User Tag List

Strona 47 z 54 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 921 do 940 z 1070

Wątek: Sasha Life!

  1. #921
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    gratulacje , szkoda że taka mała aktywność ... prawie jak administracja

  2. #922
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    gratulacje , szkoda że taka mała aktywność ... prawie jak administracja
    czym mniejsza tym lepsza

    #
    z całego serca nie gratuluje no i wiadomo którym palcem serdecznie pozdrawiam
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  3. #923
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    czym mniejsza tym lepsza

    #
    z całego serca nie gratuluje no i wiadomo którym palcem serdecznie pozdrawiam
    Podbijam! Nie gratuluję
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  4. #924
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    @Rekrut
    Raz gratulujesz, raz nie. No tak.. Kobieta zmienną jest.

    @Damballa
    Dzięki mordeczko <3 Postaram się bardziej.

    @Splaxor
    Za dużo już ich mam, aby je podnosić. Dzięki, pozdrawiam.

    @TuK!
    Ciężko będzie, raczej się nie uda, nie chce się..

    @Darkside Czarodziej
    Dzięki B000000000000bson, powoli do przodu.

    @smerfus
    Dzięki paralityk, pozdrawiam.

    @Kamilosek55
    Nic dziwnego jak nic się nie dzieje to nie chce się grać.. Dzięki.

    @Goatee
    Dzięki za komentarz, ale nie wiem kim jesteś, nie kojarzę.




    Poziomy doświadczenia..




    Statystyki..





    Aktualizacji już raczej nie ujrzymy na tym serwerze, więc pozdro 600.


    Miłego oglądania.





  5. #925
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ładnie jak zwykle , gratulacje !!! .... dla rozrywki możesz odnowić parę poradników na rooku /mainie np na rooku 100 skrzyń z expem na mainie ahmeda

  6. #926
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje!!! Ładnie podbiłeś poziomy, Nie ma szans że ktoś cię dogoni Pozdrawiam mordeczko

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    Ja go już gonie jeszcze tylko 5tys jakoś a było w uj więcej xD
    Czasu nie marnujesz weźmiesz go lada moment xD
    Ostatnio edytowane przez Damballa : 07-06-2020 o 14:32
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  7. #927
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Gratulacje!!! Ładnie podbiłeś poziomy, Nie ma szans że ktoś cię dogoni Pozdrawiam mordeczko
    Ja go już gonie jeszcze tylko 5tys jakoś a było w uj więcej xD

  8. #928
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Choroszcz
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co tu gratulowac? Kupic lvl ja tesz potrafie

  9. #929
    Zaawansowany Angelusion's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    116
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratuluje. Myślałem, że na 6k nie ma szans w tym roku, a tu jednak może się udać ;d Good Luck!

  10. #930
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje !!! Mysle, ze 6000 poziom przed Update bedzie

  11. #931
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2017
    Posty
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje!!!!
    Ruda Wera pozdrawia

  12. #932
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Miasto
    City
    Posty
    36
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratuluję lecisz do 6k

  13. #933
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie





    @Kamilosek55
    Nie mam ochoty, po drugie nie mam konta na Rooku, aby odświeżyć poradniki. Dzięki, pozdrawiam.

    @Damballa
    Szanse na dogonienie zawsze są, nie można tak myśleć! Dzięki, pozdrawiam.

    @Dudo Wielki Ziomal
    Dzięki mój psychofanie, bez pozdrowień.

    @Angelusion
    Szczerze sam nie wiem czy będą chęci i motywacja.. 5900 myślę, że wejdzie, ale 6000? No nie wiem, pozdrawiam.

    @Kiritsugu
    Dzięki, ten wieprz usunął już swoje posty, śmieszny z niego kapelusznik. Pozdrawiam.

    @Yankovsky
    Też mi się tak zdaje, pozdrawiam.

    @Szalona Ruda
    Szaloooooooona ruda, pozdrawiam.

    @Creati
    Dzięki, pozdrawiam.





    Przygoda jest rzeczą fascynującą. Pomimo to, może być raczej niebezpieczna w trakcie podróży przez różne krainy można nawet stracić życie! Opowiem wam historie, która przydarzyła się nam podczas poszukiwań nowych terenów. Przedstawię Wam los mężczyzn, którzy poświęcili się, by odkryć nowe części świata APO. Każdy z nich był odważnym wojownikiem i wspaniałym odkrywcą, wszyscy też przeżyli ekscytujące przygody. Ich podróże miały różny czas trwania - jedna zakończyła się po kilku dniach, inna po kilku miesiącach.. Każda z nich zakończyła się bardzo niebezpieczną sytuacją - trzy z nich zakończyły się nawet śmiercią! Poszukiwacze przygód, których losom się przyjrzymy, urodzili się w różnych latach i dlatego każdy z nich był w innym wieku, kiedy rozpoczynali swoje podróże przez świat. Żaden z nich nie był w tym samym wieku. Sasha, jeden z odkrywców, był bardzo odważnym wojownikiem. Jego przyjaciel Compote, który tak jak Sasha rozpoczął wyprawę, nie chciał nigdy używać miecza - zamiast tego był wspaniałym łucznikiem. Darkside Sorcerer natomiast nigdy nie uderzał z broni dystansowych. Posługiwał się magią - był czarodziejem. Kolejny, najmłodszy uczestnik podróży nazywał się Damballa, był najmniej doświadczony ze wszystkich wojowników. Uderzał on z wielkiego topora. Pierwszym źródłem niebezpieczeństwa, które chciałbym omówić jest ogień! Oczywiście ogień jest niezbędny do przetrwania w dziczy - aby gotować jedzenie, aby dawać światło, aby rozgrzewać w chłodne dni i ciemne noce. Opowiem Ci o tym.. Jeden z naszych odkrywców został poważnie ranny, ponieważ wdepnął w ognisko, które sam rozpalił, żeby ugotować kilka ryb, które akurat złowił w pobliskiej rzece. Oczywiście to był koniec jego podróży, była ona krótsza niż podróż najmłodszego spośród czterech poszukiwaczy przygód.. Następną rzeczą, być może najważniejszym tematem w dzisiejszych czasach, są potwory. Większość poszukiwaczy przygód ginie od potworów - czy to dlatego, że ludzie nie są wystarczająco przygotowani, czy to dlatego, że niektórzy ludzie są zaskoczeni tym, jak wyglądają moce potworów, czy to dlatego, że nagle jest 20 potworów, w których spodziewałeś się tylko jednego. Zawsze bądź świadomy, nasza kraina jest w rzeczywistości niebezpieczna i zawsze musisz wziąć pod uwagę, że za następnym rogiem czekają na ciebie potwory - potwory, których nigdy wcześniej nie widziałeś! Oczywiście mam krótką historię na ten temat.. Jeden z tych czterech poszukiwaczy przygód - jego podróż była co najmniej o 20 dni dłuższa niż podróż Compote'a, który był od niego kilka lat starszy - zszedł po drabinie, nie myśląc o niebezpieczeństwie, w którym może być. Kiedy w końcu znów dotknął ziemi, zobaczył się oko w oko z plującym ogniem smokiem. Próbował uciec - za późno. Jego ciało znaleziono kilka dni po jego śmierci.. Tak zakończyła się przygoda Damballi.
    Kolejny temat, który poruszę.. Jak mogę być pewien, że wystarczająco dużo piję? Skąd biorę napoje? Cóż, nie ma zbyt wielu źródeł picia, po pierwsze możesz ze sobą zabrać kilka butelek z wodą, ale wiesz że skończą Ci się one po jakimś czasie.. Po drugie, możesz znaleźć coś po drodze. Na przykład możesz napotkać rzekę albo może zacząć padać albo możesz coś znaleźć, ale bądź ostrożny! Nigdy nie wiesz co znajduje się w butelce, którą znajdziesz. Pozwól, że przytoczę kolejny przykład, aby to zilustrować.. Jeden z naszych czterech mężczyzn poszukujących nieznanych dotąd przygód (jego imię było najdłuższe spośród wszystkich wędrujących bohaterów), który znalazł pełną butelkę na swojej drodze. Był bardzo spragniony, więc wypił jej zawartość. Nie wiedział (bo niby skąd?), że napój był zatruty. Po chwili spostrzegł, że czuje się coraz gorzej. Musiał więc przerwać podróż i wrócić do domu..
    Został ostatni bohater mojego opowiadania, najdzielniejszy i najsilniejszy wojownik spośród wszystkich czterech przyjaciół. Szedł brzegiem pustynnego terenu, między mistycznym miastem, a miastem marzeń. Przyjaciele zdradzili mu jakiś czas temu, że jest bardzo prawdopodobne, że woda czasami w jeziorze się obniża i nie jest tak głęboko jak teraz. Jeżeli woda się obniży, możliwe że dostrzeże on małą wysepkę na środku jeziora, która skrywa wiele tajemnic. Bohater nasz więc szedł cały czas skrajem, zobaczył że jest coraz mniej wody, miejsce jest osiągalne więc postanowił iść w kierunku dotąd mu nieznanym. Sasha był tak bardzo ciekawy nowego terenu, że nie zważał na to, że może się utopić, wiry wodne mogą go wchłonąć w głąb jeziora. Marzył tylko, by odkryć coś nowego, cennego. Niestety.. Nigdy tego nie doświadczył, woda która tak szybko się obniżyła, nagle zaczęła nabierać. Wojownikowi nie udało się przeżyć, utonął..





    Zaczniemy tym razem nietypowo.. Od aktualizacji, która została dodana ponad 3 lata temu. Niestety nikomu nie udało się zdobyć przedmiotów, które zostały wprowadzone kilka lat temu. Mi osobiście prawie wszystko udało się osiągnąc, ale co z tego.. Wprowadzone rzeczy w aktualizacji z Diuqsem 1/2 zapowiadały się bardzo interesująco. Szkoda, że wtedy osoby nie wiedziały, że nigdy już nie ujrzymy kontynuacji.




    Tyle rzeczy, które tak ciężko dodać.. Ahh.







    Strony pamiętnika..



    Kryształy..



    Broszki oraz buty, dzięki którym możemy chodzić po nieznanych wodach..






    Poziomy doświadczenia.
    5755-5770:






    PvP eventy:





    Update na dniach?


    Miłego oglądania.

    Pozdrawiam,
    Sasha.



  14. #934
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Sasha Rookslayer

    Jak ja cie ***** podziwiam ziomeczku Gratulacje awansów i oczywiście zdobytych itemów do tej świetnie wykonanej aktualizacji xD

    Spoiler jakich mało, naprawdę sztos!
    KU CHWALE BOHATEROM!!

    P.S
    @Mortiis @Voltan
    Od samych początków Sashy na APO widziałem w nim GM'a i po tylu latach dalej jest tak samo.
    Zastanówcie się nad tym i dajcie mu należną pozycję w administracji zamiast dawać ją jakimś no name którzy nie potrafią nawet wbić na serwer od czasu do czasu czy ogarnąć podstawowych rzeczy.


    #down
    Powiedz nam wszystkim jakim to trzeba być psychofanem żeby robić memy o tak rzekomej osobie której ponoć się nie nawidzi?
    Ostatnio edytowane przez Damballa : 20-06-2020 o 09:20
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  15. #935
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Od samych początków Sashy na APO widziałem w nim GM'a i po tylu latach dalej jest tak samo.
    Zastanówcie się nad tym i dajcie mu należną pozycję w administracji zamiast dawać ją jakimś no name którzy nie potrafią nawet wbić na serwer od czasu do czasu czy ogarnąć podstawowych rzeczy.










    #topic
    nie ma czego gratulować

  16. #936
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jesteś tak żałosny że brakuje słów. po chuj dodajesz te eventy wygrane na ktorych sam jestes? typowy klaun
    co trzeba miec w głowie żeby pisać jakieś opowiadanie o tibijskim uptade? z tobą wszystko jest ok na pewno? wydaje mi się że powinieneś iść do specjalisty póki nie jest za późno!


    nie gz, życzę hacka.

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Arek, proszę Cię, ogarnij się:
    nigdy w stosunku do sashy.
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 20-06-2020 o 17:25
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  17. #937
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    jesteś tak żałosny że brakuje słów. po chuj dodajesz te eventy wygrane na ktorych sam jestes? typowy klaun
    co trzeba miec w głowie żeby pisać jakieś opowiadanie o tibijskim uptade? z tobą wszystko jest ok na pewno? wydaje mi się że powinieneś iść do specjalisty puki nie jest za późno!


    nie gz, życzę hacka.
    Arek, proszę Cię, ogarnij się, bo aktualnie to Ty tak się zachowujesz Ja rozumiem, że nie lubisz go, ale momentami aż się czytać tego nie da co wypisujesz. Daj sobie spokój, ile Ty masz lat by tak wojować na tibijskim forum.

    @t
    Gratulacje W sumie ciekawie się to ogląda, szkoda, że tyle czekacie na update

  18. #938
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post

    @Kiritsugu
    Dzięki, ten wieprz usunął już swoje posty, śmieszny z niego kapelusznik. Pozdrawiam.


    Nic nie usunął. Sprawdź sobie posty Hokage/Rekrut:


    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post

    @Rekrut
    Raz gratulujesz, raz nie. No tak.. Kobieta zmienną jest.
    #
    Gratuluje, 5800 "na dniach". Pozdrawiam, strzała!

  19. #939
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje!
    6k na dniach

  20. #940
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie





    @Damballa
    Cóż za piękne słowa, dziękuje i pozdrawiam.

    @Tiki Tenii
    Dzięki psychofanie za miłe słowa. Czekam, aż znowu padniesz bez blessów, pozdrawiam.

    @Rekrut
    Jestem żałosny? Ty nie umiesz pisać, kto lepiej na tym wyszedł?

    @Sokol from West
    Wyglądałoby ciekawiej, gdyby coś się działo. Niestety nic, kompletnie nic się nie dzieje i wstawiam ciągle te same foty, pozdrawiam.

    @Kiritsugu
    Dzięki, strzała!

    @Khartusik
    Dzięki, udowodnij, co tam?



    #temat




    Podróżując ostatnio skrajem piaszczystego terenu, znalazłem list.
    Treść w nim była bardzo interesująca, brzmiała ona tak:

    "W starożytnych grobowcach pod płonącymi gorącymi piaskami, gdzie nie dociera ani światło słońca, ani blada twarz księżyca, tańczą szepty dawno zmarłych potworów. Spragnione krwi stwory wyją grzeszne melodie, mroczne są tajemnice otoczone przez przeklęte wrzaski odkryte przed wojownikiem o prawym umyśle, który dobrze przygotowany z magią, ostrym mieczem i oczyma przekracza wrota i zostawia ich śmiertelne obawy na zewnątrz."

    Co to może oznaczać? Diuqs nadchodzi, huehuehehue!



    Zaczniemy od poziomów doświadczenia.
    5800 coraz bliżej, lecz ciężko już idzie, oj ciężko..






    PvP eventy, coraz mniej tych punktów.






    Fajnie, nie?


    Pozdrawiam,
    Sasha.


    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 28-06-2020 o 15:46

Podobne wątki

  1. Sasha Life!
    By Sasha Rookslayer in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 1003
    Ostatni Post / Autor: 04-03-2018, 19:41
  2. First Sasha Rookslayer Life =]
    By First Sasha Rookslayer in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni Post / Autor: 25-10-2012, 19:48
  3. Sasha Life !
    By Sasha Rookslayer in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni Post / Autor: 10-08-2010, 22:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •