ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Nowości

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-09-2018, 01:16   #41
Tiki Tenii
Zaawansowany

Tiki Tenii's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Azielu$ Zobacz post
Czekają na respawn.

#topic
Ja też czekam.
Cytat:
Napisał wonsik Zobacz post
czekam na restart servera, pozdrawiam cieplutko
Pomimo tego, że mam jakieś tam konto i przedmioty też bym "chciał" restartu

Wydaje mi się, że warto zadać sobie pytanie:
CZY wgl jest sens wymagać/czekać na UPA.
CZY nie lepiej wymagać/czekać restart + w międzyczasie dodawać jakieś mniejsze/większe upy....

Chcąc żeby grało tu 100 osób+ nie wystarczy jakiś tam up..... bo na upa czeka MOŻE Z 50osób.... a gra z 60???
Przy założeniu, że tak jest i po trudnych obliczeniach matematycznych daje nam ~~110 ludzi.
Tylko 20 z tych 50osób stwierdzi, że up zaspokoił ich oczekiwania... na serwie z średnio ~~30 zrobi się ~~40 w porywach do 50 (to są tylko moje przypuszczenia).............
bądźmy poważni.........
czy to kogokolwiek zadowoli???????
pewnie tak... tylko, że to osoby które będą tryhardować nawet jeśli upa nie będzie xDDD

kilka rzeczy, które moim zdaniem były by szczałem w 10 przy restarcie:
-usunięcie expa z motyli.... (to w uj zyebało rozgrywke)
-cofnięcie "bana" na tradeowanie postaci...
-poprawa amuletów
-poprawa bosów ahmedowych
-SYSTEMATYCZNE dodawanie czegokolwiek np. respów
Czy przy tych zmianach nie było by WIĘCEJ zadowolonych i aktywnych graczy na serwie?

Jeśli Mortis nie ma czasu na zabawę z serwerem to niech napisze ŻE MA WYJEBANE W APO...
przynajmniej nie będziemy się łudzić, że coś się tu zmieni
ale ale ale skoro ma wyjebane to by nie sprzedał serwa ????
Znam 1 osobę która by kupiła serwer (nie jest to mrSzeroki)
Zaryzykował bym stwierdzeniem, że jest więcej chętnych na kupno apo, co tam zaryzykował jestem przekonany, że tak jest...
TE OSOBY PRAWDOPODOBNIE WIĘCEJ BY ZROBIŁY Z TYM SERWEM NIŻ....
a zresztą.... nawet jakby go zjebali to ludzie nie marnowali tu czasu czekając na zmiany.... każdy poszedł by w swoją stronę i elo

#topic
jak reszta baranów czekam na wprowadzanie czegoś

edit
Cytat:
Napisał VimpexxNaBanicji Zobacz post
Ale skoro teraz nie zrobią upa, bo im się nie chce, to myślisz, że po restarcie serwera będą mieli na to czas? XDDDDD
pzdr hehe meme mojego autorstwa

Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 30-09-2018 o 13:13
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2018, 12:46   #42
VimpexxNaBanicji
Średnio zaawansowany

Mentioned: 1 Post(s)
VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!
VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tiki Tenii Zobacz post
Wydaje mi się, że warto zadać sobie pytanie:
CZY wgl jest sens wymagać/czekać na UPA.
CZY nie lepiej wymagać/czekać restart + w międzyczasie dodawać jakieś mniejsze/większe upy....
Ale skoro teraz nie zrobią upa, bo im się nie chce, to myślisz, że po restarcie serwera będą mieli na to czas? XDDDDD

#Topic

Osobiście pograłem tutaj 2 tygodnie po około godzinie dziennie i znudził mi się znowu serwer, wieje nudą na każdym kroku, nic się nie dzieje, a do tego graczy jest tak mało, że jak kogoś spotkam na respie, to pytam czy czasem nie zabłądził. Ciekawe czy wgl ktoś odezwie się w tym temacie, czy czekamy tylko na to, aż opłacony dedyk zniknie
Pozdrawiam, Vimpexx
VimpexxNaBanicji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2018, 16:02   #43
Desou
Średnio zaawansowany

Desou's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Desou ma wspaniałą przeszłość!!
Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

pimpex dobrze mowi, reset nic nie zmieni zreszta juz to widze jak mortiis robi reklame serwera ktora przyciagnie chociaz z 200 osob na start xD
przeciez takie cos to dla niego czarna magia, reklama serwera? a na co to komu przeciez to nic nie daje
Desou jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2018, 16:11   #44
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sashaa Zobacz post
Nie wiem czego się boi, ale jeżeli znajdziecie kontakt do Mortiisa, to jestem skłonny nawet dziś wyłożyć 3000zł na ten serwer. Niestety Mortiis mi nie odpisuje ani na fb, ani na gg, więc jeżeli miałby ktoś z nim kontakt to możecie napisać, aby się do mnie odezwał, a na pewno nie pożałuje jak mi odsprzeda serwer.
hahaha jebłem XDDDDDDDDD

14:17 First Sasha: Ja? No co ty, czekam co Mortiis mi odpisze. 14:18 First Sasha: Kase mam, a pobawilbym sie.

14:16 First Sasha: Nawet i 5000zl moge dac, bol dupy masz, ze mam kase?

14:18 First Sasha: 3000 czy 5000 to nie duzo. c(:

14:19 First Sasha: Moim zdaniem nie, mam kilku skrypterow, mappera.

weź nie kompromituj się oszołomie już więcej.

#t

jeszcze nie dawno na test serwerze byli jacyś online teraz nie widać już nikogo. Olewka na całego. Nic na to nie poradzimy... skoro oni sami tego chcą to tak będzie że serwer upadnie

Cytat:
Napisał Sashaa Zobacz post
Proponowałbym restart serwera całkowicie.
czemu jak byl taki temat i miaels tu chara parowo byles na nie? mysle ze niedlugo znow bedziesz mial zakaz na forum apo
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Ostatnio edytowane przez Hokage : 10-11-2018 o 00:34
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2018, 08:01   #45
Randomyz76
Nowicjusz

Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!Randomyz76 jest znany i lubiany!
Domyślnie

HALO! i co z modernizacją tego wartburga? Z mydełek nie da rady odłożyć dla jakiegoś skryptera?

Ostatnio edytowane przez Randomyz76 : 04-10-2018 o 12:27
Randomyz76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 19:39   #46
rumun
Nabijacz postów

rumun's Avatar

Miasto: hushushush
Mentioned: 0 Post(s)
rumun ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika rumun
Domyślnie

http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=116967
5lat temu 70% forumowiczów było za nowym serwerem(restartem), a co dopiero teraz. Spróbować nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.
Averion Druid 1979-2033, 2102-2412, 2450-2660
rumun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-10-2018, 23:11   #47
Ketanol Dencabre
Średnio zaawansowany

Mentioned: 4 Post(s)
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Dobra, dobra. Dowiemy sie w koncu cokolwiek w temacie uptade, zmian na serverze? czy jednak, zrobienie najazdu raz na 2 tygodnie waszym zdaniem wystarczy? :v
Ketanol Dencabre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2018, 09:12   #48
Rastamanek
Łowca postów

Rastamanek's Avatar

Miasto: Nazeing
Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !
Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Rastamanek Send a message via Skype™ to Rastamanek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
Dobra, dobra. Dowiemy sie w koncu cokolwiek w temacie uptade, zmian na serverze? czy jednak, zrobienie najazdu raz na 2 tygodnie waszym zdaniem wystarczy? :v
Polecam zrobic jedna rzecz wcisnac ctr+q i juz sie nie logowac bo i tak nic nie bedzie.

@t

Troche beka ze tyle czasu czarujecie graczy i nadal nic z tym nie robicie. Moim zdaniem zajmujecie tylko miejsce w ekipie, to chociaz zrezygnujcie z posady i dajcie szanse tym ludziom, ktorzy rzeczywiscie by chcieli "cos" zmienic na serwerze procz wprowadzania tzw komuny i ciaglego banowania - jest sie z czego posmiac

@edit
Cytat:
Napisał Goatee Zobacz post
Ale co z tego ośle, że zrezygnują z posady i ustąpią miejsce nowym osobom które mogłyby coś zrobić jak i tak nie mają możliwości dodania tego na server? Przecież zesrany Mortiis nie udostępni nikomu bazy tego otsa na którym gra 15 osób XDD
Co ma piernik do wiatraka bo nie rozumiem ? I tak na dobrą sprawę kogo to obchodzi czy udostępni dane czy nie? Są od tego, aby cokolwiek zrobić to samo tyczy się Mortiisa, więc jakoś nie mam zamiaru brać pod uwagę takich szczegółów jakie wypisałeś, takze daruj sobie jak to ująłeś "ośle| ...

Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 09-11-2018 o 18:56
Rastamanek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2018, 11:07   #49
Goatee
Uzależniony

Goatee's Avatar

Miasto: ████
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Goatee Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Goatee Wyślij wiadomość przez Yahoo do Goatee Send a message via Skype™ to Goatee
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rastamanek Zobacz post
Polecam zrobic jedna rzecz wcisnac ctr+q i juz sie nie logowac bo i tak nic nie bedzie.

@t

Troche beka ze tyle czasu czarujecie graczy i nadal nic z tym nie robicie. Moim zdaniem zajmujecie tylko miejsce w ekipie, to chociaz zrezygnujcie z posady i dajcie szanse tym ludziom, ktorzy rzeczywiscie by chcieli "cos" zmienic na serwerze procz wprowadzania tzw komuny i ciaglego banowania - jest sie z czego posmiac
Ale co z tego ośle, że zrezygnują z posady i ustąpią miejsce nowym osobom które mogłyby coś zrobić jak i tak nie mają możliwości dodania tego na server? Przecież zesrany Mortiis nie udostępni nikomu bazy tego otsa na którym gra 15 osób XDD
Hyper Beast 1 - [...]
Goatee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2018, 01:29   #50
Toxic
Zaawansowany

Miasto: Szczecin
Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!
Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!Toxic jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Toxic Send a message via Skype™ to Toxic
Domyślnie

proponuje reset kont i odpalić nowa edycje apo od początku
Stary 09-11-2018, 22:35   #51
djakon
Bywalec

djakon's Avatar

djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Na wstepie napisze tylko tyle, ze zawsze bylem przeciwny restartom postaci i robieniu dziesiatej edycji serwera, dalej tak jest.

Moglbym przystac na postawienie drugiego, blizniaczego lub z wiekszym mnoznikiem expa np.:

- exp x7.5 (+50%),
-exp x10 (+100% - double exp).

Wspolmiernie do exp podniesiony mnoznik magic lvl oraz skillsow. Tworzymy serwer nastawiony na wbicie mozliwie najwiekszego poziomu doswiadczenia w scisle ograniczonym czasie.

Pewnie ktorys z krotkowzrocznych patafianow porosnietych od rowa do karku juz pomyslal, ze mozna w sumie zalozyc nowa postac na obecnym serwerze i wyjdzie to samo, bo tu mam full eq, a tam odrobine wiekszy exp, wiec co to za update i innowacja...

Otoz w mojej glowie ten scisle ograniczony czas to mniej wiecej 3 tygodnie gry do czasu ponownego restartu, dla przykladu zalozmy, ze pierwsza edycja rozpoczela sie w listopadzie tego roku, dokladniej: 01/11/2018 serwer z exp x10 zostal otwarty, kazdy expi ile tylko daje rade do konca biezacego miesiaca tj. 30/11/2018 godzina 23:59:59, wraz z wybiciem polnocy 0:00 nastepuje zapis serwera oraz mass kick z blokada logowania sie dla kazdego gracza.

Teraz zbierane sa dane, statystyki i wszystkie pozostale nadajace sie do swojego rodzaju uznania. Nastepnie wyroznienia ''powergamers'' z ustalonymi przy starcie serwera kryteriami i nagrodami do przyznania(z wyborem) na kolejna edycje lub glowny serwer.

Wiadomo, nagrody w obu przypadkach w granicach rozsadku w postaci np.

- dni pacc(7dni na kolejnej edycji/14 glowny serwer),
- 2.5cc, 5x gbp of life fluids, knight armor oraz 3x wybrany z axe/club/sword ringow(jedna z kategorii rook),
- 25cc, bp mm100, winged helmet, soft boots(jedna z kategorii ms/ed),
- 25cc, bp uh, bp mm100, great shield oraz magic sword, thunder hammer lub stonecutter's axe(zaleznie od dominujacego skilla dla ek),
- 25uc main/XX kcc rook - nie znam przelicznika, pandemonium armor, eagle shield i najrozniejsze przedmioty latwe do sprzedania wymagane do questow czy oplacania aren.

Po wylaczeniu serwera startuje zegar odliczajacy 6 dni i 12h(kolejna edycja wystartuje rowno w poludnie 12:00). Czas na odpoczynek, strategie itp. Wiadomo, ze nagrody to tylko przyklady, a rywalizacja bedzie tym zacieklejsza im lepsze nagrody. Moze niektorzy beda grac solo, ale ja obiore droge wspolpracy czy to jako ed czy jako ek i mogac zgarnac nagrody za kilka wyroznien uzbieramy we dwojke pokazna nagrode, ktora bedzie oplacalo sie podzielic i co edycje coraz bardziej dominowac od startu do zakonczenia. Czas trwania i ogolnie calosc to spontaniczna rozkmina i ten miesiac to troche dlugo i bardziej przemawia do mnie 3 tygodnie + 3-5 dni odpoczynku.

Oczywiscie pacc na nowym serwerze kupujesz na caly okres edycji za nie wiecej niz ten 11zl sms/10zl przelew, cnie.
Domki mnie nie interesuja, ale jako nagrody na nastepnej edycji to spoko. Questy i npc od nich rozpoczynajac od misji uw, ahmeda czy dao poblokowac. Znowu te dwarfy i elfy - shaman mask i armor mozna zostawic to samo ots quest 2, bo na kolejnych edycjach bedzie mozna fajnie poexpic ze sio. Wydaje mi sie, ze nikt nie wbije 1500lvla na pierwszej edycji zeby wybijac pierwszy albo drugi pasek ze sio.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo

Ostatnio edytowane przez djakon : 09-11-2018 o 22:43
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2018, 00:28   #52
Sashaa
Średnio zaawansowany

Sashaa's Avatar

Sashaa to ANIOŁ!
Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sashaa
Domyślnie

Cytat:
Napisał djakon Zobacz post
Na wstepie napisze tylko tyle, ze zawsze bylem przeciwny restartom postaci i robieniu dziesiatej edycji serwera, dalej tak jest.

Moglbym przystac na postawienie drugiego, blizniaczego lub z wiekszym mnoznikiem expa np.:

- exp x7.5 (+50%),
-exp x10 (+100% - double exp).

Wspolmiernie do exp podniesiony mnoznik magic lvl oraz skillsow. Tworzymy serwer nastawiony na wbicie mozliwie najwiekszego poziomu doswiadczenia w scisle ograniczonym czasie.

Pewnie ktorys z krotkowzrocznych patafianow porosnietych od rowa do karku juz pomyslal, ze mozna w sumie zalozyc nowa postac na obecnym serwerze i wyjdzie to samo, bo tu mam full eq, a tam odrobine wiekszy exp, wiec co to za update i innowacja...

Otoz w mojej glowie ten scisle ograniczony czas to mniej wiecej 3 tygodnie gry do czasu ponownego restartu, dla przykladu zalozmy, ze pierwsza edycja rozpoczela sie w listopadzie tego roku, dokladniej: 01/11/2018 serwer z exp x10 zostal otwarty, kazdy expi ile tylko daje rade do konca biezacego miesiaca tj. 30/11/2018 godzina 23:59:59, wraz z wybiciem polnocy 0:00 nastepuje zapis serwera oraz mass kick z blokada logowania sie dla kazdego gracza.

Teraz zbierane sa dane, statystyki i wszystkie pozostale nadajace sie do swojego rodzaju uznania. Nastepnie wyroznienia ''powergamers'' z ustalonymi przy starcie serwera kryteriami i nagrodami do przyznania(z wyborem) na kolejna edycje lub glowny serwer.

Wiadomo, nagrody w obu przypadkach w granicach rozsadku w postaci np.

- dni pacc(7dni na kolejnej edycji/14 glowny serwer),
- 2.5cc, 5x gbp of life fluids, knight armor oraz 3x wybrany z axe/club/sword ringow(jedna z kategorii rook),
- 25cc, bp mm100, winged helmet, soft boots(jedna z kategorii ms/ed),
- 25cc, bp uh, bp mm100, great shield oraz magic sword, thunder hammer lub stonecutter's axe(zaleznie od dominujacego skilla dla ek),
- 25uc main/XX kcc rook - nie znam przelicznika, pandemonium armor, eagle shield i najrozniejsze przedmioty latwe do sprzedania wymagane do questow czy oplacania aren.

Po wylaczeniu serwera startuje zegar odliczajacy 6 dni i 12h(kolejna edycja wystartuje rowno w poludnie 12:00). Czas na odpoczynek, strategie itp. Wiadomo, ze nagrody to tylko przyklady, a rywalizacja bedzie tym zacieklejsza im lepsze nagrody. Moze niektorzy beda grac solo, ale ja obiore droge wspolpracy czy to jako ed czy jako ek i mogac zgarnac nagrody za kilka wyroznien uzbieramy we dwojke pokazna nagrode, ktora bedzie oplacalo sie podzielic i co edycje coraz bardziej dominowac od startu do zakonczenia. Czas trwania i ogolnie calosc to spontaniczna rozkmina i ten miesiac to troche dlugo i bardziej przemawia do mnie 3 tygodnie + 3-5 dni odpoczynku.

Oczywiscie pacc na nowym serwerze kupujesz na caly okres edycji za nie wiecej niz ten 11zl sms/10zl przelew, cnie.
Domki mnie nie interesuja, ale jako nagrody na nastepnej edycji to spoko. Questy i npc od nich rozpoczynajac od misji uw, ahmeda czy dao poblokowac. Znowu te dwarfy i elfy - shaman mask i armor mozna zostawic to samo ots quest 2, bo na kolejnych edycjach bedzie mozna fajnie poexpic ze sio. Wydaje mi sie, ze nikt nie wbije 1500lvla na pierwszej edycji zeby wybijac pierwszy albo drugi pasek ze sio.

Chyba za dużo kiełbasy zjadłeś albo jakiegoś syfu się naćpałeś. Nie masz pojęcia o czym piszesz.

#temat
Jak wiadomo update'a raczej nie zobaczymy, a jak zobaczymy to pewnie pod koniec roku albo w 2019 roku. Proponowałbym restart serwera całkowicie, ulepszyć go, dodać propozycje graczy i odpalić go za kilka miesięcy w nowym roku. Oczywiście z mniejszym expem i nową ekipą.
Byłoby ponad 100 osób gwarantowane.
Sasha Life!

Sashaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2018, 07:54   #53
VimpexxNaBanicji
Średnio zaawansowany

VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!
VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!
Domyślnie

Wy chyba nie rozumiecie :/
Oni nie mają czasu na serwer z taką historią, a myślicie, że znajdą go dla jakiegoś OrshOTS'a, o którym pisał @djakon ?
Pozdrawiam, Vimpexx
Stary 14-11-2018, 18:57   #54
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Wchodzę na forum po dłuższym czasie, a tu takie nowości.

Tak szczerze to troszkę słabo. Po zdjęciu widać, że duży kontent to nie będzie. Rozumiem, że na RL jest większa ekipa zajmująca się upem, ale oni dają coś kilka razy w ciągu roku. Moglibyście częściej dodawać jakieś małe zmiany.

@down
Możesz mieć rację. Nie wiem dlaczego ekipa nie posłucha graczy i nie przerobi starych miejscówek. Mapa na APO jest ogromna, a sporo miejsc jest zapomnianych i niewykorzystanych. Wystarczy pozmieniać mobki i będzie o wiele lepiej.

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 25-11-2018 o 21:50
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2018, 22:04   #55
djakon
Bywalec

djakon's Avatar

djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post

Tak szczerze to troszkę słabo. Po zdjęciu widać, że duży kontent to nie będzie.
I slusznie, ale wez popatrz na powierzchnie wyspy, na ktorej znajduje sie Quest of The Nine. Podziemia sa naprawde rozlegle, a mapper oszczednie wykorzystal zajety teren. Wiemy przeciez, ze wolne miejsce na mapie sie kurczy, a rozszerzanie formatu mapy tez troche pracy pochlania i czy istnieje ograniczenie na 7.6 tego nie wiem.

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
Rozumiem, że na RL jest większa ekipa zajmująca się upem, ale oni dają coś kilka razy w ciągu roku. Moglibyście częściej dodawać jakieś małe zmiany.
Z tego co sie obilo o uszy w grze i na forum to ekipa tego serwera nie jest oplacana i pracuje, a raczej spelnia swoje funkcje, dla wlasnej satysfakcji.

RL Tibia to powazna firma, ktora od bardzo dlugiego czasu nastawiona jest wylacznie na przychod, a pracownicy dostaja wynagrodzenie pieniezne za tworzenie czegos, kilka razy w ciagu roku.

Z kolei dorabiac sobie bedac w ekipie mozna i tutaj czy to prywatnymi najazdami czy tez sprzedawaniem waluty na allegro.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2018, 16:45   #56
C9 Fanboy
Średnio zaawansowany

C9 Fanboy's Avatar

Miasto: Rzeszów
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
Domyślnie

tym tematem dobiliście kwiczące od lat apo, macie kompletnie wysrane na serwer i jeszcze naplujecie tym 20 osobom na ryj odpalając prędzej choinki niż wprowadzając cokolwiek nad czym pracujecie z nowymi bobasami od 8 miesięcy.
Stary 27-11-2018, 17:32   #57
Afroman
Gaduła

Afroman's Avatar

Miasto: Częstochowa/Lubliniec
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Prawda jest taka, że nic nie będzie
Trzeba się z tym pogodzić i ew grać tak jak jest -,-
A najlepszym wyjściem jest zakończenie tu przygody bo to nic nie warte, a jest w pizdu innych gier na których można fajnie spędzić czas i takich w których administracja nie robi "z gęby dupy". Tyle w temacie, Amen.
Afromaan Rook 2450-2567 xD

Ostatnio edytowane przez Afroman : 28-11-2018 o 09:06
Afroman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-11-2018, 19:46   #58
KazekTu
Nowicjusz

KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!
KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!KazekTu ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afroman Zobacz post
Prawda jest taka, że nic nie będzie
Trzeba się z tym pogodzić i ew grać tak jak jest -,-
A najlepszym wyjściem jest zakończenie tu przygody bo to nic nie warte, a jest w pizdu innych gier na których można fajnie spędzić czas i takich w których administracja nie robi "z gęby dupy". Tyle w temacie, Amen.
Być będzie, kiedyś. Jednakże po "aktualizacji" zostaniecie ponownie zbyci na rok czasu
KazekTu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2018, 13:22   #59
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał KazekTu Zobacz post
Być będzie, kiedyś. Jednakże po "aktualizacji" zostaniecie ponownie zbyci na rok czasu
Optymista XD Rok? Jeśli update nawet będzie, to już ostatni. Więcej temu serwerowi nie wróżę :v

#topic
Miłego czekania.
Azielu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2018, 15:08   #60
Sashaa
Średnio zaawansowany

Sashaa's Avatar

Sashaa to ANIOŁ!
Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sashaa
Domyślnie

Podziwiam ludzi, którzy wierzą w słowa tej żenującej Administracji.
Nie zdziwię się jak nie będzie choinek w tym roku, w sumie po co one mają być.. Dla 10 aktywnych osób?
Sasha Life!

Sashaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania