User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o najazdach przeprowadzanych przez Disca?

Głosujących
107. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem z nich w pełni zadowolony.

    68 63.55%
  • Jestem z nich częściowo zadowolony/chciałbym, żeby były przeprowadzane w nieco inny sposób.

    23 21.50%
  • Nie jestem z nich zadowolony; chcę, aby Disc nie miał możliwości robienia najazdów.

    16 14.95%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 61 do 66 z 66

Wątek: Codzienne najazdy Disca.

  1. #61
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chciałem tylko napisać, że przez najbliższy czas będę raczej rzadko w grze, gdyż mam kilka spraw do załatwienia związanych z moim prywatnym życiem, co za tym idzie nie będę robić najazdów przez jakiś czas. Jak wrócę mogę obiecać, że gracze Rookgardu oraz Mainlandu zostaną nagrodzeni minimalnie 2 godzinnym najazdem tu i tu.
    Pozdrawiam Disc.

  2. #62
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Hmm ? Czy to ważne
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dal mnie najazdy są spoko Lecz i tak rzadko na nich bywam

    No to Disc czekamy na Ciebie hehehe

  3. #63
    Średnio zaawansowany Gebels (:'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Moim zdaniem to świetne urozmaicenie, a ty jesteś pionkiem, który padł od devil atoma i płacze na forum.
    Hehs. Ty jesteś serio jakąś dziwną istotą. Człowieku weź popatrz na to, z perspektywy Low lvl'a . Zaczynasz gre na apo, nie znasz miejscówek, jesteś nowy odkrywasz mape. Dobra, biegniesz sobie bijesz jakieś scaraby, hieny etc. i nagle dostajesz strzała od chociażby Tiger King'a?I to dzień w dzień.. Dla ciebie jest to tylko dobry zarobek, jesteś jednym z tych h lvli, którzy mogą pozwolić sobie na zabicie tych najmocniejszych potworów. Zresztą hehs jakie zabicie, skoro nawet nie potrafisz się ze swoimi "cunplami" zgadać na ventrillo podczas najazdu i znaleźć dobrego blokera i siohera/ów, którzy by siedzieli z wami i bili Minos'a tak, żeby reszta z twoich 'cunpli' nie padła . Oj zapomniałem, przecież to ty masz ED Nie wiem ile Ty będziesz jeszcze lizał Administracji, tylko po to, żeby dostać swojego upragnionego adma. Im dłużej siedzisz na tym forum, Twoje posty coraz bardziej mnie rozśmieszają. Zacznij używać mózgu i mocno zastanów się nad tym co piszesz.

    @topic
    Tak źle, tak źle, tak źle. Co nie zrobią to źle. Disc jest 'nowy' na takiej posadzie jaką otrzymał. Z czasem nauczy się wszystkich potrzebnych komend, ale wg. Mnie ostro przesadził z tymi najazdami. Może i to urozmaicenie gry, ale co za dużo to nie zdrowo. Powinien być jeden, góra dwa najazdy na tydzień, ale zrobione porządnie, bez chłamu i zaplanowane do końca.

    Co do Was, Playerzy.

    Kiedyś zrozumiecie, że ten czas spędzony przed APO czy chociażby Tibią, był lekko czasem straconym. Z APO nigdy nie zrobicie czegoś takiego jak 'Real Tibia'. APO jest po prostu ots'em, i ots'em zostanie. Przykładem tego jest po prostu taki Zarexoholik, który nie potrafi zgadać się ze swoimi "cunplami" i dobrze zagrać z teamem. Tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam,
    Gebels.

    Ps. Od pionków, to możesz "cunpli' wyzywać.
    Ostatnio edytowane przez Gebels (: : 26-07-2011 o 14:48
    BASKET <3

  4. #64
    Zaawansowany adisek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najazdy ekstra sprawa,więcej takich rzeczy.



    NIE PCHAJCIE SIE TAM GDZIE SA DOBRE POTWORY MACIE NAJAZDY NA KAZDY SWOJ LVL WIEC NIE PIERD****.

    Tyle na ten temat

  5. #65
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Hmm ? Czy to ważne
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gebels (: Zobacz post
    Hehs. Ty jesteś serio jakąś dziwną istotą. Człowieku weź popatrz na to, z perspektywy Low lvl'a . Zaczynasz gre na apo, nie znasz miejscówek, jesteś nowy odkrywasz mape. Dobra, biegniesz sobie bijesz jakieś scaraby, hieny etc. i nagle dostajesz strzała od chociażby Tiger King'a?I to dzień w dzień.. Dla ciebie jest to tylko dobry zarobek, jesteś jednym z tych h lvli, którzy mogą pozwolić sobie na zabicie tych najmocniejszych potworów. Zresztą hehs jakie zabicie, skoro nawet nie potrafisz się ze swoimi "cunplami" zgadać na ventrillo podczas najazdu i znaleźć dobrego blokera i siohera/ów, którzy by siedzieli z wami i bili Minos'a tak, żeby reszta z twoich 'cunpli' nie padła . Oj zapomniałem, przecież to ty masz ED Nie wiem ile Ty będziesz jeszcze lizał Administracji, tylko po to, żeby dostać swojego upragnionego adma. Im dłużej siedzisz na tym forum, Twoje posty coraz bardziej mnie rozśmieszają. Zacznij używać mózgu i mocno zastanów się nad tym co piszesz.

    @topic
    Tak źle, tak źle, tak źle. Co nie zrobią to źle. Disc jest 'nowy' na takiej posadzie jaką otrzymał. Z czasem nauczy się wszystkich potrzebnych komend, ale wg. Mnie ostro przesadził z tymi najazdami. Może i to urozmaicenie gry, ale co za dużo to nie zdrowo. Powinien być jeden, góra dwa najazdy na tydzień, ale zrobione porządnie, bez chłamu i zaplanowane do końca.

    Co do Was, Playerzy.

    Kiedyś zrozumiecie, że ten czas spędzony przed APO czy chociażby Tibią, był lekko czasem straconym. Z APO nigdy nie zrobicie czegoś takiego jak 'Real Tibia'. APO jest po prostu ots'em, i ots'em zostanie. Przykładem tego jest po prostu taki Zarexoholik, który nie potrafi zgadać się ze swoimi "cunplami" i dobrze zagrać z teamem. Tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam,
    Gebels.

    Ps. Od pionków, to możesz "cunpli' wyzywać.
    Co do low lvl chyba wyraźnie jest minutę czy tam dwie , żeby się kryć Bo miasto jest atakowane -.- To niech się oni nauczą czytać ze zrozumieniem i Ty również -.- A nie lecą kraść loota a jak padną to płacz , że za często są najazdy . Jak Ci coś nie pasuje to wypad !

  6. #66
    Średnio zaawansowany Gebels (:'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ciasny Wiesiek Zobacz post
    Co do low lvl chyba wyraźnie jest minutę czy tam dwie , żeby się kryć Bo miasto jest atakowane -.- To niech się oni nauczą czytać ze zrozumieniem i Ty również -.- A nie lecą kraść loota a jak padną to płacz , że za często są najazdy . Jak Ci coś nie pasuje to wypad !
    Kraść loot'a ? Hehs zanim dobiegną to tego loot'a już nie będzie. Ja czytać ze zrozumieniem umiem, ale takie ostrzeżenie, że będzie 'NAJAZD W MIEŚĆIE' to i tak dla niektórych za mało. Spaliłeś.
    BASKET <3

Podobne wątki

  1. codzienne trz?sienie ziemi
    By Poiwo in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 15-01-2012, 17:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •