ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Powitania/Pożegnania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-05-2018, 22:09   #1
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 2 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie Sasha żegna się z APO!

Drodzy gracze Podkarpackiego OTSa, przyjaciele oraz wrogowie!

Nie jest to wielkim sekretem, że przestałem grać aktywnie jakiś czas temu.
Nigdy nie napisałem ostatecznego pożegnania, więc teraz to robię.
W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym trzeba się z czymś rozstać. Niestety ten moment czeka mnie.

Na APO jestem praktycznie od 2006 roku z małymi przerwami.
Przez ten czas osiągnąłem wszystko co się tylko dało zarówno na Rookgardzie jak i na Mainlandzie.

Największy poziom na Rook.
Sasha Life!

Największy poziom na Main.
Sasha Life!

Tyle się działo, że trudno to opisać w kilku słowach.

Postacie na Rookgardzie jak i na Mainlandzie zostały sprzedane.
Mam nadzieje, że komuś posłużą i będą dalej nabijane poziomy na postaciach.
Większość pixelowych pieniędzy, przedmiotów sprzedałem.
Ile zarobiłem na pixelach? Ile wpadło złotóweczek odkąd gram na APO? Zachowam dla siebie.

Chciałbym podziękować Mortiisowi, Tygrysowi oraz Santano za zaufanie. Mam nadzieje, że w jakimś stopniu Wam pomogłem w różnego typu sprawach.
Santano i Tygrysa już nie ma, lecz jeżeli Mortiis chciałbyś jeszcze jakiejś pomocy to z chęcią pomogę, o ile będę w stanie i o ile Ty będziesz jej potrzebował.

Na forum zostaje, więc będę na bieżąco dalej śledził co tutaj się dzieje.

Co tu dalej pisać..

Było to dla mnie świetną zabawą, mogąc grać z tyloma dobrymi graczami i poznać osoby, którym można było faktycznie zaufać, a było takich mało.
Chciałbym podziękować moim wszystkim dobrym ziomkom za wspólnie spędzony czas w grze. Jest Was zbyt wielu, aby wymieniać tutaj i byłoby straszne gdybym kogoś zapomniał, a przez tyle lat naprawdę wszystkich nie pamiętam. Życzę Wam powodzenia.
Ostatnie słowa do moich wrogów oraz psychofanów – trzymajcie się i bawcie się dobrze oraz nie zapomnijcie o mnie i piszcie dalej całe dnie o mojej osobie.

Czasami będę logował do gry porozmawiać z niektórymi graczami.. W przyszłości o ile dostanę od kogoś jakąś fajną postać to może jeszcze będę pogrywał od czasu do czasu.

Mam nadzieje, że tęsknić nie będziecie.

Żegnajcie!

Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 29-05-2018 o 10:25
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania