User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 28

Wątek: Czy Serwer APO-CS ruszy ponownie?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Wschodnia Strona
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Czy Serwer APO-CS ruszy ponownie?

    Pytam o Serwer APO-CS, czy będzie on kontynuowany?

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    eng/pl
    Posty
    328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kontynuowany to raczej nie, bo to był nie wypał, a otwierać nowego serwera zapewne nie będą bo po co... Za dużo roboty, są lepsze serwery cs...

  3. #3
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adachi.D Zobacz post
    Kontynuowany to raczej nie, bo to był nie wypał, a otwierać nowego serwera zapewne nie będą bo po co... Za dużo roboty, są lepsze serwery cs...
    ty jesteś kurva nie wypał, apo-cs przed wprowadzeniem zjebanego TP i dodaniu kilku dziwnych adminów był bardzo fajnym serverem

    @Crayon ma wyjebke na cs'a, gra w wow'a, btw. to zależy od Kamila, a nie od niego/nas
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #4
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał `Demon <3 Zobacz post
    ty jesteś kurva nie wypał, apo-cs przed wprowadzeniem zjebanego TP i dodaniu kilku dziwnych adminów był bardzo fajnym serverem

    @Crayon ma wyjebke na cs'a, gra w wow'a, btw. to zależy od Kamila, a nie od niego/nas
    No nie ma tak wyjebane, starał się póki miał coś do gadania, a to forum nie żyje od jakiegoś czasu - tak samo jak administratorzy ;|

    Jednak jestem za otworzeniem go ponownie : D
    nie ma bo ukradli -_-

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Wschodnia Strona
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Serwer był dobry, nawet nie wiem czego go wycofali, nie jestem poinformowany.

  6. #6
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ŚW1R Zobacz post
    Serwer był dobry, nawet nie wiem czego go wycofali, nie jestem poinformowany.
    po wprowadzeniu TP, który był mega chujowy server stał pusty i Mortiisowi nie było na rękę opłacanie hostingu pustego servera
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Wschodnia Strona
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Bo takie boby na APO grają że nie potrafią grać TP haha ;p

    Filipowy Skejt ?

    Dobra temat do zamknięcia.

  8. #8
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mimo, iż wypowiadałem się w tym temacie, zrobię to ponownie aby podkreślić swoją wypowiedź.

    Moim zdaniem przydałby się go reaktywować - chociażby dlatego, że byłby on niezależny od administracji co przekłada się na czas włożony w pracę nad nim (a jak wiemy Crayon dawał z siebie ile mógł). Także zacząłbym od przywrócenia ffa+bf2, kończąc na ponownej selekcji i doborze administratorów. Wprowadzić normy logowania (z godzinkę dziennie, ewentualnie nadrabianie w inne dni, bo jak wszyscy wiedzą z kolorowymi tak bywa), no i ofc żeby nie było 30 adminów na jeden serwer... Jakiś spamik na innych forach że ruszył nasz serwer i byłoby okej. Jest jednak jedno wielkie ALE co do tej propozycji, otóż trzeba zebrać większą ilość osób i złożyć jakąś petycje, no i oczywiście udobruchać Kredka : D
    ps. Z istniejących adminów zostawiłbym 3 (nie wliczając Santana).
    nie ma bo ukradli -_-

  9. #9
    VIP Rzulf's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Słubice / Zielona Góra
    Posty
    510
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na początku z Mejgerem trzymaliśmy to gówno w całości, potem padło i jakieś noł nejmy zajmowały się serwerem. Nie wstanie na nowo, a jeśli wstanie bez powodzenia. Tu trzeba przysiąść i coś zrobić jak chce się coś osiągnąć, a nie postawić bo postawić.
    Ja nie mogę żyć tak, mówić że jest git, gdy jest pizda.



  10. #10
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    rozgrzanie przed mixem, zawsze spoko. za

  11. #11
    Expert ^Gpiotras~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    474
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adachi.D Zobacz post
    Kontynuowany to raczej nie, bo to był nie wypał, a otwierać nowego serwera zapewne nie będą bo po co... Za dużo roboty, są lepsze serwery cs...
    http://www.forum.toproste.pl/showthr...50#post1010750
    Popatrz na te SS'y. Zobacz ile ludzi grało, i zastanów się jeszcze raz co napisałeś ; o.


  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Wschodnia Strona
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Warto by było znowu odpalić serwer skoro są chęci. Teraz tylko ekipa musi znaleźć czas i chęci.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Głupi pomysł ,Apo to powinien być jeden server ciągle uploadowany i updatowany a nie nie dość że były 3 servery czy nawet 4 to nikt się nimi nie zajmował i teraz jest jak jest ledwo jeden server utrzymują w ręku...

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Hulk kolejne konto
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO od zawsze kojarzyło mi się tylko z Tibią 7.6, nie wiem po co dodawali te serwery CS'a, CS'a 2D,, Tibii 8.42, ROX.
    Dla mnie był to totalny niewypał i błąd ze strony administracji, mogli zająć się 1 serwerem, jednak wybrali drugie i wyszło, jak wyszło
    Pustki na serwerze jak nigdy

  15. #15
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rzulf Zobacz post
    Na początku z Mejgerem trzymaliśmy to gówno w całości, potem padło i jakieś noł nejmy zajmowały się serwerem. Nie wstanie na nowo, a jeśli wstanie bez powodzenia. Tu trzeba przysiąść i coś zrobić jak chce się coś osiągnąć, a nie postawić bo postawić.
    Niby w jaki sposób Ty trzymałeś ten serwer? On się w ogóle nie zmieniał, przez jakiś czas był dobry, później się spierdolił - zaczęło lagować i nikt się tym nie zajmował. Gracze odeszli zaś później grała tylko garstka. Nastepnym krokiem było wprowadzenie tego śmiesznego tp, pisałem kilkadziesiąt razy, że to będzie niewypał i ofc tak było. Od tego momentu na serwie ciężko było zobaczyć kogokolwiek. Postawcie najzwyklejsze ffa+ranking bf2 i będzie zajebiście. Zbierzemy się w kilka osób, każdy pozapraszam ziomeczków ze setama i powoli ruszy. W międzyczasie można pododawać kilka reklam na fora i to wszystko. Jestem w 100 pewien, ze rozruszałoby się to gówno.

  16. #16
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    Niby w jaki sposób Ty trzymałeś ten serwer? On się w ogóle nie zmieniał, przez jakiś czas był dobry, później się spierdolił - zaczęło lagować i nikt się tym nie zajmował. Gracze odeszli zaś później grała tylko garstka. Nastepnym krokiem było wprowadzenie tego śmiesznego tp, pisałem kilkadziesiąt razy, że to będzie niewypał i ofc tak było. Od tego momentu na serwie ciężko było zobaczyć kogokolwiek. Postawcie najzwyklejsze ffa+ranking bf2 i będzie zajebiście. Zbierzemy się w kilka osób, każdy pozapraszam ziomeczków ze setama i powoli ruszy. W międzyczasie można pododawać kilka reklam na fora i to wszystko. Jestem w 100 pewien, ze rozruszałoby się to gówno.
    jak Rzulf coś robił na apocs to jeszcze nie udawałeś na mixie, że masz słuchawki i nie chodziłeś full mapy na shifcie

    @nie będzie, niedługo padnie też forumeg, bo jest cicho jak nie wiem
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  17. #17
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał `Demon <3 Zobacz post
    jak Rzulf coś robił na apocs to jeszcze nie udawałeś na mixie, że masz słuchawki i nie chodziłeś full mapy na shifcie

    @nie będzie, niedługo padnie też forumeg, bo jest cicho jak nie wiem
    No chyba nie To było trochę wcześniej.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Hulk kolejne konto
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    No chyba nie To było trochę wcześniej.
    No chyba tak, nie udawaj, że to Ty najwięcej robiłeś przy serwerze, bo tak naprawdę, to nic nie robiłeś.
    Jedyne osoby, które coś tam zrobił, to Crayon, Rzulf, Mejger i ponoć Sherlock, tak więc nie wciskaj kitu, bo tak nie było.

  19. #19
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gubi Zobacz post
    No chyba tak, nie udawaj, że to Ty najwięcej robiłeś przy serwerze, bo tak naprawdę, to nic nie robiłeś.
    Jedyne osoby, które coś tam zrobił, to Crayon, Rzulf, Mejger i ponoć Sherlock, tak więc nie wciskaj kitu, bo tak nie było.
    co ty możesz wiedzieć co kto robił? nawet nie wiedziałeś kiedy jakiś admin jest online XD Najwięcej robił Mejger, Rzulf za swoich czasów, Krajon zawsze, Oxi z Sedanem też dawali rade tylko później im się znudziło, Romek zawsze znalazł chwile dla serwera, Arcuś tak samo, Veto też wszystko spoko, Hydra który na początku zero ogaru ale później dobry koleś+dużo czasu spędzał na serwerze, Szerlok też często znajdował czas dla serwera, ale on to hidden nicki zawsze, Ovner który dużo pomógł Kredkowi, prawie każdy coś działał, było kilku idiotów ale ich przemilczmy. Serwer był bardzo przyjemny za swoich czasów i miło się na nim grało.
    nie ma bo ukradli -_-

  20. #20
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gubi Zobacz post
    No chyba tak, nie udawaj, że to Ty najwięcej robiłeś przy serwerze, bo tak naprawdę, to nic nie robiłeś.
    Jedyne osoby, które coś tam zrobił, to Crayon, Rzulf, Mejger i ponoć Sherlock, tak więc nie wciskaj kitu, bo tak nie było.
    A czy ja pajacu powiedziałem, że robiłem coś dla niego? Nie bo szczerze mówiąc mam w dupie zdanie na swój temat jakiegoś upośledzonego gimba. Po prostu zaprzeczyłem wychwalającemu się super ekstra odjazdowemu Rzulfowi.

Podobne wątki

  1. Czy na tym kompie ruszy Diablo 3?
    By Splaxor in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 17-05-2012, 18:44
  2. Kiedy Wre?cie Ruszy Sprawa (Dao)
    By Sfera in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 18-09-2011, 23:46
  3. Nigdy wi?cej pytania, czy ruszy Ci dana gra!
    By ByOuT in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2008, 10:10

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •