ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-02-2010, 21:45   #1
Daaron
Mastah!

Daaron's Avatar

Miasto: Gliwice
Mentioned: 0 Post(s)
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Daaron
Domyślnie Wywiad z Pampalinim by Daaron.

Daaron: A więc Piotrek, w wywiadzie z Gonzalem zdradziłeś nam troche o sobie, ja jednak chciałbym z Tobą porozmawiać na więcej tematów. Kiedy Gonzalo przeprowadzał z Tobą wywiad nie miałeś jeszcze pozycji Moderatora, tutaj nasuwa się kilka nowych dyskusji.

Daaron: Standardowo podzielimy wywiad na 3 rozdziały. Jak łatwo się domyślić: RL życie, Gra Tibia oraz Forum APO.

Daaron: Jakie filmy lubisz i czy jest jakiś, który nazwał byś "ulubionym"?

Pampalini: Filmy, wszystkie, od sensacyjnych do horrorów, mam swoje 2 ulubione filmy, Transformers 1,2 oraz Adrenalina 1 i 2

Daaron: Taak, Jason Statham w roli Cheva Cheliosa wariata rozwalającego pół miasta to na prawde warty obejrzenia film ^^. Miejmy nadzieję, że wyjdzie 3 część i również będzie zaskakująca.

Pampalini: Oby wyszła, ten film jest genialny

Daaron: Też tak uważam.

Daaron: A więc chciałbym dowiedzieć się jaką lubisz muzykę, tak na początek?

Pampalini: Muzyka, słucham wszystkiego co popadnie, od techna do hip hopu

Daaron: Co konkretnie Ci się na prawde podoba? Jakiś utwór lub wykonawca, który przypadł Ci do gustu?

Pampalini: Konkretnie to podoba mi się techno, lecz niedawno zacząłem słuchać Hip Hopu, a wykonawcy ? Jeżeli chodzi o techno to DJ Max Farenthide, a Hip Hop Fokus .

Daaron: A więc Twoi fani na pewno przyjrzą się tym wykonawcom xD.

Daaron: Jakie jest Twoje nastawienie do Metalu/rocku/punku? Jak wiesz, swego czasu na forum były osoby, które otwarcie mówiły, że nie szanują tego rodzaju muzyki i ludzi słuchających jej. Co myślisz o tych ludziach?

Pampalini: Moje nastawienie na rock, metal/punk jest takie same jak na każdy rodzaj muzyki, a co myślę o takich osobach? że mają coś z głowami, każdy ma swój gust i słucha tego co lubi, i inni nie powinni się tym interesować.

Daaron: Takich ludzi powinno być więcej, skoro np. Ja szanuję Hip Hop i Techno mimo, że go nie lubię to powinno być odwzajemnione.

Daaron: No, ale dość o mnie w końcu to o Tobie chcemy porozmawiać. Są ferie, przynajmniej dla niektórych, co porabiasz w te 2 boskie tygodnie wolności od szkoły?

Pampalini: Ciężko powiedzieć, może to się wydawać głupie ale stęskniłem się za szkołą, a co robię? Pracuję w sklepie więc to jest moje jedyne zajęcie na tych feriach.

Daaron: Wcale nie głupie, ja także to odczuwam. A więc znalazłeś pracę, masz jakiś konkretny cel? Zbierasz na coś? Może prawo jazdy? W końcu niedługo kończysz 18 lat, a to nie jest byle co!

Pampalini: Nie nazwał bym tego pracą, tylko praktykami które mam ze szkoły nie zbieram na nic, a co do prawa jazdy to się właśnie zastanawiam czy się na nie zapisać <śmiech>.

Daaron: Rozumiem, na prawo jazdy jak najbardziej zachęcam się zapisać. W końcu w przyszłości jazda samochodem będzie niczym spacer po parku

Pampalini: Jeszcze mam czas, by nad tym pomyśleć

Daaron: W takim razie zmiana tematu. Co myślisz na temat legalizacji marihuany w Polsce?

Pampalini: Byłaby to największa głupota ze strony tego rządu, gdyby zalegalizowali marihuane, moim zdaniem jest to nie potrzebne w naszym kraju.

Daaron: Tu się w 100% zgadzam.

Daaron: Czy sam kiedykolwiek próbowałeś tzw. dragów?

Pampalini: Dragów nie, jedynie marihuanę i bardzo żałuję .

Daaron: Mam rozumieć, że już nie palisz i nie masz zamiaru robić tego w przyszłości?

Pampalini: Nie palę tego świństwa od Sylwestra, i jestem z tego dumny, gdyby mnie kuszono na ponowne palenie osobiście bym odmówił .

Daaron: Mam nadzieję, że Twoja wola wygra następny pojedynek z taką prośbą.

<przerwa jak to nazwał Pampalini na "dotlenienie mózgu" >

Daaron: Czy posiadasz jakieś zwierzę?

Pampalini: Tak posiadam psa (Owczarek Niemiecki).

Daaron: Ohh uwielbiam Owczarki Niemieckie sam kiedyś miałem ;p. Jak się wabi?

Pampalini: Roki.

Daaron: Powiedz, lubisz swojego pupilka czy raczej jest dla Ciebie dość denerwujący?

Pampalini: Tak lubię go, chociaż czasem mam go dosyć z tego względu że odwala mu na głowę.

Daaron: Jak już mówimy o zwierzakach, to masz jakieś rodzeństwo ^^?

Pampalini: Tak mam dwóch braci, starszych ode mnie .

Daaron: Mieszkają nadal w domu czy już pozakładali rodziny i postanowili zamieszkać sami lub z dziewczynami być może żonami?

Pampalini: Mieszka ze mną jeden brat, drugi wyprowadził się około 10 lat temu .

Daaron: Heh, więc w domu jeszcze nie jesteś całkiem sam, jak to mówią "co dwie głowy to nie jedna" XD.

Pampalini: Dokładnie .

Daaron: Przejdźmy więc do rozmów na temat gry.

Daaron: Standardowe pytanie, które może ciekawić nie jednego czytelnika: w jaki sposób, gdzie i kiedy dowiedziałeś się o tej jakże bogatej w grafikę i dźwięki w grze?

Pampalini: Jeżeli sobie przypominam tą grę poznałem przez mojego sąsiada, który gadał mi codziennie o tej grze, więc postanowiłem zobaczyć co to jest i tak zacząłem grać, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem w nią grać

Daaron: Miałem podobną sytuację. Pochwal się co udało Ci się zdobyć w Tibii zacznijmy od początku, Twoja pierwsza postać na globalnym serwerze?

Pampalini: Pierwszą postać jaką założyłem była na świecie Isara, wbiłem nią 25 poziom po czym padłem i straciłem psychikę do dalszego grania

Daaron: Co masz na myśli? Presja śmierci w grze sprawiła, że nie miałeś ochoty na dalszą rozgrywkę?

Pampalini: Mogę śmiało powiedzieć że byłem wtedy noobem, odszedłem z tej gry , lecz po jakimś czasie zacząłem w nią ponownie grać i przyzwyczajać się do śmierci swojej postaci.

Daaron: Na każdego przychodzi czas : D. Jakie były twoje emocje gdy grałeś w Tibie? Często się denerwowałeś czy raczej Tibia była dla Ciebie sposobem na spokój i odpoczynek?

Pampalini: Głównie przy tej grze traciłem nerwy przez innych graczy, odpoczynek też jakiś przy tym był lecz bardzo mały

Daaron: Co myślisz na temat agresji wzbudzonej poprzez Tibię? Nie raz mówiło się o ludziach, którzy atakowali rodziców bądź nawet zabijali kolegów za skrzywdzenie wirtualnej postaci?

Pampalini: Agresja- pierwszy stopień do piekła <śmiech> Takich ludzi trzeba leczyć, bo moim zdaniem jest to chore by zabić/pobić kogoś za zabicie postaci, która tak naprawdę nic nie znaczy w naszym życiu.

Daaron: Czy nie uważasz, że to Tibia ma taki wpływ na ludzi?

Pampalini: W pewnym stopniu tak, Tibia to gra w której są emocje więc tak to wpływa na ludzką psychikę.

Daaron: Miejmy nadzieję, że ludzie będą jednak ograniczać swoje zaangażowanie w życie postaci do życia realnego ; ).

Pampalini: Oby, lecz jest to mało prawdopodobne .

Daaron: Opowiedz mi proszę o APO, Twoje pierwsze pojawienie się, pierwsza postać i wrażenia na polskim serwerze Tibii?

Pampalini: Nie pamiętam dokładnie ale około 2005 roku bodajże w czasie wakacji. OTS to było dla mnie coś nowego, gdy zrobiłem swoją pierwszą postać i zabiłem swojego pierwszego rata, dziwiłem się czemu mi tak szybko lvl leci. Wrażenie było dobre z tego względu że było dość sporo kulturalnych osób z którymi było można porozmawiać bez wyzwisk. Moją pierwszą postacią był Royal Palladyn wbiłem nim 100 lvl po czym oddałem go koledze.

Ostatnio edytowane przez Daaron : 25-02-2010 o 02:01
Daaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2010, 21:47   #2
Daaron
Mastah!

Daaron's Avatar

Miasto: Gliwice
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Daaron
Domyślnie

Daaron: Czy aktualnie grasz na APO?

Pampalini: Nie, przygodę z apo zakończyłem w listopadzie 2008 roku.

Daaron: A więc z tego co napisałeś wyżej na APO jesteś dłużej niż ja , czy od zawsze grałeś lub uczestniczyłeś w życiu forum pod tym nickiem?

Pampalini: Przygodę z forum zacząłem wtedy gdy założyłem swoją pierwszą postać, lecz kiedyś miałem inny nick .

Daaron: Dobrze, przejdźmy do tematu forum.

Daaron: Jak wiadomo, od niedawna jesteś Moderatorem.

Daaron: Jak oceniasz Twoim zdaniem trudność pracy "zielonego strażnika" w skali 1 do 10?

Pampalini: W skali od 1 do 10 będzie to 8 .

Daaron: Czy utrzymujesz kontakt z pozostałymi Moderatorami w celu przedyskutowania jakichś tematów?

Pampalini: Tak, z każdym moderatorem/cleanerem utrzymuję kontakt ale nic więcej nie mogę na ten temat powiedzieć

Daaron: Ok, nie będe wymagał ^^.

Daaron: Czy Twoim zdaniem rozwinięcie Forum Wielotematycznego było dobrym pomysłem?

Pampalini: Tak, było to w 100% dobre posunięcie dzięki temu w jakimś stopniu ożyło to forum

Daaron: Dokładnie, moim zdaniem Forum stało się na prawdę ciekawe dla mnie ruch na 5+. Wracając do moderacji, czy działy nad którymi Ty się zajmujesz wybierałeś sam czy zostały Ci przypisane przez Administrację? I czy jest jakiś dział którym chciałbyś się zajmować czy aktualne zupełnie Ci odpowiadają?

Pampalini: Działy które dostałem, zostały mi przypisane przez Santano, sobie wybrałem tylko dział rl życie oraz sport, jeżeli chodzi o dział który chciałbym dostać to RL Tibia z tego względu że dużo użytkowników wysyła mi prywatne wiadomości z prośbą o zmiany tematów itp.

Daaron: Czy praca Moderatora jest dla Ciebie przyjemnością? Mam na myśli, czy nie masz już czasem dośc użytkowników, którym wiecznie coś nie pasuje i zawsze znajdą jakiś powód by Tobie dokuczyć?

Pampalini: Tak, jest to dla mnie przyjemność, bo wiem że moja praca nie idzie na marne i w jakimś stopniu mogę pilnować porządek na tym forum. Co do złych użytkowników już przywykłem.

Daaron: Rozumiem, do wszystkiego się można przyzwyczaić.

Daaron: Co myślisz o nowym pomyśle Scoopa, który ma na celu możliwość usunięcia warnów. Czy to Twoim zdaniem dobry pomysł? W końcu ktoś, komu zależy, ma szanse, że tak ujmę "odkupić winy".

Pampalini: Scoop dał dobrą propozycje, zawsze uważano go za złego człowieka który by tylko warnował/banował użytkowników, lecz wyciągnął teraz do nich pomocną rękę, pomysł jest bardzo dobry, teraz przynajmniej każdy użytkownik może odpracować swojego warna.

Daaron: Miejmy tylko nadzieję, że lenistwo nie pozbawi ludzi chęci do korzystania z tej pomocy ; ).

Pampalini: O tym dowiemy się w najbliższym czasie, lecz sądzę że jest bardzo dużo użytkowników i skorzystają z takiej o to okazji

Daaron: Zbliżamy się powoli do końca wywiadu. Jak myślisz, czy ostatnio pojawiające się tematy typu "Czy złapała Cie kiedyś policja?" czy też "Ile razy w życiu miałeś anginę?" mają sens? Czy raczej jesteś obojętnie nastawiony do tego typu pytań?

Pampalini: Takie tematy powstają tylko po to by użytkownicy mogli nabić posta są one niepotrzebne, jednak usuwać ich nie mogę bo nie łamią one regulaminu.

Daaron: Czy Twoim zdaniem gdyby pojawił się punkt w regulaminie, który w jakiś sposób ogracznia możliwość pisania tego typu, posłuże się tu terminem "bzdur" byłoby lepiej?

Pampalini: Nie wiem dokładnie czy byłoby lepiej, ale jeżeli chodzi o moją osobę to tak, lecz ja to nie całe forum.

Daaron: No cóż, tu przyznam rację to użytkownicy tworzą forum i od nich to zależy ; ).

Pampalini: Użytkownicy nie ustalają sobie regulaminu, tylko admini tego forum ;P

Daaron: Tak, jednakże to dla użytkowników i to dzieki nim serwer istnieje ^^.

Daaron: Zostawmy jednak ten temat :P.

Pampalini: Ok .

Daaron: Jestem przekonany, że użytkownicy chcieliby się dowiedzieć co myślisz o niektórych osobach na forum. Będe po prostu pisał nicki jak w wielu wywiadach, cóż mało oryginalne, za to Twoje zdanie wielu chciałoby poznać.

Pampalini: Dobrze.

Daaron: Co myślisz o Crayonie? Jest to rozpoznawalna na forum osoba, jest bardzo długo na forum zdążył nawet nacieszyć się rolą Tutora.

Pampalini: Crayon to jedna z nielicznych normalnych osób na tym forum, jest sobą a to jest najważniejsze. Moim zdaniem powinien dostać coś więcej niż tylko admina na serverze CS.

Daaron: Mc Maciek - co o nim sądzisz?

Pampalini: Najciekawsza osoba na tym forum mimo że ma mało czasu potrafi wejść na forum i zrobić porządek z użytkownikami

Daaron: Zoltan.

Pampalini: Prawie go nie znam więc nie mogę o nim dużo powiedzieć , jednak po krótkiej rozmowie z nim wydaje się dość ciekawą osobą.

Daaron: W takim razie może poznam Twoje zdanie na temat Santano ^^?

Pampalini: Santano, odwala kawał dobrej roboty jak i na serverze i forum, to jest człowiek o niezniszczalnej psychice, z dnia na dzień zaskakuje mnie coraz bardziej. Gdyby każdy użytkownik był taki jak Santano to na forum nie potrzebny byłby moderator!

Daaron: Wielkie słowa, no i prawdziwe oczywiście ; ).

Daaron: No to może powiedz coś o Bondim.

Pampalini: Bondi hmm,inteligentna osoba z poczuciem humoru zasłużenie dostał pozycję moderatora.

Daaron: To może dowiem się od Ciebie czegoś o Barcie ;p?

Pampalini: O barcie nie będę nic pisał, bo po prostu go nie znam .. a nie będę oceniał kogoś kogo nie znam.

Daaron: Ok, na koniec Dexoti.

Pampalini: Maszyna do banowania .

Daaron: Chciałbym Ci podziękować za czas poświęcony temu wywiadowi, nie była to chwila bo aż 2,5 godziny.

Daaron: Warto pamiętać, że wcale nie musiałeś się zgadzać i marnować czas .

Pampalini: Ja też dziękuję za to że mogłem udzielić Tobie kilku odpowiedzi

Daaron: Normalką stało się pozdrawianie w wywiadach, nie będe tego psuł więc masz wolną ręke .

Pampalini: Tak, Pozdrawiam oczywiście Ciebie, Mojego Mistrza Gladeczka, Mikiela, Maatiniego, Mystic, Devixxa, Quieta, Mejgera, Kamora, Crayona, Wolly'ego, Aziela, Amusia, Mortalixa, Kowala, Danielka aka Ok, ej! Gonzalo oraz całą ekipę APO .

Wywiad został zrobiony w miare odbiegając od typowego Forumowego żargonu typu:
Pytanie
Odpowiedź

Starałem się nawiązywać głębsze dyskusje z Pampalinim, niestety nie jest to tak łatwe jak rozmowa przez telefon lub spotkanie osobiście. Przez internet nigdy nie przeprowadzi się idealnego wywiadu, mam nadzieję, że ten zaspokoi ciekawość użytkowników.
Pozdrawiam
Daaron.

@Edit
Jakby to ująć ...
Przyznam, że zapomniałem poprawić błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne, przypomniał mi Ktoś II. I natrafiłem na ogromny błąd, mianowicie brakowało pytania a odpowiedź była xD (to jest aluzja).

Ostatnio edytowane przez Daaron : 28-02-2010 o 14:08
Daaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2010, 22:02   #3
Kamor Wielki
Banned

Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamor Wielki
Domyślnie

Moda na wywiady xD
Ale ostatnie są bardzo ładne i długie,miło czytające się.
Nie inaczej jest z tym.

10/10 !
Kamor Wielki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2010, 22:08   #4
Stoner
Banned

Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!
Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Stoner Send a message via Skype™ to Stoner
Domyślnie

O cholerka, długi ten wywiad !
Też lubię transformers
Podobał mi się ten luz w jakim prowadziłeś rozmowę
Stoner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2010, 22:10   #5
Joogi
One of Top Users 2010

Joogi's Avatar

Miasto: Celle
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Joogi
Domyślnie

He, długi wywiad, można się trochę dowiedzieć o użytkowniku/ poznać jego opinie na dane tematy
10/10 !
Joogi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2010, 22:19   #6
Wolly
Banned

Miasto: Kraków
Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!
Domyślnie

Wykonałeś naprawdę dobrą robotę! Udało Ci się przeprowadzić wywiad w stylu 'lekkim' - w tłumaczeniu na język niektórych 'nie spinający się'.

Nie zagłębiałeś się stricte na rzeczach forum, a to ważne.

Ogólnie podoba mi się! Pampalini, dziękuje za pozdrowienia.
Wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2010, 23:10   #7
TuK!
Wszechobecny!

TuK!'s Avatar

TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

@up
Nie nabijaj postów.
@top
Fajny, długi wywiadzik, fajnie się czyta.
TuK! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2010, 01:07   #8
Ktoś II
Master Atom!

Ktoś II's Avatar

Ktoś II ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ktoś II Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ktoś II Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ktoś II Send a message via Skype™ to Ktoś II
Domyślnie

Miałem iść spać...
Przeczytałem aż 2 razy :P Na początku znalazłem dwa błędy, ale to takie malutkie.

Ogólnie mówiąc wywiad trzyma wysoki poziom :P
Więcej wywiadów Radek! Więcej!
Stary 25-02-2010, 11:34   #9
Amu$
Gaduła

Amu$'s Avatar

Miasto: Tomaszów Lubelski
Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!
Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!Amu$ ma wspaniałą przeszłość!!!
Send a message via Skype™ to Amu$
Domyślnie

Wywiadzik jest w ch** wypas bo robiony z Piotrkiem. : ))))))

Tobie Daaron daję 10 bo wywiad jest czytelny i przejrzysty. : )

;* <- to za pozdro. : D
[31-03, 16:09] Wassup To Lamborghini
[31-03, 16:09] Mo®talix bo cię znajdę i ferrari będzie miało dziury w oponach
Amu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2010, 12:48   #10
' Crak'u . <3 ,
Nowicjusz

' Crak'u . <3 ,'s Avatar

' Crak'u . <3 , nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Wywiadzik fajny 8/10

KONIEC Z APO!
' Crak'u . <3 , jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2010, 13:11   #11
Mortalix
Uzależniony

Mortalix's Avatar

Miasto: Poznań
Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!
Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wolly Zobacz post
Nie zagłębiałeś się stricte na rzeczach forum, a to ważne.
Pomyśl co piszesz czasami, a poza tym idź już sobie dwulicowy chamie. : (

#Topic
Długi, lecz ciekawy wywiad.
Pytania trafnie sformułowane i konkretne odpowiedzi.
Oceniam na 5+. XD

#Edit
Dziękuję za pozdrowienia! :}

Ostatnio edytowane przez Mortalix : 25-02-2010 o 13:19
Mortalix jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2010, 16:34   #12
Senshi
Banned

Miasto: Oborniki/Poznań
Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Senshi Send a message via Skype™ to Senshi
Domyślnie

Dobry wywiad...Bardzo dluuugi
Senshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2010, 16:48   #13
Devixx
VIP

Devixx's Avatar

Miasto: Chełm
Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !
Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Devixx Wyślij wiadomość przez MSN do Devixx Send a message via Skype™ to Devixx
Domyślnie

Hie hie dostałem pozdrowionka :-) Pompa <33333 wywiad jest kuuul
Stary 25-02-2010, 17:31   #14
Karpek
Banned

Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Fajny wywiad, przyjemnie się czyta no i jest bardzo długi : D
Dużo się można dowiedzieć o Pampalinim ; p

Gratulację :P
Karpek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2010, 20:29   #15
Pampalini
Banned

Miasto: Katowice-Nikiszowiec
Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

Cytat:
Napisał .Panicz. Zobacz post
Skończył grę? Ho Ho... 2 miesiące temu screena z tobą robiłem -.-
Wywiad 0/100
To chyba z xxx ownerem pamaliniego
Pampalini jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2010, 21:40   #16
Sub Zero 2
Wszechobecny!

Sub Zero 2's Avatar

Miasto: Wstęp wzbroniony...
Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!
Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!Sub Zero 2 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długi wywiad,takie lubie więc daje 10/10.
Sub Zero 2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2010, 11:38   #17
.Storm.
Banned

.Storm. pomógł już kilku osobom..Storm. pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Bardzo fajny , ale zadlugi wywiad.
10/10 + repucik. Pozdrawiam
.Storm. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2010, 12:01   #18
Azbestowy - KRUL FETYSZUW
Banned

Miasto: \,,/
Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azbestowy - KRUL FETYSZUW
Domyślnie

Cytat:
Napisał Daaron Zobacz post
[B][COLOR="blue"]"Ile razy w życiu miałeś anginę?"
Buehehe, kolejny wywiad w którym pojawiam się ja/ moja radosna twórczość.
#topic
Bardzo fajnie, ale wydaje mi sie ze autor za bardzo chciał wyrażać swoją opinię na różne tematy.
Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2010, 12:02   #19
Duffi
Łowca postów

Miasto: Gdynia
Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!Duffi jest niesamowitą osobą!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Duffi Send a message via Skype™ to Duffi
Domyślnie

Wywiad? Bosski , tym wywiadem przebiłeś nawet wywiady Wollyego przynajmniej moim zdaniem wykonales 200% normy 11/10 i repucik
Duffi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2010, 12:40   #20
Miarek
Łowca postów

Miarek's Avatar

Miasto: Z nienacka ; o
Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!
Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!Miarek to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Miarek
Domyślnie

Fajny wywiad to twoj pierwszy ?
Miarek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania