User Tag List

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 168

Wątek: Wrestling - dyskusja (mam nadzieje)na poziomie wy?szym od przedszkola.

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja wiem, że to nie jest udawane wytłumacze wam to kiedyś (przed świętami), bo teraz nie mam dużo czasu, a jest co tłumaczyć, jedynie wprowadze.

    Zrozumcie, że to jest inny styl walki, niż wasze mma, k1, boks. Ciosy w amerykańskich zapasach są wyprowadzane nie w gębe, tylko okolice głowy. Wresling nie jest udawany, tylko wszystkie gale są zrobione pod show (bo kto by zakopał żywcem człowieka). Reszte potem.


    Moim ulubionym zawodnikiem jest EDGE podziwiam go za styl, technikę i oczywiście za spira

  2. #22
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wyniki Survivor Series :
    1 walka :Ted DiBiase vs Danie Bryan o Pas USA : Zwycięzca : Daniel Bryan (Submission)

    2 walka : Sheamus vs John Morrison : Zwycięzca : John Morrison (Przypięcie)

    3 walka : Kaval vs Dolph Ziggler o Pas Interkontynentalny : Zwycięzca Dolph Ziggler (Przypięcie)

    4 walka : Drużyna Rey'a Mysterio (w składzie Rey Mysterio , Big Show , Chris Masters , Kofi Kingston , MVP) vs Drużyna Del Rio (w składzie Alberto Del Rio Cody Rhodes , Jack Swagger , Drew McIntyre , Tyler Reks) Zwycięzca : Drużyna Mysteria

    5 walka : Natalya vs Laycool o Pas Div Zwycięzca : Natalya (Submission)

    6 walka :Kane vs Edge o Pas Mistrza Wagi Ciężkiej Zwycięzca : Kane (remis - Informacja podana prze Old Shidishi)

    7 walka : Nexus vs Marella & Kozlov o Pas Mistrzostwa Tag Teamów Zwycięzca Nexus (Przypięcie)

    8 walka :Wade Barett vs Randy Orton z Johnem Ceną(sędziował) o Pas WWE i o to czy Cena będzie dalej w WWE lub nie będzie z Nexusem Zwycięzca : Randy Orton (Przypięcie)


    Lipa , bo Edge przegrał.
    Ostatnio edytowane przez Sub Zero 2 : 06-12-2010 o 19:33

  3. #23
    Łowca postów Old Shidishi's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Near ZmC
    Posty
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sub Zero 2 Zobacz post

    6 walka :Kane vs Edge o Pas Mistrza Wagi Ciężkiej Zwycięzca : Kane [Przypięcie(?)]
    Chyba inna gale oglądałeś. Dokładna relacja jest taka:

    Walka Nr.6: Kane(c) vs Edge - World Heavyweight Championship

    Edge wprowadził na arenę wózek inwalidzki, ale bez Bearera. Edge wykorzystywał swoją szybkość i spryt atakując Kane na dystans. Po Spinning Heel Kicku uzyskał 2 count. Ratek R bawił się wózkiem, drażniąc tym Kane'a i dorzucił dropkick gdy ten wchodził na ring, pchnął go w bandę i objął przewagę, skupiając się na nodze Kane'a. W końcu Kane posłał Edga za ring Big Bootem i przejął inicjatywę. Założył chinlock, potem mieliśmy snapmare i basement dropkick - 2 count. Edge kontruje wykonując crossbody - 2 count. Kane powalił rywala, ale przy wykonywaniu Flying clothesline nadział się na dropkick! Przy próbie double ex handle nadział się jednak na gigantyczny Uppercutt - 2 count. Próba suplexu skontrowana na Edgecution - 2 count. Side walk slam od Kane'a - 2 count. Edge szykuje się pod superplex, ale Kane go podciął i wymierzył Flying clothesline! Chokeslam skontrowany na DDT i obaj w parterze. Edge szykował się na Spear, ale Kane skontrował Bootem i w końcu wykonał Chokeslam. 1,2...nie! Kane zdesperowany sygnalizował Tombstone, jednak Edge się wymknął, jest Spear! Podczas pinu jednak obaj leżeli na plecach z rękami na sobie. Sędzia klepnął 3 razy, spiker ogłosił nowym champem Edga, jednak sędzia szybciutko uświadomił go, że wynik tej walki to remis i Kane pozostaje champem.

    Zwycięzca: remis - 13.00

    Po walce Kane zaatakował Edga, domagając się odpowiedzi gdzie jest Paul. Edge jednak pchnął go w schodki, posadził na wózku i pchnął w bandę!

  4. #24
    Średnio zaawansowany Old marsi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Heemskerk-NL
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    desirulez.net/weeklies
    Nie dziekujcie.
    Nie gram na APO!

    ;d

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    191
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To wszystko jest udawane, szkoda oglądać

  6. #26
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem czy ktoś oglądał wczoraj This Ween in WWE, ale jak obejżałem to mnei zdziwko wzieło. Lamer The Miz mistrzem WWE, dzięki Nexusowi zrealizował kontrakt Money In The Bank. Cena wywalony, Orton stracił tytuł na rzecz Miza, a Nexus dalej cwaniakuje na RAW - źle się dzieje.

  7. #27
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Alkohol. Zobacz post
    Nie wiem czy ktoś oglądał wczoraj This Ween in WWE, ale jak obejżałem to mnei zdziwko wzieło. Lamer The Miz mistrzem WWE, dzięki Nexusowi zrealizował kontrakt Money In The Bank. Cena wywalony, Orton stracił tytuł na rzecz Miza, a Nexus dalej cwaniakuje na RAW - źle się dzieje.
    Oglądam co poniedziałek.Zapomniałem napisać Xd.Myślałem , że ten NIESAMOWITY idiota będzie czekał na Mistrzostwo USA , a tu z grubej rury na pas WWE.I tak z pierwszym lepszym dobry zawodnikiem straci pas , ale ok.

    A po za tym This Week of WWE , a nie This Ween in WWE.

    Ej ten finiszer Miza Skullcrushing Finaly czy jak mu tam to co jak Master Lock Drop (Full Nelson Drop)?

  8. #28
    Średnio zaawansowany Old marsi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Heemskerk-NL
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Full Nelson Facebuster.

    Po co wy ogladacie to co leci na Eurosporcie , przeciez to jest z przed 2-3 tyg. ?
    ***** , czego nie docenicie w WWE takich ludzi jak : Kaval (Low Ki) , Daniel Bryan (American Dragon) czy Yoshi Tatsu. Mysle , ze jakby WWE nie bylo tkaie komercyjne to od razu mieliby jakis pas. ZObaczymy co bedzie na TLC..
    Nie gram na APO!

    ;d

  9. #29
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Old marsi Zobacz post
    @up
    Full Nelson Facebuster.

    Po co wy ogladacie to co leci na Eurosporcie , przeciez to jest z przed 2-3 tyg. ?
    ***** , czego nie docenicie w WWE takich ludzi jak : Kaval (Low Ki) , Daniel Bryan (American Dragon) czy Yoshi Tatsu. Mysle , ze jakby WWE nie bylo tkaie komercyjne to od razu mieliby jakis pas. ZObaczymy co bedzie na TLC..
    Wrestling leci jeszcze na TV Puls - tam jest dopiero opóźnienie 1,5 miecha po wrestelmani jeszcze ją zapowiadali XD Euro jest w miare na czasie.
    A co do wymienionych przez Ciebie zawodników to Daniel Brayan ma mistrzostwo Stanów zjednoczony, które obronił już kilka razy, upokorzył The Miza, n zajdzie wysoko. Kaval jest od niedawna w WWE, a był już pretendentem do tytułu Interkontynentalnego, prawie pokonał Dolpha Ziglera - jeszcze da rade ;]

  10. #30
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Old marsi Zobacz post
    @up
    Full Nelson Facebuster.

    Po co wy ogladacie to co leci na Eurosporcie , przeciez to jest z przed 2-3 tyg. ?
    ***** , czego nie docenicie w WWE takich ludzi jak : Kaval (Low Ki) , Daniel Bryan (American Dragon) czy Yoshi Tatsu. Mysle , ze jakby WWE nie bylo tkaie komercyjne to od razu mieliby jakis pas. ZObaczymy co bedzie na TLC..
    Na Euro jest opóźnienie , bo leci tylko w poniedziałek.

    @top
    Niby dlaczego miałbym nie doceniać Tych zawodników.Powiem , że kibicowałem Kavalowi w walce z Zigglerem.A Yoshi Tatsu w ogóle nic nie pokazał.Czekam na King Of The Ring.Licze na Del Rio , nie mówie , że go lubie , po prostu jak dla mnie kolo jest nawet niezły.Przecież nie będe kibicował temu idiocie Mekentajerowi.

  11. #31
    Średnio zaawansowany Old marsi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Heemskerk-NL
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    King Of The Ring wygral Sheamus.

    Dla mnie czas Undertakera , Ceny ( zwolniony ) czy Chrisa Jericho juz sie skonczyl i nic wiecej nie sa w stanie pokazac. W kolko i te same akcje i nic nowego. Fajnie bylo by znowu zobaczyc Jamie Noble , Rikishiego , Tajiri , 1 2 3 Kid czy Rob Van Dam.
    Mysle , ze w WWE moze byc juz tylko gorzej. Ludzie beda na to przychodzic ale mysle ze WWE nie stanie sie troszeczke bardziej extremalny jak np. TNA. Po prostu to jest Wrestling dla dzieciakow i Cena Cena.
    Mysle , ze niektorzy z was wiedza i znaja sie o prawdziwym Wreatlingu , ktory jest pokazywany w Meksyku , Japonii czy nawet Irlandii.
    Nie ogladam teraz w ogole WWE - robie tylko i wylacznie filmiki. Ogladam teraz tylko Chikare , CZW i TNA.
    Pozdro dla kumatych.
    Nie gram na APO!

    ;d

  12. #32
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zna ktoś wyniki walk z TLC 2010 ?: d

    #down
    Dzięki. W sumie nie wierzę że Miz zachował tytuł, pewnie z pomocą.

  13. #33
    Łowca postów Old Shidishi's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Near ZmC
    Posty
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    19. grudnia 2010
    Fatal 4-Way TLC Match for the World Heavyweight Championship
    Kane(c) vs Edge vs Rey Mysterio vs Alberto Del Rio
    Zwycięzca: Edge
    Tables match for the WWE Championship
    The Miz(c) vs Randy Orton
    Zwycięzca: The Miz
    Chairs match
    John Cena vs Wade Barrett
    Zwycięzca: John Cena
    Triple Threat Ladder Match for the Intercontinental Title
    Dolph Ziggler(c) vs Kofi Kingston vs Jack Swagger
    Zwycięzca: Dolph Ziggler
    #1 Contender's Ladder Match
    John Morrison vs Sheamus
    Zwycięzca: John Morrison
    Divas Tag Team Tables Match
    Lay-Cool vs Natalya i Beth Phoenix
    Zwyciężczynie: Natalya i Beth Phoenix
    WWE Tag Team Championship Match
    Santino Marella i Vladimir Kozlov(c) vs Justin Gabriel i Heath Slater
    Zwycięzcy: Santino Marella i Vladimir Kozlov

    Nie dziękujcie

    edit@
    Co do gali, to w końcu mi się naprawde podobała(poza porazka Ortona:/) Kane stracił pas na rzecz Edga, Cena zniszczyl Barreta - elegancko
    Ostatnio edytowane przez Old Shidishi : 21-12-2010 o 18:17

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miz wygrał podstępem, bo Rendy złamał stół na jego koledze (Miz był w narożniku) i potem Miz zaatakował Ortona (sędzia zwijał się za ringiem) i ustawił go na złamany stół i sędzia tylko zatwierdził zwycięstwo Miza.

    Najbardziej mnie cieszyła wygrana Edge'a i bardzo fajna walka Johna Morrisona

    # Co do Eurosportu - leci tam z ok. 2 - 3 tyg. opóźnieniem.
    http://wweo.net - tutaj macie wszystkie gale dodawane ok. 12h po danej gali.

  15. #35
    Gaduła .Khuramek.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moi ulubieni zawodnicy to : Georgi Ketoev i Buivasar Saitiev. Rosyjscy zapasnicy w kategoriach wagowych do 84 kg i 74-6[saitiev] , nie stety nie interesuje sie WWE , poniewaz dla mnie to nie jest sport, jak nie wiedziałem co to są zapasy to najbardziej jarałem sie Batistą i Ceną, bo filmiki o ich treningach były motywujące ; d..
    Lee Bourdon 1-? [55] Name lock 2 x dostalem

    Napisał ^Grulix^
    I co z tego? To nie jest żaden bug, tylko da się jakby "trapnąć" questa. Powinni to poprawić.

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Daleko ;d
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepszy jest Undertaker ;d

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Opole
    Posty
    436
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Undertaker Zobacz post
    Najlepszy jest Undertaker ;d
    Jest najlepszy bo?

    Ja tam lubię Rey'a Mysterio, Batiste, Cene, Triple-H, Morrison, Big Show ; ] i innych ;p Reya za to że jest szybki, sprytny i nie wyrośnięty jak inni

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Oława.
    Posty
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O.O ,widze ze interesujecie sie Wrestlingiem. Moimi ulubionymi zawodnikami sa: John Cena,Randy Orton,Rey Misterio,Big Show. ; )))))))))))

  19. #39
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malahadus Zobacz post
    O.O ,widze ze interesujecie sie Wrestlingiem. Moimi ulubionymi zawodnikami sa: John Cena,Randy Orton,Rey Misterio,Big Show. ; )))))))))))
    U mnie to samo ; ) Cena podobno ma teraz kontuzje a zaczyna sie fajnie bo Barret zaatakowal Bigshowa wiec bedzie ciekawie ^^

  20. #40
    Mateusz Soprano
    Guest

    Domyślnie

    Ja nie wiem jak sędziowie wyłaniają zwycięzcę,który lepiej na ringu ściemniał czy jak? Czy który bardziej się samowolnie wywracał.Odpowie ktoś?

Podobne wątki

  1. 3033 - Mam nadzieje ze to poczatek ko?ca
    By Paul.Dirac in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 30-06-2012, 17:47
  2. [7.6] Finish - mam nadzieje ze 4ever
    By Dideek in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 11-05-2011, 15:24
  3. Wrestling
    By Fangol in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 04-03-2010, 16:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •