User Tag List

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 89

Wątek: Apo sie sypie.

  1. #21
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odpowiedź jest prosta... Tak jest co roku. Robi się ciepło, więc dużej części osobo nie chcę się grać w Tibie, a nawet również ogólnie siedzieć godzinami przed monitorem... Wolą wyjść na dwór. Ja również w lato bardzo mało gram, jeszcze można czasem w te wakacje , ale w zimę znów nie ma co robić, więc się gra... Tak to już jest...

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Apo się sypię, ponieważ GM'owie nie robią żadnych najazdów, loterii, konkursów itp. Kiedyś na Apo grało 800+ osób, a teraz ? Marne 200. Teraz jeszcze doszło UW na mainie i demon set oraz hota na roku, co jest już kompletną maskarą. Jeszcze 2 miesiące i na Apo będzie grało max 20 osób.

  3. #23
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    672
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    apo sie sypie masz racje wszystko przez to ze profesje wgl nie sa wyrownane... kiedys ten OTS to bylo cos a teraz to juz jest nic... graczy wgl nie przybywa :< jezeli czegos mortiis nie zrobi to niestety server upadnie z braku graczy
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  4. #24
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Na dworze jest ciepło, więc dlaczego ludzie mają cały czas siedzieć w domku przed komputerem jak np. kowal, czy deads? Ja uważam, że się nic się nie sypie, bo nadal wieczorami jak ktoś nie ma zajęcia może spokojnie wejść i grać na apo.
    I na chuj trolujesz?


    @top
    Apo się sypie przecież każdy od widzi. Nie tłumaczcie się wysoką temp, bo maniacy uchylają okna lub wiatrak dają koło siebie. Idą do biedronki i kupują picie i można grać. Faworyzacja przez administracje serwera istniała od zawsze w 100% od początku serwera. To, że Mortiis z Tygrysem chce coś robić z serwerem to mogą dostać złoty medal, ale może nie patrzą tak na ręce gm i robią co chcą, albo patrzą nie zbyt dokładnie. Jeszcze rok temu grało ~300 osób teraz ledwo 200. Jeżeli będą robić dalej takie szczerze powiedziawszy chujowe eventy to będzie się wychodziło z pz i kto kogo pierwszy zaznaczy to go ubije...

    Krótko pisząc apo upadnie do konca wakacji. Trochę na APO zarobiłem, poznałem spoko ludzi. Czasu straconego nie żałuje.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Turok Rookslayer
    Apo się sypię, ponieważ GM'owie nie robią żadnych najazdów, loterii, konkursów itp. Kiedyś na Apo grało 800+ osób, a teraz ? Marne 200.
    Smieszne jest to, ze jest 15 GMów a nikt nie ma czasu na najazd raz w tygodniu
    Nigdy nie bylo 800 osob na apo. Kolejki moze byly przez slaby silnik nie przez nadmiar osob (czyt. 900 na otsie)

    Zarexoholik?
    Na dworze jest ciepło, więc dlaczego ludzie mają cały czas siedzieć w domku przed komputerem jak np. kowal, czy deads? Ja uważam, że się nic się nie sypie, bo nadal wieczorami jak ktoś nie ma zajęcia może spokojnie wejść i grać na apo.
    Nie jest ci wstyd przed kumplami napisac na kogos, ze gra dlugo jesli sam to robisz? Masz 20 lat koles ogarnij sie.



    Ja uważam, że się nic się nie sypie, bo nadal wieczorami jak ktoś nie ma zajęcia może spokojnie wejść i grać na apo.
    To ty chyba nie masz okien w domu, grasz caly dzien bo myslisz, ze jest wieczór haah
    Beuah beka z ciebie stary



    #Cos ode mnie
    bo musze

    APO sie nie sypie lecz starzy odchodza, malo nowych graczy wybiera tibie 7.6 (wyjatek: zarex nie odejdzie nigdy).
    tak
    -15 GMow a jeden robi update Mogliscie wybrac 3 ktorzy ogarniaja posady nie tylko banowanie bo im to pokazaliscie! Wasza wina.
    -Kazdy GM ma swoja ekipe wiec olewa pytania/skargi na swoich od innych poza tym kazdy robi co mu sie podoba.
    -Do hotow nie mam nic lecz moznaby bylo wprowadzic u knighta czar exura uh a wywalic uha co dla mnie jest lepsze bo nie mozna bic uhajac sie na zmiane.
    -Wprowadzenie UW (broni magicznej) z ktorej wiecej bije knight.
    Kazdy kto gral Sorcem/Druidem wychodzi z tibii po 20 dedach na combo od 500 lvli mniejszego knighta bo to zalosne.
    (Ja zaczalem grac 2500ms bez eq, bije w 1700 knighta 11k + wand 2k on we mnie 8k + 10 uw (ue uw 12k). wiec nikt nowy grac nie bedzie.
    UW powinno byc wylacznie dla ms/ed lub dla kazdej profesji inne.

    Tak poza tym ciekawe ile osob z tych 10k magik zbanowal bez dowodu (bo kolega mu kazal)
    hhee beka zbanowac caly server 10 razy xD bez przesady hahaha

    A ogolnie to olewam co z tym bedzie ale posta nabilem
    Ostatnio edytowane przez $keptikz : 11-05-2011 o 23:52

  6. #26
    Bywalec Mortarius's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Żory
    Posty
    356
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pan Pomidor. Zobacz post
    To przez zjebane itemy, które dodają 47827842788 procent do magii, stada chamskich gimbusów, no-lifów, 3k lvle main, 800 lvle rook, ogólny nadmiar kasy, dziwne potwory dające xkk expa, no i śmieszne hity 120k+ z UW :O
    Te dwa zaznaczone zdania chyba są największym dzisiejszy problemem apo.Tutaj jest demokracja i możemy sobie zakładać takie tematy i dyskutować o tym ale każdy chyba wie że naród dzieci neo z dnia na dzień przybiera na sile i takich dzieci tworzy się codziennie więcej niż w krainie ryżu.Tutaj wygrywa nie ta grupa która jest mądrzejsza tylko ta w której jest więcej osób xd A każdy chyba wie że neokidów nam tutaj nie brakuje <3

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO tak szybko nie upadnie , a poza tym jest ciepło na dworze więc po co ma ktoś siedzieć w domu i wbijać lvl ?

  8. #28
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego czepiacie sie UW mozna go uzyc okreslona ilosc razy i z dosc sporymi odstepami czasu (5min) pomiedzy uzyciami, ponadto z masowego uderzenia EK bije slabiej na pewno, a jezeli chodzi o uderzenia pojedyncze to UW zostalo tak zaprojektowane, aby hity były silniejsze od najsilniejszej broni jaką włada dana profesja, EK w tym wypadku może mieć wieksze hity, ale UW działa tylko na 3sqm a do obliczen brany jest lvl oraz najwyzszy skill, podobnie u palladyna, ale z racji iz ta profesja wlada bronia dystansowa zasieg UW jest na pelnym obszarze, jezeli chodzi o MS/ED obliczenia sa standardowe jak w przypadku np sprite wand, Pod uwage brany jest mlvl oraz lvl, MS/ED najmniej zyskuja w pojedynczych hitach, ale najwiecej w masowym hicie z UW, wiec w czym problem? podajcie konkrente przyklady i argumenty dlaczego uwazacie ze cos jest zle.

  9. #29
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nie wiem dlaczego czepiacie sie UW mozna go uzyc okreslona ilosc razy i z dosc sporymi odstepami czasu (5min) pomiedzy uzyciami, ponadto z masowego uderzenia EK bije slabiej na pewno, a jezeli chodzi o uderzenia pojedyncze to UW zostalo tak zaprojektowane, aby hity były silniejsze od najsilniejszej broni jaką włada dana profesja, EK w tym wypadku może mieć wieksze hity, ale UW działa tylko na 3sqm a do obliczen brany jest lvl oraz najwyzszy skill, podobnie u palladyna, ale z racji iz ta profesja wlada bronia dystansowa zasieg UW jest na pelnym obszarze, jezeli chodzi o MS/ED obliczenia sa standardowe jak w przypadku np sprite wand, Pod uwage brany jest mlvl oraz lvl, MS/ED najmniej zyskuja w pojedynczych hitach, ale najwiecej w masowym hicie z UW, wiec w czym problem? podajcie konkrente przyklady i argumenty dlaczego uwazacie ze cos jest zle.
    Pewnie dlatego, że 2,910 druidem nie jestem w stanie zabić 2,600 knighta, ponieważ knight każdym hitem mnie trafia za minimum 5k do tego maxy za 8k+, ma więcej hp i bije na 3 sqm, czyli praktycznie nie mam szans mu na solo uciec. Nie mam kiedy zadawać mu hitów, bo ciągle dostaję za 5k z broni na 3 sqm. Nawet jak mam max def to obrywam za 5k. Hp u ms/ed nie pozwala mi go uderzyć. Zauważ również, że jak knight bił z magic axe to na 2 sqm i jak dałem full def to czasem dostawałem znacznie mniej i miałem szanse w walce - mogłem pobiegać. UW jest zbyt mocne, bo zostało stworzone dla knighta i pala. Co mi da to, że raz na 5 minut uderzę w człowieka za 22k+ jak on się z tego wyleczy, bo taki 2,600 knight ma 80khp? : O A co by było w walce 2900 ed/ms na 2900 ek/rp? Bez UW mam szansę, ale z UW nie mam czasu by go nawet uderzyć z morta/ue. Odpal test serwa i daj mi 2600 knighta/palka, a sobie zrób 3000 ms/ed. Bez polotu z taką różnicą poziomów.

  10. #30
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ok czyli jak rozumiem ten 1sqm wiecej zmienia wszystko i masz teraz najgorsza profesje? bo wiesz sprawdzalem i wychodzi na to ze uw oraz magic mace na 2klvl bija bardzo podobnie, czyli wychodzi na to ze roznica pomiedzy 2 a 3 sqm zasiegu zrobila z ek "czolk", ogolnie jezeli wiekszosc tak uwaza to nie widze problemu w zmniejszeniu sily UW lub np zmniejszeniu zasiegu dla EK na 2 sqm.

    @dół
    moge zrobic co bedzie chciala wiekszosc, ale nie moge dac criticala w zaleznosci od profesji, poniewaz to wlasciwosc broni. Mozemy zmniejszyc criticala ogolnie dla uw na 50% np.

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis
    Ok czyli jak rozumiem ten 1sqm wiecej zmienia wszystko i masz teraz najgorsza profesje? bo wiesz sprawdzalem i wychodzi na to ze uw oraz magic mace na 2klvl bija bardzo podobnie, czyli wychodzi na to ze roznica pomiedzy 2 a 3 sqm zasiegu zrobila z ek "czolk", ogolnie je
    Wez tygrysa. Bedziesz sie z nim bil 2900 sorkiem daj mu 2800 knighta.
    Zobaczysz czy da sie go zabic
    Nam chodzi o criticala u knighta, kazdy czeka na criticala i wtedy walnie ue uw + e maxa i profesji magicznej nie ma. Teraz rozumiesz?



    ogolnie jezeli wiekszosc tak uwaza to nie widze problemu w zmniejszeniu sily UW lub np zmniejszeniu zasiegu dla EK na 2 sqm.
    Mozna przeciez zmniejszyc tylko criticala knight 40% paladyn 70% magiczne 100
    Knight zawsze bedzie mocny wiec mozna dac -1/2 hp na lvl a +1 u ma/ed

    @mortiis
    A nie mozna zrobic 3 roznych broni? Wygladac moga tak samo miec inne nazwy/wlasciwosci.
    Jak zmniejszysz crita do 50 % to ile bedzie bil ms/ed? 3k + critical 50%? To knight tak bedzie lepszy.
    Albo mozna zrobic, ze kazda profesja bije tyle samo na 3k lvlu. Tak kazdy wybierze UW nawet jak knight bedzie bil tyle samo z miecza.



    @Farrah
    Na apo gram knightem nie wiesz nie pisz okej? Ms'a mam tylko do zabawy.
    Sam widze, ze gdy bije sie z magiczna to on jest bez szansz. Czekam na criticala i wale ue uw maxa i pada


    @aziel


    Widzę, że myślenie przychodzi ci z trudem. Gdyby Mortiis miał robić 3 różne bronie to wtedy musiałby zmieniać je wszystkim, którzy mają stare UW. Poza tym z ciebie taki master pvp, że ja pierdole.
    O czym tu myslec? O tym zeby Mortiis sie nie napracowal przy zmianie? Ogarnij ryjek pączku.
    Ze mnie taki master pvp, ze nie chciales isc solo azielem bo nie miales eq Dam zdjecie pozniej.
    Teraz kupiles 2.5 k knighta nie wiadomo za co to kozaczysz.
    Poza tym co ma moje pvp to balansu... hahah beka kolesiu z nadwaga
    Idz do lekarza zapytac o diete
    Bez odbioru pajacu <bo wlasnie kogos taiego z siebie robi.
    spina to podstawa u czlowieka z grozna choroba jaka jest "głupota"
    Ostatnio edytowane przez $keptikz : 12-05-2011 o 18:16

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał $keptikz Zobacz post
    Wez tygrysa. Bedziesz sie z nim bil 2900 sorkiem daj mu 2800 knighta.
    Zobaczysz czy da sie go zabic
    Nam chodzi o criticala u knighta, kazdy czeka na criticala i wtedy walnie ue uw + e maxa i profesji magicznej nie ma. Teraz rozumiesz?




    Mozna przeciez zmniejszyc tylko criticala knight 40% paladyn 70% magiczne 100
    bo co ? masz magiczna ? phi i tak ek malo sie leczy wiec ciezko sie leje lol kiedys 2k ekiem skladalem 2..6k ms a teraz ledwo daje rade uciec ; O heh
    fakt faktem za duzo sie bije z cricitala ;[


    @@
    ale nie zmieniaj zasiegu bo to zal bedzie ; | kiedys ekiem ganialismy nobow za te 2 sqm a teraz z 3ma jest latwiej ; | wiekszosc beiga na sh i ciezko dogonic ; P
    Ostatnio edytowane przez Farrah : 12-05-2011 o 11:06

  13. #33
    Bywalec adrian0093's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    394
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jednak byl bym za zmniejszeniem obrazen u ek, zasieg to jest ch** jeden sqm to jest nic prawde mowiac.. Przeciez zasieg z morta/ue jest dosc spory i mozna bic z dystansu aby knight Cie nie atakowal -.-
    Stojąc umrę za swoje przekonania jak Jan Koj

  14. #34
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał $keptikz Zobacz post
    Wez tygrysa. Bedziesz sie z nim bil 2900 sorkiem daj mu 2800 knighta.
    Zobaczysz czy da sie go zabic
    Nam chodzi o criticala u knighta, kazdy czeka na criticala i wtedy walnie ue uw + e maxa i profesji magicznej nie ma. Teraz rozumiesz?




    Mozna przeciez zmniejszyc tylko criticala knight 40% paladyn 70% magiczne 100


    @mortiis
    A nie mozna zrobic 3 roznych broni? Wygladac moga tak samo miec inne nazwy/wlasciwosci.
    Jak zmniejszysz crita do 50 % to ile bedzie bil ms/ed? 3k + critical 50%? To knight tak bedzie lepszy.
    Albo mozna zrobic, ze kazda profesja bije tyle samo na 3k lvlu. Tak kazdy wybierze UW nawet jak knight bedzie bil tyle samo z miecza.



    @Farrah
    Na apo gram knightem nie wiesz nie pisz okej? Ms'a mam tylko do zabawy.
    Sam widze, ze gdy bije sie z magiczna to on jest bez szansz. Czekam na criticala i wale ue uw maxa i pada
    Widzę, że myślenie przychodzi ci z trudem. Gdyby Mortiis miał robić 3 różne bronie to wtedy musiałby zmieniać je wszystkim, którzy mają stare UW. Poza tym z ciebie taki master pvp, że ja pierdole. Przed wprowadzeniem uw ms/ed też miał 50% crita i jakoś dało się zabić ek'a na równym lvlu. Ale faktycznie - crit jest przesadzony. Ja [2460+ ek] zabijam Skocia [2320 ms'a] na crita z uw i 2 maxy. 50% crita powinno wystarczyć. Ew. hity knighta mogłyby być minimalnie zmniejszone, a ms/ed zwiększone. Knight i tak nie zostanie zbytnio 'udupiony', bo nadal będzie bił dość dobrze, ale przynajmniej ed/ms nie będą padać na combo. Co do UE z UW - mogliby to całkowicie wyłączyć do pvp. Na expie to zawsze jakaś frajda zajebać sobie hita, ale balans w pvp całkowicie niszczy. ;s Można by to wszystko zmienić, ALE pierw zróbcie coś z ppm'em/speed hackiem. Nawet zajebiste hity z uw dużo nie pomogą jak ktoś mający 500 lvli mniej spierdala szybciej niż ty.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na apo gram juz z 5 lat i w zyciu nie wpadloby mi do głowy, że w ogóle ktoś wprowadzi takie coś jak critical hit! Przecież to jest bez sensu. Usunąłbym wszystkie niepotrzbne eq typu : UW, Hota, Kaptur, Spy report itp.
    Zostawic bronie jak : silver wand i golden bolt i magic mace.

  16. #36
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A według mnie jest to bzdura... APO nie upadnie, dopóki znajdą się gracze, co bd grać


    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nie wiem dlaczego czepiacie sie UW mozna go uzyc okreslona ilosc razy i z dosc sporymi odstepami czasu (5min) pomiedzy uzyciami, ponadto z masowego uderzenia EK bije slabiej na pewno, a jezeli chodzi o uderzenia pojedyncze to UW zostalo tak zaprojektowane, aby hity były silniejsze od najsilniejszej broni jaką włada dana profesja, EK w tym wypadku może mieć wieksze hity, ale UW działa tylko na 3sqm a do obliczen brany jest lvl oraz najwyzszy skill, podobnie u palladyna, ale z racji iz ta profesja wlada bronia dystansowa zasieg UW jest na pelnym obszarze, jezeli chodzi o MS/ED obliczenia sa standardowe jak w przypadku np sprite wand, Pod uwage brany jest mlvl oraz lvl, MS/ED najmniej zyskuja w pojedynczych hitach, ale najwiecej w masowym hicie z UW, wiec w czym problem? podajcie konkrente przyklady i argumenty dlaczego uwazacie ze cos jest zle.
    ehh... popieram zarexa?? to przesada, mam dać ss'a jak Neko ładuje we mnie 9k z maxa + 5-6k z UW? przy moich 11k z morta i 3.5k z UW? przesada... bez cryta jebnie 2x UW+ 2x max i lece do temple... co mi po tym, że siocham się o 5k więcej niż on uh, jak ma 2,5x więcej hp, ma zajebiste hity, i by bić takiego ek'a muszę biegać w kółko dookoła niego, aby mnie z UW nie trafiał, potem leci od takiego spam, że 0 ze mnie, bo uciekam przed nim.. a żeby jeszcze zabić takiego ek'a trzeba albo z ringiem, albo podbiec, co równa się samobójstwu ;/


    a oto hity od 2,4 k ek

    jak widać mam nawet mighty, a obrywam za 8 k.. 5-6k z UW(cryt 11). porażka
    Ostatnio edytowane przez Hide : 12-05-2011 o 15:30

  17. #37
    Nabijacz postów Dideek's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    .
    Posty
    521
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ludzie dorosleja,zauwazaja ze ekipa psuje ten server itemami,potworami itd.
    Mówie Ci - za 2 lata o ile apo nie upadnie UW bedzie lecialo rzadko,ale bedzie lecialo z potwora
    Pozdro 600
    Elos.
    Pierwszy Dideek 1-2214
    First Dideek
    1-1720
    Dideek 1 - 2002

  18. #38
    Świeżak Lethornek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    ! Zdolny śląsk !
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomyśl logicznie... Są teraz nowe gry i mało kto już zaczyna grać w takie coś jak tibia ;l Kiedyś APO to była armia 10-latków i było ok, teraz te dzieci wyrosły i albo wzięły się za robotę albo grają w inne gry. Proste.


    @Mortiis
    Najlepiej byłoby dodać npc u którego można zmienić właściwości UW na club/ axe/ sword/ dist/ mlvl. Pierwsza zmiana za free, potem trzeba zapłacić te symboliczne 10kcc. Oczywiście można skillować bijąc z UW wybranego przez siebie skilla.
    Ostatnio edytowane przez Lethornek : 12-05-2011 o 15:04

  19. #39
    Expert John Cena's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Prudnik
    Posty
    434
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem gracze odchodzą ponieważ jest za dużo kcc,dużo osób kupuje kase na allegro,jest dużo boterów,qesty które robią gmowie są tylko dla dużych lvl .

    Royal Bolts 0-1000 Kibuss 1580-1690 Szybki Samuraj 66 -666 Elite Twister 1440 - 1475 Shakur Shooter
    2095-2102 Baby Vegeta 2150-2169 Ghael 2238-2254 Van Meghon 1402-? Bialy Wojownik 1456- ?

  20. #40
    Gaduła ThoX!c's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Opole
    Posty
    133
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja zauważyłem wzrost liczby graczy po update ale jest to minimalna różnica ;D
    Jakby zrobić jakąś kampanie reklamową może ona by coś dała. Same ranking listy nie wystarczają ! Serwer na pewno da się uratować.
    Pozdrawiam
    Lord frinks 1360-1500
    Lethorn
    2107-2197
    Thox 1-...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 27-11-2011, 14:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •