ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-05-2010, 12:26   #1
Marcelllo
Mistrz konkursów

Marcelllo's Avatar

Miasto: Lublin ;P
Mentioned: 0 Post(s)
Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !
Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Marcelllo
Domyślnie Black dervil/Misiek Rambo by marcelllo xD

marcelllo: Zacznijmy od podstawowego pytania: Jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś, do jakiej szkoły chodzisz, numer buta, rozmiar kołnierzyka no i oczywiście nicki w grze.

Black dervil: Mam na imię Mateusz,mam lat 17 jestem z Krakowa chodzę do zawodówki elektro-mechanik pojazdów samochodowych, nr buta 42 Black dervil, Misiek Rambo, Misiek Rambo Rook

Jeszcze rozmiar kołnierzyka xD

Nie znam xD

Niech Ci będzie. Podaj swój stan cywilny.

hehe

Znaczy się wolny?

aa nie xD

Posiadasz żonę czy dziewczynę?

Dziewczynę.

Mógłbyś nam zdradzić jak ma na imię i czy ładna?

Klaudia. Tak bardzo ładna.

Galerianka ma się rozumieć? :P

nie

No dobra, nie wnikam. Jakie sporty uprawiasz oczywiście prócz expienia na czas?

Sztuki walki jiu-jitsu goshin ryu

Masz jakieś szczególne osiągnięcia? Prócz czarnego pas(k)a (od spodni)?

No chciałbym mieć czarny pas ale to trochę musi potrwać ;P za miesiąc mam egzamin

Egzamin ale na jaki pas?

Na żółty dorosły bo mam żółty młodzieżowy.

W takim razie jakie są twoje zainteresowania?

Hmm... lubię pływać no i uprawiać ten sport jiu jtsu

Masz może jakieś zwierzątka w domu (prócz rodzeństwa jeśli je masz)?

Nie, nie mam rodzeństwa. Mam psa.

Jak się zwie?

Ja tego nie wybierałem bo ja byłem wtedy na kolonii - Atos

Zostawmy zwierzaka w spokoju. Masz może jakieś upodobania dotyczące muzyki?

Nie mam.

A jakieś ulubione utwory? Podaj tytuły.

ok

Ok to tytuł?

Nieee

Firma - mam wyjebane
Dr joint
Hemp Gru
I inne, czasem disco polo

A jeśli disco polo to jakie?

A wszystkie utwory xD prawie

Może przejdźmy do pytań o grze. Kiedy i jak zacząłeś przygodę z tibią?

Zacząłem grać za namową kolegi z klasy pod koniec 2007 roku. Tak jakoś wyszło, że dalej gram.

A kiedy i jak trafiłeś na APO?

Ten sam kolega mnie namówił bo tam grał.

Kiedy to się zdarzyło?

2007 mówił mi od listopada ale zacząłem w grudniu

Jakieś ciekawe wpadki na początku gry?

np?

Np. czy wyrzuciłeś coś wartościowego, lub mylnie myślałeś, że coś jest wartościowe chociaż nie było? Czy wiedziałeś jak używać niektórych obiektów?

Nie, nie wyrzuciłem żadnych rzeczy wartościowych no na pewno się zdarzyło że czegoś nie wiedziałem

No może źle sformułowałem pytanie Bo przy ostatnim update szukałeś Tiquandy xD Jak rozwijała się przygoda z APO? Jakie rzeczy osiągnąłeś przez cały czas gry?

No dobrze powoli aż do celu no prawie full eq bez tego amuletu;P Moja pierwsza postać to druid skończyłem grę nim na 614 później miałem chwilę odpoczynku i zrobiłem ek pograłem do 671 i zrobiłem chara na rooku wbiłem 211 i skończyłem grę i ostatni char to był ed zrobiłem go w lipcu 2009 roku i dalej nim gram (1534 lvl) ;P

Jak oceniasz pracę GM na APO?

Bardzo dobrze że w ostatnim czasie coś zrobili bo nudno było ale z tymi hotami przegięli

A jak podobał Ci się update w ich wykonaniu? Oceń w skali 1-10 oraz uzasadnij.

Oceniam na 10 xD ponieważ jest dużo zadań i trzeba się po męczyć z nimi trochę ;P

A co byś zmienił gdybyś miał taką władzę?

Co bym zmienił hmm... nie zmienił bym nic dobrze jest

A grałeś może na "nowszych" serwerach APO?

Tak na 8.42, chwilę na ROX.

Jak oceniasz tamte serwery?

Nie podobają mi się, są nudne.

Co myślisz o serwerze CS?

Grałem chwilę i się dobrze gra

Może kilka krótkich pytań Odpowiadaj pierwsze skojarzenia.

Ok

Mortiis

młotem

Tygrys

tygrysem

Santano

sankami

Szymek knight

25/8

Azbest

arbuzem

Bondi

blondynka :P

Curly?

hmm cyrkiem ha

Kredka

cyrkiel

Cola czy fanta?

Cola

Bambucha!

z bombą

marcelllo?

Merci

Nadszedł koniec wywiadu. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?

Nom. Arounder Noe Vimpexx Kicu Biały Daro Marville Plutek Bloodrook Zuczek Przemas i wszyscy inni którzy czują się pozdrowieni

AAaaa i Infinity

Ok, dzięki za wywiad. Narq.

Narka.
Marcelllo jest offline  
Stary 09-05-2010, 13:42   #2
Azbestowy
Banned

Miasto: Z TOND
Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!Azbestowy jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azbestowy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ten user co z nim był ten wywiad hehe Zobacz post
Firma - mam wyjebane[/COLOR]
TESH JESH PONCZKI?

#topic
Źle, bo tylko jeden post = krótko. Kolory ok, treść ok, tylko z tym JJPJPPJJPPJ...
Azbestowy jest offline  
Stary 09-05-2010, 14:24   #3
Senshi
Banned

Miasto: Oborniki/Poznań
Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Senshi Send a message via Skype™ to Senshi
Domyślnie

Dzieki za pozdro
@topic
troche bezsensowne pytania, krotki wywiad...

Cytat:
Napisał Baby Face Zobacz post
Poradnik nawet, nawet
Troszke krotki ale oceniam go 9/10
Aha

Ostatnio edytowane przez Senshi : 09-05-2010 o 23:00
Senshi jest offline  
Stary 09-05-2010, 14:58   #4
Baby Face
Łowca postów

Baby Face's Avatar

Miasto: K-ca
Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!
Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!Baby Face to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Baby Face
Domyślnie

Wywiad nawet, nawet

Ostatnio edytowane przez Baby Face : 14-05-2010 o 20:44
Baby Face jest offline  
Stary 09-05-2010, 16:21   #5
Marcelllo
Mistrz konkursów

Marcelllo's Avatar

Miasto: Lublin ;P
Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !
Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Marcelllo
Domyślnie

UOhaoOHSAHOSAHOHOSAHO

@up - nabijacz z Ciebie niezły

Czy to wygląda na poradnik? o.0
Marcelllo jest offline  
Stary 09-05-2010, 16:44   #6
Euzebio.
Banned

Miasto: Żoliborz
Euzebio. pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Euzebio. Send a message via Skype™ to Euzebio.
Domyślnie

Bez sensu pytania, bez sensu odpowiedzi...
1/10 za checi...
Euzebio. jest offline  
Stary 09-05-2010, 18:26   #7
.vimpex.
Banned

Miasto: Skała
.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!
.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .vimpex.
Domyślnie

Black dervil: Mam na imię Mateusz,mam lat 17 ...

Miejscowość: kraków

Aha.
Wywiad fajny, ale z cipką.
10/10
@down
Ale to cipka jest ^^
Nie ma czasu się spotkać w Krk. -.- xd

Ostatnio edytowane przez .vimpex. : 09-05-2010 o 18:54
.vimpex. jest offline  
Stary 09-05-2010, 18:38   #8
Lagga
Banned

Miasto: Łódź
Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!
Domyślnie

Cytat:
Poradnik nawet, nawet
n/c

@top
wywiad fajny 10/10

P.S. vimpexx mowisz ze zla osoba a cie pozdrowila. nie ladnie:/ bedzie bicie
Lagga jest offline  
Stary 09-05-2010, 21:05   #9
Juxxifi
Banned

Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !
Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !Juxxifi to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcelllo Zobacz post
Niech Ci będzie. Podaj swój stan cywilny.

hehe
Aha.

Cytat:
A jakieś ulubione utwory? Podaj tytuły.

ok
Aha.

Cytat:
Mortiis

młotem

Tygrys

tygrysem

Santano

sankami

Szymek knight

25/8

Azbest

arbuzem

Bondi

blondynka :P

Curly?

hmm cyrkiem ha

Kredka

cyrkiel

Cola czy fanta?

Cola

Bambucha!

z bombą

marcelllo?

Merci
To już mnie całkiem rozjebało.

Już chyba naprawdę nie miałeś z kim wywiadu zrobić. 0/10 s:
Juxxifi jest offline  
Stary 09-05-2010, 21:12   #10
Axelo .
Banned

Miasto: Rzeszów
Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !
Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Axelo . Send a message via Skype™ to Axelo .
Domyślnie

Nie znam typa ale liczą się chęci.
Daje 5/10 za wywiad, bo coś słabo.
Axelo . jest offline  
Stary 10-05-2010, 08:15   #11
TuK!
Wszechobecny!

TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Fajny wywiadzik, pytania śmieszne ;p 10/10.
TuK! jest offline  
Stary 10-05-2010, 08:17   #12
Babka Wojenka
Gaduła

Babka Wojenka's Avatar

Miasto: Częstochowa
Babka Wojenka pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Spoko wywiad, pytania 4fun ;p 10/10
Babka Wojenka jest offline  
Stary 10-05-2010, 13:15   #13
_Kisi3lek_
Zaawansowany

_Kisi3lek_'s Avatar

_Kisi3lek_ jest dobrą osobą!_Kisi3lek_ jest dobrą osobą!_Kisi3lek_ jest dobrą osobą!
Domyślnie

Cytat:
Poradnik nawet, nawet

Chyba, ci się Tematy pomyliły ' Poradnik? :\ '

@

Ładny wywiad 8/10.
Stary 10-05-2010, 18:20   #14
Karpek
Banned

Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Coś chujowy ten wywiad. :S
Te ostatne pytania i odpowiedzi to już w ogóle żalowe. xd
3/10.
Karpek jest offline  
Stary 10-05-2010, 20:20   #15
Stoner
Banned

Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!
Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!Stoner jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Stoner Send a message via Skype™ to Stoner
Domyślnie

Cytat:
[B][COLOR="Blue"]
Np. czy wyrzuciłeś coś wartościowego, lub mylnie myślałeś, że coś jest wartościowe chociaż nie było? Czy wiedziałeś jak używać niektórych obiektów?

Nie, nie wyrzuciłem żadnych rzeczy wartościowych no na pewno się zdarzyło że czegoś nie wiedziałem
Co ziom, przypomniało Ci sie jak uha na rooku wyjebalem? xd

No to Marecki przeszedłeś samego siebie w freestajlu głupoty.
Wywiad brechtny
Ale dzięki Misiu za pozdrowienia.

Btw.
Stoner jest offline  
Stary 11-05-2010, 15:49   #16
Pluto
Średnio zaawansowany

Pluto's Avatar

Miasto: WaWaŁ
Pluto jest zaufaną osobą!Pluto jest zaufaną osobą!Pluto jest zaufaną osobą!Pluto jest zaufaną osobą!Pluto jest zaufaną osobą!
Domyślnie

Slaby wywiad chodz z zajebista osoba z moim ziomkiem Misnelkiem oczywiscie pozdro dla niego ;D
Stary 17-05-2010, 16:02   #17
KaZeK
Banned

Miasto: Brzeszcze
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Tak, a dla KaZkA ni ma pozdrufkuf?! FOCH!

#top
Wywiad ładny, kolory nie są oczojebne, nawiązanie do tematu więc 10/10
KaZeK jest offline  
Stary 07-10-2010, 21:02   #18
DaVx
Banned

Miasto: Łódź
DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!DaVx jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

wywiad fajny 10/10 ; ]
DaVx jest offline  
Stary 08-10-2010, 13:54   #19
.Vimpexx.
Guest

Mentioned: Post(s)
Domyślnie

Cytat:
Napisał DaVx Zobacz post
wywiad fajny 10/10 ; ]
Fajne tak nabijać posty?
W starych tematach =|

@Topic

Wywiad fajny, bo z yyy... Miśkiem, kolory dobrze dobrane.
10/10.

Stary 08-10-2010, 19:14   #20
.Xienus.
Banned

Miasto: Sieniawa/Jarosław
.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!.Xienus. jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .Xienus. Send a message via Skype™ to .Xienus.
Domyślnie

Bardzo fajny wywiad ;p
Mateuszu do usłyszenia na skype ;p

PS: jak tam twoje internetowe miłości??
.Xienus. jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania