ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz wywiad?
1 15 20.83%
2 2 2.78%
3 7 9.72%
4 9 12.50%
5 11 15.28%
6 28 38.89%
Głosujących: 72. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-04-2011, 01:22   #1
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Mentioned: 0 Post(s)
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie Zabcia by Splaxor

Chciałbym Wam wszystkim przedstawić wywiad z jedną z nielicznych dziewczyn na Naszym serwerze. Jest na pewno znanym graczem. Przez niektórych lubianym, a przez niektórych nienawidzonym. Jedno jest pewne! Na pewno każdy chce się dowiedzieć więcej o Zabci. Serdecznie zapraszam do lektury.

Dementos: Przedstaw się wszystkim czytelnikom i napisz jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Zabcia: Więc tak, mam na imię Kamila lat 20 a jestem ze Szczecina.

Dementos: Czym się zajmujesz w życiu?

Zabcia: Czym się zajmuje hmmm.....ciężko to stwierdzić no ale zajmuje się domem to chyba najważniejsze nie muszę chyba mowić co robię ponieważ chyba każdy zna obowiązki domowe.

Dementos: Uczysz się jeszcze czy może skończyłaś edukację?

Zabcia: Skończyłam liceum i aktualnie szukam pracy.

Dementos: W jakimś konkretnym zawodzie szukasz pracy?

Zabcia: Takiej, w której się dużo nie namęcze nie no ale tak na poważnie to najlepiej w sklepie.

Dementos: Jakiej muzyki słuchasz?

Zabcia: Różnej, co mi wpadnie w ucho i się spodoba to tego słucham nie mam tak jak nie którzy że tylko hip-hop albo coś tam innego...po prostu co mi się spodoba to słucham....najlepszym stwierdzeniem będzie że wszystkiego po trochu

Dementos: Interesujesz się filmem? Jaki jest Twój ulubiony gatunek filmowy? Ulubiony film?

Zabcia: Czy się interesuje oglądam to co lubię. Gatunek filmowy to jak każda dziewczyna romantyczne ulubiony film często mi się to zmienia kiedyś to było Romeo i Julia a teraz Zmierzch ( i wszystkie jego części)

Dementos: Czy masz jeszcze jakieś zainteresowania prócz muzyki, filmu i porządków domowych?

Zabcia: hmmm porządki domowe to nie zainteresowanie tylko obowiązek jak się samemu mieszka to nie ma kto ugotować i posprzątać ale można powiedzieć że interesuję się zwierzętami

Dementos: Czy masz jakieś zwierzątko w domu?

Zabcia: Tak mam świnke morską

Dementos: Czy w Twoim życiu jest może jakaś druga połówka?

Zabcia: Tak jestem z chłopakiem ponad 3 lata i razem mieszkamy

Dementos: No to serdeczne gratulacje.

Zabcia: A no dziekuje

Dementos: Jakbyś miała siebie opisać w trzech słowach to jakich słów użyłabyś?

Zabcia: Ciężko w trzech słowach siebie opisać.

Dementos: Postaraj się

Dementos: Na pewno masz jakieś zalety.

Zabcia: Niebieskooka, malutka dziewczynka

Dementos: ok

Dementos: Może teraz przejdziemy do pytań związanych z grą. Jak trafiłaś na APO?

Zabcia: Kiedyś byłam wielką przeciwniczką tej gry ale pewnego razu chłopaka brat sobie grał i oddał mi postać pograłam miesiąc i się skończyła moja przygoda na tamtej postaci.... a teraz to tak z nudów chłopakowi powiedziałam żeby mi założył postać na stronie.

Zabcia: Ściągnął all i tak zaczęłam grać.

Dementos: Grałaś już na innym OTSie?

Zabcia: Tak, na mazurku ale tylko przez godzinę

Dementos: Opisz krótko swoją postać. Jaki ma lvl, skille i mlvl?

Zabcia: Jak na chwilę obecną mam 1386 lvl skile: club-114, sword-121, axe-88, distance-11, shield-128; a mlvl 14.

Dementos: Jest to Twoja pierwsza postać?

Zabcia: Tak pierwsza ale nie jedyna

Dementos: Jakie masz jeszcze?

Zabcia: Oprócz tej to jeszcze 2x ek, ms, ed i na rooku.

Dementos: Na RL Tibii mialaś jakieś ciekawe osiągnięcia?

Zabcia: Nie.

Dementos: Jakie są Twoje ulubione miejsca do zdobywania doświadczenia?

Zabcia: Queen na vol jest tu jeden resp który mi się podoba i dobrze mi się na nim expi

Dementos: Kto na serwerze jest Twoim najlepszym znajomym?

Zabcia: Raczej nie odpowiem na to pytanie ponieważ jest kilka takich osób a nie chciała bym kogoś urazić jak bym pominęła.

Dementos: Co sądzisz o ekipie serwera? Administracji i GMach?

Zabcia: Nic nie sądzę tylko nieraz trzeba kilka raportów napisać żeby łaskawie odpisali ale cóż... mają co robić.

Dementos: Przejdzmy teraz do forum. Jaki masz nick na forum?

Zabcia: Zabeczka.

Dementos: Jakie są Twoje ulubione działy, w których lubisz się wypowiadać?

Zabcia: Nie wypowiadam się jedynie ss'y wklejam.

Dementos: Który z Moderatorów, Cleanerów wykonuje według Ciebie najlepiej swoją pracę?

Zabcia: A wiesz nie interesuje mnie to zbytnio

Dementos: Czy chciałabyś kogoś pozdrowić?

Zabcia: No możliwe że znalazło by się kilka osób

Dementos: To masz okazję, aby ich teraz pozdrowić.

Zabcia: hmmm to pozdrawiam: Averion Druida, Don Ja, Niklasa, Maniaczek the best, Xelixa, Tiuso, Angel Blood, Arcona, Dark Monstera, Schadow Lechu i to na tyle

Dementos: Bardzo dziękuję za wywiad i życzę udanego poszukiwania pracy i 2.000 lvla na APO.

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 01-05-2011 o 00:07
Splaxor jest offline  
Stary 30-04-2011, 18:19   #2
Magik
★★★★★

Magik's Avatar

Miasto: Zło!
Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !
Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !Magik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Magik
Domyślnie

Lol, no fajnie. Tylko trochę mało pytań, mogłeś ją bardziej pomęczyć. xd
Mały błąd:
Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
Zabcia: Zabcia: Tak jestem z chłopakiem ponad 3 lata i razem mieszkamy
Magik jest offline  
Stary 30-04-2011, 18:33   #3
Deads
Banned

Miasto: Wadlewo
Deads to ANIOŁ!
Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!
Domyślnie

Bez spiny ale małe pytanka, a chłopak na ciebie zarabia czy na pacc? XD

#No fajny wywiad nic nowego się nie dowiedziałem ale lus.
10/10 mogłeś więcej pytań zadać
Deads jest offline  
Stary 30-04-2011, 18:47   #4
Mr Fsza
Master Atom!

Mr Fsza's Avatar

Miasto: Kraków->Olkusz ;* Rooksplayer.
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mr Fsza Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Mr Fsza Wyślij wiadomość przez MSN do Mr Fsza Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mr Fsza Send a message via Skype™ to Mr Fsza
Domyślnie

HEH dobry wywiad w sam raz. fajne kolorki dobrałeś . i fajnie się czyta .

FULL ;p. 6/6
200lvl=top-6#300lvl=top-6# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /

Mr Fsza jest offline  
Stary 30-04-2011, 20:10   #5
ZaBeCzKa
Średnio zaawansowany

ZaBeCzKa's Avatar

Miasto: Sz-n
ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!
ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!
Domyślnie hmm

nie jak narazie rodzice mnie utrzymuja
ZaBeCzKa jest offline  
Stary 30-04-2011, 20:10   #6
adrian0093
Bywalec

adrian0093's Avatar

Miasto: Kraków
adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !
adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !adrian0093 to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika adrian0093 Wyślij wiadomość przez MSN do adrian0093 Wyślij wiadomość przez Yahoo do adrian0093 Send a message via Skype™ to adrian0093
Domyślnie

Szata graficzna troszeczke nie wchodzi w grę Gdybyś zmienił nicki, jakieś podkreślenia, pogrubienia jedynie części pytań etc..
Osoba.. Nienormalna...

Cytat:
Zabcia: Tak mam świnke morską
WARDA DOMOWEGO, ELO

Cytat:
Zabcia: Niebieskooka, malutka dziewczynka
Nie oszukuj samej siebie.

Wywiad oceniam na 4/6 (:
Stary 01-05-2011, 00:28   #7
Citko7
Łowca postów

Citko7's Avatar

Miasto: Poznań/Chodzież
Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !
Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !Citko7 to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Citko7
Domyślnie

Kończąc liceum raczej kierowałbym się na studia lub do szkoły policealnej a nie szukał pracy w sklepie o.O N/c [ Jeśli wiesz co to znaczy ]

Splax trochę mało pytań, wgl sądzę że to Twoja znajoma, bo kogo by obchodził wywiad z Żabcią, lepiej zrób z Frankiem ( nie chce założyć konta na FB ) albo Ernestem. ( Ten to nie wiem czy chce XD ) - Moje czopy.

W ogóle to cześć ; D

@Adi

" WARDA DOMOWEGO "

Spadłem z krzesła w chuj, co rzadko mi się zdarza. XDDDDD
Stary 01-05-2011, 00:30   #8
Diabolix
Łowca postów

Diabolix's Avatar

Miasto: nie powiem ;f
Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!Diabolix ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Wywiad słaby. Pytań mało, bez żadnych wprowadzeń. Nie ma sensu robić czegoś takiego "na dowal". Oceniam na 2/10.

Zgroza- 20 lat, dziewczyna, pełno błędów, zero interpunkcji. Bez przesady, jeszcze ta ambicja, żeby zostać sprzedawcą w sklepie. Powodzenia.
Diabolix jest offline  
Stary 01-05-2011, 01:03   #9
ZaBeCzKa
Średnio zaawansowany

ZaBeCzKa's Avatar

Miasto: Sz-n
ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!
ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!ZaBeCzKa jest LEGENDĄ!
Domyślnie

a wiecie co wam powiem??!! tylko tyle... mam gdzieś co o mnie myślicie.... nie znacie mnie, wiec nie oceniajcie

Ostatnio edytowane przez ZaBeCzKa : 01-05-2011 o 01:07
ZaBeCzKa jest offline  
Stary 01-05-2011, 10:50   #10
Karpek
Banned

Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Już nie było z kim wywiadu przeprowadzić? XD

#t
Wywiad taki sobie. Osoba udzielająca wywiadu najpierw piszę, że mieszka sama, a potem, że z chłopakiem [?] Pytania takie zwykłe, ale dobre. Średnio mi się podobał. 3/6.
Karpek jest offline  
Stary 01-05-2011, 10:59   #11
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 1 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Osoba? n/c xdd Chyba na serio nie miałeś już z kim robić wywiadu. ;dd Z Twojej strony wywiad bardzo dobry, z jej strony średni.
Azielu$ jest offline  
Stary 01-05-2011, 11:36   #12
ThoX!c
Gaduła

ThoX!c's Avatar

Miasto: Opole
ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!ThoX!c pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika ThoX!c
Domyślnie

Wywiad bardzo czytelny, choć trochę za mało pytań. Co do osoby też nic nie mam ;p
Pozdrawiam i czekam na następne wywiady
Thox 1-...
ThoX!c jest offline  
Stary 01-05-2011, 14:27   #13
`Arcuś
VIP

`Arcuś's Avatar

Miasto: Tarnów
`Arcuś ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika `Arcuś
Domyślnie

Nie macie już z kim wywiadów robić, masakra. Ciekawy wywiad, lecz niestety nie mogę powiedzieć tego o osobie z którą go przeprowadzałeś. 7/10. :0

Nikt nie jest święty jak go święci widzieli,
Niejeden święty by mnie tutaj pierwszy odstrzelił
`Arcuś jest offline  
Stary 01-05-2011, 14:34   #14
G_R_U_L_I_X
Expert

G_R_U_L_I_X's Avatar

Miasto: Zielona Góra
G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!
G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!G_R_U_L_I_X jest LEGENDĄ!
Cytat:
Dementos: Uczysz się jeszcze czy może skończyłaś edukację?

Zabcia: Skończyłam liceum i aktualnie szukam pracy.

Dementos: W jakimś konkretnym zawodzie szukasz pracy?

Zabcia: Takiej, w której się dużo nie namęcze nie no ale tak na poważnie to najlepiej w sklepie.
Kolejny dowód na to, że liceum to gówno. Nie znajdziesz roboty po liceum. Darmozjada bym na chacie nie trzymał. Chcesz robotę to jak pianka na stacji benzynowej z laptopem na brzuchu. Do pełna żabcio.
G_R_U_L_I_X jest offline  
Stary 01-05-2011, 16:02   #15
Everlast
Zaawansowany

Everlast's Avatar

Miasto: It weighs 8.3 oz.
Everlast to ANIOŁ!
Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!Everlast to ANIOŁ!
Domyślnie

Wywiad ze strony przeprowadzającego b.dobry lecz ze strony Żabki albo jest malo interesująca albo slabo odpisywala na zadawane pytania.

5/6 XD
Stary 01-05-2011, 16:19   #16
Neko^
Łowca postów

Neko^'s Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!
Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Neko^ Send a message via Skype™ to Neko^
Domyślnie

Jeżeli chodzi o wywiad i jego detale to b.dobry.
Osoby z którą przeprowadziłes wywiad nie skomentuje
Neko^ jest offline  
Stary 01-05-2011, 17:09   #17
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Mylisz się, na serwerze gra dużo dziewczyn, tylko, że udają chłopaków (pozdro jeblicz).

Wywiad może być, kolory bym pozmieniał, bo są oczojebne. xd
Stary 01-05-2011, 17:26   #18
Awe
Banned

Awe ma wspaniałą przeszłość!!
Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!Awe ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

"No no no Zaba zajebiście nawineła, Życiowe i prawdziwe, żeby było wiecej pytań to zajebisty wywiad."

Szkoda ze w grze jest nawina jak mało kto i jak ktoś ma okazje to ją opierdala : >
Dla autora 6/6
Zaba 3/6
Awe jest offline  
Stary 01-05-2011, 18:58   #19
Zdenio
Łowca postów

Zdenio's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała _/
Zdenio ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Wywiad technicznie jest zrobiony średnio takie 4/6 i zmień te kolory bo dają po gałach . Co do pytań to mało ich było gówno się dowiedziałem . Ogólnie za wywiad daje Ci 4/6 , ale to tylko na zachęte byś się postarał i namęczył na następnym wywiadzie .
Stary 01-05-2011, 19:10   #20
ViVuSeK
Mastah!

ViVuSeK's Avatar

Miasto: Ruda Śląska
ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !
ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ogólnie wszystko jest dobrze zrobione, tylko trochę mało tych pytań.
Kolory też mi si podobają, cóż, wywiad nie jest idealny, ale dam ci 6/6, zrób następne ; )
ViVuSeK jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania