User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Zmiany w regulaminie serwera (Rookgaard)

  1. #1
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiany w regulaminie serwera (Rookgaard)

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Patrząc na obecną sytuację wychodzi na to że wszystkie bany trzeba rozpisać jawnie co i jak, ile za co. Co do tej sytuacji w odniesieniu do regulaminu faktycznie mamy tutaj lukę na moje oko i jakoś możemy to załatać. Ban mógł zostać przyznany w formie III.Kary1. Administracja serwera podejmuje kroki, które uważa za stosowne. Jeśli pomimo upomnień nie zmienił swojego zachowania to tak mogło się to skończyć. Na mainie mogłoby chyba zostać w dalszym ciągu tak jak jest teraz, a dopisalibyśmy jakąś adnotację pod Rookgard skoro tam nie ma PVP. Kwestia tego jak Wy to widzicie? Jak to powinno wyglądać? Prosze się wypowiadać
    Zapraszam wszystkich graczy Rookgaardu do rozpoczęcia dyskusji o zmianach w regulaminie serwera na naszej pięknej, lecz ostatnio patologicznej wyspie. Ustalmy wspólnie za jakie przewinienia gracze powinni zostać ukarani i jaki wymiar kar powinien temu towarzyszyć!

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za banowaniem osób na 24h, które pushują ludzi z pod dźwigni na zamku Ahmeda. Nie po to się niektórzy czekają, aby ktoś przyszedł i ich pushnął zwalniając przy tym miejsce dla np. drugiej gildii.
    Ostatnio edytowane przez Alvinosik : 27-02-2024 o 13:29 Powód: cele estetyczne

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Respy zostają publiczne tak jak były, jest na tyle dużo różnych potworów że zawsze ktoś sobie pójdzie na inny, ten kto ma słabasz psychike a taka jest potrzebna w tej grze.
    2. Bossy tak samo są publiczne, można trapować, trashować żeby utrudnić odebranie loota przeciwnej drużynie (skoro nie ma PVP) to jedyne rozwiązanie i myśle że dzięki temu będzie ciekawiej.
    3. Odnośnie zbierania itemów z podłogi, to co leży na ziemii widocznie nie jest dla kogoś nic warte skoro jest na podłodze a nie w bp więc za takie coś ban = śmiech na sali
    4. Pushowanie dozwolone, nieodłączny element gry zwłaszcza gdy nie ma PVP, tak samo jak ktoś zajmuje dzwignie na bossie, niech nagrywa od samego początku bo nie udowodnisz nic, ja mam nagranie jak Alvinosik stał na dzwigni po czym wywaliło mu interenet i zająłem jego miejsce, to że komuś wywali interenet albo wybuchnie komputer to już nie jest moja sprawa.

  4. #4
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie powinno zostać jak jest, trochę rywalizacji na tym nudnym roogkardzie nikomu nie zaszkodzi.
    KS wręcz jest potrzebny w takiej grze jak Tibia.

  5. #5
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja to proponuje, aby znowu można było zajmować dany respawn poprzez położenie listu na ziemi z naszym nickiem i godziną od której do której expimy. Wtargnięcie na dany resp zakończy się zbanowaniem postaci na co najmiej 72 godziny.

    A tak na poważnie to nie jestem za większymi zmianami. Jak wszyscy wiemy, Rookgaard to jeszcze wyspa Non-PvP, nie można tam zabijać graczy, ale można psuć rozgrywkę, np. poprzez KS-owanie mobów, blokowanie respów czy wbijaniem na respowiska co w konsekwencji powoduje spadek tempa levelowania i "obrzydzenie" rozgrywki. Ile dany gracz będzie nam bił mobka? 20-30 minut? W końcu mu się to znudzi, więc już nie przesadzajmy.

    Co do bosów, które występują na wyspie Antic i tych od Ahmeda, to jestem zdania, że każdy może tam wejść. Nie ma czegoś takiego, że ktoś był pierwszy, ktoś dał dany przedmiot na bosa. Rywalizacja musi być.

    @edit
    A jeżeli już komuś tak zależy, aby druga osoba nie weszła na arenę, to zróbmy specjalny stack. Osoba stojąca na specjalnym stacku blokuje wejście na arenę.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 27-02-2024 o 18:15 Powód: Dodatkowy pomysł
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  6. #6
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie powinno zostać jak jest, trochę rywalizacji na tym nudnym roogkardzie nikomu nie zaszkodzi.
    KS wręcz jest potrzebny w takiej grze jak Tibia.



    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Ja to proponuje, aby znowu można było zajmować dany respawn poprzez położenie listu na ziemi z naszym nickiem i godziną od której do której expimy. Wtargnięcie na dany resp zakończy się zbanowaniem postaci na co najmiej 72 godziny.
    I później udowodnij ekipie kto był pierwszy na respie, skoro ktoś list może wywalić, podmienić, usunąć przy czyszczeniu mapy

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    respu\y publiczne 100% - oznacza, ze można ksowac, co jest elementem mechaniki rej gry, a nie powinno za to nigdy być banów - mam na myśli rook. reszta koleżeńskich ustaleń między gildiami to sprawa drugorzędna nieuderzająca w regulamin, więc jeśli normlani gracze chcą szanować wejścia na boosy, jak dotychczas, tak pewnie pozostanie do końca

Podobne wątki

  1. Zmiany w regulaminie serwera
    By Squid in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 13-03-2020, 14:33
  2. [Strona] Mała zmiana w regulaminie!
    By MichaS in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 28-12-2019, 10:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •