User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Wyrównać pvp dodając 1hp/lvl ms/ed?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    72 72.73%
  • Nie.

    27 27.27%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 94

Wątek: Walka ms/ed vs rp.

  1. #21
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    W Polsce
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hp nie dodadza bo juz dodawali.Z tego co slyszalem ma byc update w sierpniu i ma bys jakis nowy czar dla ms ale niewiem czy to prawda;]
    Tago1-1213 Vixon 1005-?

  2. #22
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    2k lvlSorc/druid zlatuje od 2k lvl pala na 2 bolty i 2 maxy. Gdzie 2k ms musi uderzyć 4ue i minimum 2 wandy, żeby zabić takiego pala. Pal uderza z maxa 7k + 5,5k z bolta = 13,5k w turze, ms/ed 9,5k+ 2,k5 - 12k w turze. Pal ma bije z bolta 2x więcej niż ms/ed. Ms/ed na 2k lvlu ma 26,3khp~, a 2k rp ma 42k hp~. Sorc/druid nie mają kiedy zadać hita w pala, bo cały czas muszą się leczyć! To jest jakaś paranoja, że byle jaki palek, który ledwo co ogarnia tę grę ma przewagę nad ms/ed. Już same 2 bolty to 11k hp mniej. Dodać 2x maxy po 7k i ms/ed nie ma. Dodajmy fakt, że ms/ed nie leczą się za całe hp, więc możecie wyjaśnić mi sens gry ms/ed? W pvp go nie ma. Knightowi dodaliście uhy pod hota, rp ma bolta 2x lepszego niż silver wand.



    Wiesz co z tego wynika co napiałeś?;d
    2k lvlSorc/druid zlatuje od 2k lvl pala na 2 bolty i 2 maxy
    2x 7 k maxa to 14k i 2x bolt 5.5 to 25k , i ms nie pada bo zostaje mu 1k hp

    podstawą u ms i ed jest full eq , trzeba umieć grać , masz energy ringi

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakbym nie ogarnial RP to bys nie padl, a to ze nie potrafisz grac MS i nawet na ringu nie potrafiles mnie zabic, a to ze 10xpadles solo to tylko z twojej glupoty, bo na sile probowales mnie zabic... Kup wiekszy lvl, moze cos ci to da.
    PS: gram od 1 lvla to logiczne ze ogarniam


  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    177
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W 100 % zgadzam się z zarexem, Walka Ms/ed z ekiem jeszcze ujdzie, ale walka z rpkiem to porazka, Tak jak ktos wyzej, z gold ringiem 1,2k rpkiem składałem równe lvle praktycznie na 2x szybki + bolt. Dodając Ms/ed 1 hp wiecej na lvl byłoby dobrym rozwiązaniem.

    Jestem Na tak.

  5. #25
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie jest dobrze jak jest.
    Nie wiem po co ten bez sensowny 'tysięczny' temat z twojej strony .

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pan kropka . Zobacz post
    Jakbym nie ogarnial RP to bys nie padl, a to ze nie potrafisz grac MS i nawet na ringu nie potrafiles mnie zabic, a to ze 10xpadles solo to tylko z twojej glupoty, bo na sile probowales mnie zabic... Kup wiekszy lvl, moze cos ci to da.
    PS: gram od 1 lvla to logiczne ze ogarniam



    Ze mną Ci tak nie wychodzi koleszko

  7. #27
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Lubuskie
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i co da te 1hp wiecej ms/ed, skoro na 2000lvl (master sorcerer) leczysz swoje 50-60% zycia, natomiast ed duzo, duzo wiecej. Powinni polepszyc exure vite dla ms'a.
    jestem na tak

  8. #28
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    253
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wg mnie powinni dodać ms/ed 1 lub 2 hp na level nawet kosztem zmniejszenia 1lub2 pkt many, bo to jest żenujące...

  9. #29
    Wszechobecny!
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    /t
    Posty
    855
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zarex jak grałeś RP to wydawało ci się że jest dobrze teraz masz ms'a i w końcu dostrzegłeś ten super balans rp ma za silnego bolta wystarczy zmniejszyć bolta i ms ma szanse zabić go jakoś..

    NIE! hp i tak ma już dużo jak na ms'a/ed tylko osłabić botla...
    44943fe207611d5625258c1059d25ec8
    First Boonek aka Torus 3120-x

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Afryka
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam, golden bolt-zmniejszyć o 6 może te 7%, silver wand-ulepszyć 4 maks 5%...1hp dodać ale jak się bawić w ulepszanie i balansowanie to trzeba pograć co najmniej te 1000leveli od 1 levela i mieć rozum!
    1hp więcej ale koniecznie kosztem 1punktu many, ponieważ ms/ed by wtedy mieli łacznych punktów many+hp co level 43 punkty a inne profesje (rp, ek)-po 42 punkty za (mane+hp). W ostateczności ue+5%, morta+3%, moje zdanie...

  11. #31
    Nowicjusz `Pietro.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    nohybamieszkamwmalymmiasteczku
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xienus
    na rl rp ma 2x tyle na lvl hp co ms/ed...


    czyli jak tu ed/ms bo 13 chcecie 14 to pallkowi dać 28...


    A czy to jest ku$%#$ rl tibia? -.-
    Oczywiście powinni nawet 2 hp na lvl dodać, obniżyć siłę bolta, zwiększyć siłę silver wanda. Ktoś tam wspomniał ,że mamy ringa, no tak a jak już założymy tego ringa to wyzywacie od zer XD. Rp czar + g bolt wali więcej niż ms + wand. Powinni się wziąć za ten balans bo to jest nie do pomyślenia.

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Xienus. Zobacz post
    jak nie ogarniacie MS/ED to po co się pchacie pod rpka??


    tylko ek jest źle ustawiony...
    Wyjdź ze mną na solo. Ja pójdę 1355 palem, a ty wyjdź msem lub druidem do 1600 lvla, oki?

    Cytat Napisał .Xienus. Zobacz post
    na rl rp ma 2x tyle na lvl hp co ms/ed...


    czyli jak tu ed/ms bo 13 chcecie 14 to pallkowi dać 28...
    OTS to nie rl Tibia.

    16:40 Akuzino: a ty nie masz matki
    16:40 Zarexoholik: a ty masz 2 ojców
    16:40 Akuzino: a ty 7 matek
    16:40 Zarexoholik: podobno jej nie mam
    Typowy debil. xd

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Trzeba było kupić palka albo knigta a nie płakać teraz.. Tak było zawsze, że MS/ED jest udupiony.. W końcu są to profesje magiczne!
    Jestem na nie ;]
    Tak jak sam napisałeś ms/ed są udupieni od zawsze, więc trzeba coś z tym zrobić. Ja nie płacze tylko stwierdzam fakty. Napisz do mnie jeszcze raz o pomoc albo liż mi dupę to cie opluję fałszywcu. : ]

    A co do tego, że kupiłem ms'a, to i tak ogarniam go lepiej niż ty jakąkolwiek profesje. : )

    Cytat Napisał Domcio666 Zobacz post
    ms ma wiekszy hity od ed to po pierwsze
    po drugie ms na 2k lvl wali 10 lub 10.5k w ludzi i 4 k silverka wiec juz masz 13 albo 14.5k a palladyn w ludzi na takim lvl wali 8k lub 8.5 a g z g bolta 3k wie rp ma combo 11.5k
    takie jest moje zdanie
    Pomyliłeś ots'y. [2]

    Cytat Napisał N-series Zobacz post
    podstawą u ms i ed jest full eq , trzeba umieć grać , masz energy ringi
    Tak dokładnie tak. Dlatego Lordem Pihem na 1935 lvlu składałem Ci Leonidaasa na 2120. Potem nasze solówki Sarumar vs Leonidaas po 10:1. O czym ty do mnie piszesz. Przeciez zauważyłeś, że bez e ringa nie da się kogoś zabić, kto wbija w nas takiego combosa. I nie pisz nic o umiejętności gry, bo przypomnij sobie nasze walki Karelq Druid vs Zarexoholik.

    Cytat Napisał Pan kropka . Zobacz post
    Jakbym nie ogarnial RP to bys nie padl, a to ze nie potrafisz grac MS i nawet na ringu nie potrafiles mnie zabic, a to ze 10xpadles solo to tylko z twojej glupoty, bo na sile probowales mnie zabic... Kup wiekszy lvl, moze cos ci to da.
    PS: gram od 1 lvla to logiczne ze ogarniam
    Ten post mnie rozjebał najbardziej! Podniecasz się, bo grasz palem w full eq. No rzeczywiście super. Tylko jakie mam szanse skoro ty użyjąc 2 maxów i bolta zadajesz mi 22khp~, a ja vitam się 15? I zabiłem cię tego dnia 2x. Więc jednak troszkę ogarnią skoro udupioną profesją cię zabiłem. Dziwne, że Zarexoholikiem wszystkie walki z ms/ed wygrywałem. Każdy ms/ed do 300 lvl więcej ode mnie padał. A co do twojego ogarniania, to na 1500 lvlu zabiłem cię charem malahada astin mając 1250 lvl. To jest to twoje ogarnianie, a twedy hotów nie było. I nie ściemniaj, że muszę kupować postacie, bo osiągnąłem tu znacznie więcej jedną niż ty. : [

    Balans powinien wyrównać pvp. Na razie go nie ma. Mówi nam to nawet ankieta.

    Cytat Napisał N-series Zobacz post
    Btw miałeś zarexa to inaczej mówiłeś , po co ms kupileś?zmien profke i nie płakuniaj , padłeś pare razy i już temacik
    Sprzedałem za 900kcc? Opłacało mi się w chuj. Nic nie będę zmieniać. Każdą profesją powinno dać się grać. Padłem kilka razy o takiej lamy, którą innymi profesjami trzepałem jak chciałem. Temacik jest w 100% prawdziwy, więc nie ściemniaj. Przypominam ci po raz drugi nasze walki Zarex vs Karelq, gdzie dostałeś do zera.

  13. #33
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szejk Zarex Zobacz post
    Tak jak sam napisałeś ms/ed są udupieni od zawsze, więc trzeba coś z tym zrobić. Ja nie płacze tylko stwierdzam fakty. Napisz do mnie jeszcze raz o pomoc albo liż mi dupę to cie opluję fałszywcu. : ]

    A co do tego, że kupiłem ms'a, to i tak ogarniam go lepiej niż ty jakąkolwiek profesje. : )
    To po co ten temat jak tak super ogarniasz każdą profesję? yy, to nie ja lizałem dupę dzieciaku z kubeczkiem Nescafe _/
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    15:13 Lord Pih: on sklada mnie na 2 szybkie i 2 bolty z czym Ja mam wiecej 100 lvliprawie

    Tyle w tym temacie.

    #Goatee

    Nom pewnie to nie ty z chara Xlori pisałeś : 'ej zarex napisz mi gdzie mam expić?' 'ej zarex dawaj pod depo' 'ej zarex...' Ciągle coś ode mnie chciałeś. I ogarniam każdą profesję, dlatego jeśli chcesz to możemy wyjść solo. Pożyczę od kumpla druida 1,2k oki? Nie pajacuj mi tu flecie, bo dzieciaka to masz w lustrze jak się przeglądasz. Oceniasz mnie nie pokazując swojego zdjęcia? Żałosne.

    Cytat Napisał Faraon Zobacz post
    A hity to może małe macie mhm ? -..-
    Co mi po hicie, skoro rp się znacznie więcej leczy, niż ja biję? :O

    #Niżej!

    HAHAHHAHA! Faktycznie jest twoje zdjęcie na filmiku Kazka! (2:39) Sorry, ale jak ty piszesz coś o moim wyglądzie to spójrz wcześniej na siebie. Biceps masz grubości nadgarstka. Nom! Na siłownię w GTA : San Andreas chodziłeś? I pisałeś do mnie ofiaro, bo szukałeś kolegi. Tak samo było z tym jak się jarałeś MOJĄ OSOBĄ na skype! Zawsze potem mieliśmy z ciebie zbitę. Tyle w twoim temacie koksiarzu. xd
    Ostatnio edytowane przez Szejk Zarex : 31-07-2010 o 17:27

  15. #35
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szejk Zarex Zobacz post
    #Goatee

    Nom pewnie to nie ty z chara Xlori pisałeś : 'ej zarex napisz mi gdzie mam expić?' 'ej zarex dawaj pod depo' 'ej zarex...' Ciągle coś ode mnie chciałeś. I ogarniam każdą profesję, dlatego jeśli chcesz to możemy wyjść solo. Pożyczę od kumpla druida 1,2k oki? Nie pajacuj mi tu flecie, bo dzieciaka to masz w lustrze jak się przeglądasz. Oceniasz mnie nie pokazując swojego zdjęcia? Żałosne.

    Może z 2x napisałem abyś mi pomógł i już wielką aferę robisz ;]
    Ja swojego zdjęcia nie pokazałem? Ogarnij dzieciaku ;] Jakbyś był inteligentny to byś je znalazł na tym 4um ;]

    BTW, bierz tego 1.2k druida i zapraszam na pvp ;] Napisz nick _/
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  16. #36
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Sprzedałem za 900kcc? Opłacało mi się w chuj. Nic nie będę zmieniać. Każdą profesją powinno dać się grać. Padłem kilka razy o takiej lamy, którą innymi profesjami trzepałem jak chciałem. Temacik jest w 100% prawdziwy, więc nie ściemniaj. Przypominam ci po raz drugi nasze walki Zarex vs Karelq, gdzie dostałeś do zera.
    [/QUOTE]

    No fakt dobre pvp masz , ale ***** jak miałem 1635ed wygrać z 1750rp?;d 2 maxy i 2 bolty wystarczyło że sie zaspamowałem i już leże , saru też padałeś ;p nie miałem full eq , teraz mam

  17. #37
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaMaCz Zobacz post
    i co da te 1hp wiecej ms/ed, skoro na 2000lvl (master sorcerer) leczysz swoje 50-60% zycia, natomiast ed duzo, duzo wiecej. Powinni polepszyc exure vite dla ms'a.
    jestem na tak
    Nom tylko ze im wiecej sie leczy ms tym wiecej leczy sie rp bo to dalej ten sam czar Exura Vita

    Mozna by dac nowy czar leczacy dla MS'a i jeszcze ulepszyc sio no i ofc dodac te hp, zwiekszyc hity z wanda

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    177
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @KARELQ
    Nawet, gdyby miał 1,300+ lvl to by Cie składał, tak jak to inni robili, faktów nie zmienisz, nawet z full botami jestes zerem.

    @topic
    Wypowiadałem Sie, nabiłem posta? <lol> XD

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Łomża
    Posty
    538
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ms/ed ma duże hity i dużo many ale jestem za aby 1hp dodać ms/ed ale i tak będzie padać i będą skargi.

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Karel padał od ciebie Kubik nie ja. Nasze solówki wygrywałem ja. Jakby zliczyć wyniki to było by dla mnie minimum 2x więcej wygranych niż dla ciebie. Co do balansu to gdyby ms/ed dostali te 1hp/lvl oraz ich czary zostałyby zwiększone o kilka % nadal walka ms/ed vs ms/ed była by taka sama, a walka ms/ed vs /rp/ek miałaby już jakiś sens. Na razie go nie ma, bo walcząc z kimś nie mamy czasu, żeby zadawać obrażenia, ponieważ musimy się ciągle leczyć. I wspominam karel, że w pewnmym momencie miałem przewagę 50 leveli, bo expiłeś całe dnie i noce i również padałeś. Lord Pih ma 2050+ lvl marville ma 1980~ lvl. I efekt był taki sam jak ja 2020 ms vs marville 1980lvl~. Palek jest za silny.

Podobne wątki

  1. walka
    By Sturnusek in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 06-03-2011, 19:59
  2. Najlepsza walka :D
    By Agipter1908 in forum Humor
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 13-06-2010, 12:43
  3. Walka Pudziana!
    By Euzebio. in forum Sport
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2010, 05:58
  4. Walka ;]
    By Mohammed in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2007, 16:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •