User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co myslicie?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, powod w komentarzu.

    28 80.00%
  • Nie, powod w komentarzu.

    7 20.00%
Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Parcel rook

  1. #1
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Parcel rook

    Witam,
    Chcialem zaproponowac, aby osoby z rook mogly wysylac w parcelach itemy do postaci na main, wiadomo czesto jest taka sytuacja ze mozemy cos zloocic na rooku, a potrzebujemy tego na main i nie chcemy zakladac co chwile xxx postaci, czy to zle rozwiazanie? Oczywiscie tylko rook->main
    Czekam na komentarze

    Pozdrawiam,
    Skala

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Nom i jeszcze abyśmy mogli wysyłać cobie paczki z maina na rooka. Jestem na nie, i tak już za dużo nasrane jest na tym rooku.
    Niee, temat dotyczy wysyłania rook ->main

    Cytat Napisał Anmus Zobacz post
    Serio? Nie ułatwiajmy już tak bardzo gry.. Bez kitu brakuje jeszcze PvP i można to nazwać prawdziwym Main'em.
    W ostatnim tygodniu założyłem konto (1 min roboty), wbiłem 15 poziom (4 min roboty) i wyniosłem przedmioty na Main - taki problem?

    Ogarnąć broń, ringa i plecak potów to żaden wyczyn, więc? Jeżeli komuś nie chce się tracić 5 minut na zrobienie konta, wyjście na Main to o czym my tu gadamy? :v

    Oczywiście jestem na nie.
    Serio? Tylko, ze w tej propozycji bardziej chodzi o to, aby nie zajmowac nickow, poniewaz administracja pozniej takich noob postaci nie usuwa to po 1.
    Po 2 zlooce cos jednego dnia, wysylam parcel, zlooce cos 2 dnia wysylam parcel, a w aktualnej sytuacji to juz sa 2 postacie i 2 zajete nicki, nie widze tu uproszczenia na poziomie gry zdobywasz jakies itemy czy poziomy za pomoca tego rozwiazania? Nie, tylko wysylasz parcel na main zamiast robienia kolejnej postaci

    Cytat Napisał Etholt Zobacz post
    Też jestem na nie lecz ewentualnie można by zrobić coś takiego iż na rook powstał by jakiś teleport na uboczu do którego by można wrzucać itemki które pojawiały by się w jakimś miejscu na mainie, oczywiście nie można było by niego wejść.
    czy ty jestes powazny?? zaraz bedzie w takim miejscu stalo pelno botow zeby te itemy lapac, albo blokowac dostep w tym miejscu
    Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 09-11-2017 o 15:21

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  2. #2
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    może jeszcze quest na GMa dodać co? Mądry Ty jesteś?

    Oczywiście jestem na tak

  3. #3
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pewnie się nie zgodzą i zostanie tak jak jest, czyli wynoszenie itemów na postaci z Rook'a na Mainland.
    Jestem za!
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Yagami we mnie wszedl
    To nieźle!

  4. #4
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze kilka dni temu nad tym myślałem i miałem w planie dodać paczki do jakiegoś nowego moba oraz umieścić gdzieś skrzynkę ;p

    Ale widzę, że powstaje nawet taka propozycja więc poczekam jeszcze na wyniki ankiety
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    gracze z rooka tez mogli by miec mozliwosc wysylania paczek do siebie.

    jeestem na tak, fajny pomysl

  6. #6
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nom i jeszcze abyśmy mogli wysyłać cobie paczki z maina na rooka. Jestem na nie, i tak już za dużo nasrane jest na tym rooku.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serio? Nie ułatwiajmy już tak bardzo gry.. Bez kitu brakuje jeszcze PvP i można to nazwać prawdziwym Main'em.
    W ostatnim tygodniu założyłem konto (1 min roboty), wbiłem 15 poziom (4 min roboty) i wyniosłem przedmioty na Main - taki problem?

    Ogarnąć broń, ringa i plecak potów to żaden wyczyn, więc? Jeżeli komuś nie chce się tracić 5 minut na zrobienie konta, wyjście na Main to o czym my tu gadamy? :v

    Oczywiście jestem na nie.


    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Jestem na Tak po co mieć xxx postaci na acc, kiedy można wysłać to parcelem i wiele nickow bedzie wolnych.
    Założenie konta zajmuje Ci 1 minute - masz przy tym 3 darmowe dni PACCa oraz jeden gratis (również 3 dni PACCa do aktywowania), więc? :v


    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Serio? Tylko, ze w tej propozycji bardziej chodzi o to, aby nie zajmowac nickow, poniewaz administracja pozniej takich noob postaci nie usuwa to po 1.
    Po 2 zlooce cos jednego dnia, wysylam parcel, zlooce cos 2 dnia wysylam parcel, a w aktualnej sytuacji to juz sa 2 postacie i 2 zajete nicki, nie widze tu uproszczenia na poziomie gry zdobywasz jakies itemy czy poziomy za pomoca tego rozwiazania? Nie, tylko wysylasz parcel na main zamiast robienia kolejnej postaci
    Przecież wiem o co chodzi.. Zakładając konto, wymyślając nick piszesz jakieś głupoty (nie wiem jak Ty, ale ja wymyślam byle co, co mi przyjdzie na myśl), więc pisanie, że przez takie coś zajmujemy jakieś nazwy postaci jest głupotą. :]
    Ostatnio edytowane przez Anmus : 09-11-2017 o 12:16

  8. #8
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak po co mieć xxx postaci na acc, kiedy można wysłać to parcelem i wiele nickow bedzie wolnych.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    84
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, ponieważ jest to bardzo przydatna opcja, która powinna wejść w życie już bardzo dawno.

  10. #10
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja osobiście jestem przeciwny. Kolejne ingerencje w parcel system (moim skromnym zdaniem) mogą spowodować jakieś nieprzewidziane bugi w systemie. Może się okazać, że ktoś gdzieś znajdzie jakąś lukę i będzie na Rooku w Shaman Secie latał i bił z magic axe.

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Ja osobiście jestem przeciwny. Kolejne ingerencje w parcel system (moim skromnym zdaniem) mogą spowodować jakieś nieprzewidziane bugi w systemie. Może się okazać, że ktoś gdzieś znajdzie jakąś lukę i będzie na Rooku w Shaman Secie latał i bił z magic axe.
    Też jestem na nie lecz ewentualnie można by zrobić coś takiego iż na rook powstał by jakiś teleport na uboczu do którego by można wrzucać itemki które pojawiały by się w jakimś miejscu na mainie, oczywiście nie można było by niego wejść.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Ja osobiście jestem przeciwny. Kolejne ingerencje w parcel system (moim skromnym zdaniem) mogą spowodować jakieś nieprzewidziane bugi w systemie. Może się okazać, że ktoś gdzieś znajdzie jakąś lukę i będzie na Rooku w Shaman Secie latał i bił z magic axe.
    Po to macie test serwer, żeby wyemilonować takie bugi... Poza tym:
    Wykorzystywanie i ukrywanie błędów serwera/gry dla własnego zysku jest karane usunięciem konta.
    #t
    Dobra propozycja, oczywiście jeżeli będzie dobrze dopracowana. Zawsze to lepiej wysłać parcel niż zakładać multum noob charów... TAK

    [Rinson] Nie zapominaj, że jedna osoba czasami nie znajdzie wszystkich błędów
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 09-11-2017 o 16:43

  13. #13
    Nowicjusz Ossama Samarytanin's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę, że rookerzy zrobili się już zbyt leniwi przez te Arenki :<

    @t
    Jestem na nie, co to za problem zrobić chara i wbić w 5 min 15 poziom na Arence.
    Szkoda, że tak mało przejmujemy od rodziny
    Więcej uczy nas zły czas i beton
    Jak uchronić dzieci swoje od adrenaliny
    Jak niebo im dać, skoro piekła chcą

  14. #14
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Etholt Zobacz post
    Też jestem na nie lecz ewentualnie można by zrobić coś takiego iż na rook powstał by jakiś teleport na uboczu do którego by można wrzucać itemki które pojawiały by się w jakimś miejscu na mainie, oczywiście nie można było by niego wejść.
    To właśnie jest parcel - wrzucasz itemki do skrzynki i pojawiają się w depozycie (tylko na mainie)

    Ogólnie apropos wypowiedzi Rinsona - to nie będzie żadna ingerencja w parcel system więc nie ma zagrożenia, że itemki z maina pojawią się na rooku
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  15. #15
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Ja osobiście jestem przeciwny. Kolejne ingerencje w parcel system (moim skromnym zdaniem) mogą spowodować jakieś nieprzewidziane bugi w systemie. Może się okazać, że ktoś gdzieś znajdzie jakąś lukę i będzie na Rooku w Shaman Secie latał i bił z magic axe.
    Challenge accepted.

    A tak poważnie, to jestem na tak. Można to rozwiązać ewentualnie przez jakiegoś npc lub coś podobnego.

    BTW, możecie nie ingerować w obecny system tylko skopiować kod z nowym UID pod skrznke na paczki i umieszczać je tylko na rooku. Problem solved.

Podobne wątki

  1. Parcel wtf?
    By Imistin_Love in forum Bugi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 21-08-2009, 10:52
  2. Parcel
    By Freestajler in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 04-05-2009, 15:07
  3. Parcel ?
    By Bobciux in forum Bugi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2008, 22:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •