ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Rookgard

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-10-2012, 13:27   #1
First Sasha Rookslayer
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 0 Post(s)
First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!
First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika First Sasha Rookslayer Send a message via Skype™ to First Sasha Rookslayer
Domyślnie First Sasha Rookslayer Life =]

Witam!

Postanowiłem założyć swój Life. Tutaj będę przedstawiał życie mojej wspaniałej postaci
Wszystko zaczęło się dawno, naprawdę dawno temu. Teraz już jest wszystko inaczej.
Jak wiadomo każdemu, Sashe sprzedałem za około 10kkcc, więc będę grał postacią o nicku: First Sasha Rookslayer.
Dlaczego sprzedałem mojego Rookslayera? Ponieważ osiągnąłem wszystko, co mogłem. Zarobiłem tyle, że mógłbym wykupić każdego z topki (oczywiście, tych, którzy chcieliby sprzedać postać).
Wszystko miałem co najlepsze, wszystko mogłem mieć.
wszystkiego dorobiłem się sam, a kupą wstęp wzbroniony

Postać założyłem dnia 14.10.2012r

Na początek 2 screeny z mojej nowej postaci

Oraz Nimfa na pierwszym poziomie doświadczenia, myślę, że to rekord, co?

Wesoła minka na rozpoczęcie tego pochmurnego dnia xD

@edit

Chciałbym się jeszcze pochwalić osiągnięciami z byłej postaci, więc wrzucę tutaj kilka screenów
Na początek najwięcej pieniędzy sprzedanych u NPC (Spider, Mad), oraz Taski u NPC (Urlich).

Ostatni screen na Sashy

Skile, tutaj sądzę, że mam się czym pochwalić

Oraz na koniec statystyki przegranego życia w pixele XD

Pozdrawiam każdego, kto czuje się pozdrowiony
P.S

Proszę bez spinki, bo polecą warny

Ostatnio edytowane przez First Sasha Rookslayer : 14-10-2012 o 14:20
First Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 14-10-2012, 13:30   #2
Mariczek<3
Banned

Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!Mariczek<3 jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

Gratuluje mądrej decyzji :-) zobaczymy czy teraz pokażesz że jesteś koksem nowym charem

Pozdrówka.
Mariczek<3 jest offline  
Stary 14-10-2012, 13:31   #3
Djkule Rook
Nowicjusz

Djkule Rook's Avatar

Miasto: Belchatów
Djkule Rook nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Djkule Rook
Domyślnie

No gratulacje nowej postaci.
I tak zapewne po jakimś czasie znowu osiągniesz to co miales wcześniej.
Też mialem nimfe na 1 lvl !
Djkule Rook jest offline  
Stary 14-10-2012, 13:31   #4
Xienus o.O
Banned

Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !
Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Xienus o.O Send a message via Skype™ to Xienus o.O
Domyślnie

sprzedałeś sashe za marne grosze... trzeba było go sellac na 600 lvl jak kcc było arte 50gr...

ale widać ze tylko ja wtedy pomyślałem i pozbyłem się wszystkiego

Gratuluje. kiedy top 3?
Xienus o.O jest offline  
Stary 14-10-2012, 13:32   #5
MarSlayer06
Średnio zaawansowany

MarSlayer06's Avatar

Miasto: Mazury
MarSlayer06 jest nie do zastąpienia!MarSlayer06 jest nie do zastąpienia!MarSlayer06 jest nie do zastąpienia!MarSlayer06 jest nie do zastąpienia!MarSlayer06 jest nie do zastąpienia!MarSlayer06 jest nie do zastąpienia!
Smile

Czas zacząć nową grę Ty wiesz o czym mówię ;p

Pozdro i pokaż noobom jak sie to robi xD
Stary 14-10-2012, 13:36   #6
scimex pallll
Banned

Miasto: Olsztyn
scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!
scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!scimex pallll jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał MarSlayer06 Zobacz post

Pochwal sie lepiej za ile kupiles domek od saszy za zl XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@t
Graj sasza, graj i graj, marnuj zycie na te marne APO. Dam ci mala rade, kup za te "10kkcc" server APO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie gz.
scimex pallll jest offline  
Stary 14-10-2012, 13:46   #7
.Animal.
Łowca postów

.Animal.'s Avatar

Miasto: Basel
.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !
.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !.Animal. to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał MarSlayer06 Zobacz post

Pochwal sie lepiej za ile kupiles domek od saszy za zl XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD x2

No Sasha czekamy na twoje 15h na respie
.Animal. jest offline  
Stary 14-10-2012, 14:24   #8
Novi
Gaduła

Novi's Avatar

Miasto: Olsztyn
Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !
Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Novi Send a message via Skype™ to Novi
Domyślnie

Dawaj Dawaj moj mały koxie !! :P
Lecimy.. Ciekawe ile zajmie Ci dogonienie mnie xD
p.s
Czemu mnie nie zawolles na ninfe? !!?!?!?!?!

Nie wybacze Ci tego
Stary 14-10-2012, 14:33   #9
Mti Rookstayer
Zaawansowany

Mti Rookstayer's Avatar

Miasto: Paderborn
Mentioned: 1 Post(s)
Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !
Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !
Domyślnie

100sc w dupę po raz drugi!!! Gz!!!
Czekam aż mnie dogonisz
Mti Rookstayer jest offline  
Stary 14-10-2012, 14:34   #10
Lagga v3
Guru!

Miasto: Łódź
Mentioned: 3 Post(s)
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Aż się wzruszyłem, serio.

@top
nie gz XD
Lagga v3 jest offline  
Stary 14-10-2012, 14:36   #11
Daroo :(
Zaawansowany

Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!
Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!Daroo :( ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

dzienkuje za pozdrowienia gogogo 100lvl
Stary 14-10-2012, 14:47   #12
~#*Nalesniczek Zla*#~
Banned

~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !
~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !~#*Nalesniczek Zla*#~ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Debil ;p
Ale kto bogatemu zabroni ;p

Gratuluje i pędź do 866 poziomu!
~#*Nalesniczek Zla*#~ jest offline  
Stary 14-10-2012, 15:00   #13
TeDoo
Gaduła

TeDoo's Avatar

TeDoo to wcielenie dobra!
TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!
Domyślnie

jesteś głupi ze to sprzedałeś
i nie dzwoń do mnie już nigdy w nocy
Stary 14-10-2012, 15:04   #14
Zrazik
Uzależniony

Zrazik's Avatar

Miasto: Warszawa
Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!
Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Zrazik
Domyślnie

dawaj zobaczymy w ile czasu odrobisz te lvle teraz :P

pozdrawiam

Aktualnie nie gram na Apo
Rl Inferna
Zrazik jest offline  
Stary 14-10-2012, 17:40   #15
First Sasha Rookslayer
Banned

First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!
First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!First Sasha Rookslayer to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika First Sasha Rookslayer Send a message via Skype™ to First Sasha Rookslayer
Domyślnie

Wbite skile 20/30, więc można expić

No to poleciałem z levelami :O!

Pierwszy Magic Level

Ogłaszam, iż oficjalnie zostałem Rookslayerem. Rookgard, nadchodzę!

Ostatnio edytowane przez First Sasha Rookslayer : 14-10-2012 o 18:24
Stary 14-10-2012, 18:13   #16
Shabus.
Banned

Miasto: Rzeszów
Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !
Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gz noobie ;d Expaj cos a nie tylko kisisz dupe w tym trainie ;p
Shabus. jest offline  
Stary 14-10-2012, 18:45   #17
Mr$ Quean
Zaawansowany

Mr$ Quean's Avatar

Miasto: Addis Abeba
Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!Mr$ Quean ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Mr$ Quean
Domyślnie

Gratulacje, jak Ci się chce ..
Stary 14-10-2012, 22:15   #18
First Sasha Rookslayer
Banned

Domyślnie

Do wszystkich, którzy piszą, oraz pytają się, czy nie szkoda było mi kasy na nimfe... Nie, nie szkoda mi było. To są tylko pixele, oraz przypominam Wam, że to tylko gra

Questy

Drugi Magic Level

Misje na klikanie, oraz NPC. Lipa trochę, ponieważ jest 7 misji tylko na Rooku na klikanie, ja mam 6, ponieważ jest jeszcze jedna ze 100sc, ale na razie nie posiadam, aż tak dużej kwoty. Na Npc są 2 misje, Chain Armor, oraz outif Elf/Dwarf.

21 Axe

Ostatnio edytowane przez First Sasha Rookslayer : 14-10-2012 o 23:08
Stary 14-10-2012, 22:41   #19
Shabus.
Banned

Miasto: Rzeszów
Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !
Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !Shabus. to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wymiatasz ziomuś ! Dawaj dalej ! Gonisz mnie z lefurkiem i skillami ;d I godzinami online !
Shabus. jest offline  
Stary 14-10-2012, 23:28   #20
Mr Fsza
Master Atom!

Mr Fsza's Avatar

Miasto: Kraków->Olkusz ;* Rooksplayer.
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mr Fsza Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Mr Fsza Wyślij wiadomość przez MSN do Mr Fsza Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mr Fsza Send a message via Skype™ to Mr Fsza
Domyślnie

pięknie wychodzi ci jak na razie to life miło się ogląda ;DD

no sasha wbijaj, wbijaj teraz do 1000 i + lD
200lvl=top-6#300lvl=top-6# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /

Mr Fsza jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania