User Tag List

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 79

Wątek: Mortiis - czyli zepsucie przez fors? //Ss

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rexibol - ty masz dzieciaku ADHD czy jak?, potok słów, bełkot cała jego długa "wypowiedź" to 2 zdania...znasz coś takiego jak kropki i nowe zdanie? Pieprzysz nie za bardzo wiem o co ci chodzi ale spoko mów sobie dalej who care?

    Patrykolo rook - Otóż małe sprostowanko, zarabia kasę i to ciężką...jakbyś był dobry w rachunkach to byś to pojął ;]

    Osecik - boterzy dostają bany na góra miesiąć choć ostatnimi czasy w newsach Mortiis im dupcie wylizał żeby tylko pacce kupowali, hackerze praktycznie nigdy nie dostają banów...Niestety za przykrycie stołu jedzeniem dostaje się 12 lat ;D To wpada pod kryminał już ;]

  2. #22
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ADHD, http://pl.wikipedia.org/wiki/ADHD -zapraszam @up do lektury, widać jaki ty jestes, jak mówią ludzie mówisz tak samo, jesteś z tych co są po zawodówce,płaczą i mówią ze niema pracy w polsce, ze rządz to złodzieje, itd, weź człowieku, takie cos bylo modne w komunizmie, co powiedział sołtys to to się powtarzało.

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drako o.o Zobacz post
    :<

    chciales byc fajny ale Ci nie wyszlo
    dzieciaczek dostal bana i mu nie odpisywali ;(


    zalosny jestes zblazniles sie tylko
    widac ze jestes zdesperowanym 12 latkiem ktory niemoze grac
    hyh xd wiec akurat dobrze, ma 12 lat i dostla bana na 12 lat.. zajmij sie nauką a gdy skonczysz studia to wtedy wrocisz do tibi xd pozdro

    PS. taaa kiedys mortis gadal z ludzmi, a teraz? gra 500osob online wiec wiesz z kazydm se nie pogada ; x.

  4. #24
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A nie pomyślałeś, że Mortiis nie ma zamiaru czytać reportów typu: "Chej pomuszcie mam problem narespie" ?
    Od razu jedziesz, że Mortiis jest zły bo zajmuje się tylko PACCem.

    A teraz uwaga. PACC można powiedzieć jest 'podziękowaniem' za dotacje na server. Równie dobrze możesz wpłacić anonimowo pewną kwotę pieniędzy.
    To dzięki graczom APO istnieje.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    DawajBanaBerafitowiKozaku - 12 lat? Słuchaj wazeliniarzy sluchaj ;]

    Rexibol - co z tego bełkotu co napisałeś się zgadza? Pozdro "łepq"

    ^Crayon - raport o ile sie nie myle nie sluzy jedynie do informowania o paccu a jak tak to napiszcie na stronie servera ze macie w dupie graczy bez pacc i gadacie z nimi jedynie jak zapłacą, ciekawe jak wam spadnie ilość graczy ; DD

    A z tym "podziękowaniem" to będziesz tak gadał jak się urząd skarbowy dopierdoli za nieodprowadzenie podatku i będzie "aaalllee to taka zabbaawa była" i chuj ;]

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dran frek 3 Zobacz post
    DawajBanaBerafitowiKozaku - 12 lat? Słuchaj wazeliniarzy sluchaj ;]

    Rexibol - co z tego bełkotu co napisałeś się zgadza? Pozdro "łepq"

    ^Crayon - raport o ile sie nie myle nie sluzy jedynie do informowania o paccu a jak tak to napiszcie na stronie servera ze macie w dupie graczy bez pacc i gadacie z nimi jedynie jak zapłacą, ciekawe jak wam spadnie ilość graczy ; DD

    A z tym "podziękowaniem" to będziesz tak gadał jak się urząd skarbowy dopierdoli za nieodprowadzenie podatku i będzie "aaalllee to taka zabbaawa była" i chuj ;]
    Chciałbyś zakablować psie co nie?ale jesteś inwalidą i sie nie ruszasz z chaty
    Powiedz że zadrościsz Mortiisowi tej kasy i chuj,a nie pocisz się na forum.
    Ostatnio edytowane przez Bot : 22-09-2008 o 20:45

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post .

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    A nie pomyślałeś, że Mortiis nie ma zamiaru czytać reportów typu: "Chej pomuszcie mam problem narespie" ?
    Od razu jedziesz, że Mortiis jest zły bo zajmuje się tylko PACCem.

    A teraz uwaga. PACC można powiedzieć jest 'podziękowaniem' za dotacje na server. Równie dobrze możesz wpłacić anonimowo pewną kwotę pieniędzy.
    To dzięki graczom APO istnieje.
    Wiem, że zaraz mnie zbluzgasz ale coś widać, że starasz się o pozycje moderatora...Nie dostaniesz go jak bd lizał apo teamowi dupsko, fakt faktem i temu nie zaprzeczysz, że mortiis ma nas gdzieś...
    Raport służy do raportowania botterów, zgłaszania, bugów, odwoływania się od banów, oraz do zgłaszanie łamanie regulaminu...Według was raport służy do pytania o pacc?
    Do jakiej kurwy raport nazywa się raport a nie ***** pacc raport?
    ***** raport jest do zgłaszania a o pacc pytamy na maila więc nie rozumiem po co liżesz dupe jak autor ma racje?

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bot Zobacz post
    Tobie ban się należy na wszystkie postacie ;D bo jesteś cwelem ;D ty też zepsuty jesteś przez żydówki :<

    @dran noob widać masz wazelinę zamiast mózgu ;]


    mortiis zrobił zajebisty ots ale co jak to inni powiedzieli ma to już gdzieś...

    Po co wziął nowych gm? tutków i modków? żeby nie miał aż tak dużo roboty...

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Żerdź
    Posty
    172
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak napiszesz sensowny raport to Mortiis zawsze odpisze ( o ile bedzie online)
    NP.
    "Witam, NIE MOGE SIE ZALOGOWAC NA KONTO , pomóż plx ;<"
    a wy piszecie np
    "Ej ! GM pomoz szybko , odpisz!!!"
    Wiec nie dziwcie sie , ze wam nie odpisuje ;<

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiecie czemu Mortiis stawia na pierwszym miejscu sprawy dotyczące PACC?
    Żeby nie miał potem płaczu ośmiolatków, że konta premium jeszcze nie ma oraz bluzgów pod adresem całego świata a zwłaszcza APO.

    Zarobek w tym też jest ważny.
    Teraz pytam Was czy Wy nie chcielibyście zarobić na czymś co stworzyliście i utrzymujecie w działaniu z wielkim trudem? Mortiis stworzył ten ots, więc teraz ma z tego pieniądze, a to że nie chce słuchać Waszych "żalowych żalów o żalu" wcale mnie nie dziwi.

    Jeśli chcecie komuś wytykać wady i błędy to zacznijcie od samych siebie.

    Pozdrawiam

    @down:
    A teraz znajdź fragment mojej wypowiedzi, w którym powiedziałem, że nie można pisać raportów w sprawie łamania regulaminu i odwołań od bana. Z góry dziękuję.

    @edit:
    Źle mnie zrozumiałeś - intencją mojej wypowiedzi było przedstawienie sytuacji, w której tzw. nooby spamują do gm'ów (w tym także do Mortiisa), w błahych sprawach lub w sytuacjach gdy gdy nie łamie się regulaminu. Są to uwagi i narzekania typu: "żal gjeemaa!!11", "wawalić Siekę!!11", "gejejemmm noob!".

    Mam nadzieję, że teraz mnie zrozumiałeś
    Ostatnio edytowane przez Vidly : 22-09-2008 o 21:15

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up@ Czyli rozumiem nie mamy prawa zgłosić botera, odwołać się od bana itd? Przypominam ci tylko że 2 lata temu sam graczom tyłek lizał żeby tu grali, kasa zmienia ; ]

    edit@ "Mortiis stworzył ten ots, więc teraz ma z tego pieniądze, a to że nie chce słuchać Waszych "żalowych żalów o żalu" wcale mnie nie dziwi." Czyli twierdzisz ze ma miec w dupie jakiekolwiek uwagi w raportach? Jakie twoim zdaniem nie są "żalowe"?


    Kornas Pall - odwołanie od bana nazywasz żalowym raportem? A jak mam napisać żeby odpowiedział? Nagraj filmik jak piszesz "Witam, NIE MOGE SIE ZALOGOWAC NA KONTO , pomóż plx" a gm ci odpisuje "Juz ci pomagam kolego" Nie kpij ;D
    Ostatnio edytowane przez dran frek 3 : 22-09-2008 o 21:09

  12. #32
    Nabijacz postów GladeQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Malbork
    Posty
    534
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dupa dupa... x)
    Musiałem tutaj coś napisać, bo rotfla wyjebałem jak to przeczytałem ;o xd
    Kornas Pall ma racje. Ja myśle, ze trzebaby napisac poradnik jak poprawnie napisać raporta. Dostałeś bana i h.uj ,dobrze Ci tak ,widocznie zasłuzyles ;o Tak wyzywacie i dokuczacie Mortiisowi a zastanówcie sie troszeczke (no chyba, że kogoś to boli :<) kto postawił ten server? Dzięki komu możesz tutaj grać? Kto sie opiekuje tym serverem? Może duchy? ;o Najlepiej zeby Mortiis zostawił OTSa i wyrzucił do kosza... ciekawe czy bedziecie dalej wyzywać mortiisa czy go prosić...Może byście tak podziękowali mu za to wszystko co robi?

    Tak dla jasności - nie podlizuje sie bo i tak tutaj nie gram :>

    @edit
    jeszcze dodam obrazek co pokazuje moje uczucia ;]


    @down
    ej ale nie bulwersuj sie tak :> i nie nabijaj tak postów x>
    ciekawe czy ty wiesz co to jest wazelina? na h.uj ci bede pisac regułki jak i tak nie zapamietasz ?
    Ostatnio edytowane przez GladeQ : 22-09-2008 o 21:28

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up@ Wazelina króluje ; ]

    Już opisałem moje tzw przewinienie, a tak btw tylko mi nie odpisuje jasiu x]?
    Przemysl to zanim zaczniesz chrzanic...a co do pisania raportow sformułuj mi tu regułkę jaką nalezy napisać przy:
    -rozważeniu bana
    -botera
    -wbicia na respa
    -debuga

    Pamietaj mają to byc pewniaki na ktore odpowie gmem, sami sie kozaczyliscie to teraz nas uświadomcie znawcy z dupy...

  14. #34
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawe czy bys wytrzymal 3 lata siedzac przy kompie po kilkanascie godzin i czytajac raporty od jakichs pojebow ktorzy placza bo ich na respie zabili albo ze ich hackneli bo byl bug na ich postaci... Szczerze watpie.

    Dostales bana. Z tego co przeczytalem dostales go slusznie. Rzucanie itemow/jedzenia na stol [czyt. trapowanie] jest karalne. Po wybrykach Pana Cineq'a ktory trapowal cale city spearami i boltami Mortiis sie wkurwil i nie popuszcza... Nie dziwie mu sie.
    Mowisz ze stosunek Mortiisa do graczy sie zmienil. A wiesz dlaczego?? Bo gracze uwazaja ze Mortiis zrobi dla nich to co zechca. On stworzyl dla nich server a oni mu chca rozkazywac...

    Najpierw pomysl zanim napiszesz taki bezsensowny temat...
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  15. #35
    Średnio zaawansowany Gogitta's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    dla mnie to jest żałosne, może i kilka lat temu mortiis interesował się bardziej servem. Teraz gdy graczy jest multum nie odpisuje na wszystkie wasze raporty ma więcej obowiązków ludzie dorastają stają sie poważniejsi nie mają czasu siedziec tylko przed komputerem. Moim zdanie gdyby mortiis powiekszył ekipe apo wszystko zrobiło by sie bardziej sprawne. Nie wiem czemu tego nie zrobi może ma w tym swój cel ja szczerze mówiąc widząc to wszystko nie podjoł bym sie takiej pracy jaką wykonuje mortiis. Racja ciekawe jak by mortiis zamknoł serva czy nadal pisali byście coś w stylu " tylko nie lizać mu dupy" bo jestem pewien że wasz stosunek do niego odrazu by się zmienił a może to nie wina mortiisa może to wszystko NASZA wina naszego idiotycznego zachowania używania botów hakowania robienia innym na złość. Zobaczcie na siebie, bo to chyba nie wam w udziale oceniać innych ...

  16. #36
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sam kiedyś ukradłem konto 11 latkowi, który sam mi podał wszystko, ale mam jakąs satysfakcje z tego, ze wykiwałem takiego nooba który udawał kozaka. Ale on sie wcale tym nie przejął bo wiadomo, ukradł tez tego chara.

    Zgadzam się ze zdaniami kilku osób, m.in. Gladeq-a
    I teraz powiem wam jedno, pierdoli mnie czy ktoś powie czy staram się na modka czy na gm czy na boga greckiego, mam swoje zdanie i nie zmienię, a czemu mortiis nie chce innym osobą dawać gmUFFFF?(gmów), bo się boi o serwer, różni są ludzie, sam sie przejechalem, bylem po stronie noobów dawniej czyli dran frek 3 i td ale teraz mam swój serwer i wiem ze nie wolno dawać GMA osobą nie odpowiedzialnym, czyli wszystkim poznanym w "necie"

    Wiem lepiej od was i mówcie co chcecie.

  17. #37
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz do all co mówiął, że Mortiis only leci na kase. To po co ***** kupujecie pacce? Naprawde ***** pierodlicie coś w raportach gdzie Mortiis przez ok. 1h musi wysluchać raport ok. 150~~ osób. A dla tych co pieprzą, że Mortiis nie płaci podatku to mam to do nich: jeśli stary da Ci kase dobrowolnie (kieszonkowe ) to lecisz ***** do urzędu skarbowego? Pozdro dla ciebie franek ,,I,,

    //Edit umiesz tylko truć innym dupe.

  18. #38
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    I bardzo dobrze że Mortis tak reaguje.
    Piszą mu "cwele" na kanale do składania raportów za łamanie REGULAMINU
    Też bym się (****)
    Ale też Mortis powinien na stronie dokładnie opisać "PACC" czyli w ile dni dochodzi i inne informacje dla graczy

    70% winy gracza/30% winy Mortis-a

    Jako GM nie powinien tak reagować...

  19. #39
    Uzależniony Mo$uke's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Jasło
    Posty
    723
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro dal ci bana to mysle ze musial miec jakis powod.
    A co do tego co pisal...zaden czlowiek nie robi nic za darmo...
    co on by mial z tego ze zrobil ots i musi go utrzymac?
    Nie bronie go , moze Mortiis zepsul sie przez kase ale nic na to nie poradzisz...
    Uczę się sztuki życia
    Hip Hop to mój sensei
    Pfk - Jestem Bogiem

  20. #40
    Gaduła Criss's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wola
    Posty
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Człowieku ,,jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę''. A w ogóle co Ty sobie myślisz że on tego ots'a pilnuje, bo lubi zapewniać ludziom rozrywkę? Przecież on też musi mieć jakiś zarobek, tyle potu co wlał ta grę, to mu się należy, a co Ty sobie myślisz, że za free będzie wszystko robił ? Nie potrafisz tego zrozumieć że on też chce sobie zarobić. W dzisiejszych czasach wszystko jest dla komercji. A tak szczerzę mówiąc to mu się nie dziwie.
    P.S I tak dużo na Was nie zarobi.
    @topic
    Jak dostałeś takiego bana, to chyba musiał być powód ?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 22-06-2009, 12:52
  2. Ja czyli Aha...
    By Aha... in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2009, 13:07
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 03-07-2008, 19:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •