User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Serwer?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Serwer?

    Witam,
    chciałem tylko zapytać się czy jest możliwość ogarnięcia serwera na miarę 2020 roku? Ciągłe lagi, a jak nie lagi to crashe... Jest to mocno irytujące, tymbardziej jak robi się taki quest jak OTS Quest II i w połowie dostaje się crasha i darmowy teleport do temple.
    Halo...
    Mamy 2020 rok gra jest z 2005? To nie jest 3d i 5 tysięcy online. Nie dość, że update co 10 lat to jeszcze taka patologia w między czasie... Bardzo zachęcające do dalszej gry :|

    W ogóle jak ktoś uważa, że serwer chodzi dobrze, to polecam zagrać w nocy. Wtedy czuję się jakbym grał w inną grę
    Ostatnio edytowane przez Malff : 26-04-2020 o 22:26

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgodzę się, jest to bardzo irytujące.. A jeszcze gorsze jest to, że chyba główna władza wyjechała na Majorkę i mają wyjebane.
    Nie mieć nawet kilku minut wieczorem, aby wejść na serwer/ forum i zobaczyć co się dzieje? :v

    Voltan - Ostatnio Aktywny: 17-04-2020 21:52
    Mortiis - Ostatnio Aktywny: 19-04-2020 18:56
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 26-04-2020 o 22:26

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prawdzie mówiąc rzeczy, które miały być dodane xxx lat temu zostały dodane teraz z tego powodu, iż szanowna administracja czekała, az przyjdzie jakiś moment i wtedy będzie mogła dodać, a graczy przybędzie. Takim momentem jest Korona Wirus. Pewnie nie ma rzeczy, którą by można było dodać, albo poczekamy na nią znowu pare lat. Z tego co mi wiadomo update, który nastąpił miał być w 2018.

    Co do lagów to one będą z tego powodu, że Mortiis opłacił hosting na XXX czasu, gdzie nie opłaca mu się zwiększać parametrów, ponieważ będzie to dodatkowy koszt.


    Prawdzie mówiąc nie będzie żadnego update, ponieważ z tego co mi wiadomo były bodajże "3" przygotowane, ale jedno juz dodali, więc jak by dodali teraz to by pozniej nie bylo co dodawać, wiec poczekamy znowu 2-3 lata.
    Ostatnio edytowane przez Sayn : 26-04-2020 o 22:40

  4. #4
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sayn Zobacz post
    Prawdzie mówiąc rzeczy, które miały być dodane xxx lat temu zostały dodane teraz z tego powodu, iż szanowna administracja czekała, az przyjdzie jakiś moment i wtedy będzie mogła dodać, a graczy przybędzie. Takim momentem jest Korona Wirus. Pewnie nie ma rzeczy, którą by można było dodać, albo poczekamy na nią znowu pare lat. Z tego co mi wiadomo update, który nastąpił miał być w 2018.

    Co do lagów to one będą z tego powodu, że Mortiis opłacił hosting na XXX czasu, gdzie nie opłaca mu się zwiększać parametrów, ponieważ będzie to dodatkowy koszt.


    Prawdzie mówiąc nie będzie żadnego update, ponieważ z tego co mi wiadomo były bodajże "3" przygotowane, ale jedno juz dodali, więc jak by dodali teraz to by pozniej nie bylo co dodawać, wiec poczekamy znowu 2-3 lata.
    a moze ten update bedzie jednym z wiekszych jakie tu byly? moze 3 polaczone w 1? nie pomyslales? xd
    a tak poza tym gram w nocy i mi sie gra spoko ale jak gralem na dniowkach to fakt byly problemy z serwerem i jest to irytujace gdy cos robisz, quest czy misje itp
    mogliby zmienic vps

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten update będzie tak rozbudowany, że Sasha będzie miał kolejne 10 lat wyjęte z życia, aby zrobić kompletny poradnik o quescie. Zamiast jakiś panda quest, winged quest to dodają takie ze cholernie dużo czasu zajmuje wykonanie go. Nie każdy będzie go robił bo - sie znudzi jak Ahmed. Dla mnie to chora polityka.

  6. #6
    Łowca postów Wiceps's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Ten update będzie tak rozbudowany, że Sasha będzie miał kolejne 10 lat wyjęte z życia, aby zrobić kompletny poradnik o quescie. Zamiast jakiś panda quest, winged quest to dodają takie ze cholernie dużo czasu zajmuje wykonanie go. Nie każdy będzie go robił bo - sie znudzi jak Ahmed. Dla mnie to chora polityka.
    Mam podobne przemyślenia. Lepiej wprowadzić coś, co zachęci wszystkich graczy, aby nie trzeba było prosić wysokopoziomowych graczy o wyczyszczenie questa.

    Na pewno w jakiś sposób można w wygenerować na mapie potwory, które dostosują się do średniej wszystkich graczy, coś jak na Anhilatorze - staje na polach powiedzmy 4 graczy, a po naciśnięciu dźwigni wygenerują się:

    • hp
    • exp
    • loot
    • obrażenia
    • ...


    Fajne byłyby Daily Task, które zachęciłyby do codziennego logowania, a nagrody też typu

    • twoje obrażenia zwiększyły się o 0-25%
    • twoja siła leczenia wzrosła o 0-25%
    • twoja obrona przed magią wzrosła o 0-25%
    • twoja siła leczenia, obrony, obrażeń zmalała o 10%
    • ...


    Po 24h znikałyby dane właściwości


    Przy respieniu potworów, powiedzmy byłoby 1% szansy, że dany potwór będzie 5 razy silniejszy, a pokonanie go dałoby jakieś punkty, które później można by
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego


    Wiceps nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl
    Wiceps nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy
    Wiceps nie grozi - uswiadamia o przyszlosci
    Wiceps nie rozkazuje - stanowczo doradza
    Wiceps nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen
    Wiceps nie ucieka - tylko spieszy sie do depo
    Wiceps nie spi - Wiceps czuwa

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czasami propozycje innych są tak bez sensu, że aż się czytać nie chcę. Robienie Quest'a który miałby polegać na tym, że przebiegnij, zabij, przebiegnij, zrobione jest bezsensu. Tutaj potrzebne są rozbudowane questy, które będzie się robiło sporo czasu.. Dlatego, że jak się zrobi Quest, którego można wykonać w parę dni to póżniej będzie to miało pół OTS'a, a ludzie odejdą bo nie będzie co robić na serwerze. Ceny postaci poszły w górę z względu na wykonanego Ahmed'a.

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Racja, po południu lagi i zcinki, ciężko się gra. Za to w nocy, ja głównie po 3. Przyjemność, wbicie lvl to bajka. Ahmed ahmed robiłem wczoraj palenie dokumentów, MASAKRA. Nie spodziewałem się, że na paleniu dokumentów trzeba poczekać aż minute. Nieporozumienie naprawdę. Nawet logicznie myśląc wrzucić do ognia kartkę spłonie w ciągu 10 sekund, no dobra dla perfekcjonalistow do 20sekund, ale NIE Minute. zmniejszył bym czas na ponowne spalenie dokumentów.

    Tak jak koledzy wyżej, proszę o przetworzenie servera na miarę 2020 roku, bądź zachęcać reklamować. Działać coś w tym kierunku.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sayn Zobacz post
    Czasami propozycje innych są tak bez sensu, że aż się czytać nie chcę. Robienie Quest'a który miałby polegać na tym, że przebiegnij, zabij, przebiegnij, zrobione jest bezsensu. Tutaj potrzebne są rozbudowane questy, które będzie się robiło sporo czasu.. Dlatego, że jak się zrobi Quest, którego można wykonać w parę dni to póżniej będzie to miało pół OTS'a, a ludzie odejdą bo nie będzie co robić na serwerze. Ceny postaci poszły w górę z względu na wykonanego Ahmed'a.
    Gdyby tak było to nikt nie robilby tych questow które na tym polegają - a robią. Panda najprostszy quest a jednak jest w cenie 8-9 uc.
    Zastanów sie jak cos napiszesz.
    Około 20-30osob ma done ahmeda - znajdź kogoś kto ma go done poniżej 1k lvl. Jak takie maja być questy to sa bez sensu, bo nie sa dla wszystkich. Najczęściej wyklucza sie low lvle, a jednak to właśnie oni najczęściej kupują pacc rune i wspierają ten serwer. Większe poziomy kupują od takich za uc runki. Takie podziękowania i uklon dla low lvli ��
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 27-04-2020 o 18:50

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gościu mam beke z Ciebie, wez lepiej nic nie wstawiaj. Panda warta 8-9 uc, ponieważ potrzebna jest do wytworzenia amuletu, zbędne porównanie. Zrób Quest, np. UW i dostań za niego 250uc, więc co Ty porównujesz 8 uc a 250uc? Gościu, ludzie robią po 10h empirke i jakoś ją wykonują, co to za sens robić empirke 1h i mieć done?


    ,,Około 20-30osob ma done ahmeda - znajdź kogoś kto ma go done poniżej 1k lvl. Jak takie maja być questy to sa bez sensu, bo nie sa dla wszystkich. Najczęściej wyklucza sie low lvle, a jednak to właśnie oni najczęściej kupują pacc rune i wspierają ten serwer. Większe poziomy kupują od takich za uc runki. Takie podziękowania i uklon dla low lvli ��"

    Masz dużo questów nisko-poziomowych, wbij od 0 hmm. 3k to pogadamy, gra się nie nudzi, ale skoro taki 5k lvl ma wykonane questy on sie dopiero nudzi, więc nie wypowiadaj się w tym temacie.



    Masz Questy nisko-poziomowe typu: Pandemka, klapki, bh, itd, póżniej możesz wykonać sobię uw, shaman set'a itd. Jest dużo ciekawych questów dla low lvli. Dodatkowo posiadasz Quest np. Empirke, gdzie ją wykonasz na 2k poziomie, itd.

    Odpowiem Ci na zle sprecyzowane pytanie:
    Tak są osoby, które mają 1k, a posiadają zrobionego AHMEDA, np. na rooku.







    Troche mam beke z Twojej wypowiedzi ponieważ masz questy nisko - poziomowe, ciekawe czy Te wszystkei questy zrobisz w 1 dzien xDDDDD Bo z tego co wynika masz ból dupy, ze zrobiles wszystkie Questy na low poziomie i nie masz co robić.



    1. Pandemonium Armor Quest
    2. Burning Heart Quest
    3. Whip's Wolf Quest
    4. Sapphire Helmet Quest
    5. Queen Quest
    6. Magic Sapphire Helmet Quest
    7. Magic Axe Quest
    8. Ultimate Weapon Quest
    9. Quest of Destiny
    10. Cursed Cowl Quest
    11. Sapphire Armor Quest
    12. Perfect Quest
    13. Sapphire Legs Quest
    14. Creator Quest
    15. Ots Quest II


    Masz sporo Questów, a przedział jest od 1 lvl'a do 2000 poziomu.

    Podałem Questów 15, gdzie jak sobię rozłożysz 2000:15 = 133 czyli 1 quest na 133 poziomy, mało? to ile Ty byś chciał ?

    Są questy, które możesz zacząć od 1k, ale zeby go zrobić musisz mieć np. 1,5k lvl, więc masz motywację, aby expić, przy czym odblokowywać barierę, która potrzebna jest do zaczęcia kolejnego questa.


    W dzisiejszych czasach wbijanie poziomu jest bardzo proste, gdzie wbicie 1-2k jest łatwe, szybsze niż kiedyś to było. @Szalomek
    Ostatnio edytowane przez Sayn : 27-04-2020 o 20:12

  11. #11
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Gdyby tak było to nikt nie robilby tych questow które na tym polegają - a robią. Panda najprostszy quest a jednak jest w cenie 8-9 uc.
    Zastanów sie jak cos napiszesz.
    Około 20-30osob ma done ahmeda - znajdź kogoś kto ma go done poniżej 1k lvl. Jak takie maja być questy to sa bez sensu, bo nie sa dla wszystkich. Najczęściej wyklucza sie low lvle, a jednak to właśnie oni najczęściej kupują pacc rune i wspierają ten serwer. Większe poziomy kupują od takich za uc runki. Takie podziękowania i uklon dla low lvli ��
    Ahmed glupi przykład bo akurat ahmeda ludzie robią od low lvli a jak wiadomo nie których misji u ahmeda nie wykonasz na 1k lvlu.
    Odnosząc się do tematu update’u to squid w spoilerach które już przedstawił sam zapowiedział ze będą niskie poziomy mogły robic owy quest i ze będą potrzebne do wykonania questu wiec jakie tutaj wykluczanie lov lvli?

  12. #12
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po 1 temat jest związany z lagami.
    Po 2 posty związane z questami powinny zostać usunięte ponieważ nie są na temat.
    Po 3 Lag ots na lata <- taka nazwa pasuje w obecnej chwili bo lagi są i będą.

  13. #13
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie :)

    fajnie gdyby pozniej mortis zrobilby lepszy hosting w xxx czasu jakby mu sie oplacalo to zeby usunal potwora "Sasha" co jest bd irytujacy

Podobne wątki

  1. Serwer
    By Palladyn Zlosci in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 05-01-2012, 00:15
  2. Serwer APO-ROX
    By Franxi Druid in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2010, 11:14
  3. Serwer Rp
    By pitiss in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 21-01-2010, 14:55
  4. Serwer pvp.
    By Marti in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2009, 10:32

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •