wątek: Pomagamy w wyborze smartphonea

  1. #221
    Średnio zaawansowany Sephiroth's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Miasto
    miesiąc przed grudniem
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    W życiu bym nie kupił żadnego Samsunga z dopiskiem Neo, Value Edition, czy też Plus. Po prostu jeszcze większa strata pieniędzy. Jeżeli plastikowe telefony ci wypadają z rączek to nie wiem jak je trzymasz (tak chyba wcześniej pisałeś jak dobrze pamiętam). Sam od 4 lat mam takowe i ani razu mi nie wypadły - czy to 4 calowe czy nawet 5.7".

    Wybrałbym HTC, mimo, że mi się nie podobają z frontu - traktowałbym go jak mniejsze zło, jeżeli byłbym postawiony przed wyborem Neo vs HTC.

    A5 jest spoko, jedynie jak się kupi od kogoś kto przedłuża umowę i chce się go pozbyć. Nowego za 1249zł to bym nie kupił (przynajmniej nie na trzeźwo, hehe) - wolałbym wziąć tańszego J5 (jeżeli piszemy o Samsungu, jest jeszcze kilka innych modeli, ale nie będę schodzić z tematu) z androidem 5.1.1 - taki sam jak w S6, ma obsługę motywów i można pobierać nowe (których nie można pobierać w A3, A5, A7, po prostu jest kilka motywów i wybierasz tylko pośród tych). Sam J5 jak na Samsunga to jest ok.. Za to J1 to już kicz i tego oczywiście nie ma co polecać w 2015 roku (dual core i aż 512mb ram). Zaś dla mnie, jak pierwszy raz wziąłem do ręki A5 to był imo niewygodny, pewnie kwestia przyzwyczajenia.. Po prostu jest cieńszy od każdego, który mi się przez łapki przewinął.

    W cenie tego S5 Neo to najchętniej bym przygarnął Motorolę Moto X Play i żył spokojnie, ale takich luksusów to pewnie w abonamentach nie mają.
    Ostatnio edytowane przez Sephiroth : 20-09-2015 o 01:38

  2. #222
    Gaduła Novi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No cóż zobaczymy jak się będzie sprawował dostałem go na 7 miesięcy. Bo kurier rozwalił mi xperie z . Miałem do "wyboru " xperie ż3 compact ale czekałem na nią miesiąc i nie było dostawy. Za 7 mści podpisuje nowa umowę więc i pewnie nowa xperie prawdopodobnie za
    Novi 1-...

  3. #223
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Miasto
    Łowicz
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Help...

    Huawei Acend Y550 LTE
    HUAWEI Y635 LTE
    Kazam Tv 4.5
    Kazam Thunder 345 LTE
    Microsoft Lumia 435
    Microsoft Lumia 535
    Samsung Galaxy Tried Plus
    Samsung Galaxy J1
    Wiko Lenny

    Cześć

    Odrazu piszę żeby wypowiedzieli się obeznani lub że tak powiem 'znachorzy' ;D

    Potrzebuje tel i nie wiem który wybrać ;/

    Chciałbym aby bateria w miare wytrzymywała , nie ścinał się , aparick względny , android , zdj i muzyki dużo nie trzymam tak a pro po...
    Oko zawisiłem na Galaxy J1 że tak powiem xDD

    Liczę na liczną podpowiedź

  4. #224
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Któryś z Huawei (z wskazaniem na Y635), reszta to same karykatury smartfonów.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 24-10-2015 o 12:07
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  5. #225
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć!
    Parę dni temu zdjąłem pierwszy raz plecki z mojej M2(dosłownie na 2 min) od kiedy ją kupiłem i niechcący roztrzaskała się na posadzce. Potrzebuję nowego Smałtfona, który będzie miał bdb aparat(wszystko ma lepszy aparat od M2), będzie chodził płynnie, możliwość wpięcia się w system w samochodzie(muzyka i połączenia), musi działać snapczat. Kwota do 800zł. Pozdrawiam

  6. #226
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam na dniach mam wziac telefen i nie moge sie zdecydowac mam na oku :
    Htc One M9
    Htc Desire 820
    Lg G4
    Pomocy !!!
    Maatis 1-1756.(2k12).
    Saykoo 1-2150
    Brox 4248-4606
    Nixed 4312- 4712.

  7. #227
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matiss Zobacz post
    Witam na dniach mam wziac telefen i nie moge sie zdecydowac mam na oku :
    Htc One M9
    Htc Desire 820
    Lg G4
    Pomocy !!!
    G4 zdecydowanie, swietny (!) aparat, wymienna bateria, ladnie wygladaja te 'skorzane' obudowy oraz interfejs mi sie osobiscie podoba . W Desire 820 podzespoly juz o wiele slabsze, a opinie o M9 sa ogolnie bardzo cienkie bo to odgrzewany kotlet po M8

    #Down
    no niby tak, ale i tak jakos nie jestem przekonany do HTC czytajac te wszystkie recenzje, dlatego odradzam kazdy ma swoj gust :P
    Ostatnio edytowane przez Joogi : 25-11-2015 o 22:11

  8. #228
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joogi Zobacz post
    G4 zdecydowanie, swietny (!) aparat, wymienna bateria, ladnie wygladaja te 'skorzane' obudowy oraz interfejs mi sie osobiscie podoba . W Desire 820 podzespoly juz o wiele slabsze, a opinie o M9 sa ogolnie bardzo cienkie bo to odgrzewany kotlet po M8
    Ale M8 wcale nie był złym telefonem, a w M9 poprawili kilka jego błędów. Pierwsza sprawa to "normalny", 20 megapikselowy aparat z tyłu w miejsce 4 ultrapixelowego. Druga sprawa to większa (minimalnie, ale jest) bateria. Dodatkowo mocniejszy procesor (choć sprawia on trochę problemów), więcej ramu, więcej pamięci dla użytkownika.

    #topic
    HTC One M9 lub LG G4. Oba są bardzo dobrymi telefonami. Desire 820 bym odradzał.. Słabe bebechy i jest po prostu za duży. Kolejnym minusem jest rozdzielczość HD przy 5.5cala..
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  9. #229
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2015
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mógłby ktoś napisać coś o telefonach - xperia z5, iPhone 6s i samsungu s6 edge?
    Czytałem trochę opinii w internecie ale chciałbym poznać osobiste odczucia związane z konkretnym modelem. Nie ukrywam swojej niechęci do samsunga, sony jest ok z tym ze mam xperie z od 3 lat i padł mi głośnik+dotyk+pare zawiech i chciałbym przerzucić sie na iPhone ale cieżko go dostać w jakieś sieci.

  10. #230
    Średnio zaawansowany Sephiroth's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Miasto
    miesiąc przed grudniem
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    Cytat Napisał Yourboss Zobacz post
    Mógłby ktoś napisać coś o telefonach - xperia z5, iPhone 6s i samsungu s6 edge?
    Czytałem trochę opinii w internecie ale chciałbym poznać osobiste odczucia związane z konkretnym modelem. Nie ukrywam swojej niechęci do samsunga, sony jest ok z tym ze mam xperie z od 3 lat i padł mi głośnik+dotyk+pare zawiech i chciałbym przerzucić sie na iPhone ale cieżko go dostać w jakieś sieci.
    Z tej listy wybrałbym iP6s :P Od nieco ponad miesiąca mam S6 w podstawowej wersji (nie widziałem sensu dopłacać do lekko zagiętego ekranu po obu stronach, co mi to da? Właściwie nic, co mógłbym wykorzystać. Określam to po prostu jako zwykły bajer, nic więcej).
    Gdyby iP6 64gb kosztował tyle, co S6, to wybrałbym właśnie jego.

    Co do swojej S6'tki, to jest w porządku. System działa płynnie, nie udało mi się dziada zawiesić. Jedynie na co ludzie narzekają, to bateria - wytrzymuje na ekranie ~4h +/- 20min. Najdłużej wytrzymała mi 5h46min, nie wiem jak to się stało. Większość modeli trzyma ~4h (np. taki Zenfone 2, którego ostatnio znajomy recenzował), więc tragedii imo nie ma. Na chwilę obecną nie narzekam na S6.

    Jakbyś chciał obejrzeć:
    Galaxy S6 vs. S6 Edge:


    Galaxy S6 Edge Recenzja:


    Z5 odrzuciłem ze względu na snapdragona 810 - nigdy nie będę mieć "zaufania" do tego CPU ile by go nie ulepszali. Z3+ to był większy grzejnik. Bawiłem się Z5c i łatwo ten telefon zagrzać i zlagować - nawet trailer Spider-Mana na tym telefonie wyraźnie gubił FPS'Y. Z Z5 prawdopodobnie będzie podobnie.

    S6 to mój ostatni andrut, później idę w stronę iOS, także z czystej ciekawości.

    Stąd iP 6s > S6 edge > Z5,

    pozdrawiam.

  11. #231
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2015
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Dzięki za pomoc. Powiem Ci, że czekam do końca grudnia na 6s i jeśli nie będzie dostępny w szarym kolorze to poważnie się zastanowię nad samsungiem.

  12. #232
    Zaawansowany SWAGGAFOX's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam mam zapytanie co poradzicie co do wyboru nowego telefonu mam na myśli :
    1)Huawei G7
    2)Huawei G8
    3)Samsung S6 Edge

    Osobiście posiadam LG G4 i jestem z niego zadowolony telefon sie nie zacina itp tylko te zużywanie baterii męczy ;d

  13. #233
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWAGGAFOX Zobacz post
    Witam mam zapytanie co poradzicie co do wyboru nowego telefonu mam na myśli :
    1)Huawei G7
    2)Huawei G8
    3)Samsung S6 Edge

    Osobiście posiadam LG G4 i jestem z niego zadowolony telefon sie nie zacina itp tylko te zużywanie baterii męczy ;d
    To kup sobie powerbank, a nie zmieniasz telefon :v

    a co do telefonów, które wypisałeś:

    G7 < G8 <<<< LG G4/Samsung Galaxy S6 Edge
    Huawei G7 i G8 to klasa średnia (G7 to szczerze mówiąc budżetowiec), nie ma mowy o żadnym porównywaniu tych telefonów z SGS6 Edge czy LG G4...
    Sam jestem od kilku dni posiadaczem G4 i jestem wniebowzięty.






    Jedne z lepszych recenzji tych dwóch telefonów.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 30-01-2016 o 22:10
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  14. #234
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja w tym tyg czekam na xiaomi redmi 3 i polecam juz z gory ten telefonik, chinczyki mnie nie zawioda (ave asus, dzieki AZIEL)

    pozdro600
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  15. #235
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polecam xiaomi redmi note 2, posiadam od jakichś 4 miesięcy, 0 zawieszeń jak u niektórych poprzednich telefonach, do tego szybki, łatwa obsługa, aparacik zajebisty

  16. #236
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co sądzicie o Huawei P8 ?

  17. #237
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Telefon dla kobiety do 1,5tyś, musi być lans marką! Pomóżcie bo już nie wiem co doradzać xD

  18. #238
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post
    Telefon dla kobiety do 1,5tyś, musi być lans marką! Pomóżcie bo już nie wiem co doradzać xD
    Stara Mortiis'a poleca Galaxy A5!

  19. #239
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Stara Mortiis'a poleca Galaxy A5!
    A moja stara się pyta czy aparat ma dobry? I skąd ta rozbierzność cenowa na allegrusku?

  20. #240
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W internecie jest pełno informacji, że A5 przez metalową obudowę ma problem z zasięgiem. Ma ktoś ten telefon i może się na ten temat wypowiedzieć?

Podobne wątki

  1. Pomoc w Wyborze ;)
    By Li$ek Von Lid3n in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 03-11-2010, 21:12
  2. Pomoc w wyborze PC?
    By Ilu in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 12-06-2010, 11:35
  3. Pomagamy Mortiisowi !! ;p
    By Daroo in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2007, 10:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •