User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: [Psajkolod?ists] Dr ByOuT & Dr Midq - poradnia psychologiczna.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [Psajkolodżists] Dr ByOuT & Dr Midq - poradnia psychologiczna.

    Witamy.

    Postanowiliśmy otworzyć temat, w którym będziemy odpowiadać na dręczące Was pytania. Od razu mówię, iż owy temacik nie ma podłoża humorystycznego. Poruszamy tutaj sprawy, które nas dręczą, są naszą bolączką. Pomożemy każdemu, nieważne czy jesteś czarny, biały, żółty czy Wawą, jeżeli masz problem to pomożemy. Oczywiście pierwsze 100 porad będzie darmowych, aby pokazać, iż nasze umiejętności jak i warsztat psychologiczny to nie tylko czcze słowa, a rzetelnie wyćwiczona, wyśrubowana wiedza, którą zdobyliśmy przelewając hektolitry potu oraz krwi.

    Serdecznie zapraszamy do dzielenia się problemami.

    PS. Posiadamy także umiejętności z zakresu ezoteryki, tarota. Ciekawostką jest fakt, iż posiadamy własne karty, a także systemu wróżenia. Zażyczysz sobie wróżenie? Nie ma sprawy, wszystko zostanie pokazane w kartach! Pamiętajcie, że przyszłość można przewidzieć, my ją widzimy!
    Potrafimy także wróżyć z run! Nie od dziś wiadomo, iż słowo runa oznacza tajemnicę, my jako doświadczeni w swojej dziedzinie wróżbici poznajemy, odkrywamy owe tajemnice. Sprawdzimy dla Ciebie za darmo podłączenia energetyczne i zaszłości karmiczne! Zapraszamy!

    WZÓR PODANIA:
    1. Imię
    2. Wiek
    3. Imiona rodziców (bardzo ważne!)
    4. Problem, który Cię dręczy!
    Ostatnio edytowane przez ByyOuuT : 10-08-2012 o 12:06

  2. #2
    Mastah! Midq's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1 221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pamietajcie ze najwieksze szanse na dodzwonienie sie do studia macie dzwoniac w trakcie porady, ale nie zadzwonicie teraz bo nie daje nikomu rady wiec chwilowo dzwoncie teraz ale potem w trakcie porady takze zapraszam.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdańsk // Biskupia!
    Posty
    449
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Halo halo dodzwonilem sie?
    Dreczy mnie jedna wazna sprawa a mianowicie dyrastycznie wzrasta ilosc dzieci na 4um i w grach nie tylko tibii. Pytanie brzmi co robic z nimi? Jak sobie radzic z wkurwieniem spowodowanym notorycznym idiotyzmem? XD
    dziekuje


    Grzegorz
    20 lat zycGosia Slawek
    macieia
    Ostatnio edytowane przez Metaxa Grzesiek : 10-08-2012 o 12:23

  4. #4
    Mastah! Midq's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1 221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prosze o dokladna date urodzenia i imiona rodzicow to naprawde bardzo nam pomaga, pozdrawiam.

    Głupiec oznacza, ze jestes glupi. Odwrocona kaplanka symbolizuje zwiazek malzenski ewentualnie rozwód, czeka cie to w najblizszym czasie 4 miesięcy.Koło fortuny sygnalizuje szczescie w najblizszych 2 dniach. Odwróceni kochankowie symbolizuja brak seksu przez nastepne 5 miesiecy, cieka cie ciezki okres. Po skosie wieża, cesarz i sprawiedliwosc, wszyscy odwróceni co oznacza, że dzieci z forumka nie znikną w najblizszym czasie jednak cesarz sie zdenerwuje i sprawiedliwosc zatryumfuje jednak na koncu co oznacza najnizsza liczba porzadkowa. Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Midq : 10-08-2012 o 12:28

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam.
    1.Arek
    2.18(za 2 tyg)
    3.Piotr i Anna
    4.Nie moge ***** wyjsc z elo hell, pomocy!

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Na pierwszy rzut oka widzimy, iż Twoje życie powinno być opasane pasmem sukcesów. Gwiazda, która jest w środku oznacza bogate życie towarzyskie. Z pewnością masz wielu czempionów, z którymi chętnie przesiadujesz na Summoners Rift. Niestety jak sam Pan widzi obok pojawia się koło fortuny, jak w życiu realnym, tak i w wirtualnym wszystko zależy od szczęścia. Niemożność wyjścia z Elo hell z pewnością nie jest tylko Twoim problemem, ale także ludzi, z którymi grasz. Co oznacza wisielec? W tym przypadku nic innego jak izolowanie się od ludzi. Alienacja, ciągła gra w LoLa powoduje, że staje się Pan nerwowy. Nie rozróżnia Pan już zielonego warda od fioletowego, to przysparza problemów w relacjach top -> mid -> jungler. Anioł o wdzięcznym słowie "umiarkowanie" pokazuje, iż wymaga Pan od swoich podopiecznych zbyt wygórowanych żądań. Nie oszukujmy się, ale nie od dziś wiadomo, iż Evelynn nie pokona Skarnera w jungli (chociaż to on ma mniejsze nóżki). Odwróceni kochankowie, no cóż... Nie życzyłbym nikomu takiej karty. Oznacza to, iż pojawią się pewne problemy na tle seksualnym. Śmiało można stwierdzić, iż problemy łóżkowe wpływają negatywnie na relacje czępionowe także za dnia. Najwyższa pora zamienić rękę na dziewczynę, polecam serdecznie. Dochodząc do końca warto przeanalizować kartę Cesarzowa, która jest odwrócona. Interpretacja jest nader prosta. Jesteś zbyt rozrzutny, na solo topa niepotrzebnie kupujesz 2 dorany, to się mija z celem. Zmartwychwstanie mówi, iż w końcu uda Ci się wyjść z elo hell'a. Mam nadzieję, że zejdzie Ci troszkę więcej czasu, niż Jezusowi. Kolejna sprawdzalność!

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ByyOuuT Zobacz post

    Na pierwszy rzut oka widzimy, iż Twoje życie powinno być opasane pasmem sukcesów. Gwiazda, która jest w środku oznacza bogate życie towarzyskie. Z pewnością masz wielu czempionów, z którymi chętnie przesiadujesz na Summoners Rift. Niestety jak sam Pan widzi obok pojawia się koło fortuny, jak w życiu realnym, tak i w wirtualnym wszystko zależy od szczęścia. Niemożność wyjścia z Elo hell z pewnością nie jest tylko Twoim problemem, ale także ludzi, z którymi grasz. Co oznacza wisielec? W tym przypadku nic innego jak izolowanie się od ludzi. Alienacja, ciągła gra w LoLa powoduje, że staje się Pan nerwowy. Nie rozróżnia Pan już zielonego warda od fioletowego, to przysparza problemów w relacjach top -> mid -> jungler. Anioł o wdzięcznym słowie "umiarkowanie" pokazuje, iż wymaga Pan od swoich podopiecznych zbyt wygórowanych żądań. Nie oszukujmy się, ale nie od dziś wiadomo, iż Evelynn nie pokona Skarnera w jungli (chociaż to on ma mniejsze nóżki). Odwróceni kochankowie, no cóż... Nie życzyłbym nikomu takiej karty. Oznacza to, iż pojawią się pewne problemy na tle seksualnym. Śmiało można stwierdzić, iż problemy łóżkowe wpływają negatywnie na relacje czępionowe także za dnia. Najwyższa pora zamienić rękę na dziewczynę, polecam serdecznie. Dochodząc do końca warto przeanalizować kartę Cesarzowa, która jest odwrócona. Interpretacja jest nader prosta. Jesteś zbyt rozrzutny, na solo topa niepotrzebnie kupujesz 2 dorany, to się mija z celem. Zmartwychwstanie mówi, iż w końcu uda Ci się wyjść z elo hell'a. Mam nadzieję, że zejdzie Ci troszkę więcej czasu, niż Jezusowi. Kolejna sprawdzalność!
    dzienkuej bardzo panie magiku juz wiem co robilem zle uratował mi pan rzycie!!!!

  8. #8
    Mastah! Midq's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1 221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    sierotom wroze tylko z pasjansa jednak moje karty pokazaly ze nie mowisz mi calej prawdy

    dziewiatka, krol i czworka, ta magiczna kombinacja pokazuje, że nie masz czystych intencji i skłamales, prosze o podanie prawdziwych danych w celu przewidzenia przyszlosci, nie jestem wrozka, jestem wrozbitą

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Atomek muw mi Tomek
    2. 15 i pul
    3. Basia i Tomek
    4. Czy udami sie spotkac pewnom kolerzanke w moim pokoju? hodzi tu o hane montane aka smietane?

  10. #10
    Mastah! Midq's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1 221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    czekam na powazne pytania, wywrozylem wam obu ale dalej macie nieczyste intencje, nie bede marnowal magicznej many na was

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Midq Zobacz post
    czekam na powazne pytania, wywrozylem wam obu ale dalej macie nieczyste intencje, nie bede marnowal magicznej many na was
    szczera intencja, chce jo bzyknoć, to musze wiedzieć

  12. #12
    Nowicjusz GnójNaWidłach's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Gnój Wredny
    2. 22
    3. Hermiona i Harry
    4. Czy powstanie kolejna czesc Herrego?
    Jeśli człowiek robi coś głupiego, jest mężczyzną.
    Jeśli robi to 2 razy, to robi to dla dziewczyny.
    ~Lorax

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam czy doktor midq urzęduje w okolicach godziny 22 ewentualnie 23 gdyż wtedy właśnie wrócę do domu i poczebna będzie porada pozdrawiam.

  14. #14
    Bywalec Μejger's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Michał
    2. 20
    3. Irena i Amadeusz
    4. Otóż mój problem polega na tym, że cierpię na tzw. "mentalną stulejkę", która charakteryzuje się tym, że nie mam co liczyć na ruchanie nawet w sensie lizanie bo jestem wielką spierdoliną od urodzenia :/ Otóż bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy na tym świecie jest jakaś dziewczyna, która chciała by zgłębiać tajemnice własnego ciała w moim towarzystwie, a jeśli tak to prosiłbym o jej adres i numer telefonu i jak to nie jest bardzo wyczerpujące to jeszcze zdjęcie. Z góry dziękuję za porade, bo dotychczasowi psychologowie u których byłem na wizytach odsyłali mnie z kwitkiem w ręku mówiąc, że z tego spierdolenia już wyjść się nie da, ale zarówno ja jak i moi rodzice mamy nadzieję, że kiedyś uda mi się zaruchać i pozostawie na tym świecie potomstwo.

  15. #15
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Błażej
    2. 18
    3. Bogdan i Rafał
    4. drenczy mnie pewien problem mianowicie czy to mozliwe ze wy jestescie oszukistami??

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Mateusz
    2. 18,5
    3. Agata i Robert
    4. Dnia dzisiejszego ogarnął mnie ogromny dylemat. Otóż nie wiem, czy iść na imprezę urodzinową, którą organizuje mój kolega w klubie, czy wraz z sempaczem jechać do ziomka z cs'a, najarać się jak bak i wrócić ( 5h podróży ). Głównym minusem nie przyjścia na imprezę jest foch, jaki zajebią wszyscy moi znajomi, gdyż im obiecywałem, minusem nie przyjechania do ziomka z cs'a jest to, że myślałem, że to właśnie tam pojade... być może wygląda na trolling, ale mówie całkiem poważnie

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    1. Mateusz
    2. 18,5
    3. Agata i Robert
    4. Dnia dzisiejszego ogarnął mnie ogromny dylemat. Otóż nie wiem, czy iść na imprezę urodzinową, którą organizuje mój kolega w klubie, czy wraz z sempaczem jechać do ziomka z cs'a, najarać się jak bak i wrócić ( 5h podróży ). Głównym minusem nie przyjścia na imprezę jest foch, jaki zajebią wszyscy moi znajomi, gdyż im obiecywałem, minusem nie przyjechania do ziomka z cs'a jest to, że myślałem, że to właśnie tam pojade... być może wygląda na trolling, ale mówie całkiem poważnie


    Karty nie do końca są dla Ciebie łaskawe, mój drogi przyjacielu. Na pierwszy rzut oka wygląda wszystko dobrze, jednak po dokładniejszym przeanalizowaniu widzimy, iż prawa strona tak jakby walczyła z lewą. Na Twoją niekorzyść wpływa także fakt, iż karta zmartwychwstania jest odwrócona. Co to znaczy? Już wyjaśniam. Oznacza ona, iż ostatnimi czasy olewasz znajomych, masz lekceważący stosunek do bliskich. Karta o numerze 2 (księżyć) mówi nam, że czeka Cię jakaś niespodzianka. Niespodzianka wynikająca z jakiś planów, marzeń... Niestety widzę to przez mgłę . Głupiec, głupiec, który stoi w poprawnej pozycji oznacza podróż, przygody, spontaniczność życia a także spotkanie towarzyskie opasane wieloma sukcesami, radościami. Wieża, można odwołać się do wieży Babel, jest to zburzenie czegoś starego, aby mogło powstać nowe. Jak wiadomo z Biblii może przysporzyć to wielu problemów, jednak jak to się mówi po trupach do celu, do celu, który może okazać się niezapomnianą przygodą. Przejdźmy do lewej strony. Odwrócony pustelnik jest wyrazem swego rodzaju samotności, brakiem postępu, problemu ze starszymi ludźmi. Najprawdopodobniej z rodzicami. Karta 6, niedość, iż liczba szatańska to i przedstawia ona Diabła. W tym przypadku diabeł jest oznaką walki. Jakiej walki? Nic bardziej mylnego! Walki z pokusami, z namiętnościami. Pokazuje ona także, iż posiadasz aktualnie ogromną swobodę finansową, podróż jak i "wyżycie" nie będzie stanowiło problemu. Mogę śmiało powiedzieć, iż ostatnio Twoje życie charakteryzuje się wzrostem energii, większą swobodą. Ostatnia karta, świat. Jak każdy może się domyślić chodzi o swego rodzaju ekspansję. Na poziomie metafizycznym może chodzić o podróż do szczęścia. Chęć poznania nowych znajomych, poszerzenia horyzontów nie tylko fizycznych ale i psychicznych może sprawić, iż podróż będzie początkiem czegoś nowego, być może ogromnej przyjaźni dla której czasem warto zaszaleć. Ciesze się, że mogłem pomóc.

Podobne wątki

  1. Midq gra. :D
    By Midq in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 13-11-2009, 20:00
  2. Midq - Rook Lajf. XD
    By Midq in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 11-11-2009, 19:06
  3. midq.pl
    By Midq in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 07-11-2009, 16:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •