User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dodać do kanału Loot-Chanel oraz do loota z innych mobów.

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    16 44.44%
  • Nie.

    20 55.56%
Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Dead white/black demonic sheep.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dead white/black demonic sheep.

    W nawiązaniu do tematu autorstwa użytkownika Khartusik proponuję by dodać przedmioty tj. dead white/black demonic sheep do loota z innych mobów oraz wprowadzić możliwość odczytania ich zdobycia na kanale Loot-Chanel.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    nie.
    mam juz zrobione kostiumy (sporo osób ma done) - jakoś sobie poradzili


    zamiast czekać na poprawienie tego polecam zapłacić gościowi od owiec 20uc i kolejnego dnia masz baga 100/100
    Przetłumaczę na język polski: "Jestem na nie, bo ja zrobiłem w taki sposób i niech inni też muszą się męczyć". Typowe zachowanie obrażonego dziecka na cały świat. Chyba lepiej jak można coś poprawić tak by nawet lootowanie takich przedmiotów mogło sprawić komuś przyjemność niż granie i denerwowanie się ile to nam jeszcze zostało do zebrania... Zmień nastawienie do świata, bo jak nadal będziesz taki zgorzkniały to dostaniesz depresji. (o ile już jej nie masz)
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 05-01-2021 o 17:35

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, skoro mam sobie ułatwić czymś takim życie to dlaczego nie

  3. #3
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, człowiek spędza tam dużo godzin i nic nie wkurza jak szukanie meata na loot chanelu

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie.
    mam juz zrobione kostiumy (sporo osób ma done) - jakoś sobie poradzili


    zamiast czekać na poprawienie tego polecam zapłacić gościowi od owiec 20uc i kolejnego dnia masz baga 100/100






    editt

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Przetłumaczę na język polski: "Jestem na nie, bo ja zrobiłem w taki sposób i niech inni też muszą się męczyć". Typowe zachowanie obrażonego dziecka na cały świat. Chyba lepiej jak można coś poprawić tak by nawet lootowanie takich przedmiotów mogło sprawić komuś przyjemność niż granie i denerwowanie się ile to nam jeszcze zostało do zebrania... Zmień nastawienie do świata, bo jak nadal będziesz taki zgorzkniały to dostaniesz depresji. (o ile już jej nie masz)
    sasha denerwował się wbijając 6k i zastanawiał się ile to mu jeszcze zostało.... ja chce mieć przyjemność z wbijania lvl więc powinienem dostawać 1 lvl za 1 cracka...... że co??? będzie to niesprawiedliwe wobec sashy???? jeśli tak myślisz, to znaczy, że jesteś dzieckiem obrażonym na cały świat


    nikt nie mówi, że musisz zrobić ten kostium w 10min. nikt nie mówi, że musisz zrobić kostium. nikt nie mówi, że musisz tu grać.


    zapytaj Jeru Tankera ile owiec wydropił z tych mobków xD. obstawiam że ponad 2k i nie widzę żeby płakał tak jak ty.
    Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 05-01-2021 o 21:24

  5. #5
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli w ciele pisze "meat" oznacza to że w ciele potwora nie ma owieczki, a jeżeli będziemy widzieli "meat, meat" czyli że spadło 2x mięsko to oznacza że spadło nam ciałko owieczki, a gdy pojawi się "meat, meat, meat" oznaczać to będzie że spadły nam dwa różne ciała owieczek.

    Ostatnio próbowałem dodać "meat" z myślą że w loot-filtrze będzie mi się pojawiało 2x jak spadnie ciało owcy, lecz jedno "meat" jest w ciele potwora, a drugi w ciele owcy i tego w ciele owcy loot-filtr nie wykrywa

    Tak więc jeżeli jest możliwość wpisania bezpośredniej nazwy w loot, to oczywiście że jestem za

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    nie.

    zamiast czekać na poprawienie tego polecam zapłacić gościowi od owiec 20uc i kolejnego dnia masz baga 100/100



    editt

    zapytaj Jeru Tankera ile owiec wydropił z tych mobków xD. obstawiam że ponad 2k i nie widzę żeby płakał tak jak ty.
    +1

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Jeżeli w ciele pisze "meat" oznacza to że w ciele potwora nie ma owieczki, a jeżeli będziemy widzieli "meat, meat" czyli że spadło 2x mięsko to oznacza że spadło nam ciałko owieczki, a gdy pojawi się "meat, meat, meat" oznaczać to będzie że spadły nam dwa różne ciała owieczek.
    +1

    #t
    Owce dobrze lecą... Myślę, że około 4 godzin i masz 100/100, a skoro dla Ciebie to problem i męka. To kolega wyżej dobrze napisał.
    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    nikt nie mówi, że musisz zrobić ten kostium w 10min. nikt nie mówi, że musisz zrobić kostium. nikt nie mówi, że musisz tu grać.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem będzie to zbyt duże ułatwienie dodanie do loota bezpośredniej nazwy. Dla mnie to nie problem, aby sprawdzać każde ciało danego moba. Zawsze to małe utrudnienie. Nie ułatwiajmy już tak tej prostej gry. Sorry, ale jestem na nie.

  8. #8
    Inpacto
    Guest

    Domyślnie

    Ogolnie to mi tam nie zalezy ale widze ze jest to fajna opcja zarobku dla pewnej ludzi i powino zostać tak jak jest

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na nie, to tylko ulatwienie, za duzo tutaj takich rzeczy :]

  10. #10
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie. Nie potrzeba takich ułatwień.

  11. #11
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W loocie jest jako drugi "meat" wystarczy czytać. Jedyne co, to bym zmienił nazwę tego, co jest w środku na jakiś przypadkowy przedmiot w białej i czarnej owcy, bo owca to "container" a nie "item" według serwera i tu jest problem. Co do tego, z czego leci to weź nie marudź. Każdy jakoś sobie z tym radzi, albo kupuje to Ty nie możesz?

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Nie. Dzięki sprawdzaniu każdego deda czas respawnu danego potwora się skraca. Myślę, że nie jest to potrzebne. Poradziłem sobie z wszystkimi kostiumami bez tego ułatwienia, a nawet przez głowę mi nie przeszło wymyślenie takiego zbędnego ułatwienia. Robienie tego tematu pozbawił Cie Czasu na lootanie np. 20 ciał owieczek

Podobne wątki

  1. Demonic Sheep Hunter
    By MichaS in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 16-04-2020, 12:18
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 15-12-2018, 13:12
  3. Loot z Demonic Sheep Hunter
    By MichaS in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 27-10-2017, 18:53
  4. [Rookgard] Kupie dead white demonic sheep
    By Ebooo in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 14-01-2017, 09:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •