ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-08-2010, 13:48   #21
Sensimila <3
Banned

Miasto: Kosmos
Mentioned: 0 Post(s)
Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !
Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sensimila <3
Domyślnie

Wywiad przejrzysty, dobrze zadawane pytania, miło sie czyta. Poznaliśmy nowego tutora na APO ;p
Sensimila <3 jest offline  
Stary 12-08-2010, 13:49   #22
KaZeK
Banned

Miasto: Brzeszcze
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Cytat:
Lorens: Kto jest najlepszym moderatorem/cleanerem?

Fast:: KaZeK dobrze się spisuje lubię go.
Znamy się ?: /

#top
Wywiad wykonany świetnie, chyba najlepiej jak potrafisz ;D

Doczepić się nie doczepie ale ocenie 9/10
KaZeK jest offline  
Stary 12-08-2010, 14:25   #23
Saylor
Banned

Miasto: Krapkowice
Saylor ma wspaniałą przeszłość!!
Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Saylor Send a message via Skype™ to Saylor
Domyślnie

Wywiad jest bardzo dobry. Dużo pytań. Dowiedziałem się, iż jest jeszcze jeden Tutor

Wielki plus
@Kazek, Ty go nie znasz, ale On Cie zna,a lubić można kogoś kto o tym nawet nie wie. Pomyśl:P

Ostatnio edytowane przez Saylor : 12-08-2010 o 14:28
Saylor jest offline  
Stary 12-08-2010, 14:31   #24
Karpek
Banned

Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad z fajną osobą.
10/10.
Teraz zrób wywiady z innymi tutorami.
Karpek jest offline  
Stary 12-08-2010, 14:50   #25
Fast
Gaduła

Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sub Zero 2 Zobacz post
Przez Demolke Knighta znienawidzonym.
Ktoś kto wykonuje swoje obowiązki jak należy, wcale nie musi być lubianym.

Cytat:
Napisał Azbestowy v.62.0 Zobacz post
Kolejny napinacz, który uważa się za nie wiadomo kogo, bo dostał pozycję.
Czy każdego nowego trzeba zmieszać z błotem?

Cytat:
Skoro się bał podać rl nicku, to po co ten wywiad?
Nikt nie pytał mnie o nick, poza tym możesz zabrać pod uwagę inne aspekty tej kwestii, może nie mogę go podać?

Cytat:
Napisał ^Crayon Zobacz post

Nic, trochę śmieszne rozumowanie Fasta, który uważa, że osoba, która wykrada prywatne dane, tudzież hasła do nie swoich loginów, nic nie zrobiła i kara się nie należy mimo, że można byłoby to wcisnąć pod hacking.
Świetnie to sformułowałeś, jednak każdy z graczy tudzież członków ekipy musi dbać o swój numer konta i hasło. Jeżeli ktoś jest na tyle inteligentny, aby wchodzić w linki wysyłane przez graczy - przykro mi...
Wolly mógł wykorzystać pozycję James'a w grze, jednak tego nie zrobił - za to ma wielkiego plusa.

Cytat:
Napisał Devil murder v3 Zobacz post
Jak dla mnie Fast to dziecko a'la nasza-klasa kid.
Masz coś jeszcze ciekawego do napisania?
Cytat:
Napisał Devil murder v3 Zobacz post
Sam dostałem już niesłuszne 3 namelocki, więc pozdro
Zawsze niesłusznie...zawsze z winy osoby banującej/dającej namelock'a.

Taka praca... Przyzwyczailiśmy się.
Fast jest offline  
Stary 12-08-2010, 15:02   #26
Azbestowy v.62.0
Bywalec

Azbestowy v.62.0's Avatar

Miasto: meta/Białystok/Lublin
Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!
Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!Azbestowy v.62.0 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fast Zobacz post

Czy każdego nowego trzeba zmieszać z błotem?

Każdego to nie. Tylko tych, którzy banują bez względu na okoliczności. Naucz się trochę interpetacji danej sytuacji, bo jak tak dalej będziesz jechał, to zamiast robić dobrze, będziesz robił zupełnie odwrotnie. Co do ujawniania nicku, to żadnemu tutorowi nie chciało się powiedzieć, że nie może tego wyjawić. Zamiast tego milczeli.

#edit do drugiego posta szybkiego

To było napisane w kontekście wyboru kilku tutorów z 20 osób, które miały być anonimowe, żeby głosowanie było sprawiedliwe. Nie ma tam mowy o tym co będzie "dalej"

Ostatnio edytowane przez Azbestowy v.62.0 : 12-08-2010 o 15:12
Azbestowy v.62.0 jest offline  
Stary 12-08-2010, 15:09   #27
Fast
Gaduła

Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!Fast po prostu wymiata!
Domyślnie

Cytat:
Co do ujawniania nicku, to żadnemu tutorowi nie chciało się powiedzieć, że nie może tego wyjawić. Zamiast tego milczeli.
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=68819

Pozwól, że zacytuję:
Cytat:
Tożsamość Tutorów wstępnych będę znał tylko ja, Mortiis i Tygrys; tak więc nie ma możliwości przecieku. Jeśli udostępnicie ją komukolwiek spoza tej trójki - zostaniecie wyrzuceni.
Fast jest offline  
Stary 12-08-2010, 16:49   #28
Joogi
One of Top Users 2010

Joogi's Avatar

Miasto: Celle
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Joogi
Domyślnie

Spoczko wywiad, troche mogles wiecej o rl zapytac. Dobrze sie czytalo, rob wiecej wywiadow ; d
Joogi jest offline  
Stary 12-08-2010, 16:51   #29
Lagga
Banned

Miasto: Łódź
Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!Lagga jest znany i lubiany!
Domyślnie

Cytat:
Napisał GooHooNe Zobacz post
chyba wywiad super , czytelny lecz z debilem , przez ktorych ten serw sie rozpadnie
dostales bana i placzesz?

@top
wczoraj dostalem bana na 1 miech za slowo "*****"
Nie oceniam tutora tylko wywiad.
ladny i przejrzysty , a to najwazniejsze. 10/10
Lagga jest offline  
Stary 12-08-2010, 20:59   #30
Patryk1551
Wszechobecny!

Patryk1551's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Patryk1551 ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Patryk1551 Send a message via Skype™ to Patryk1551
Domyślnie

Wywiad ciekawy sporo sie dowidzialem, ale szkoda ze nie mozecie lub nie chcecie podawac swoich nickow postaci :O
Stary 12-08-2010, 21:23   #31
Simson
Banned

Simson nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Domyślnie

Wporzo wywiad, Fast dobrze sie spisywałes do mometu w którym dałes mi bana jak byłem w sklepie : O
Simson jest offline  
Stary 12-08-2010, 21:33   #32
Romus
VIP

Romus's Avatar

Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !
Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !Romus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

:O Z tego wywiadu dowiedzialem sie kim jest Fast. Znam go bardzo dobrze Oczywiscie wam tego nie ujawnie ;s
Romus jest offline  
Stary 12-08-2010, 22:20   #33
Calii
Średnio zaawansowany

Calii's Avatar

Miasto: St-w.
Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Calii pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Calii
Domyślnie

ja dowiedziałam sie tylko tyle ze fast jest dzieckiem nie dorosłym do funkcji tutora banuje za slowo "*****,Pedał" jak dla mnie to on moze stracic tuta i dostac bana precz z neokidami!!!!!
Calii jest offline  
Stary 12-08-2010, 22:33   #34
diamondback#
Bywalec

diamondback#'s Avatar

Miasto: Wrocław
diamondback# ma wspaniałą przeszłość!
diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!diamondback# ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Dobry wywiad podoba mi się ,widać ,że fast lubi grać dużymi lvlami ,bo z małymi chyba sobie nie radzi ? na 8.40+ jest trudno ? Nie wydaję mi się i exp tam jest dobry albo nawet za duży .

Aha i jeszcze jedno denerwują Ciebie jak i wiele innych osób allegro kidy ,ale gdyby nie oni tego serwera już by dawno nie było ,bo gracze którzy odeszli by tu już nie grali co za tym idzie ich konta byłyby nie używane-> kasowane -> grałaby tu garstka ludzi .

Wywiad bardzo dobry , propsy siema!

Riposte KaZka pozostawię bez komentarza - beka z Ciebie Fast xd
Stary 12-08-2010, 22:33   #35
`diGiel <3
Banned

Miasto: LbN
`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!`diGiel <3 jest znany i lubiany!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Calii Zobacz post
ja dowiedziałam sie tylko tyle ze fast jest dzieckiem nie dorosłym do funkcji tutora banuje za slowo "*****,Pedał" jak dla mnie to on moze stracic tuta i dostac bana precz z neokidami!!!!!
neokidami ?Spójrz w lusto koleś ,rozszerz oczy bo za duzo Tibi ;/
@Topic
Tutor jak tutor ,przeczytałem i nic fajnego i ciekawego w odpowiedziach
nie widze. Jednym słowem moglo być ciekawiej.
`diGiel <3 jest offline  
Stary 12-08-2010, 22:53   #36
Huskar
VIP

Miasto: 52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Huskar
Domyślnie

Wywiad niczego sobie. Dobrze dobrane kolorki , interesujące pytania , podsumowując wywiad DOSKONAŁY ! Życzę powodzenia w robieniu kolejnych przesłuchań. I zapomniałbym 10/10.
Stary 12-08-2010, 23:20   #37
Fast
Gaduła

Domyślnie

Cytat:
Napisał diamondback# Zobacz post
Aha i jeszcze jedno denerwują Ciebie jak i wiele innych osób allegro kidy
Z jednej strony mnie to denerwuje, że ktoś nie potrafi zapracować na swoje...ale z drugiej na kcc zarobiłem kupę kasy.

@diamondback
Jeszcze chciałbym dodać, iż wcale nie od poziomu gracza zależy jak go potraktuję, jak będę z nim rozmawiał. Trafili mi się dzisiaj nowi gracze, którzy zachowywali się o wiele lepiej niż starzy wyjadacze, mimo ich małych poziomów (jeszcze rook) rozmawiałem z nimi dość długo.

@topic
Co do pytań o nick mój w grze - nie gram obecnie, może kiedyś wrócę... Teraz mam TYLKO Fast'a.
Fast jest offline  
Stary 13-08-2010, 02:10   #38
Coterson
Średnio zaawansowany

Coterson's Avatar

Miasto: Lubin
Coterson ma wspaniałą przeszłość!!Coterson ma wspaniałą przeszłość!!
Coterson ma wspaniałą przeszłość!!Coterson ma wspaniałą przeszłość!!Coterson ma wspaniałą przeszłość!!Coterson ma wspaniałą przeszłość!!Coterson ma wspaniałą przeszłość!!Coterson ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

troche bardziej idio*** niz toutor, ale wywiad 9/10, autorowi zycze samych sukcesow, toutorowi niech skonczy jak James, zobaczymy czy bedzie tak gadal 'MOGL PILNOWAC PASOW' jak mial wszystko zapiete na ostatni guzik
@Fast
do Ciebie mam jedynie uwage-postaw sie czasem na czyims miejscu jak banujesz, tudziez na miejscu osoby banowanej, a nie dzialasz jak maszyna i banujesz wszystko co leci, bo Twoja rola nie jest tylko utrzymywanie porzadku na serwerze, ale rowniez dbanie o to aby gracze mieli dobre zdanie o zalodze-Ty je tylko psujesz, bez pozdrowien
@edit
i jak bedziesz gral, chetnie poznam Twoj nick, mam nadzieje, ze sie nim podzielisz
Stary 13-08-2010, 07:29   #39
...:KoMBoj:...
Gaduła

...:KoMBoj:...'s Avatar

...:KoMBoj:... ma wspaniałą przeszłość!
...:KoMBoj:... ma wspaniałą przeszłość!...:KoMBoj:... ma wspaniałą przeszłość!...:KoMBoj:... ma wspaniałą przeszłość!...:KoMBoj:... ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Gzzz. duzo pytan i wgl, moim zdaniem dobry wywiad 10/10

...:KoMBoj:... jest offline  
Stary 13-08-2010, 09:28   #40
DeverMix
Banned

Miasto: xd
DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!DeverMix to zwykły dzieciak! Nie warto mu wierzyć!
Domyślnie

Bardzo fajny wywiad, dobre pytania.
Myślę że Fast to dość fajna osoba, osobiście pomógł mi w jednej sprawie.
10\10.
DeverMix jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania