User Tag List

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 94

Wątek: ??danie powi?kszenia loota do dwanego stanu!!!

  1. #41
    Łowca postów Avi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Oborniki
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze to myslalem na odejsciem z apo. Poprawcie loot
    Nie gram

  2. #42
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na um i msc nikt nie narzeka, bo został zrobiony z nimi porządek, lecz czepili się mobów...

    Na um też mogę sobie expić i pro sobie 5kcc wyciągać dziennie na luzie, ale co to za żywot, jeśli masz do wyboru um i um? :d Nie po to jest tyle potworów, aby nikt na nich nie expił. Ostatnio dodali pathfindery - przeleć się po respach a żywej duszy nie ujrzysz Glaciusy kiedyś były pro - teraz idź na płatne respy to nie dość, że wolno lvl wbijesz to jeszcze do tego nie zarobisz :d Bo oczywiście 4sc wejście a z glacka leci 5cc max i reszta loota podobnie do wise...

  3. #43
    Expert Zezikan's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    453
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i tak nie powiększa tyle na temat

    osoby odejdą nie dziś jutro tylko jak pacc sie skończy w moim przypadku to kwetsia 15 dni
    Nie gram :P

  4. #44
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Was chyba na prawdę pojeb*ło... Lot jest bardzo dobry. Czasem wbijam na um na 2 lv i mogę przez 2-4 dni expić bez lota i padać jak szmata. Powinni pomniejszyć lota z um, bo na lv z 1004-1005 lv miałem tam 2kcc. Kiedyś bym miał więcej, ale to stare czasy. A Ci co najbardziej narzekają, to niech kupują na allegro kcc, jeżeli mają tak mało.
    Grulix ty z siebie robisz idiote czy nim jestes? Podlizujesz sie administracji , a gowno Ci dadza :O Po drugie cos Ci nie wychodzi pisanie poprawnie , pisze sie "naprawde" :f

  5. #45
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Na glackach lot zawsze był nie opłacalny, ale kiedyś nie leciało tak dobrze z um itd wiec ludzie i tak i tak na to lepiej patrzeli. Teraz najlepszy lot jest na um, bally, msc jak się pofarci to na urge jest 2 kcc na lv + 4-10sc z samej kasy.

  6. #46
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Grulix - już nie gadaj, że był taki słaby loot z glaców... Na początku zawsze robią miodzio loot, aby go po kilku dniach po update zepsuć I tak jest zawsze (fw, path, wise, glacki, ward, teraz apo i atomy OBA) ;d

  7. #47
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boże, co to teraz się dzieje. Pamiętam jaki kiedyś był loot, jak wprowadzili glaciusy. Poszedłem tam z Nekiem i w jeden dzień zarobiłem więcej niż przez rok? z każdego leciała kasa 40-90 cc i itemy typu mls, to był dopiero loot.

  8. #48
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    373
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To co Mortiis ostatnimi czasy odpierd*** to jest parodia. Rozumie ze na serwerze jest coraz wiecej h leveli i co za tym idzie przybywa kasy ale dlaczemu ma na tym cierpiec reszta servera czyli poczatkujacy. Mortiis podejmuje sam decyzje nawet nas o tym nie informujac. Slyszalem również ze nasz drogi Mistrz Gry zastanawia sie nad wprowadzeniem legalnych uhow i manasow na hocie. Jezeli tak zrobi no to podziekuje za gre na tym otsie :<

  9. #49
    Bywalec lord max's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Okolice Gniezna
    Posty
    340
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak masz tyle GRULIX to oddaj mi moje 3kcc! (tak niech zwiększą loota!)

    First owner forever.
    http://www.youtube.com/watch?v=SMIJsx9Dlr8 - 2:29

  10. #50
    Mastah! Vivek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    1 025
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie. Tygrys i Mortiis nie jest głupi i wie co robi. Co jest ciekawego w grze jak wieksze lvle mają tyle kasy, że kupią full eq, domek i mają kase na pkerke. Teraz będzie lepiej.

  11. #51
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Was chyba na prawdę pojeb*ło... Lot jest bardzo dobry. Czasem wbijam na um na 2 lv i mogę przez 2-4 dni expić bez lota i padać jak szmata. Powinni pomniejszyć lota z um, bo na lv z 1004-1005 lv miałem tam 2kcc. Kiedyś bym miał więcej, ale to stare czasy. A Ci co najbardziej narzekają, to niech kupują na allegro kcc, jeżeli mają tak mało.
    ***** grulix ty prze chuju ty nie chodzi tylko o umy lecz o wsyzstkie inne potwory nie rozumiesz ,że to jest pojebane ?

    Większy lot.

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem ZA ;d .

  13. #53
    Średnio zaawansowany Mordor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na 7.6 powinien byc lot taki aby lvl 800 wychodzil 1kcc na +
    czyli na lvl mial jakies 1,4kcc

    ale jak dla mnie to moze byc zrobiony res szybki i nie spodziewany res kasy...
    tak aby na 1 koncie bylo maxymalnie 1kcc
    ale pod warunkiem ze lot zostanie zwiększony do warunków jakie byly 3 lata temu :>

  14. #54
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Grulix CB poje**lo...
    Jestem za polepszeniem/przywroceniem lootu
    @marcelllo
    na MSC sie tez psuje...

  15. #55
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Angry

    Ludzie, ale macie problem...
    Wcale nie pogarszaliśmy loota, jedynie wypadanie kasy z potworów. Dawna częstość wypadania itemów pozostała bez zmian.

    Sprawdzaliśmy na różnych potworach, różnymi postaciami i jakoś przez cały czas byliśmy na +. To co poszło na manasy/runy, zwracało się kilka/kilkanaście razy. Co wy chcecie, aby już z jednego potwora zwróciło się wam za wszystko? Od razu za SL'e itp? Pomyślcie przez chwilę... Skoro będzie każdy miał tak dużo kasy, to na co będzie ją wydawał? Każdy będzie miał tak dużo kasy, że pieniądze stracą swoją wartość.

    Podam przykład:
    Gracz X piszę do gracza Y, aby ten sprzedał mu jakiś item, 2x więcej niż normalnie kosztuje (przykład), natomiast gracz Y odpowiada, że ma tyle kasy, że więcej na nic mu nie trzeba i stwierdza, że szkoda mu iść po ten item do depo. Chcecie do tego doprowadzić?
    Tak przynajmniej z każdego zarobionego gp macie jakąś satysfakcję, że pomęczyliście się, aby to zdobyć. Czy też zbieraliście sporo czasu kasę, na kupno waszego wymarzonego itemu, czy też domku itp.

    Obniżony został "loot" (powtarzam, tylko kasa!) głównie z potworów dla wyższych lvli, ponieważ to oni mają najwięcej kasy? Dla tych początkujących, to loot nawet został nieco poprawiony, aby właśnie nie szli w tzw. plecy. Aby mogli zarabiać, ale powoli, małymi kroczkami do bogactwa. Masz wtedy zatem jakąś z tego satysfakcję z tego, prawda?
    A tak, to co? Kilka dni i już Cię na wszystko stać, masz w cholerę kasy i nawet nie masz na co ją wydawać. Wtedy gra staje się nudna, bo po co dalej grać? Dalej zarabiać? Wtedy gracze myślę mogą już prędzej odejść, przez to, że jest nudno. Gdy jest Ci trudniej coś zdobyć, masz z tego na pewno większą satysfakcję i tym samym masz chęć do gry, niż iść właśnie na łatwiznę.

    Piszecie, że gracze zaczną odchodzić, bo "skopaliśmy" loot, a ja myślę, że już prędzej by odchodzili właśnie przez "nudę".
    no, chyba że jest się "mami synkiem", rodzicie na wszystko dają rozpieszczają, a Ty sam idziesz na łatwiznę. tylko zastanów się drogie dziecko, jak Ty później sobie w życiu sam poradzisz...
    Niby Tibia, niby nie porównywać jednego z drugim, Tibia to gra... Owszem, racja. Ale widać po tym, jak "płaczecie" bo nie jest już tak łatwo jak było, bo zabrali wam "super mega extra" loot, że w życiu sobie rady nie dacie...

    może i nie mnie to oceniać i też mnie to nie powinno obchodzić, ale stwierdzam tylko fakty. Zastanówcie się drodzy gracze, czy wolicie iść na łatwiznę, niczego się nie nauczyć, no i nudzić się w grze? Nie mieć żadnej satysfakcji ze zdobytej kasy itp? No właśnie...

    P.S
    Jeśli chodzi o cenę nimfy/krasnoluda czy też o rs u Punisher'a, to szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym. Dowiedziałem się dopiero tego na forum. I muszę stwierdzić, że Mortiis dobrze zrobił podwyższając ceny.
    Ponieważ, to jest zawsze coś, zawsze trochę mniej kasy na serwerze. Ale głównym powodem jest to, iż te outfity powinni mieć jedynie nieliczni, Ci właśnie najbogatsi. Bo co to za przyjemność jak prawie cały serwer ma taki wygląd? A tak, macie np. jakiś cel, aby nazbierać kasę na ten outfit, bo np. jest fajny i rzadki...
    Co do ceny rs u Punishera, to również się zgadzam z Mortiis'em.
    Wbiłeś rs, lecisz do NPC, pac i już nie masz. Tak, ok - ale jakim kosztem? Śmiesznym! Co to jest 3k cc? No dajcie spokój... Niech tylko Ci, których stać mają tą możliwość zdjęcia rs. Niech wydają więcej, skoro wbili rs. Po co wbijałeś? teraz płać jak nie chcesz mieć rs!
    Choć zdarzają się przypadki, że niechcący wbijemy rs, no cóż - zdarza się niestety. Ale to już chyba rzadkość.

    Innymi słowy, myślę, że zmiany te wyjdą wam tylko na dobre, zobaczycie
    Potrzeba jedynie czasu na to, abyście to zauważyli.

    P.S 2
    Jeśli przeczytałeś całość, oznacza to, że nie jesteś właśnie takim "rozpieszczonym dzieciakiem lubiącym iść tylko i wyłącznie na łatwiznę", a ja jestem w szoku :O

    peace \,,/

  16. #56
    Zaawansowany czubass 1349's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    P.S 2
    Jeśli przeczytałeś całość, oznacza to, że nie jesteś właśnie takim "rozpieszczonym dzieciakiem lubiącym iść tylko i wyłącznie na łatwiznę", a ja jestem w szoku :O

    peace \,,/

    no to tygrys all wytlumaczyl.

    Brox

  17. #57
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Tygrys, przeczytałem wszystko i sądze że po części masz racje, ale po części nie - takie potwory jak Master Atom czy Devil Atom to potwory typowo do zarabiania, a nie expienia. Lepiej okrój loot z queenów, fw - bo to są potwory do expa, a wyżej wymienione Atomy typowo do zarabiania. Ciśniesz nocke na devilu z kolegą - wyciągacie po 10kcc na głowe i macie na expa na pare dni na queenach bez loota.
    Napisałeś że te zmiany wyjdą na dobre bo bd jakiś cel w grze - ok, ale troche za późno pomyślałeś o tym, skoro ludzie mają po ponad 1000kcc w depo i fakt nie mają co z tym robić. Tak samo z outfitami - 15 lvl'e latają z nimfami - teraz już im nie zabierzesz. Wprowadź zatem nowe wyglądy, kosztujące te 10-15kcc.

    Cytat Napisał Palldino Zobacz post
    chcialo ci sie tyle pisac ;d zrobcie cos na 8.42/ROX a nie tylko 7.6
    17 luty 2010 r. Godz : 14:12
    APO 7.6
    207/800
    APO 8.42
    11/800
    APO-ROX
    27/800

  18. #58
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Alkohol. Zobacz post
    #Tygrys, przeczytałem wszystko i sądze że po części masz racje, ale po części nie - takie potwory jak Master Atom czy Devil Atom to potwory typowo do zarabiania, a nie expienia. Lepiej okrój loot z queenów, fw - bo to są potwory do expa, a wyżej wymienione Atomy typowo do zarabiania. Ciśniesz nocke na devilu z kolegą - wyciągacie po 10kcc na głowe i macie na expa na pare dni na queenach bez loota.
    Napisałeś że te zmiany wyjdą na dobre bo bd jakiś cel w grze - ok, ale troche za późno pomyślałeś o tym, skoro ludzie mają po ponad 1000kcc w depo i fakt nie mają co z tym robić. Tak samo z outfitami - 15 lvl'e latają z nimfami - teraz już im nie zabierzesz. Wprowadź zatem nowe wyglądy, kosztujące te 10-15kcc.
    No masz trochę racji co do tych bossów, tj. Devil/Master Atoma. Powinien być z nich dobry loot, no ale cóż. Do mnie ostatnie słowo nie należy...
    Co do wyglądów, to z miłą chęcią byśmy wprowadzili nowe, no ale niestety 7.6 jest ograniczone, no i nie ma nawet jak wprowadzić. Nie ma po prostu "wolnych" outfitów.
    może i można by było dodać np. wygląd Necro, czy też innych potworów, ale w nich już np. kolorów nie zmienisz. No i nie tylko problem w tym. Zapewne coś jeszcze by się znalazło, ale to już Mortiis wie co :s

  19. #59
    Średnio zaawansowany Mordor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mas racje Tygrys... ale nie do konca... bo z king lot sie zmienił... jest słabiutki...
    a co do Mortiisa... to on przestał robić ciekawe rzeczy na 7.6 2 lata temu :>
    gdyby nie santano to apo upadlo by juz 100x

  20. #60
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    No masz trochę racji co do tych bossów, tj. Devil/Master Atoma. Powinien być z nich dobry loot, no ale cóż. Do mnie ostatnie słowo nie należy...
    Co do wyglądów, to z miłą chęcią byśmy wprowadzili nowe, no ale niestety 7.6 jest ograniczone, no i nie ma nawet jak wprowadzić. Nie ma po prostu "wolnych" outfitów.
    może i można by było dodać np. wygląd Necro, czy też innych potworów, ale w nich już np. kolorów nie zmienisz. No i nie tylko problem w tym. Zapewne coś jeszcze by się znalazło, ale to już Mortiis wie co :s
    Przecież tu najbardziej chodzi o loot z tych właśnie potworków, nie sądzisz że przez przywrócenie loota z atomów i nieznaczne osłabienie go z queenów unikniesz takiego spamu na forum ? : > Moim zdaniem była by to najlepsza alternatywa na to co się obecnie dzieje. Wczoraj byłem na master atomie, bije się go 10 min, czeka na następnego 20 min i po co ? Żeby wyloocić 25cc ? Wg Mortiisa i tak jest się na + bo manasy do ubicia mastera kosztowały 4cc. Czy to ma być kpina ?

Podobne wątki

  1. Danie - bug.
    By Heaven in forum Bugi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2011, 10:15
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-11-2010, 22:54
  3. Danie
    By Bassito in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2009, 11:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •